Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
29. čer 2010

takový ty moderní...já mám od gorenje, je 6let stará a už bycvh ji vyhodila, a kvalita nic extra super a levný to nebylo 😖

sophiejane
29. čer 2010

mick ted jsou tu už tři fakt pěkný cukrárny, přijeď, zajdeme 😉

petronela82
29. čer 2010

@sophiejane - tak že ty už máš prázdiny - záááááááááááááávidím

steffi13
29. čer 2010

Ahojky holčičky,tak jak se máte já šíleně..včera jsem byla v Praze v centru něco zařizovat a dokonce jsem si koupila dvoje kalhoty na léto..ale večer jsem se na papala a po půlnoci mě začalo bolet břicho a zvedat žaludek no a v 10h.ráno jsem přestala lítat na záchod a zvracet to bylo strašný ..teď mám v sobě 15piškotů a zatim se drží to už bude v poho 😝 byl to náročný večer fujj 😖 ..vy tady jede domečky ,hm taky přemýšlíme jestli přestavit chalupu protože je tam pěkně velký pozemek..tak kolem 15h budu volat Koreckýmu jak jsem se rozhodla co na ty embrijka dám 😉 pořád váhám jestli AH nechat udělat na jedno nebo to nechat...

steffi13
29. čer 2010

Píšu nějak zkomoleně tak mě omluvte moc jsem toho dneska nenaspala 😖

petronela82
29. čer 2010

@steffi13 - ahojky - no že se taky ukážeš 😠 a co prednicon a lepidlo - to už jsi rozhodlá? a kdy asi bude ten KET?

steffi13
29. čer 2010

a co katchik se nám po chalupě nějak nenahlásil snad ty hafáci jí nedali tak zabrat,že se ani neukáže 😝 😉

petronela82
29. čer 2010

@steffi13 - třeba na chalupě zůstala když jsou teď taková vedra - tak co v Praze 😝

steffi13
29. čer 2010

@petronela82 -no víkend byl náročnější a včera jsem lítalaa takhle to dopadlo 😠 .. Na ten Prednison se zeptám jestli mi ho napíše a lepidlo určitě dáme jen nevim jak stim AH ty ho dávat budeš nebo néé? no s toho budu mít trošku strach abych ho stihla do konce července..mě bude to vycházet nějak do 20dostat a pak ještě 11dní a potom tak nějak vložení..jenže já tu mršku nemám tolik pravidelnou tak uvidíme kdy přijde..

steffi13
29. čer 2010

@petronela82 -to máš pravdu co v Praze,když je tak hezky 😉

petronela82
29. čer 2010

@steffi13 - my budeme dělat AH na jedno embryjku, a ty nebudeš stimulovat před KET?

steffi13
29. čer 2010

@petronela82 -né mě řekl 11dní od menstruace a pak mám přijít se ukázat..ale o stimulce nic neřikal ..teda jak jsem dlouho nebyla na Ket tak vůbec nevim jak to je ale já se ho poptám.. 😉

steffi13
29. čer 2010

@sophiejane -byli jste v té praze na tom United něco...my jsme byli v neděli v Praze na Šlapadlech bylo to příjemný ale těch lidí pěknej mrak.. 😉

petronela82
29. čer 2010

@steffi13 - víš já vůbec neovuluju a stimulace by mi sliznice ani nenarostla tak že 1DC začínám se stimulací a přijít mám taky tak cca 12 DC - ale čekám že transfer bude až tak kolem 20 DC

sophiejane
29. čer 2010

holky já měla v říjnu KET 2 embryí, taky nás Korecký ukecal do AH a nechytlo se...ted jsme taky AH měli a taky prednison a chytlo se,tak nevím...ale já si na podzim asi hatching nedám, spíš to lepidlo

sophiejane
29. čer 2010

steffi nebyli, nakonec jsme vyráběli nudle 🙂) je to proces, byly dobrý a ještě jsme nasušili na příště 🙂)

sophiejane
29. čer 2010

😀

steffi13
29. čer 2010

@petronela82 -tak to je to já zase ovuluji to vše o.k. tak proto až teda pak mám přijít ale ten Prednison si nechám napsat..já možná abych si to nevyčítala tak dám teda AH,lepildlo a brát Prednison a to by bylo aby nebylo,když se pořád něčim cpu.. 😉

steffi13
29. čer 2010

@sophiejane 😀 😀 😀 no nepovídej vy si děláte zásobičku jooo to je spravný 😝 🙂

petronela82
29. čer 2010

@steffi13 - dobře děláš, ale já mám začít jíst Prednison od 1DC - ale začala jsem už o týden dříve - měla by jsi si skočit pro recept - když mrca dorazí 20.7. - tak s Prednisonem bych začala klidně kolem 10.7.

chrobacek
29. čer 2010

Holky prednison berte hned není na co čekat 😉

mick
29. čer 2010

@sophiejane takže nudlování probíhalo jo? 😀 A zásobička na příště jo, to je dobře 😉 . My máme od včerejška tu rajskou, takže jsme bez nudlí.

Holky já zkusím lepidlo, ale AH asi ne. Nevím, kdo to psal, tuším Cabal, že se ptala embryoložky a ta jí řekla, že by ho nedala, jenom, kdyby byl tvrdý obal vajíčka, no jo, ale jak se zjistí, jestli ten obal není tvrdý 😝 co?

sophiejane
29. čer 2010

tyjo steffi to se hněte taaak dlouho a tolikrát tou piksličkou že to by se nevyplatilo plácat na jedno jídlo

no jooo nudlovali 😀 😀 😀

sophiejane
29. čer 2010

a když už jsme u toho tak i "nudlování" pak proběhlo úspěšně 😀 😀 😀

sophiejane
29. čer 2010

a ted už nedočkavě čekám, kdy mi dorazí ta porevíizní mrcha 😖 v pátek to je 28dní...

sophiejane
29. čer 2010

a mě už holky připadá, že to bylo taaak dávno...jak asi mozek to ošklivý rychle vytěsní...

mick
29. čer 2010

@sophiejane a tady po tý MS se už můžete snažit nebo je tam nějaká delší lhůta?

sophiejane
29. čer 2010

joo mick řekli nám ty tři cykly...ale nevěřím, že bych u moře hrotila nějaký ochrany 😀

sophiejane
29. čer 2010

on můj drahej nějak na tohle už odvykl 😀

sophiejane
29. čer 2010

mick a ty jsi po zoladexu? vidíš já měla víc folíků i vvajuch po krátkém protokolu, i se mi víc líbilo že to je raz dva ta stimulka...