Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
14. črc 2010

Dobré ránko,fujjj vedro v bytě 😝

katchik
14. črc 2010

Pěkné ráno,
Teda vy jste ranní ptáčata. 🙂 My jsme dneska s mamčou vyrazily se psama už v 7 dokud není takový vedro. A stejně bylo, to by jsme musely vyrazit někdy v 5. 😝 A děkuju, že na mě myslíte. Už ted jsem lehce nervní. Foto asi mít nebudu on jí dr. nedává a pohlaví prý taky neříká. Tak že až příští týden u své dr.

Steffi tak co jdeš dneska do bazénu ke kámošce?

Sophie mrcha se teda pěkně fláká. Určo zajdi do Gestu, ať máš klid na dovču. A už jste něco vybrali? Ty trhy zní úžasně asi taky vyryzím.

Petronel a kam vy plánujete dovču?

Mick držím palce, at pekně naplánujete opu.

Neli tak cooooo?

mick
14. črc 2010

ahojky holky, to je teda hic. To padnu v tom autě, až pojedu do Gestu na tý Plzeňský, snad tam nebude kolona, to už by ty vejce byli fakt vařený 😠 . Až se vrátím podám info.

A kde máme Neli s testíkem?

@katchik bude to dobrý 😉 . Budu držet i palce u nohou😉 . Jde s tebou i manža? JInak psiska už máme doma. Je to celkem maso. Ten jeden hajzlík je uřvanej, tak ho manža musí korigovat, aby neštěkal. No, snad se mu to podaří...

@sophiejane brusinky super, díky za radu, koupila jsem si taky Swiss a mám klid.

@petronela82 takže bude týden dovči po ketu jo? Já plánuju 14 dní, stejně bych si jí brala.

petronela82
14. črc 2010

@mick @katchik - jjo dovča po kET určitě bude (min. ten týden) doufám že se zítra dozvím alespoň přibližný termín KET abych to mohla v práci nahlásit - už se těším na dovču a na těhotenství 😉

@mick - držím palce

nelina_
14. črc 2010

Ahojky holky,

tak jsem ten testík dneska zkusila znovu a je to to samé 😒 Tak z toho nejsem moc moudrá, dneska jsem 11. den po KET a tohle se mi zdá fakt moc slabý. No ale je to pokrok, předtím jsem neměla vůbec nic 😉 Takže lepidýlko u mě bude asi ta správná cesta 😀

petronela82
14. črc 2010

@nelina_ ještě nic nevzdávej, třeba ti HCG stoupá pomaleji, a taky může být moč naředěná - předpokládám že v těhle vedrech piješ jak o život, zítra to zkus znovu, mrcha nedorazila to je hlavní - drž se

ketyz
14. črc 2010

Pěkné poledne všem,

@nelina - nic nevzdávej, já testovala 12DC a ducha viděl jen můj muž, až když mi ho ukázal, začala jsem mu věřit i já, být tebou, tak 2 dny netestuju, pak už rozdíl uvidíš, já se vždycky testovat bála, tak jsem to pokaždé odkládala... 🙂 , držím palce

jinak hlásím, že doma ráno bylo 23,8 stupňů.... 😎

mick
14. črc 2010

Ahoj holky, tak folíků cca 15 kousků a mají 15mm, to mi přijde, že jsou docela malý, na to, že mám v sobotu OPU, tak snad do soboty dorostou aspoň do 20mm, ideální by byla samo opu v neděli 😠 .

@nelina_ hlavně, že jsi to nedostala, uvidíš zítra, hlavně, že čárka nezmizela 😉

@ketyz já mám teď v kanclu snad 50 stupňů!!!

@petronela82 tak to se na transfer asi neuvidíme, neva, tak já ti budu radit jako o 3 dny starší matka jo 🙂 🙂 !

sophiejane
14. črc 2010

ahoj holky tak se mi ta mrcha snad pomalu rozjíždí, ale zatím je to už asi dva dny jen špinění...

sophiejane
14. črc 2010

kety ty jsi provokaterka s tou teplotou, ja mam ted v byte 28.5!!

petronela82
14. črc 2010

@mick - tak že v sobotu - no to vidím bledě - to se asi fakt na transferu neuvidíme, ale zkušenosti o 3 dny starší těhule (a pak matky) beru 😉

@sophiejane - ahojky - tak že by konečně, ji to horno vypudilo 😉 tak držím palce ať už se konečně pořádně rozjede

sophiejane
14. črc 2010

už jsem si doma dělala srandu, jestli nejsem zase těhu 😅 mýmu chlapovi nějak ztuhly koutky 🙂

ketyz
14. črc 2010

@sophiejane - tak toho mýho to pomalu přestává bavit, žádná sranda se mnou není, ještě že jsme ho teď v sobotu potěšili tím "novým" autem.... 😀

ketyz
14. črc 2010

@mick - já si teprve teď po obědě pustila větrák 🙂

sophiejane
14. črc 2010

tak se mnou teda v době ovulky byla (teda myslím, že to byla ovu) 🙂 páč ted už zase moc zájmu neprojevuju 🙂 stejně by bylo fajn, kdyby se to třeba ted někdy pak povedlo přirozeně, žádnej Gest 🙂

mick
14. črc 2010

Já vždycky doufala, že my ta mrcha nemusela přijít a prt. Teď už jsem na přirozené těhu pesimista. No hlavně, aby se nám zadařilo aspoň s tím Gestem 😉

ketyz
14. črc 2010

@sophiejane - jo taky bych to brala, ale i tak přemýšlím, jestli v příštím cyklu by to bylo úplně správné otěhotnět, i moje doktorka říkala, že mám raději 2 menstr počkat, než se dáme do dalších pokusů

sophiejane
14. črc 2010

kety ja to asi hrotit nebudu, to by musela byt meganahoda....nebudu se nekde u mooore trapit s kondomama 😀

sophiejane
14. črc 2010

a tady jsou i holky, co po porodu otehotnely po prvni menstr. ted jsem narazila na grej, ta sem na zacatku diskuze chodila a te se to prihodilo 🙂 a to si myslim ze je vetsi zaprah po klasickem porodu a tehu takhle hned...

ketyz
14. črc 2010

@sophiejane - asi máš pravdu, mě právě představa kondomu na dovolené vůbec nepřitahuje, manžel dokonce tvrdí že to bude po srandě, protože on už je používat neumí..... 🙂, hlavně já se cítím úplně normálně, mohla bych skály lámat a to čekání mě akorát vytáčí
jinak máš pravdu meganáhoda - já neovuluju a manžel má špatné spermio, to bych musela vysedět vejce a ještě se tam najít nějaká hrdinka..... 😉

sophiejane
14. črc 2010

a u nás právě žádný problém nenašli, ale jestli jsem ted ovulovala, to ví jen někdo nahoře 🙂

sophiejane
14. črc 2010

tak jsem dala sprchu a uvrtala si frappé ala řecko a hned je mi líp, jen se mi vaří notebook ☹ večer vypadneme někam na vínko na zahrádku už se těším 🙂

ketyz
14. črc 2010

@sophiejane - jsme si vínko dali včera - bylo Markéty.... 🙂 , jsem bez treninku a po 0,7 bílého, kterou jsme dali napůl jsem ji měla jak z praku... 😀

sophiejane
14. črc 2010

no kety, bílý je lehký, ty nic nevydržíš 🙂 tak markety jo? tak gratuluju 🙂

ketyz
14. črc 2010

@sophiejane - ona to byla Pálava (tramín + ryzlink - teda tím ryzlinkem si nejsem jistá) a sladká, pozdní sběr, ročník 2006, takže bomba, ale já radši suchý, děkuji

mick
14. črc 2010

@ketyz taky dodatečně gratuluju 😉

Já bych si holky dala nějakej mírně alkoholický koktejlík. Třeba Mochito 😎 hezky někde ve stínku, to by bylo žůžo! Dneska jsem neměla ani chuť na oběd, byla jsem si koupit zmrzku. Máme tu pěkný vydřiduchy. 2 mini (fakt mini) kopečky za 24,- 😠

sophiejane
14. črc 2010

já měla dopo točenou vanilka-merunka, velkou, mnam ta byla..asi pujdu zitra zas 🙂

mick dobry mojito udelas i doma, muj drahej uz kvuli nemu pestuje i matu 😀

petronela82
14. črc 2010

teda holky já v těhle vedrech ani na alkohol nemám chuť. stále nakukuju zda se tu neobjevila @katchik jsem zvědavá jak dnes dopadla - a stále nic

sophiejane
14. črc 2010

je kety tak sladkyho bych teda sedmičku napul nedala, my jsme taky na suchý 🙂 to mi připomíná, že bych si zítra mohla dojít pro točený sauvignonek do vinoteky 🙂

sophiejane
14. črc 2010

petruš katchi psala že tam jde až večer myslím

sophiejane
14. črc 2010

ale petruš večer už je chládek a bílý vínko je studený 🙂