Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

winterska
20. kvě 2010

soph - tak to je jasné, at má člověk jistotu 🙂

petro - zatím jen mamatestem (jedno balení jsem našla od listopadu, ale prošlý není.. 🙂

sophiejane
20. kvě 2010

winters ty jsi včera testovala????

sophiejane
20. kvě 2010

jo už jsem to našla win....

nelina_
20. kvě 2010

Katchik, Petronela a Winterska kdybych nedostala tu potvoru, tak bych asi netrpělivě testovala každý den od 10. dne, ale takle mám spíš pocit, že si oddaluju to, co tuším a pořád můžu mít naději :o))

nelina_
20. kvě 2010

Taky chci na testík použít mamatest, zatím jsem na něj četla od větčiny holek chválu 😉

ketyz
20. kvě 2010

nelina - nikdy jsem jiný neměla, myslím že je asi nejběžnější

petronela82
20. kvě 2010

já půjdu taky do mamatestu

sophiejane
20. kvě 2010

ten je nejlepší! ty drahé prý někdy zbytečně zachytí i třeba mizející biochemické těhu...a tenhle je i tak dost citlivý

nelina_
20. kvě 2010

to jsem taky už slyšela, ža tyhle obyčejné jsou dostatečně citlivé a u těch drahých si spíš platíme obal a "komfort" při použití ...

sophiejane
20. kvě 2010

jasně, nikdy bych si nekoupila test za 200kč...

nelina_
20. kvě 2010

Týýý jo, to by byl vítr v peněžence 😀

nelina_
20. kvě 2010

Tak dneska se už odpojím, zítra budu testovat hned ráno, tak se s vámi hned podělím o výsledek. Tak mi držte palce!

petronela82
20. kvě 2010

neli - tak pa - a zítra koukej přijít s dobrou zprávou - zítra čekáme jen samé dobré zprávy od Kety a Katchik tak to nepokaž 😉

wrtulka
20. kvě 2010

Ahojky holky tak jsem si vyzvedla ty zaváděcí tablety a je to na mikozy a podobně ale já ni z toho nemám sem z toho magor..
trošku mi to příjde že do mě rve něco jen jako "pro jistotu".. 😔

sophiejane
20. kvě 2010

asi je to pro jistotu aby se ti tam nic nerozjelo...ale já teda před HyCoSy nic takového neměla...

petronela82
20. kvě 2010

wrtulka - to budou asi ty stejné jaké jsem měla já, myslím že to bude fakt jen projistotu - nějaký dr. ti to napíše, nějaký ne

wrtulka
20. kvě 2010

hm přiznám se že z toho nadšená nejsem 😔
když do mě "pro jistotu" rvou něco.. by mě to mohlo naopak přece rozhodit..
no nic nějak to využívám a bude..
i když stejně mi to hlava nebere teď to využívám pak 11 dnů MS 😝 to si s tím tělo dávno poradí... 😝

mick
20. kvě 2010

Wrtul, taky nevím, proč to máš, když máš stěry OK. Kdyby tam byla nějaká začínající mykoza, tak neřeknu.

Holky, dělali vám testy na chlamidie? Mě zarazilo, když se mě na imunu ptali, jestli mi je někdo vyšetroval. Já o tom teda nevím, že by mi to v Gestu dělali.

sophiejane
20. kvě 2010

tak jsem ted holky byla ve městě a otevřeli od nás kousek sekáč s anglic.hadříky pro děti, jsem tam vlezla 🙂 tam mají tak náááádherný věci, samé next, gap a tak, body tak 35kč, dupajdy kolem 60kč ale taaak krásný...jsem se udržela, zatím se bojím toho víc kupovat, ale v sobotu půjdeme do města a asi něco koupím 🙂

sophiejane
20. kvě 2010

a ted půjdu čučet na hokej

katchik
20. kvě 2010

Mick ty chlamidie mi asi taky nedělali, ani se mě na to neptala dr. na imunu.

Sophie to veřím, že jsi se musela džet. Já jsem takhle zase okukovala mimi věcičky v Tescu. 🙂

Ketyz na zítřek držím palce, ať přijdeme obě z dobrou zprávou.

tak já se pro dnešek loučím. paaaa

katchik
20. kvě 2010

s dobrou zprávou

sophiejane
20. kvě 2010

z tesca mám ty dvě body co jsou v albu 🙂 katchi tak držím na zítra všecko co jde, písni 😉 já to sem kdyžtak hned hodím holkám 🙂

niki2
20. kvě 2010

Ahoj,
chlamydie vam sami neudelaji, ja si po ne rekla po nejakem neuspesnem IVF, taky o ureaplasmata a tusim jeste nejake ty mutace z krve.
Sofie, to se bude nakupovat, vid. Hlavne na ty mrnousky je to vetsinou jako novy nebo i opravdu novy a za par kacek.

sophiejane
20. kvě 2010

To jooo, některý asi úplně nový...kámoška byla pohoršena, že by miminku v sekáči nic nekoupila, ale dyt vidím jak moc jeté to je nebo úplně nové jen výprodej a stejně to budu prát na hodně...no, chlamydie jsem taky uvažovala nechat testnout kdyby to nevyšlo...
niki co jsou ureaplasmata? to jsem nikdy neslyšela...

niki2
20. kvě 2010

Ja si taky puvodne myslela, ze na svem vymodlenem diteti nebudu setrit 😉 A pak kdyz jsem to videla, tak se mi vetsinou v normalnim obchode uz ani nic nelibilo.
Ta ureaplasmata jsou nejake potvurky, co taky muzou branit otehotneni. Dej si to do nejakeho vyhledavace, ja uz taky moc nevim, jen jsem chtela mit toho vysetreneho co nejvic.

winterska
20. kvě 2010

Celé odpoledne ležím v posteli, mám nb na klíně, tu si brouzdám na FB, tu si čtu osudy a konverzace tady na MK, občas se podívám na TV, občas vyběhnu plenit plnou lednici a špajz 😔. Kdykoliv jdu na wc, koukám na růžovou krabičku a plastový kelímek, ale nedotýkám se jich.. Pak si znova lehnu do postele, cítím drobné bodání v podbřišku a lítají mí hlavou otázky: je to příprava na týdenní bolestivou menstruaci či to je zanizďování embrijek, nebo alespoň jednoho? Šance je 66% ku 33% na hnízdění, to je dost, ne? 😅. Nebo to je můj kachní žaludek, jak se snaží zpracovávat mé nálety na lednici 😀.
Manžel si už šel lehnout, tak mě poslal do kuchyně k malé tv a při reklamách přemýšlím jaká bude naše budoucnost, co bude dál?? Ach ty moje melancholické stavy.. To čekání mě zabije 🙂
Asi to půjdu zaspat - papa všem a krásné ráno ptáčátkům.. Zdraví vás sova Win.. 🙂

petronela82
21. kvě 2010

Dobré ráno

winter - přesně vím co prožíváš - už jsem z toho fakt napalici - já dnes netestovala - budu čekat do pondělí zda přijde mrcha, při prvním IVF mi dorazila na den přesně a to je dnes (max. zítra) mám úplně strach chit čůrat, a od rána mě dlouhe v břiše - já se snad zblázním ☹ strašně se bojím

katchik + kety - držím palečky ať má pro vás Dr. jen samé dobré zprávy a Katchik - ať to jsou dvojčátka

neli - tak co testík

ketyz
21. kvě 2010

Dobré ráno,
winter - teda ty jsi sova, já to mám opačně ráno jsem před pátou vzhůru a večer mám problém u televizních novin, ještě že byl hokej včera už od čtyř... 😀
petronel - v břiše mě taky občas dloubne, taky mám neustále pocit že to co chvíli dostanu (i když mi Poláková říkala, že na 95% to nedostanu díky těm hormonům) ale čárka sílí tak to beru jako dobré znamení, vypiju si v práci čaj, sním jogurt a pojedu

winterska
21. kvě 2010

krásné ráno všem - nervy pěkně pracují - nespala jsem celou noc..

kety - at ti prohlídka dobře dopadne!!!

pet - bojím se na wc, nešpinim, ale dnes je 11D ET, už by tam mělo něco být, ne?