Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
27. srp 2010

Ahojky holky, 🙂

@petronela82 -držim palečky holka 🙂 😉 na dnešní UTZ a potvrzení srdíčka,který bude bušit o sto šest 🙂

steffi13
27. srp 2010

Vítejte
@1janickak a Luksi 😉

steffi13
27. srp 2010

Já mizim jedeme s kámoškou na Kladno má tam objednaný foťák a nějaký nákup tam rovnou uděláme to bysme mohli potkat Sophi 😀 😉

petronela82
27. srp 2010

holky tak je to v prčicích - podle UTZ jsem 6+5tt máme gestační váček 23 mm, ale je prázdný, žádné mimi, natož srdíčko - jsem úplně v prdeli, mám přijít ještě ve středu, a když nic tak půjdu na rivizi

ketyz
27. srp 2010

@petronela82 - děvče zlatý, běží mi mráz po zádech a vidím sebe samu jak mi něco podobnýho říkali na začátku června, ta psychická bolest je nepředstavitelná, fyzicky to nebolí, ale já si tehdy uvědomila, že čistý test je blbá zpráva, ale proti téhle je to nic, nevím jestli ti psát, že se to obrátí a dobře to dopadne, po svých zkušenostech by mi to přišlo neupřímné, drž se, z vlastní zkušenosti vím, že se to začne zlepšovat a bude ti líp, ale chvíli to potrvá, bohužel až do středy to bude nejblbější období jaké jsi zažila, myslím na tebe ☹

petronela82
27. srp 2010

@ketyz - díky, můžu se zeptat kde jsi byla na revizi - tu nemocnici si můžu vybrat sama - nebo musím do Motola, a jak dlouho jsi byla v nemocnici

niki2
27. srp 2010

@petronela82 , to je mi moc lito. Kez by se tam ve stredu jeste neco ukazalo.
Nemocnici si muzes vybrat, ja byla v Motole, standartne nechavaji do druheho dne, ja sla na revers vecer domu.

ketyz
27. srp 2010

@petronela82 - můžeš si vybrat, napíšou ti doporučení, já byla v Nymburce, vzali mě hned druhý den co jsem se jim nahlásila, a jak píše Niki večer jsem šla domů (i bez reversu) a to jsem na sál čekala až do 16:00, protože jim tam ráno přivezli nějaký urgentní případ a celý operační plán se posunul, takže jsem tam ve finále ležela po zákroku asi 3h a pak si pro mě manžel přijel a spala jsem už doma, druhý den jsem si vzala dovolenou a pak už jsem šla do práce, doma to na mě padalo, já se rozhodla pro Nymburk, protože je to jednak nejblíž a hlavně se mi nechtělo nikam do Prahy, tam bych musela třeba den dva čekat než by mě vzali a já to chtěla mít rychle za sebou, je to sice nemocnice stará, ale přístup všech tam byl senzační, to že jsem ležela na starý železný posteli mi bylo v tu chvíli jedno,

nelina_
27. srp 2010

@petronela 82 no to je v pr .....je mi z toho zle, ale jak ti píše ketyz, já bych tě ani líp povzbudit neuměla. Nemocnici jsem si taky mohla vybrat, ale šla jsem až dva dny po revizi, asi záleží jak mají plno, ale vzala jsem si ještě dovču dva dny, byla jsem spíš unavená, než že bych měla potíže.

sophiejane
28. srp 2010

petruš to nééééééé 😠 😠 😠 u koho jsi byla? nebyla jsi u slepce A. ??? ja byla taky tak nějak, když nic nenašel!

petronela82
28. srp 2010

@sophiejane - ahojky, jjo byla jsem u Alexe ale on váček našel a prý krásný - 23mm ale byl prázdný ☹

petrita83
28. srp 2010

@petronela82 Péti, co to čtu 😢 doufám, že se vážně spletl..držim do středy palce!!!optatruj se...

steffi13
29. srp 2010

@petronela82 -to snad nééé holka..držim palečky aby to bylo ještě jinak ..

1janickak
30. srp 2010

@petronela82 také držim palce moc!

mick
30. srp 2010

Ahoj holky,

@petronela82 uf!!! To jsem fakt nečekala ☹ . No a když si tě pozvali ještě na středu, tak tam třeba ještě nějaká šance je ne?

Já jsem úplně KO. V sobotu jsme měli hasičskou oslavu a já se opila jak zvíře. Ráno jsem měla pocit, že mám otravu alkoholem. Brrrr. Teď někdo přede mě dát panáka jablíček, tak snad na mě vyrostou.

chrobacek
30. srp 2010

☹ ☹ ☹ ☹ @petronela82

petronela82
30. srp 2010

ahoj holky - já jsem na prášky - té středy se fakt bojím - jestli tam ve středu nic nebude tak je to jasný a mažu na revizi - pořád tak trochu doufám - ale čím dál tím míň ☹

mick
30. srp 2010

@petronela82 to jsou nervy 😠 . Je to k posr.ní, pořád starosti. To je divný, že ten váček roste a embrouš tam není, tak proč roste? Budu ti držet pěstičky, ať tam ve středu bude blikat srdíčko.

petronela82
30. srp 2010

@mick - taky tomu nerozumí - váček narostl krásně - odpovídá 6+5tt ale prý tam nic nevidí ☹

holky byla jsem na tom UTZ - dole v ordinaci, myslíte že ten nahoře je o hodně kvalitnější a citlivější?

okcelok
30. srp 2010

@petronela82 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ myslím na vás

mick
30. srp 2010

@petronela82 s tím UZV, myslím, že to řešila Sophie, že je nahoře kvalitnější. A jdeš zase k Al.? Je to fakt divný, když váček odpovídá. A brali ti krev?

petronela82
30. srp 2010

@mick - krev mi nebral - těhu potvrdili jen z těhu testu, a jjo jdu zase k Alexandrovi, stále se utěšuju že je snad fakt pidlovokej a plod tam byl a on ho jen neviděl, ale je to dost chabá útěcha, taky stále přemýšlím zda se nemám přeobjednat k jinému Dr.

1janickak
30. srp 2010

@petronela ja bych to klidne zkusila se preobejednat k nekomu jinemu,vic oci vice vidi🙂 Zkusit se ma vse...🙂

mick
30. srp 2010

@petronela82 no, když jsi vzpomenu na Sophie, co jí Al. způsobil za šok 😠 a myslim, že u Bei zase přehlídnul druhý mimčo. Mysli pozitivně, že je pidlovokej a ve středu už tam bude blikat 😉 .

petronela82
30. srp 2010

@mick - pane bože kéž by - ale moc tomu nevěřím ☹

ketyz
30. srp 2010

Ahojda,
@petronela82 - tak zkus jít k někomu jinému, pro lepší pocit, stát se asi může všechno, já měla srdíčko, ale zase neodpovídal tvar a velikost, tu velikost embrouš dohnal, ale pak už nebyla žádná akce a bylo to v háji, 😠

já se dnes objednala na příští pondělí na UTZ, budu 15DC tak uvidím na čem se dohodneme, jestli bude KET a nebo až příště

beatrice7
31. srp 2010

🙂 Ahojky holky, co to tady čtu - Petronel, cože ? Prosím tě, objednej se radši k někomu jinému, a hlavně doufám, že tě vezmou na ten lepší a větší ultrazvuk.
Holky, občas vás čtu, ale poslední dobou jsem úplně neschopná, sebemenší zátěž je pro mě náročná... Jsem tlustá jako slon, nemyslí mi to tak jako dřív, mám anemii, asi proto jsem unavená, už potřetí jsem byla v nemocnici, teď naposledy mi částečně odtekla plodovka u jednoho mimča, jinak mám v krvi streptokoka, to by mohlo být nebezpečné kdyby ho našli i v plodových obalech, musela bych porodit, prý je to menší zlo než riskovat infekci, tak do mě prali penicilín a magnézko, dostala jsem i kortikoidy na plíce miminek, už jsem byla i na porodním sále, naštěstí kontrakce ustaly a porod se nekonal, plodovka už neodtéká, snad je to o.k., no prostě hrůza a děs... A to jsem se na to těhotenství tak těšila... 😒

mick
31. srp 2010

Ahoj holky,

@beatrice7 teda, to máš teda nervíky chudáku. Hlavně hodně odpočívej, ať tam mimča ještě nějaký čas vydrží 😉 . Držím pěstičky 😉 . Ještě, že už v dnešní době mají léky, techniku a vědí, co je pro vás nejlepší.

@petronela82 věř, zázraky se dějí 😵 . Mě se teda vyhýbají obloukem, ale snad taky jednou příjde maliillinkatej zázrak.

Holky, já byla včera u zubaře. Zaplatila jsem si to čištění každýho zubu. Uf. Já kazy nemám, takže mi moc nevrtají, ale bolelo to hodně nepříjemný a to jdu příští týden na druhou půlku. Za krásný úsměv musím holt něco vytrpět.

@ketyz a jak to je, když neovuluješ, tak ti sliznice roste i sama bez léků?

ketyz
31. srp 2010

Ahoj
@mick - hele sama to nechápu, když jsem začala do Gestu chodit, vždycky po UTZ prohlásili, no to ovulace není, ale mestr. jsem po nějaké době vždy dostala, pak jsem měla před IUI dva cykly s clostilbegydem a v jednom jsme pak díky pregnylu ovulaci zdárně vyrobili, ale teď před KETem netuším, při prvním jsem měla estrimax, který stopnul případný růst folikulu, pomohl sliznici a následně nahradil funkci žlutýho tělíska, teď koukneme jestli to na ovulku vypadá, a pokud ano, tak bych se vyhla estrimaxu, když tam nic nebude, což předpokládám, vezmu si bobule na dovču a KET bude až v dalším cyklu

mick
31. srp 2010

@ketyz jsou to věci 😉 , musíme jim věřit, že vědí, co dělat. I když mě přijde zase divný, když jsem chtěla jít hned na ket po IVF a dr. mi řekl, sliznice je pěkná, ale neovulujete, takže ket udělat nemůžeme. Tak jsem z toho jelen. I kdyby to teď neklaplo, tak budeš baštit léky na dovče a tělo hezky připravíš na mimčo, to je idoš 😵