Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
13. črc 2010

@mick - doufám že máš pravdu - snad jsi dobrý prorok - už se to musí konečně povést - fakt tomu holky dost věřím, jsem taková plná opimismu - tak snad mi to vydrží 😉

@steffi13 - kde ty vlastně bydlíš? na chajdě to bylo super - i jsem se docela dost opalovala, ono co taky jiného dělat - být zalezlá v chatě a koukat na TV 😀 😀 😀 - nejsem blázen, a bylo mi fajn, měla jsem strach z toho Prednisonu, ale bylo to v pohodě, ale pak v NE ta cesta do Prahy to bylo peklo - přilítli jsme domů a málem jsme se servali osprchu 😀

jo a ještě si vám musí postřezovat na paneláky - od včera máme odstávku vody, sice je mi vedro ale do úplně ledové vody teda nevlezu, naštěstí máme sprchu i práci, tak se můžu zvlažit tam =. to se mi v baráčku nestane =. tedy pokud nevyschne studna 😀

steffi13
13. črc 2010

@mick -na tebe zítra budu myslet..a vkolik tam jdeš?

petronela82
13. črc 2010

@steffi13 - Mick jde myslím na KO zítra v 10:15

mick
13. črc 2010

@petronela82 to by se člověk z toho prednisonu fakt zbláznil, kdyby měl všechno dodržovat. Já si dala včera vínko a bylo to fajn. Akorát jsme s manžou vypadali jako ředkvičky. Jakmile jsme se napili, tak jsme zrudli a teklo z nás. Takže jedna sklenka fakt stačila. Jasně, že jsem dobrým prorokem. Sobě jsem už kdysi předpověděla, že budu mít dvojčátka, až budeme mít 4 psi, tak ty teď máme, tak už mi chybí jen ty dvojčátka, nastal jejich čas 🙂 . Takže v září domek s bříškem taky klapne 😉

@steffi13 v 10,15. Ani nevím ke komu. Tak to si to s manžou pěkně užijete. To víš, že jo, jen jdi na koníčky, protože pak se rok nesvezeš 😉

petronela82
13. črc 2010

@mick - tak že ty jsi si prorokovala dvojčátka - ale nejprve musíte mít 4 hafany , to je dobrý 😉 tak to u nás mimčo asi zase čekalo na to až dostavíme, aby se stěhovala rovnou do nového 😀 😀

mick
13. črc 2010

@petronela82 tak je to jasný, prostě nastal jejich čas 😀 To by bylo, aby nebylo!

Holky já mám pleť fakt humus. Nevím, jestli je to tou stimulací, ale takhle jsem nevypadala ani v patnácti. Naskákali mi bílý sopky, tak se musím matlat aknelotem, jako puberťačka. No děs!

steffi13
13. črc 2010

já do te´dka nemohla psát sekl se mi kůň

steffi13
13. črc 2010

@petronela82 - 😀 😀 😀 jojo osprchu je doma taky velký zájem..já nevim co všichni teďka s tou vodou dělaji už jsem to slyšela od 2holek,že nepoteče teplá voda a teď i ty ..no ledovou vodou bych teda taky moc nadšená nebyla ikdyž je takový dusno..
@mick -tak to sis předpověděla dobře tak to máš jasný..musíme to dát holky to léto je jasný 🙂 😉

steffi13
13. črc 2010

@mick -to budeš mít s té stimulace a to teplo tomu taky nepřidá..

ketyz
13. črc 2010

Ahojda holčiny,
tak to já to vedro zvládám docela v poho, do práce - klimatizovaný vlak, v práci mám pěkně větráček, domů zase v klimce, tak jen vydržet cestu z nádraží (cca 15 minut) a doma - nádhera, včera jsme tam měli 25 stupňů... 😎
do rána jsem to i vyvětrala na 24,5

o víkendu jsme jeli na Kokořínsko, v lesích bylo krásně, doporučuju, je to teda z nouze, protože se pořád nemůžu koupat, dnes jsem teprve 4 týdny po revizi a až do mrchy koupačka nehrozí

@steffi13 - nechci tě zklamat, ale v 1. patře je laboratoř a tu ke KETu dost potřebuješ, mě Poláková naposledy říkala, že malují hlavně kvůli laborce a proto nebudou žádný transfery, no uvidíš 😒

steffi13
13. črc 2010

jo a jak hafáci přežívaji ty tropy..ta naše mrška je úplně kožená pořád spí..jo a včera jsem přijela domů a čekalo mě doma překvapení půl roky si nevšimla kytka udělaná z čoko bonbonů co manža dostal k narozkám tak ta liška je snědla ikdyž jich tam už tolik nebylo..nic jí ale neni já jí nadávala tak pak ležela na pelechu uražená..

petronela82
13. črc 2010

@mick - beďary mě naštěstí i při stimulce miuly, ale děsně mě štve to nafouklé břicho, já nevím jestli to ještě doznívá OHSS nebo je to kvůli tomu Estrimaxu a Prednisonu co baštím teď, ale jsem stále nafouklá jak balón a už nevím co stím

steffi13
13. črc 2010

@ketyz -ahojda tak to si mě moc nepotěšila 😉 no ale uvidí se buď teďka nebo potom hlavně ať to je 😝 ..kokořínsko je pěkný..

ketyz
13. črc 2010

@steffi13 - já vím, taky bych to nejraději nějak popohnala, ale mám smůlu, musím 2x odmenstruovat a pak teprve přijít, a to mám ještě dorazit cca 14 DC a pokud to bude vypadat na ovulku tak hned v tom bude KET, protože ale ovulka nebude (netuším podle čeho Poláková usoudila že by mohla být) počítám spíš s tím že od dalšího cyklu najedu na svou oblíbenou kombimaci estrimaxu a utroše 😀 , takže suma sumárum počítám s transferem někdy v září nebo říjnu 😖

ketyz
13. črc 2010

kombimaci = kombinaci

steffi13
13. črc 2010

@ketyz -je to síla to čekání ..já právě mám přijít 12DC takže to budu mít jen tak tak a hlavně to nemí´vám tak moc pravidelně takže někdy v tom hle týdnu to mám dostat asi si dám sklenku čer.vínka 😝 🙂 a doufat,že to zabere 😅 ..

ketyz
13. črc 2010

@steffi13 - hele vínem nemůžeš nic pokazit... 😀

tak já jsem po obědě a jdu zase makat, zase na vás mrknu

steffi13
13. črc 2010

@ketyz -tak ať ti to pěkně utíká po obídku je to vždy problém aspoň u mě 😉

mick
13. črc 2010

@steffi13 jasně, dej si skleničku vína nebo dvě 😉

steffi13
13. črc 2010

holčičky kouknu na Vás později ten koník pořád seká a mě to už štve..tak zatim paaaaaaaaaa 😎 🙂

steffi13
13. črc 2010

a jinak to vínko večer dám 😉

katchik
13. črc 2010

Holky jak píšete o vínku. Znáte Fragolino....jestli máte rádi Lambrusko, tak je to dost podobný, ale tohle je lehce s jahodovou příchutí. Včera jsem si dala s mamčou a byla to hrozná dobrota.
🙂

Steffi taky chodím ke kamarádce do bazénu. Byla jsem včera a zítra tam zase naklušu a asi nevylezu. Jinak na ty trhy na Dejvický jsem chtěla jít taky, ale někdy v dubnu. Byla jsem s kamarádkou na prochajdě v Šárce a když jsme se vracely, tak na kulatáku právě byly trhy, ale už končili, tak jsme se na to vyprdly. Koukala jsem ale, že jsou snad každou sobotu v Holešovicích. Co manža jak trénujou pejsky. Jsem ted v Jin. a ráno jsem z okna viděla holčinu, jak cvičí labradora, tak jsem si na tebe vzpoměla. 🙂

Mick na screening jdu k Břeštákovi. Mám dojem, že dělal screening i v Gestu. Jinak si to určo říct necháme, ale myslím, že ted to ještě dr. neřekne. Jdu pak na KO příští středu ke svý dr. Tak tam by mi to už snad říct mohla. Jsem hrozně zvědavá. 😉 Už máš vlastně doma štěnule?

Petronel vám neteče teplá voda...tak to nás to taky čeká grr. Doufám, že budu zrovna někde v čoudu.
🙂

Kety tak to máš super cestu do práce. Včera jsem jela do kanceláře a přijela jsem úplně mokrá.

katchik
13. črc 2010

NECHCETE NĚKDO ESTRIMAX? ZŮSTALI MI ASI DVĚ KRABKY.

sophiejane
13. črc 2010

ahoj holky....ta moje mrcha furt nikde, už 39dní 😠 jestli do víkendu nedorazí, objednám se na úterý do gestu at mi to vyvolají...nebo se na dovču nedohrabu 🙂

tyjo katchi tobě to letí ty týdny...

sophiejane
13. črc 2010

jo a v neděli jsme byli chvíli u rybníka, j áse taky koupat nemůžu, jako kety, ale bylo to fajn, nikdy jsem tam nebyla a je tam i plážička máme to kousek, i s točenou malinovou limčou stejnou jak za našeho dětství, tak to asi budeme semtsm praktikovat, máme to tak 20km

sophiejane
13. črc 2010

a trhy v sobotu super!!! příště jedeme zase, děsný davy ale zelenina a ovoce holky bomba, vše super čerstvý...pěkný domácí koláče, klobásky, sýry, pečivo, kytky, a bezva atmoška, všichni s proutěnýma košíkama 🙂

sophiejane
13. črc 2010

dneska jsem se potila v bytě, to jsou ted děsný dny, k rybníku přes den není s kým 😒

sophiejane
13. črc 2010

katchi budu držet všecky palce na NT screening!!! já na to ani vzpomínat nechci...dneska nevím proč se m ito zase vybavuje, ted jsem i odmítla jít na pivo s kámošem mého chlapa a jeho těhotnou ženou, bude do měsíce rodit a já tam s ní prostě nechci sedět...

petronela82
14. črc 2010

Ahoj holky - už je zase vedro - já chci zimůůůůůůů 😀

@katchik - držím palečky ať vše dnes dobře dopadne a ať se dozvíte pohlaví, těším se na dobré zprávy

a další dobré zprávy čekám od @mick - tak kdy pak bude OPU?

@sophiejane - tak mrcha stále nikde, dává si načas - to znám 😀 s tou vyvolávačkou děláš dobře, skoč do GESTu a pak šup po mrše na dovolnou, já už se taky na dovču těším, po uzávěrkách to tu zabalím a nechci účetnictví min. týden vidět 😀

petronela82
14. črc 2010

@nelina_ tak co vydržela jsi nebo jsi testla zvonu => doufám že duch sííííííííííílíííííííííííí 😀