Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
6. kvě 2010

Petronel, super, to jsi šikulka 😉 . Večer pregnyl poslední injekce a pak už samá pozitiva a sociální jistoty 🙂

Holky, tady už se ta obloha trochu trhá. Udělala jsem si Laté kávu na zahřátí 😉

petronela82
6. kvě 2010

mick - jo jo teď už samá pozitiva - narkóza, punkce, kapačka, polikání utrouše, hrozba hyperstimuláku, ET 😀 😀 😀 ale zvládneme to

niki2
6. kvě 2010

Ja se ted vratila ze zahrady a venku je prekvapive teplo. Tak jsem prestala topit a otevrela dokoran okno 😉

sophiejane
6. kvě 2010

petruš já s tím zasr... stimulákem bojuju ještě te, ted mi to zase začalo bolet a jako že dost, jako když to praská při ovu, je to dooost nepřijemnýýýýý už at to opadne sakra

sophiejane
6. kvě 2010

já dvě hodky spala/lezela a uz se mi zase ven nechce, to počasí fakt děs

mick
6. kvě 2010

Petronel, já jsem si fakt myslela, že večer máš poslední injekci a úplně jsem zapomněla, že ta punkce je pod narkozou atd. Jsem trubka, já už pak viděla jen transfer a 2 čárky a to už jsem to absolvovala 2x 😀 . Asi mi ubývá šedá kůra mozková 😀

Sophie, ono se to tělo asi pere s těma velkýma změnama. Zase máš výhodu, že jsi prošla to nejhorší období bez blinkání, to je super 😉 . Tak snad to tím 12 týdnem povolí 😉 .

sophiejane
6. kvě 2010

to jo, ale tohle je tedy taky věc 😒 12tt začínám zítra 🙂

sophiejane
6. kvě 2010

tak tady zase leje

katchik
6. kvě 2010

sophie tady je úplně černo, tak že asi taky brzo začne. 😒

Mick tak co už jsou všechny štěnule na světě?

katchik
6. kvě 2010

ty jo a pořádná buřina, ještě že jsem si vzala deštník.

sophiejane
6. kvě 2010

v praze bouřka? tak ve slaném zatím nic 🙂

mick
6. kvě 2010

Holky, tady na Libuši je úplně černo a fakt velká bouřka, nestačí to tu sbírat ani kanál.

Katchi, tak už jsou všechny na světě. Má 4 kluky a 4 holky, takže super. 2 klucííí jsou naši 🙂 . Už se na ně těším, tak ještě ty dvojčata a cirkus Humberto může vyrazit na štaci 😀 .

katchik
6. kvě 2010

Taky zatím neprší, ale buřina tady je. Vsadím se že jak půjdu z práce, tak se spustí slejvák.

Mick tak to krásně vyšlo. Vy si 2 berete? Tak že budete mít 4 hafany? No tak to teda klobouk dolů. Vy máte ale báraček viď? Já bych chtěla taky štěnata a jedno si chceme nechat, ale mám strach, že jak tohle plemeno moc lidí nezná, tak by mi zůstali. A mít doma třeba 7 vendéenů by mě asi švihlo. 🙂

mick
6. kvě 2010

Katchi, jojo, budeme mít 4 hafáky. To musí být hezký mít štěňátka. Já myslím, že je udáte bez problémy. Je moc hezká a do paneláku akorát. Tak ještě najít toho pravýho 😉 . Odkud jste si jí přivezli?

katchik
6. kvě 2010

My už jsme měli 7 štěnat od kříženky, kterou už bohužel nemáme. Je to krásný, ale taky starost. No já mám trochu strach, že je neudáme. Minule jsem se bavila na výstavě s paní a jí zůstali docela dlouho a jednoho si nakonec i nechala.
Tak to budete mít doma veselo. 🙂

mick
6. kvě 2010

No, ten kluk má odběr na pejsky, ale s fenkama je problém, ty lidi moc nechtějí, tak má taky strach, aby mu nezůstali doma. Snad se někdo najde, aby doma neměl dívčí smečku 😉

Holky, pro dnešek se loučím. Pa

ketyz
6. kvě 2010

ahoj, já vás dnes zanedbala, vyrazila jsem ven, když tak krásně pršelo, to se mi hned krásně dýchalo, pak jsem uvařila, manžel se mi dnes vrátil brzo a ve finále jsem vytuhla

ketyz
6. kvě 2010

mick - teda z tebe teď ještě bude psí máma, to je super, mě ta naše mrcha docela chybí, ale ten bordel co z ní byl zas až tak ne... 🙂
doma být nechci, už příští týden mažu do práce, tento se jen dovolenkuju
vím že jste to už řešily, ale co máte za rasu?

petronela82
6. kvě 2010

tak už mám za sebou i Prenyl - jak teď už to nechávám osudu - věřím že vše dopadne dobře

Winter - držím moc moc palečky na zítra - a těším se na dobré zprávy od tebe

Holky jdu chrupat - budík je na saený na 4:50 - už se těším

DOBROUUUUUUUU

winterska
6. kvě 2010

Petro - děkuji ti moc - snad to dobře dopadne - dám zítra vědět..
Ale pořád si neuvědomuji, že zítra jdu na další zákrok.. Ten krátký proces stimulace je fakt krátký!!! Dnes jsem si nakoupila zásoby jídla, (ted jsem si uvědomila, že nemám těhu testy!!!, ale stejně si půjdu koupit utrouš, tak nakoupím i je).
Vyřídila jsem si i kadeřnici, bohužel nehtařka mi onemocněla, tak dám nehty příští týden 🙂

Jinak mě bříško pěkně pobolívá po tom včerejším pregnylu - asi to je ta bolestivá ovulace ☹

hanik2
6. kvě 2010

ahojky holky chci vás jen pozdravit padla na mě tak šílená depka kvůli miminku že jsem sem nemohla ani nakouknout...chci sluníčko aby byla lepší nálada

holky držím moc palečky ať to vyjde 😉

winterska
6. kvě 2010

Mick - jestli ti je pak nesmažou, hod sem ta psí miminka na fotoblog - at se můžeme pokochat 🙂

Při té odpolední bouřce jsem musela jít ven - byla jsem objednaná k té kadeřnici - no v tu chvíli se mi absolutně nikam nechtělo!!

Cetrotide má sice delší jehlu než gonal, ale šlo to - spíš to pak nějakou dobu škrábe a je tam flek.. stejně to je šílený, nejdřív si pícháš injekce abys neovulovala, pak si musíš v konkrétní hodinu píchnout injekci abys vůbec ovulovala..

Holky, jdu dát koupel, stáhnu strniště aby mi ráno doktoři našli tu správnou dírku 😀

zítra poreferuji - snad mi vše dobře dopadne🙂 Myslím na vás!!

petronela82
7. kvě 2010

dobré ráno - dnes se nám tam klube sluníčko, tak snad už konečně bude zase trochu slunečnější den.

winter - ještě jednou moc moc držím palečky - a zahřej mi tam postýlku na zítra - čekáme na dobré zprávy

ketyz
7. kvě 2010

Krásné sluneční ráno,
u nás to vypadá, že bude fakt hezky.
Winter - určitě to dobře dopane, myslíme na tebe a určo se ozvi.
Petruš - tak jak, poslední den v práci? Co příští týden budeš doma?

mick
7. kvě 2010

Dobré ráno holky,
Petronel, ty nemusíš vstávat a stejně si prga 😉

Wintersko, taky moc držím pěstičky a ať je pěkná úrodička, pak nám dej určo vědět 😉 . Ta rasa je evropský saňový pes. Manža s nimi závodí.

Ketyz, teď už jsou drobci určo pořádně zakouslý, tak jim jdi příští týden ukázat práci, aby viděli, kde pracuješ a kam minimálně 3 roky nepáchneš 😉

V albu mám psí miminka 🙂

petronela82
7. kvě 2010

ahojky kety a mick

mick - hafani jsou úžasní, kde pak je doma máte - to musí být kňouráníčko, co?

kety - neschopenku si raději beru, ale plánuji ji nepouít a jít do práce, po prvním IVF bylo vše O.K. na OPU jsem tehdy byla v pátek a v pondělí jsem hned mazala do práce, tak že doufám že to bude teď stejné a v pondělí půjdu do práce

sophiejane
7. kvě 2010

dobré ráno

ketyz
7. kvě 2010

mick - ty jsou kouzelní, já bych hned taky nějakýho brala, ale do bytu už ne, ta naše byla v bytě ještě přede mnou a byla tam spokojená, ale když ji teď vidím u našich na zahradě, jak se jde v neděli schovat aby nás náhodou nenapadlo si ji vzít sebou, tak už ne
jo jo v pondělí do práce, potřebuju řád, když si dám po obědě ležing, tak zaručeně vytuhnu a pak se mi nechce spát v noci, takže zase pěkně budík na 5 a pak už nebude problém 🙂
včera mi psala spolubydlící z kolejí - narodil se jí Honzík, tak jsem na kluka zvědavá... 😉

sophiejane
7. kvě 2010

mick to jsou dobrý puntikáči 🙂

katchik
7. kvě 2010

Pěkné ráno, 🙂

Winters mic držím palce na parádní úrodu a těším se na info.

Hani nesmuti, depky pryč. Bude líp neboj. Už jedno dítko máš, co máme říkat my, co nemáme žádný a ještě ani nemáme jistotu, že se k němu dopracujeme. A já věřím, že si k vám to mimčo cestu najde. 🙂

Mick no ty jsou k sežrání. 🙂

kety tak v pondělí už mažeš do práce? A jak se cítíš?