Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petulev
9. kvě 2010

Díky, já už jsem tady psala asi před měsícem názor na Gest, hlavně na Polákovou, s tou nemám dobré zkušenosti a Alexander na mě taky neudělal nejlepší. No vidíš to, já tam byla včera, v sobotu a taky jsem ho nechytila 😉

petronela82
9. kvě 2010

petulev - včera jsem byla v GESTu taky, to tam byl Korecký, viď, tedy alespoň mě dělal OPU.

niki2
9. kvě 2010

Ahoj,
Petulev, to nebude OHHS, spis nervy. Pri OHHS hlavne boli bricho, mas ho hodne nafoukle, nekdy jsou problemy s dychanim. Ale rekni to pri kontrole.
Ja to dnes dostala, tak se budu muset objednat na kontrolu a bude se mi to blizit...

winterska
10. kvě 2010

Krásné ráno 😎
podívejte co se mnou dělá utrouš - večer usnu málem s hlavou v klávesnici pc, někdy kolem 3. ráno se probudím a nemohu vůbec zabrat, tak jsem zase u pcka 🙂..
Za 3 hodiny budu volat do gestu co delají moje embryjka, tak jsem zvědavá, co mi poví..

Všem vám přeji hezké pondělí!!!

petronela82
10. kvě 2010

tak koukám že dnes nejsem prga 😀

já za chvíli vyrážím do GESTu - až se vrátím budu informovat - zatím papa

ketyz
10. kvě 2010

Dobré ráno, tak doufám že budete hlásit samé dobré zprávy

petulev
10. kvě 2010

Taky přeju dobré ráno, těším se na samé pozitivní zprávy!

petronela82: jj, v sobotu jsem byla taky u Koreckého, na kolikátou hodinu jsi byla objednaná? 😉

wrtulka
10. kvě 2010

Ahojky všem..
holky chci se zeptat jak je to v GESTu s IUI ? Jde o to že nám tam ve čtvrtek vyšlo strašně hezky (pro nás) spermio a chceme zkoušet IUI ale mají tam nějaká kritéria a jaká od kdy to nedoporučují?
Měli jsme 15 mil spermoušků, 33% normálně pohyblivých.. ostatní hůř, 22% normální morfologie..

winterska
10. kvě 2010

ještě jednou krásné ráno všem
Tak jsem volala do Gestu a transfer bude dnes v poledne.. Právě to je72 hodin od punkce a na to, že jsem si připlatila PK, mi den ET připadá moc brzy.. Jak jste na tom vy?
Pokud jste měly embryjka navíc, po kolika jste si je nechávaly zmrazit?

mick
10. kvě 2010

Ahojky holky,
Petronel, super úrodička. Dneska držím pěsti, ať jsi OK a ať ti zdělí, že jsou všechny vajíčka oplodněný!!!!

Katchiku, Ketyz-už se blíží testování 😉

Sophie, Bea, třeba umí Gest vyrábět děti bez ranních nevolností 😉

Niki, gratuluju k MS 😉

Winters, mě je dávali vždycky jako 5denní, ale nechytli se. Naopak

petronela82
10. kvě 2010

ahojky - tak jsem zpět, tak OHHS vypadá v pohodě, vaječníky mám velké 6,5 a 10 mm => prý to je v pohodě (pamatuju si že minule jsem je měla cca12 mm - druhý den po OPU, dnes už jsem třetí den - tak že asi stejné) vajíček se oplodnilo 15, a mám si volat zítra ráno, ET bude buď zítra nebo ve středu - max. ve čtvrtek. Dohodli jsme se s Dr. že mrazit budeme po 2ks

winter - já měla taky prví ET i při PK už za 72 hod. a embryolog říkal je mám jen jedno tak není na co čekat, že u mě mu bude lépe než ve zkumavce - kolik máš embryí?

petulev - já byla v sobotu v GEST v 8:00 na OPU, domá jsem odcházela kolem 10:00 hod.

mick
10. kvě 2010

Winters, já to blběna odeslala nedopsaný. Naopak se mi chytlo 48 hod., asi fakt závisí na kvalitě embrya. Po kolika bych chtěla zbylí zmrazit se mě neptali, zamrazili je po dvou kouskách.

Wrtul, to je super, že se vám zlepšilo spermo 😉 . Manža něco novýho užíval? Já bohužel nevím, jak je to se spermiem na IUI mi ho máme OK, takže to neřešili, ale myslím, že když ho budete chtít udělat, tak vám bránim asi nebudou. Máte nárok na 6 IUI za rok.

katchik
10. kvě 2010

Ahoj Holky,
To je počásko co. 😒 ještě, že se víkend takl vyvedl.
Včera jsem byla s kamarádkou na prochajdě, má 3 týdny starého chlapečka. Holky to je takovej malej brouček. 🙂

Mick co dělají štěnule? Máš nějaký info.

Winters mě taky dávali vždy 5denní. A mrazili mi po jednom a po dvou. Na opdolko moc držím palce. Necháváš si zavést dvě embrya?

Petul tobě taky moc držím palce, hlavně aby jsi to ustála bez ohhs a mohl proběhnout transfer.

Petulev mě po Gonalu taky nebylo špatně. Jen při 1. IVF mě po něm ze začátku bolela hlava, ale asi jen 3 dny. Pak už vše ok.

wrtul zkus kouknout na stránky. Přiznám se, že nevím od kdy ho už nedoporučují.

mick
10. kvě 2010

Petronel, super! To bude i pěkná zásobička na sourozence v mrazáčku 😉

Holky já bych taky radši chtěla ty 72 hod. Taky si myslím, že je jim u nás líp než ve zkumavce 😉

petulev
10. kvě 2010

Petronel, tak to je možné, že jsme se potkaly dole na recepci, protože já taky odcházela kolem 10. hod. Vidíš a ani to nevíme 😉

winterska: já s tím teda nemám zkušenost, ale Dr. Černý mi říkal, že prý ten embryolog rozhoduje o tom přenosu podle vývoje toho embryjka. Tak možná ho máš natolik vyvinuté, že ho už chtějí poslat dál. My teda máme taky zaplacenou prodlouženou kultivaci, ale asi bych se řídila dobrou radou, snad ví co dělají 😖

winterska
10. kvě 2010

Jsem v noci flámovala a ted jsem jak po opici.. Snad se tam do oběda dostanu 🙂 . Chceme zavést 2 embrya i s AH.. Ale manžel zřejmě nebude moci dojet.. uvidí jak v práci. Holt si domů objednám taxi..
Množství embrií po telefonu nesdělují, to říkají až osobně..
Zase jsem po telefonu ráno hovořila s tou novou černovlasou asistentkou a ta je nějak mimo ☹ nezdá se vám taky?

sophiejane
10. kvě 2010

ahoj ahooj

winterska
10. kvě 2010

Petule - díky za info -- už jsem se s tím tak nějak smířila.. holt úklid domácnosti nechám na později 😉

sophiejane
10. kvě 2010

tak winters budeš to mít jako já, já to měla vždy po 72hod a ted taky dvě a na jedno AH

winterska
10. kvě 2010

soph - tak doufám, že tě budu i následovat s // 🙂

petro - kdo tam byl za dr??

katchik
10. kvě 2010

Mick kolikatý den si testila s těma 2denníma embroušema po ket a už byla vidět čárka?

ketyz
10. kvě 2010

Winters - já je taky mám 72 h, a taky mi to přišlo brzy, ale určutě vědí co dělají, teď před ketem jsem se ptala, jak jsou velká a obě byla 10buněčná, mražená je mám po dvou

Petronel - super počet, to budeš mít spoustu mraženek

katchik
10. kvě 2010

kety tak co jak se cítíš? Ty jseš dneska 7 den?

ketyz
10. kvě 2010

no za chvíli to bude přesně 7 den.. 🙂
necítím nic jinak, už jsem hezky v práci, večer mě občas dloubne v podbřišku a mám pocit jak kdybych to měla dostat, to je ale vzhledem k práškům blbost, takže vím kulový, trochu mě bolí prsa, ale to mě po ET bolela po utroši taky, takže suma sumárum, necítím nic vyjímečnýho a nevím jestli je to dobře nebo špatně

sophiejane
10. kvě 2010

nic výjimečnýho ani neucítíte 🙂 maximálně radost z // 😉

ketyz
10. kvě 2010

no tak v to doufám sophi, jen se odhodlat k testování, nejraději bych o víkendu, ale asi nebudeme doma, tak to nechám až po

sophiejane
10. kvě 2010

10.den už to tam bude!!! to máš za tři dny 😉

ketyz
10. kvě 2010

tak k tomu mě nedonutíš.... 😀 , ani testy doma nemám, pro jistotu, já se prostě bojím 😎

mick
10. kvě 2010

Katchiku, s těma 2denníma jsem testovala 10 den a čárka tam byla už vidět pěkně, i když po limitu, teda ten pokus v lednu 😉

sophiejane
10. kvě 2010

já tě nechci nutit, jen ti říkám, že 10.den už to tam je 🙂 i já už měla ducha 10.den a to i odpoledne