Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

saze
29. zář 2008

ahoj holky jsem také Gesťačka. Ve středu jdu v 8 hod na OPU.

gasha
29. zář 2008

Annie a Grej, drzim moc palecky. Chapu, ze jste nervozni, ja jsem taky a me se to pritom netyka! 😀 Ale urco to dopadne dobre... Rano jsem koukala i do IVF, abych mela cerstve info 😉 Jste pro me obe takovou velkou nadeji, ze to preji jen jde 🙂 😉 🙂 Pak urco dejte vedet 🙂

Ahoj Saze, vitej. Ja zatim do Gestu nechodim, ale mam to v planu. A co je OPU, tuhle zkratku zatim neznam ☹ A jaky mas problem? Neco o sobe napis, at vime 🙂

grej
29. zář 2008

Tak holky jedu! Annie už je asi na cestě, mě to teprve čeká! Snad bude vše OK a daj nám i fotku /jestli bude čeho/ 😉

Ahoj Saze!! Držím palce ať máš hodně vajíček!

Gasho - OPU je odběr vajíček při krátkodobé narkoze.

gasha
29. zář 2008

Grej, dik za objasneni, pak mi to doslo 🙂 A tesim se na ty fotecky tech vasich fesaku 😉 A moooooc drzim palce!!!!!!!!!! 🙂

bobek
29. zář 2008

Ahoj Holky,
Patřím taky do klubu Gesťaček 🙂 Můžu k vánm občas nakouknout?
Grej, Annie moc vám držím palce na utz.
Saze to je rychlovka, ty už jdeš ve středu na opu. 😕 Tak ať máš krásný zralý vajucha. 😉
Holky nevíte jestli v Gestu dělají OPU v analgosedaci? Já jsem totiš šílenej posera a chtěla bych se vyhnout narkoze.

saze
29. zář 2008

Ahoj holky
gasho už ti to grej objasnila . je to odběr vajíček. čím jich je víc tím je to lepší.
Bobku jojo - začala jsem stimulovat před týdnem a už to vypadá nadějně.
Bobku to nevim, ale kámoška si to také nechala dělat bez narkozy a dost ji to bolelo a ta narkoza je náhodou strašně příjemná - fakt. já už se na ní těším

gasha
29. zář 2008

Bobku, jasne! Tak kde mame tu Grej a Annie???? Jsem hrozne nedockava a zvedava... 😉

bobek
29. zář 2008

Saze ještě uvidím, o té analgosedaci zatím jen přemýšlím, tak sonduju co a jak. Budeš mít AH, PK nebo ICSI?
Gasho na holky jsem taky zvědavá jak dopadly.

saze
29. zář 2008

Bobečku - budu mít vše co jde . Já už jdu na 2 ivf první stimulace se moc nepovedla měla jsem málo vajíček jen 3 a z toho jedno to pak vzdalo. A i málo folíků. Teď jich mám o trochu víc. Tak snad bude i víc vajíček.

gasha
29. zář 2008

Skoro to vypada, jako by nam Annie a Grej nechtely rict, jak dopadly... ja na ne myslim cely odpoledne... 😉

Holky a jak jste spokojeny v Gestu?

saze
29. zář 2008

já moc. jsou tam strašně hodné sestřičky i doktoři

gasha
29. zář 2008

Saze a ke komu chodis? A je lepsi se objednat k nekomu konkretnimu nebo je to jedno?

saze
29. zář 2008

vždy jdeš k tomu co slouží, já takové ty velké pohovory a papíry dělala s primářem Čekalem a pak kontroly atd děláš podle toho kdo tam je. Ale neboj jsou tam všichni fakt moc hodný, sestřičky i doktoři.

saze
29. zář 2008

a Gasho co máš za problém? Mě zjistili neprůchodný vejcovod a blbě mi pracoval levej vaječník. Už jsi byla na vyšetření vejcovodů?

bobek
29. zář 2008

Saze, tak ať je tahle ivf úspěšnější. Ty máš krátký protokol viď? Já se těch injekcí trošlu bojím, pže jsem reagovala docela dost na Clomhexal a měla jsem vždy tak 7 folíků. Tak jsem zvědavá co se mnou udělaj tyhle mega dávky.
Gasho já jsem v Gestu v podstatě spokojená. Všichbi jsou moc milý. Mě teda akorát bohužel zrovna nesedl můj dr. Chodím k Alexandrovi a na můj vkus dost machruje, moc neposlouchá a hodně mě tlačil do ivf, už po druhý IUI i když nezjistili žádný problém. Ale každýmu sedne něco jinýho.

gasha
29. zář 2008

Me zjistili PCO podle UTZ, MS a OVU prisla od vysazeni HA jen 1x, pak 1x spineni bez ovu a pak uz nic. Doktor mi nasadil na 2 mesice HA (Dianne) a uvidime, jestli az ji vysadim (zitra mam posledni), tak jestli telo naskoci. Pokud ne, tak je to pry na dlouhodobou lecbu a spolupraci s nejakym CARem. Takze jsem se divala kde jaky CAR je, sbiram informace a GEST se mi moc libi. Pokud se ted nezadari, tak budu potrebovat neco na vyvolani MS a OVU, mela jsem s tim problemy i pred HA, jenze jsem ji brala dlouho (asi 8 let), takze pred tim mi bylo celkem jedno, jestli to mam po 30 nebo 50 dnech a ovu mi nic nerikala... ☹ Co se tyka vysetreni, tak mi zatim delali jen hormonalni profil a ten stejne prisel jen z poloviny, nejak to pres prazdniny nefungovalo rychle a s temi dovolenymi se to tahlo, takze po 3 tydnech doktor zjistil, ze poslali jen testosteron, progesteron atd, ale treba vysledek LH a FSH neposlali. No a pak uz jsem brala to Dianne, tak to nemelo moc smysl. Po MS mam prijit na hormonalni profil a pak se uvidi. Ale tusim, ze pokud se nezadari 1. mesic, tak to nebude tak jednoduche, teda pokud se nestane nejaky zazrak. A vzhledem k tomu, ze uz je mi 30, tak mam pocit, ze bych to nemela moc prodluzovat ... ☹

saze
29. zář 2008

Gashinko - jsi mladá mě je 32 pryč. To máme ještě dost času neboj. Já Gest doporučuji nemám tam s nima žádný problém.
Bobečku - jojo krátký a na dlouhý jsem také měla málo folíků jen 7 a to není moc a jen 3 vajíčka a teď mám asi 10 až 12 foliků tak uvidíme

saze
29. zář 2008

Závidím holkám co mají 15 až 20 folíků a třeba 8 vajíček - můžou to pak zkoušet další měsíc.

bobek
29. zář 2008

Holky Grej dala vědět vedle na babinec. Má jedno mimi, zatím je malinký za 14 dní má další kontrolu.
Saze 10-12 folků mi přijde dobrý. Není duležitá kvantita, ale kvalita. 😉
Tak já mizím, jdu čučet na kriminálku Anděl.

annie29
29. zář 2008

Ahoj holky, tak hlasim taky 1 mimi potvrzene a KO za 2 tydny, tak snad...

gasha
29. zář 2008

Annie, supeeeeeer! Moc drzim palecky a davej na sebe i drobecka pozor 🙂

Sazinko, jak je to s temi protokoly? Nedavno mi kamaradka rikala, ze v soukromych CARech delaji jen kratky a dlouhy jen u Apolinare nebo v Podoli. Je to tak?

annie29
29. zář 2008

Gasho ja mela taky v Gestu dlouhy protokol...

gasha
29. zář 2008

Takze je to blbost, ze dlouhy je jen v Podoli nebo u Apolinare. Rozhodne dobra zprava 🙂 Annie a mas nejakou fotecku nebo je moc brzo?

bobek
30. zář 2008

Pěkné ráno holky 🙂
Annie moc gratuluju k mimču.
Gasho to je blbost v Getu dávají jak krátký tak i dlouhý protokol.

saze
30. zář 2008

Dobré ráno děvčata.
gasho fakt já měla u 1 ivf také dlouhý ale blbě jsem reagovala tak mi dali teď krátký.
Grej a Annie - moc moc velká gratulace. - snad se k vám brzo přidám.
zítra jdu na OPU

annie29
30. zář 2008

Gasho, fotecku mam v albu, uz jsem si o ni rekla.. Tak snad priste dostanu dalsi 🙂
Saze drzim moc palce na zitra, at je urodicka pekna a co nejvic se toho oplodni. Pujdes do PK?

gasha
30. zář 2008

Annie, tak to na ni jdu hned mrknout 😉
Sazi, tak drzim na zitra moc palecky, at je jich co nejvic 😉

grej
30. zář 2008

Díky za přání holky 😉 Závidím Annie - ta má bublinu mnohem větší než já 😉 Snad ta naše taky brzo doroste 😀

gasha
30. zář 2008

Grej, neboj, ona povyroste. A jestli se nemylim, tak Annie ji ma o malinko starsi, ne? Tak zadne strachy, priste uz bude mnohem vetsi 😉

grej
30. zář 2008

Počítaly jsme to a Annie jí má starší o dva dny 😉 Je fakt, že MUDr říkal, že to teď poroste o milimetr denně...