Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
14. kvě 2010

Ani ne... věřím, že to bude o.k. Jdu k dr. Břešťákovi do Modřan. Jak je to s placením ? Mě říkal dr. že se to neplatí...

beatrice7
14. kvě 2010

Mně ji brali před týdnem, to jsem byla v 11 t.t., prý nějaké povinné odběry + odběry pro dr. na screening. Ty výsledky tam prý sami pošlou.

petronela82
14. kvě 2010

holky - já už bych taky chtěla mít vaše starosti - se screeningem - to čekání je nekonečné

katchik - taky si myslím že budou dvě, ty jsi použila lepidýlko poprvé? snad mi taky zafunguje

sophiejane
14. kvě 2010

tak možná mi to brali v gestu, nevím, ale doufám že to nezvorali...to jsem ale byla v 10tt...mě nic o placení neříkali, vím, že někde si to musíš platit, já ale dala v gestu 2500za polovinu těhu, tak snad se to do toho počítá...jinak to snad stojí kolem 1000kč...

petruš dočkáš se...to jsou pořád jen pak nervy a starosti, víš...já už chci abych cítila pohyby, to budu víc v klidu..takhle nevím, co se uvnitř děje a jestli tam je

beatrice7
14. kvě 2010

Petronel, čas šíleně utíká, fakt ani se nenaděješ a taky budeš přemýšlet kam na screening 🙂
Sophi, ty pohyby už chci taky !!! Neplánuješ si koupit angel sounds ? 😉 Já možná jo.

sophiejane
14. kvě 2010

no a co kočár bea, vybíráš? máš nějakého favorita? na dvojčata moc výběr není, vid...taky musíš podle míry, aby se ti vešel, jestli máte výtah, nebo do auta...známí objízdeli s autem a vzdy si ho pujcili jestli se jim vejde do kufru

sophiejane
14. kvě 2010

no uz jsem o tom slysela, jedna holka z jiné diskuze to mela...ale pohyby jsou uz tak od 16tt ne? to uz más za chvíli

sophiejane
14. kvě 2010

i kdyz prvorodicky to asi poznají pozdeji, co, tak kolem 20tt

petronela82
14. kvě 2010

jojo, já vím čas letí jak blázen, přijde mi to jako včera co jsem to dostala, a už mám za sebou stimulku - OPU - ET - teď ještě ty // a pár měsíců nervíků zda bude (nebo budou 😉 ) mimi v pořádku a jeto 😀

sophiejane
14. kvě 2010

🙂 bea ted jsem našla že přes angelsounds ho můžeš slyšet už od 12tt

beatrice7
14. kvě 2010

🙂 jasně, Petronel, je to tak.
Sophi, s tím kočárem to je trošku problém.... ten co se nám líbí, je 93 cm široký, dveře máme 80, takže nic. Teutonia se mi moc nelíbí, ale asi to bude ona. Ještě je čas, uvidíme, chceme zajet do Kolína, tam je prý obrovský výběr kočárků pro dvojčata, tak třeba se nám tam ještě něco zalíbí.... a co vy ? Jaký to bude ?

sophiejane
14. kvě 2010

já taky pořád nevím, ale líbí se mi mutsy urban rider, já chci totiž i neco do terenu, ne jen mestsky, budu jezdit k nasim na venkov, navic budu rodit na zimu, tak poradna kolecka do snehu, zádná pidi

beatrice7
14. kvě 2010

Jo, prý už od toho 12.tt, tak nevím. Láká mě to. Ale na druhou stranu si říkám, že 1500,- bych mohla utratit na něco jinýho, penízky jsou pořád potřeba...

sophiejane
14. kvě 2010

treba by se tu sehnal na bazarku levneji, tady na konikovi, mrkneme

sophiejane
14. kvě 2010

dyt to kazda pouziva chvilinku

beatrice7
14. kvě 2010

Jasně, kolečka jsou u nás taky na prvním místě. Pořádný. 🙂

beatrice7
14. kvě 2010

Tak holky, jedu si koupit něco na tu mykozu................. než mi zavřou lékárny. Mějte se krásně, hezký víkend. 🙂

sophiejane
14. kvě 2010

😉 katchi já už se těším až nám sem dáš obrázek - fotku prcka/prcků

sophiejane
14. kvě 2010

toho už se normálně nemůžu dočkat protože tobě to prostě moc moc přeju, ostatním taky!!

katchik
14. kvě 2010

Sophie děkuju moc. 😉 Snad sem bude co dávat.
Koukala jsem na ten tvůj kočárek a ten se mi taky líbí. Má ho kámoška, ale ona má ty přední kolečka otáčecí. Mě se teda ta teutonka líbí. 🙂

Bea a ten dvojčecí Twin se ti nelíbí?

katchik
14. kvě 2010

a co asi Mick, tak už asi doma dospává po narkoze.

hopie
14. kvě 2010

joo ta vlastne byla dneska na hysteroskopii.. tak snad je vse ok

hopie
14. kvě 2010

no nic holky.... me se blizi padla a cesta domu v tom desti.. preju vsem skvelej vikend(i kdyz pocasi se nepovedlo), dobre si odpocinte a v pondeli se uvidime...cmuky 😲

sophiejane
14. kvě 2010

tak mick snad vše bylo ok nic tě nebolí a nic nenašli!!

sophiejane
14. kvě 2010

katchi půjdeš někam na krev? v normálních CARech se chodí 14dní po ET(KET) ...a pak se ví a je to...

katchik
14. kvě 2010

Sophie nevím, bojím, bojím. A hlavně ta jedna hodnota asi nic moc neřekne ne?

sophiejane
14. kvě 2010

ale jo, řekne...třeba jestli to vypadá na dvě🙂 ale to chce tak kolem toho 14,15.dne...no a pak kdyžtak za týden at víš jak to roste

sophiejane
14. kvě 2010

neboj, ty jsi ted krásně tehotná, žádný strachy...pořád je ti špatně?

katchik
14. kvě 2010

možná bych mohla skáknout v pondělí ráno, to budu 16. den. jo jo furt mi je blbě, není mi na zvracení, ale tak nějak divně, hlavně mám furt hlad. 🙂

katchik
14. kvě 2010

a zjistila jsem, že nemůžu sladký....což je teda na mě hodně divný. Pže já jak nemám denně něco sladkýho, tak jsem celá nesvá. Včera jsem si koupila v Paulovi koláček a asi ho budu muset věnovat manžovi. 😝