Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

ketyz
21. dub 2010

já něco okolo 5700 jen za ten Gonal, beru to tak, že někdo to prošustruje, my to dáváme pánům doktorům aby se měli dobře 🙂 🙂
soudě podle jejich vozidlového parku, to dáváme na správné místo, chudák náš automobil je tam vždy nejstarší a nejmenší 😉

katchik
21. dub 2010

teď už jsem těch 1.500 platit nemusela. Minule jsem vlastně měla 3x nebo dokonce 4x utz, ale nebyl transfer kvůli tý sliznici. A teď už za utz platit nemusím.

sophiejane
21. dub 2010

tak aspon ze tak katchi

katchik
21. dub 2010

jinak za Gonal + cetrotide taky tak nějak kolem 5.000,-

Holky mizím pááááááááááá

sophiejane
21. dub 2010

haha ketyz ty jejich káry už jsme tu taky řešily 😀

sophiejane
21. dub 2010

ahoj katchi a hezkej večer

katchik
21. dub 2010

jo jo káry mají pěkný. Za něco ty naše prašule utratit musí ne.
a už fakt jdu. 🙂 taky hezkej večer
a sophie pohlad pupíka. 🙂 už máte nějaký pracovní název? 😉

sophiejane
21. dub 2010

ne katchi 🙂zatím spíš pořád nevěřím, že jsem v tom 😅

beatrice7
21. dub 2010

Ahojky holky 🙂 Asi jsem závislá na Netu, resp. na Modrém koníkovi 🙂 Jak se dneska máte ? Koukám, že už jsem tady asi sama.... ☹

sophiejane
21. dub 2010

no to teda nejsi, já to zapínám už k snídani 😀

sophiejane
21. dub 2010

jak je?

beatrice7
21. dub 2010

Jsem asi magor- ale nějak mi to nedalo, a zkusila jsem gynekologa v Mediconetu - platí se tam jenom 350,- za vyšetření a mám to kousek. Ta Bulovka je fakt z ruky a hlavně drahá. 1.500 za první vyšetření a každé další 500,- Tak jsem se objednala nakonec do mediconetu. A super. Dr. si na mě udělal čas, byla jsem tam necelé 2 hodiny, vše mi vysvětlil, pošle mě na genetiku, což Šulc neudělal i když jsme ho o to žádali, no prostě mám z toho dobrý pocit. Ale průkazku mi nevystavil ☹ Nestihli jsme to. Prý příště to jdu 5.5. A co ty ? Kdy máš ko ?

beatrice7
21. dub 2010

Jo, Sophi, jak to máš s PN a s vycházkama ? Od10 do 18 ?

beatrice7
21. dub 2010

Pokud tady nejsi, tak pokecáme zítra, já budu muset jít něco ukuchtit, dneska tady mám bordel, jdu naplnit myčku a vymyslet něco k večeři. .. nechce se mi nic dělat. Vidím to na míchaný vajíčka 🙂
Sophi, dej si taky něco pořádnýho k jídlu ať netloustnu jenom já 😀

sophiejane
21. dub 2010

proč na genetiku bea? to já taky nemám...ale když jsi těhu, už to nepotřebuješ,ne?jo jo stejné vycházky...2hodiny u doktora tyyyyjo...já jdu za týden 27.4. to zase budou nervíky aby bylo vše ok

sophiejane
21. dub 2010

neboj já dnes měla špagety k obědu a k večeři mu můj drahej skočí do pizzerky pro pizzu, mám na ní už dloouho chut 🙂

ketyz
21. dub 2010

tak to já byla dnes doma za kuchařku, k večeři byly zapečený těstoviny se salátem, no budou ještě zítra k obědu a možná ještě jednou, doufám, že nás bude jednou víc, ve dvou ty mé kulinářské výtvory nemůžeme nikdy sníst 🙂

niki2
21. dub 2010

Sophi, ty mas dnes den italske kuchyne 😉
Ketyz, ja dnes delala rajskou s kolinkama a ten pytlik kolinek je na mne a 3 chlapi uz skoro malo 😀
S dovolenou se to nejspis vyresilo, nejedeme, tak doufam, ze vyjde ten Gest... to se pak nedostanu nikam nejmene rok... 😀

petronela82
22. dub 2010

Dobré ráno

tak dnes ráno dorazila mrcha - tak že se můsím na zítra objednat do GESTu a jdem do druhého kola - teď už doufám vítězného.

tak zatím pa jdu se na snídat a makat

katchik
22. dub 2010

Dobré ráno,
Petronel 6:36 uááá to by mě zabilo. 😝 tak jdete znova do boje, tak moc držím palce ať je vítězný. 😉

Bea tak ať jseš v mediconetu spokojená. Ty jo a dvě hoďky u doktora.....

petronela82
22. dub 2010

ahoj katchik

Tak jsem se objednala na zítra - měli tam strašně plno, chtěla jsem někdy odpoledne, ale to už vůbec nešlo, tak mě namáčkla na 9:10 a jdu k Šulcovi - na jednu stranu jsem ráda - po tý sprše co se tu snesla na Alexandra

katchik
22. dub 2010

Petronel u Šulce jsem byla včera a v so jdu znova na utz, ale nevím kdo tam bude. Snad ne náš oblíbenec. 😵 A od zítřka už začínáš stimulovat? Ty máš dlouhý protokol viď?

beatrice7
22. dub 2010

Ahojky holky 🙂 Petronel, takže budeš poprvé po letech zase stimulovat ? Držím palečky.
Katchi, jo, byla jsem skoro dvě hodiny u dr. Je dost pečlivej, trochu ukecanej, ale pořád lepší než kdyby mlčel a člověk by nevěděl co si má myslet. Ale mrzí mě ta neschopenka, respektive ty omezený vycházky... už jsem si vysnila, že v létě pojedeme někam aspoň na týden... ☹

katchik
22. dub 2010

Bea ty chodíš do Mediconetu jak je v Celnici? Tam dělala kamárádka zdr. sestru. Jak se ten dr. jmenuje? Ty omezené vycházky jsou blbé.

petronela82
22. dub 2010

katchik - v sobotu tam vždy narazím na Černýho - ten je super - toho mám nejraději

bea - jak to myslíš "po letech zase stimulovat"? já od loňského července nedělám nic jiného než že stimuluhu - nejprve 3krát na IUI - Puregonem a třikrát mě stopli a pak v březnu na moje první IVF - Fostimonem

beatrice7
22. dub 2010

Jé, Petronel, já jsem si tě spletla s niki... 🙂 Ty ale dítě máš taky ?

beatrice7
22. dub 2010

Katchi, jo, je to v Celnici a dr. se jmenuje Vráblik. myslím, že je z Brna, našla jsem jeho fotku na stránkách nějaké brněnské porodnice. Schválně jestli ho nebude znát 🙂 A jestli jo a řekne mi, že je hroznej, tak to mě asi omejou 😀

beatrice7
22. dub 2010

Petronel, a v čem je u vás problém ? Nemáš vyšší fsh ? Já ho měla 10,5 a taky mi stopli stimulku.

petronela82
22. dub 2010

bea - ne nemám, mám jen dvě neteře - ta na fotce je jedna z nich

beatrice7
22. dub 2010

Aha, tak to já jsem si myslela, že to je tvoje 🙂