Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
5. kvě 2010

Chrobi, hysterku a podrobný imuno, tam jdu příští pátek. Před 3 IVF bych to chtěla mít komplet 😉. Je to spíš takový morální ujištění, že jsem pro to udělala všechno. Pak už zbývá jen, že jsem máčo 😀 .

chrobacek
5. kvě 2010

tak to je dobře... já budu mít taky všechno v cajku 🙂) takže se to musí povést ... jsem totiž důsledná a jdu ještě na hematologii 🙂)

chrobacek
5. kvě 2010

jak říkáš ujištění , že jsem udělala max

katchik
5. kvě 2010

vy jste všechny usnuly ne. 😀

pro dnešek se loučím pa pa

winterska
5. kvě 2010

ahojky,
tak v práci jsem se rozloučila, před 9 večer jsem dostala pregnyl a čekáme na pátek ráno. Jestli tam bude dr. Poláková - tak to je super, i když mi tuhle nemohla najít vaječníky přes plná střeva.. :-/.. I tak je velmi milá, pořád lepší než Alex... Máme objednanou PK i AH, lepidlo zkoušet nebudeme, pokud se zadaří, tak se embryjko chytne samo🙂

Ten článek na idnesku je šílený ☹ . Samy, které IVF postupujeme, víme, že to tak vůbec není. Je sice pravda, že nás berou jako na běžícím pásu, ale co tam vlastně čekáme? Chceme miminko, (které přirozeně nepřichází) tak do toho jdeme a jdeme tam s tím, že nám v CAR k němu pomůžou.

petronela82
6. kvě 2010

dobré ránko

koukám že včera jste všechny nějak padly za vlast - večer tu nikdo nebyl - já to včera zalomila už u "Přešlapů" ani jsem je nedokoukala, a to mě ten seriál fakt docela chytnul - to jsem zvědavá so budu dělat od neděle až budu na utrouši - to budu spát asi celý den.

winters - tak už jsi doma na PN, tak hezky odpočívej a připravuj se zítra - hezky mi tam zítra předehřej postýlku na sobotu - a držím palečky ať jsou vajuch co nevíc a hlavně kvalitní - to je pro nejdůležitější

katchik + kety - tak jak je holky - nějaké těhu příznaky, Katchik jak to zvládáš v práci a co ty Kety, ještě jsi se doma neukousala nudou?

sophi - už vysazuješ utrouš - nědej to radě postupně - ať do není takový šok - ale Dr. určitě vědí co dělají a když říkají že placenta produkuje dost svého hormonu tak jim věř - bude to O.K. - ještě špiníš?

a kde pak máme Bea - zase se nějak dlouho nehlásila - snad je vše O.K.

ketyz
6. kvě 2010

Ahoj,
dnes jsem první 😎
já ten článek četla ještě v době kdy jsem vůbec netušila, že to budu muset taky podstoupit. Po pravdě i teď ji trochu chápu. Myslím, že stačí, aby ženská to "chtění" dětí neměla na prvním místě ve svých hodnotách, to nemá co dělat s city, s výchovou, se vztahem jaký má, to asi prostě je. Jsou takové co děti nechtějí a jsou spokojené. I u mě je to pořád spíš o tom, že jsem si logicky zdůvodnila, že teď je na to už čas a je skoro pozdě. Dokud jsem se mohla "vymlouvat" že nejdřív škola, pak musím bydlet a až pak, tak jsem to vůbec neřešila. I do celé anabáze s IVF jsem šla nejdřív proto, abych zjistila v čem je problém, než že by mi to extra vadilo a trápilo mě to. Ale jak se člověk do toho kolotoče dostane, tak se těžko vystupuje. Když mi Poláková na 3 setkání chtěla vypsat žádanku pro pojišťovnu, postavila jsem se na zadní. Na mě to bylo strašně rychlý, musela jsem si nejdřív ujasnit jestli se mi do toho vůbec chce. Takže článek číst znova se mi už nebudu, jsem ráda, že ty podrobnosti si už nepamatuju, ale v ledasčem ji i chápu. To neznamená že s tím ale se vším souhlasím. Jen nemám úplně opačný názor. A taky to není o tom, že neúspěch by mi byl jedno, to ne, když člově věnuje spoustu energie, času a i peněz, tak to prostě nejde všechno během minuty hodit za hlavu a říct, a co kašlu na to.

ketyz
6. kvě 2010

tak nejsem, než jsem to napsala, byla Petruš rychlejší...-🙂)

ketyz
6. kvě 2010

já příznaky nemám, taky se snažím se moc nepozorovat, abych si něco nevsugerovala
doma funguju jak žena v domácnosti, manžel si nosí svačiny a obědy v krabičce... 🙂 , naznala jsem že ležet nebudu ani náhodou, ale všechno dělám pomalu, nelítám jak motorová myš jak to normálně dělám, ale tak trochu od všeho, včera jsem žehlila, dnes lehce uklidím a asi i poprvé vyrazím ven, ne že bych se bála chodit kvůli KETu, ale ta moje alergie a k tomu vysazené prášky, raději se pylům vyhýbám, teď je po dešti, tak to risknu

petronela82
6. kvě 2010

ketyz - ty trpíš na senou rýmu? já taky měla na jaře vždy problémy, když vše rozkvetlo - hlavně pampelišky, zlatý désť, šeřík, takové ty první květy - tak jsem okamžitě otekla z nosu mi teklo jak z vodovodu, oči slzeli, ale od loňska co jsem vysadila HA a začala řešit dítě, tak se to nějak uklidnilo, nevím jestli je to těma hormonada, ale je mi už druhý rok fajt - absolutně nevím co je to alergie - ale musí to pořádně zaťuka na dřevo, abych to nezakřikla

petronela82
6. kvě 2010

A PRGA JSEM JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😉

sophiejane
6. kvě 2010

aho ahoooj, já teda včera odpo fakt usnula a chrápala snad 2hod , pak jsem vnoci čučela do zdi snad do 2ráno 🙂

sophiejane
6. kvě 2010

holky co jsem říkala o příznacích!!! prdět na ně, žádné nejsou 😀 já je nemám ani ted 😀

katchik
6. kvě 2010

Ahoooj Holky, 🙂
Prý má být dneska 20 stupnu, no to chci teda vidět. Zatím klepu kosu. 😒 Jinak začínám lehce panikařit, že to opět nevyšlo.

Winters, tak na zítřek drřím palce, ať je c nejvíc vajuch zralých. 🙂

Petronel v práci pohoda. Sice jsme teď po/út měli docela blázinec, ale dřepím u pc, tak že žádná námaha. Příznmaky žádný nemám, bolí mě ty prsa to už jsem psala, ale to je z těch hormonů. Taky mě lehce bolí břicho jako na ms, ale mám teď termín mrchy, tak to bude asi tím. Mě kvuli tý sliznici natáhli cyklus.

Sophie Ahojky 🙂

petronela82
6. kvě 2010

ahoj Sophi a Katchik

- žádná panika není na místě - jsou tam přilepený a vydrží 😉

mick
6. kvě 2010

Ahoj holky, tak právě se nám rodí štěněcí děťátka. Chudák fenka to první rvala hoďku, teď už jedou líp 😀 . Má jich tam tak cca 8 ks, tak to si chudák dá 😝 . Už má 4 venku.

Katchi, 20 stupňu, tak jedině doma pod peřinou. Snad se to vybere do víkendu. A jak ti řekli v Gestu, že máš pokračovat? Musíš brát ten estrimax až do krve v Gestu?

Ketyz, to má manžel radost, že je takhle vybavený do práce co? A když se zadaří, tak už doma zůstaneš?

Sophie, spát musíš, když si to tělo žádá 😉 .

Winterst, taky držím pěsti na pěknou úrodičku 😉

Petronel, tobě držim pěsti hned další den 😉

mick
6. kvě 2010

Katchi, kde máš fotku? Oni ti jí taky smazali, když jsi tam byla tak hezky?

katchik
6. kvě 2010

Mick jo jo smázli, nechápu. Musím něco najít, mám na beremese fotky ze svatby, tak jsem myslela, že tam nějakou dám, ale tam mi vetšinou zaclání manža. 😀 Ty jo 8 štěnulí, tak až budeš mít foto, tak pošli. A to rodí, která ta rasa? Estrimax mám brát až do kontroly v Gestu a po potvrzeném těhu se bere dál.

sophiejane
6. kvě 2010

ahoj mick...mě dne sbolí ty mé přestimulované vaječníky, min.týden jen Kor. řekl že se to ještě bude zhoršovat ale já už někdy ani nemůžu sedět, hnus...mám tam normálně narostlé folikuly ještě aby to ve mě ruplo 😕

sophiejane
6. kvě 2010

a že to PAK ustoupí ale už by to PAK mohlo docela nastat

sophiejane
6. kvě 2010

kam jste zmizly?? 😎

niki2
6. kvě 2010

Ahoj, ja chci jaroooo 😉
Ani jsme dnes nebyli venku, tak to podle toho vypada. Myslela jsem, ze aspon ja neco vyridim, ale jsem uplne bez energie, to slunicko mi chybi. Na dovolene jsem bez problemu vstavala v 7 (a ze ja jsem spac), kdyz jsem videla, jaky nas ceka krasny den.
Mam chut na neco sladkeho, ale z Egypta jsem si privezla nejaka kila navic a po tom Prednisonu to taky asi pujde nahoru 😒

sophiejane
6. kvě 2010

niki tobě taky smázli fotku? neboj nepujde ja porednisonu nic nenabrala, jeden denně je prý "nic"

katchik
6. kvě 2010

sophie jsem tady. 😎

niki taky chci jarooo, tohle mě už fakt nebaví. Ještě máme zimu i v kanclu, tak tady docela mrznu.

Jdu si udělat čaj.

sophiejane
6. kvě 2010

ja chci jit dneska chvili veeeen...a taky půjdu i když jim moc nevěřím že ta teplota stoupne jak slibují

niki2
6. kvě 2010

Sofi, fotku jsem si smazla sama, pote, co mne Winterska i v retro fotce identifikovala 😀 Preci jen sem chodi ruzne lidi a pisu dost otevrene, tak proto.
No my musime minimalne odpoledne do skolky, takze paty vytahnem, ale jsem zvykla chodit i dopoledne na prochazku.
No po prednisonu mozna ne, ale uz do sebe cpu cokoladu.

petronela82
6. kvě 2010

tak těch 20 stupňů fakt dneska přestřelili, teď jsem byla pro oběd a je tam pěkná zima a ještě prší, v kancl jsem byla opět zapnou už odstavený kotel a topíme si. hrůza - brrrrrrrrr

petronela82
6. kvě 2010

tak jsem si těď SAMA píchla ten Cetrotide, teda mě se klepou ruce, že ani nemůžu psát, no zdr. sestra by ze mě asi nemohla být - ale zvládla jsem to, teď už jen ten Pregnyl v 20:00 (to nechám na odborníky) a injekce nechci hodně dlouho vidět

katchik
6. kvě 2010

petronel šikulín. Jseš fakt dobrá, cetrotide bych si sama nepíchla ani omylem. 😝

petronela82
6. kvě 2010

katchik - taky to bylo s takovým sebezapřením, ale když už jsem to mamíchala, tak jsem to do sebe musela píchnout, nevím jak dlouho se to může takhle smíchaný dlouho uchovávat - už se alespoň neklepu, co kvůli těm dětem musíme všechno vytrpět, ale výsledek bude stát určitě za to - budou nás čekat //