Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
23. dub 2010

bea paul je drahej, ale stojí to za to 😀

katchik
23. dub 2010

Sophie, kde máš foto? je ti šoufl, mě taky, ale já jsem se přežrala. 😉

sophiejane
23. dub 2010

chtěla jsem tam dát jinou a nebere mi to už ani tu původní, sakra

petronela82
23. dub 2010

katchik - předoperační my v GESTu nedělají - jen mi vezmou krev+moč+a udělají EKG - dají mi výsledky a já je odnesu ke své praktické Dr. moje praktická Dr. nemá v ordinaci EKG tak mi v GESTu takhle vyšli vstříc.

sophi - koukám změna - fotka z nějaké dovči - viď?

ketyz - sliznici do pondělka určitě pořádně doroste - držím palečky

VŠEM KRÁSNÝ VÍKEND - papapa

sophiejane
23. dub 2010

no jo at tam mám něco veselého, i když tam nejsem vidět, ale tím líp 🙂 to je z lonska z Korfu

niki2
23. dub 2010

Ahoj, tak to vypada, ze rozmrazeni o mesic posouvame, zitra bychom meli odletet na dovcu. No snad delame dobre a bude to tam aspon dobre pro zmrzlika pripraveny 🙂

hanik2
24. dub 2010

Ahojky tak dnešní návštěva Gestu dopadla tak jak jsem čekala..žádnej folík takže mi dr Poláková zvýšila dávky Fostimonu na dvě denně..v úterý kontrola..

Katchik nebyla jsi tam dnes kolem 10 30 ?

petronela82
24. dub 2010

ahoj hanik - neboj folík bude - držím palečky, jo katchik včera psla že de na UTZ v 10:20 tak jste se asi potkali

hanik2
24. dub 2010

Péťo jo já věřím že bude minule byl taky až 16 DC..mám ty cykly prostě dlouhé...já tam byla na 10 30 ale vzala mě dřív po mě byla paní na IUI a pak tedy asi Katchik...já podle fotky jsem měla pocit že je to ona....

hanik2
24. dub 2010

jo a dnes jsem 9 DC takže má ještě chvilku čas 😉

katchik
24. dub 2010

Ahooj holky,
To bylo dneska krásně co. No jinak ko nif mof teda. Sliznice furt kolem těch 6,2, tak mi Poláková změnila dávkování na 3x2 v úterý další utz. Prý se nemám bát sliznice vypadá pěkně a doroste, někomu to holt trvá déle. Jsem zvědavá, kdy se dohrabu k transferu. Někdy prá po tom estrimaxu roste hůř než v přirozeném cyklu.

Mick ty mě možná ještě předženeš. 😀

Hanik jo jo byla jsem objednaná na 10:20, ale přišla jsem lehce po. Nevycházela jsi zrovna z ordinace? Asi jsem šla hned po tobě. A koukám, že jdeš taky v út...já jdu v 16.00 hod

Sophie pěkná fotka. 🙂

Niki to je teda rychlost. Dovču si moc užijte. A kam letíte?

katchik
24. dub 2010

Hanik tak jsem jukla na fotku....ty jsi čekala u sesterny na sestřičku. 🙂 To je vtipný...... 😉

katchik
24. dub 2010

Sophie hadej, kde jsem se dneska po kontrole stavila. 😎 jo jo v Paulovi....koupila jsem borůvkovej a čokoládovej koláč a dva olivový twisty. Na ten čokoládovej mám zálusk, původně je pro manžu. Nevím, nevím jestli vydrží než dorazí z práce. 😀

hanik2
24. dub 2010

jj to jsem byla já...tak to je dobrý 😉 ..jdu v úterý v 9 45 tak to se nepotkáme..budu tam mít Čekala...

katchik
24. dub 2010

hani, tak snad už něco vyprodukujeme....ty folík, já sliznici. 😉 odpo tam je Šulc, tak jdu zase k němu.

hanik2
24. dub 2010

mě nabízela ještě kolem 12..ale já dojíždím 70 km takže pojedu ráno busem jsem v Praze kolem 8 a v 11 30 zase zpět...budu držet palce na sliznici...mohly bysme vyprodukovat hlavně to miminko 🙂 ...a ty půjdeš na IVF?...na kolik to tak přibližně vyjde peněz?

katchik
24. dub 2010

jdu na KET, máme zmražená embrya. Nás vyšlo 1. IVF na cca 23.000,- a 2. IVF na cca 19.000,-, ale měla jsem injekce v peru ty jsou dražší. Ještě můžeš mít klasické injekce jako je Fostimon co máš teď nebo Menopur a ty vyjdou levněji. Pak v té ceně jsou ruzný nadstandardy, které neplatí pojištovna + mražení embryí.

hanik2
24. dub 2010

takže kolem těch 15 tisíc to vyjde asi stejně co?...no chci ještě zkusit jedno IUI a pak si dám oddech od hormonů..alespoň měsíc nebo dva...finančně na IVF to zatím nevidím moc dobře..

katchik
24. dub 2010

jukni na ceník, tady to máš rozepsaný. Koukám, že tě to může vyjít i na 3.000,- ale to je fakt jen základ.
¨http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=10&PHP...

hanik2
24. dub 2010

díky kouknu 😉

winterska
25. dub 2010

ahoj všem!
včera jsem tam byla už v 9 ráno. I přes MS mě dr. Poláková udělala UZ. Asi jsem byla nějaká nafouklá, chudák mi nemohla najít vaječníky ☹. Dostala jsem i podruhé Gonal tak si píchám sama doma. Předoperační prohlídku mi nabídli sami za 900 Kč. (chodí tam ve středu internistka bez pojištovny). Raději si ale zajdu ke své praktické.
V prosinci na pohovoru mi dr. Korecký sám nabídl, že za mě požádá pojišťovnu v únoru.. A taky to udělal..
Na další prohlídku jdu ve středu ráno k dr, šulcovi. Termín punkce je předběžně už 5.května.. 🙂

winterska
25. dub 2010

pekařství Paul je báječné - sice příšerně drahé ale jednou za čas ten chleba za to stojí!!! 🙂
Další pobočku i se sezením mají dole v přízemí na Floře!!!

petronela82
25. dub 2010

ahoj winterska - já jdu na KO taky ve středu, ale k Alexandrovi - až odpoledne v 16:00 můj předběžný termín OPU je 4.5. ale počítám že to bude určitě později - tak kolem 7.5. tak držím palečky ať nám mršky rostou - ve středu porovnáme sklizeň 😀 😀 😀

sophiejane
26. dub 2010

ahoj holky, no tady nikdooooo...já vstala už v půl osmý 🙂 a stoupla jsem na váhu a už mám přes 55kg, aby ne, když pořád žeru 🙂 venku je nádherně, i víkend super, včera jsme jeli do ploskovic na zámek a pak se podívat k Mácháči 🙂 ted peru, musím vyluxovat, máme tu pěkný binec 🙂

sophiejane
26. dub 2010

a já jdu na kontroliu taky zítra, holky...10:40....

sophiejane
26. dub 2010

jé taky bych letěla na dovčuuu, už se mi stýská po moři teda a dost, jak se blíží dovolené a prázdniny, to bude těžký 🙄

katchik
26. dub 2010

Pěkné ráno,
Sophie ty jsi ranní ptáče. 🙂

sophiejane
26. dub 2010

asi jdu do sebe 😅

sophiejane
26. dub 2010

a přece nebudu chrápat, když je venku pěkně 🙂 ted snídám štrůdl od babičky (ale teda musím to umírnit, to zase nechci co 14dní to kilo navrch 😝 )

ta niki se tak má, ani nám neřekla, kam letí...že by egypt?tam se ted dost létá...ale tam bych se teda nevydala...

petronela82
26. dub 2010

Krásný den

- to tedy koukám dnes mě předběhla i Sophi 😀

jaký jste měli víkend - bylo nádherně - nějaká dovolená by se šikla, teď hlavně aby vyšlo IVF a pak určitě někam taky vyrazíme - v Ploskovicích je to krásné (závidím Sophi) - měli tam pávy? - jednou jsem tam v zahradě našla paví brko