Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
31. kvě 2010

Katchi, vyplň si v kolikátém týdnu jsi, já už se ztrácím, mám v tom zmatek 😉

mick
31. kvě 2010

Ahoj Katchi!! Tak ranní nevolnosti jóó, já chci taky. Já je měla akorát včera, ale bohužel z jiných příčin 😀. A kdy jdeš na ultrazvuk, to už bude srdíčko 😉 !

Bea, to stačí ve 20 tt, i tak potom budeš mít dost času na nákupy. Ono tě to třeba chytne později,neboj!

katchik
31. kvě 2010

Bea vyplním to až po utz v pátek. Jsem 6 + něco.

Mick na utz jdu v pátek. Sríčko by už mělo být, ale mám docela bobky, tím jak špiním. Ještě debil jsem o víkendu četla diskuze o potratu a zamlklém těhu.

beatrice7
31. kvě 2010

Katchi, tohle vůbec nečti. Soustřeď se radši na zvládání ranních nebo celodenních nevolností 😉 Já je naštěstí neměla, ale kamarádka prozvracela celé 4 měsíce, to je hrůza.
Mick, to jo, taky si říkám, že to stačí v tom 20 tt, víš, ale vůbec nějak mě tohle nakupování nebere, jsem zvědavá jestli mě to vůbec někdy chytne 😉
Holky, ten čas letí jak šílenej, já už jsem v 15 tt, v pátek jsem se zaregistrovala k porodu, bude to ( doufám ) nakonec v Apolináři. Registrace byla úplně v pohodě, bez problému, navíc jsem přišla o pár dnů dřív než jsem měla, odpoledne, po tzv. registračních hodinách a paní byla moc milá.

sophiejane
31. kvě 2010

ahoj holky, já už stihla s kolegyxní z práce testnout new cukrárnu tady u nás, a teda parááááda, zatím ta nej tady....

to je dobrý, to hromadný pálení 🙂

katchi tak ranní nevolnosti, hmmmm, to jsem neměla 🙂) jen chvilkama a spíš odpoledne, ted už jsem úplně v poho, od toho 12tt...tak se drž a nečti ty blbiny ty jsi jako já 😀 taky se ráda sebedeptáš, vid 🙂 nemáš proč, ani krvácení neznamená potrat, natož jen špinění, to měly snad všechny na začátku těhu

sophiejane
31. kvě 2010

jinak dnes nám začali stavět lešení kolem domu, 3 měsíce se bude zateplovat, brrr, to bude otrava, všude polystyren a budou nám chodit kolem oken 🙂

katchik
31. kvě 2010

Sophie Ahooj!!
New cukrárna říkáš, tak tam budeš teď pečená vařená viď. 🙂 Normálně bych ti záviděla, ale teď ne. 😀
Hele a hlavně, že ti říkám, aby jsi ty hnusny věci nečetla. A jsem naprosto stejná.
Zateplování vopruz, ale zase to budete mít hotové a bude klid.

mick
31. kvě 2010

Ahoj Sophie, to zateplování je vopruz, hlavně to lešení, že nemůžeš mít pořádně otevřené okno a pořád stažený žaluzky, aby k vám nikdo nekoukal. Dobrý je, že to na léto moc nevypadá, tak nemusíš tolik větrat 😎 .

Holky, já bych pročítala taky. No ono po těch letech snažení se nám nemůže nikdo divit, že hledáme problémy, když byli tolik let......ale my tady budeme mít samý krásný a zdravý Gesťátka 😉 😉

Jinak holky, my byli včera s manžou taky v cukrárně, měli jsme poalkoholický chutě, dala jsem si dort, byl výbornej, ale měl asi 50,000 kj!!! Ráno jsem vlezla na váhu a málem omdlela. Alkohol a dorty, to musím dneska aspoň na hoďku na Orbitrek!

sophiejane
31. kvě 2010

😀 mick klídek 🙂 no tady mají samé ovocné a tvarohové, to byste nenakynuly 🙂 ochutnaly jsme palačinky s tvarohem, borůvkama, jahodový dort s tvarohem a ovocný salát s jogurtem 🙂 ...mají i přírodní zmrzky fakt z ovoce...to tu chybělo na našem maloměstě 😅

já teda sladký ted můžu, ale zase ne nic přeslazenýho, to ne, nesnáším takový ty krémový dorty, spíš ovoce, tvaroh a tak...

dneska mě nějak píchá na vaječníkách 😖 a přijde mi, že mám větší pandero

sophiejane
31. kvě 2010

bea já pár věciček koupila a ráda bych i kupovala dál, ale radši jsem to ted stopla...nerada bych nad tím tady pak řvala 😠

sophiejane
31. kvě 2010

tak si říkám, proč mi ještě nevyšetřili v Gestu trombofilní mutace, ty můžou taky dělat problémy a můj táta na žilní trombozy trpí, a z jeho strany to v rodině je. já to hned na začátku říkala Čekalovi když se ptal na choroby a vypisoval mi průkazku, ale ani to tam nezmínil...asi se zase ozvu...

mick
31. kvě 2010

Sophie, prostě o co si neřekneme, to nemáme. Mě umřel táta na embolii plic a jeho rodiče oba na infarkt a mutaci mám. Dědí se to, ale na druhou stranu je to ta nejlehčí, takže se to prý neřeší ani v těhu. Každopádně kamarádce přišli v těhu na Leidena a musela si píchat nějaké injekce.

sophiejane
31. kvě 2010

no právě, vím, že se to pak musí...ono se to v těhu testuje, ale až nějak později, tak se na to radši zeptám...my máme v rodině trombozy v noze a mě se dělají křečáky na stejné noze, kde měl táta žílu ucpanou, bere na doživotí prášky na ředění krve, na totéž zemřel praděda a má to i babičky brácha...

mick
31. kvě 2010

hm, Sophie, to se divim, že ti to neudělali, když je evidentně vidět, že se to u vás v rodině dědí. Já když jsem to říkala genetičce, tak hned řekla, že by tam něco mohlo být a taky bylo 😒

sophiejane
31. kvě 2010

no mě nedělali genetiku žádnou

sophiejane
31. kvě 2010

holky tohle tema je prostě boží, zvedlo mi náladu, pokud máte chvilku, začtěte se 😀 😀

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/perly-na...

petulev
31. kvě 2010

Holky, když jste to po ET dostaly, nebo jste začaly špinit, šly jste do Gestu hned, nebo jste počkaly až do toho 20. dne od ET?

hanik2
31. kvě 2010

Ahojky dneska jsem měla samé lítání po dr dostala jsem se k netu až teď...
Mick díky snad narostou
Katchik taky díky...kontrolu mám v pátek

winterska
31. kvě 2010

@petulev já mám po ET dnes 21 den a už jsem v práci - šla jsem na kontrolu 16. den (ve středu), už mi končila ms, přinesla jsem v ampulce ranní moč (už čistá - bez krve) - tu si setra vzala, a jejich test pak dala dr. na stůl.. (samozřejmě negativní ☹ ). Dr. mi neschopenku ukončil k pátku..

holky Katch a Hanik- já jdu v pátek ráno na tu hysteroskopii - tak se tam možná uvidíme 🙂 ale budu oblblá po narkoze.. 😔

sophiejane
31. kvě 2010

tak holky zítra na mě myslete, mažu do motola na 12:15, napíšu pak katchikovi

winterska
31. kvě 2010

@sophiejane hodně štěstí soph - at se mimi koupe v hodně vody!! držím palečky 🙂

ketyz
1. čer 2010

ahoj, dobré ráno,
já nestíhám nestačím, tak jen krátce:

sophie - myslím na tebe ať do dobře dopadne

wint - to se určitě uvidíme ještě před narkozou, já tam jdu na 8:00 k Polákové

katchik - tak to mě nic nenatahuje, prostě vůbec žádný příznaky nic, až zašínám plašit jestli je vše OK, asi budu muset zítra testnout, už jsem 4 dny netestila, tak mi to třeba dodá jistotu

kouknu na vás večer z domu, v práci mám teď kalup.... 😀

mick
1. čer 2010

Ahoj holky,

Sophie pfuj, pfuj, pfuj, myslím na tebe 😉 .

Petulev, já když to dostala, tak jsem tam ani na kontrolu nešla, zavolala jsem, že je test negativní a normálně jsem odmenstruovala, tak mě tam nehnali.

Ketyz, neboj, je tam a v pátek už bude určo blikat srdíčko!

Winters, tobě držím pěsti na pátek na hysterku 😉 .

Katchi, jsem zvědavá na pátek, jestli se tam neobjeví ještě jedna bublinka 😉

beatrice7
1. čer 2010

Ahojky holky, Soph, myslím na tebe, ať je miminko v pořádku a zdravé.

petulev, copak ty jsi začala špinit ? Kolikátý den po ET vlastně jsi ?

saze
1. čer 2010

Ahoj holky, náhodou jsem viděla vaše téma. Chci vám moc popřát štěstí - já sama mám doma už skoro 7 měsíční Gesťátko na 2 IVF 2 ET. Tak všem přeji moc úspěchů - ono to určitě vyjde jen to chce počkat.

katchik
1. čer 2010

Ahoj Holky,
Dneska ráno jsem s kamarádkou naháněla psa. Zdrhnul mi za zajícem, opět. 😠 Chudák kamarádka za mě prolejzala křoví, lezla do kopců...tak jsem jí pak za to koupila čokošku.

Sophie moc na tebe myslím.

Kety bud ráda, že ti nic není. Mě je sice po ránu blbě. Čištění zubů je nadlidský výkon, ale zase mám furt to špinění, tak mám taky bobky jestli je vše ok.

Hani v kolik jdeš? já jdu na 9:45 k Polákový. Měla jsem jít v 8:40, ale včera mi volali, jestli bych nemohla přijít později.

Winters tak to se asi neuvidíme, ty budeš asi ještě dospávat.

Mick nestraš...ale myslím, že ne. Jak jsem tam byla min. týden kvůli špinění, tak Poláková říkala, že bude jedno.

mick
1. čer 2010

Ahoj Saze, děkujeme za přání, každé povedené Gesťátko potěší 😉 Takže máte Tomáška z ketu, jestli to dobře chápu? Musíme věřit, že se nakonec zadaří každé 😉

Sophie, tak ještě, že jsi s sebou měla kámošku a nemusela jsi se někde brodit sama. To vaše psisko lovecký pudy nezapře 🙂 .

Teď jsem četla na netu, že Celine Dion čeká dvojčátka a je ve 14 tt. Je ji 41 let, to by mě zajímalo, jestli měla svoje vajíčka nebo darovaný, jo a manželovi je 67 let.

mick
1. čer 2010

Píšu Sophie a myslím Katchi, chtěla jsem ti napsat, ať podáš info od Sophie a vlezl mi sem šéf, tak jsem celá rozhozená a zmastila jsem to.

katchik
1. čer 2010

Mick to je dobrý pochopila jsem. 🙂 Sophie psala, že tam jde na 12:15, tak hned jak písne podám info.

Saze moc děkujeme.

mick
1. čer 2010

Jo a dneska jsem dostala MS, takže jdu 21.6. na zastavovačku, ale výsledky z imuna mám 22.6. No budu věřit, že mi tam nic neobjeví. Zkusím tam zavolat 18.6., jestli už tam výsledky nebudou. Já to tušila, že se mi to zkrátí, to je prostě pech, jako kdybych to nemohla dostat až zítra 😠 .