Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
21. kvě 2010

vidíš bea a já měla hatching na jedno a chytlo se jedno

beatrice7
21. kvě 2010

teď je otázka jestli se chytlo to s tím hatchingem...

sophiejane
21. kvě 2010

nobe ajá podle tabulek mám prcka menšího skoro o 2cm, ale šlo ji to ted stejně blbě naměřit...a minule měl 2,5cm a ted cca 5cm, asi i víc, tak roste a je to 🙂 mě spíš trápí ta plodovka, protože se tam nemůže moc hýbat a kolem hlavy měl jen dělohu ☹ přitom minule měl krásný tmavý flek kolem sebe

sophiejane
21. kvě 2010

jo to nezjistíš, které se chytlo

ketyz
21. kvě 2010

fotku nemám, nenabízeli ji a já se nezeptala, tak třeba příště

sophiejane
21. kvě 2010

já se fakt bojím, aby se ještě něco nepodělalo...jsem četla diskuze a málo vody může bát i vývojová vada nebo problém mimina s ledvinami a vylučováním

sophiejane
21. kvě 2010

no ketyy to sis mohla říct o fotku fleku 🙂

sophiejane
21. kvě 2010

mě ji teda Čekal nabídl sám

petronela82
21. kvě 2010

sophi - nesejčkuj, už jsi ve 14tt, to bude určitě dobrý, těch kritických 12tt máš za sebou, a kdyby tam byl nějaký velký problém určitě by tě v Motolu posílali od čerta k ďáblu po vyšetřeních a neřekli by jen přijďte za 14 dní

beatrice7
21. kvě 2010

Sophi, já si to taky myslím, jen tak by tě nenechali přijít až za 14 dní. To by se už něco dělo. prostě každá jsme jiná, neboj, tvoje plodovka se vytváří o sto šet 😉

katchik
21. kvě 2010

Ahooj Holky,
Jsem z5. 🙂

beatrice7
21. kvě 2010

Ahojky katchi, no my už to víme a věděly jsme to 😉 Jen mě překvapuje, že to druhý tam zatím nebylo vidět 🙂

nelina_
21. kvě 2010

Ahoj Katchik, tak už jsme informovaný a móóóc gratujume 😀

petronela82
21. kvě 2010

katchik - ahoj těhule - máš alespoň ty fotečku? a co srdíčko bylo?

katchik
21. kvě 2010

Kety moc gratuluju. 🙂
Ani vám nic nemusím psát mělo to stejný průběh jako u kety.
Když měla Poláková na stole test, tak prý tak kolik jste si jich už udělala? Já, no hodně. 😀 Říkala no to je slušná čárka. 🙂
Pak mě vzala na ten lepší utz a hned hlásila tak je to tam, říkala, že vidí jedno. To druhý se může ještě ukázat, ale říkala, že to spíš vidí na jedno. A hned mi udělala fotku. Tak mám flekáče i blejsknutýho. 🙂 Ko taky za 14 dní. Opět v pá.
Jinak mi teda hned vypsala neschopenku, tak nevím jestli jsem se neunáhlila a nemě jsem radši chodit do práce.
Teď to budu muset nějak oznámit.
Ješě vám musím naspat jaký jsem měla večer šok. Večer jsem šla na záchod a lehce jsem zašpinila, tak jsem si myslela, že to je v čoudu, ale špinění bylo jen jedorázový, pak už nic, teď taky nic. A bylo to fakt nepatrný, tak snad to bude ok. Pro jistotu mi dala dr ascorutin. Kdyby se to náhodou objevilo mám si ho vzít.
A jsem 5+1, ale nechápu jak to počítala, pže mi tam nějak posouvala ms, kvůli tomu, že jsem měla transfer až 21dc. Tak že fakt nechápu.

katchik
21. kvě 2010

Holky, díky moc 🙂 srdíčko ještě ne, to je brzo. Mělo by být za těch 14 dní.

sophiejane
21. kvě 2010

jeee holky dorazily mi nové mext těhudžíny tady z bazaru, je to takový ten volná boyfriend střih a jsou božíííííí...jsou mi ted aještě trochu větší, ale doufám, že brzy budou ok...a to jsou to vel.36 😅 ale britandy jsou široký 😀

petronela82
21. kvě 2010

katchik - moc moc tit ot přeju, tak že od pondělka bude flákání doma? těším se na fotku, koukej ji tam co nejdříve hodit, dnes jsi šla ještě do práce?

sophiejane
21. kvě 2010

ježiš já píšu jako debil - Next a volný ne volná

sophiejane
21. kvě 2010

katchi supeeer 🙂 šup sem s fotkou fleku 🙂

mick
21. kvě 2010

Katchiku, taky moc a moc gratuluju, ta cesta byla fakt dlouhá a teď už jen samá pozitiva a sociální jistoty 😉.
S tou neschopenkou jsi udělala dobře 😉

Sophie, tak super, že máš gaťě. Neboj, do nich brzo dorosteš 😉 !

sophiejane
21. kvě 2010

katchi kvůli tomu špinění je fakt dobrý být v klidu vím o čem mluvím...udělala jsem jen pár kroků a už jsem špinila...bud opatrná

katchik
21. kvě 2010

sophie těhu džíny super. Hodíš nám foto?

Petronel jo jo dneska jsem ještě v práci a asi půjdu i v po. Nemůžu takhle narychlo skončit, asi budu dělat i něco z domova. Uvidím jak se domluvíme.

katchik
21. kvě 2010

sophie foto až večer musím to přefotit. 😉

katchik
21. kvě 2010

Holky, díky moc jste zlatý. Ta cesta byla dlouhá, ale ještě furt nemáme vyhráno. Tohle je jen další krok. Ale veřím, že už to bude ok.

sophiejane
21. kvě 2010

jo jo vyfotím vám je, ted půjdu obědvat, tak pak...jsou úplně nový to jsem teda měla štěstí že jsem je urvala protože po obchodech bída...mají jen takové ty vsadky na bocích co ž je na můj menší pupek zatím ok

sophiejane
21. kvě 2010

katchi vyhráno budeme mít a ž po porodu zdravého miminka 🙂 ale jsi na dobré cestě 😉

katchik
21. kvě 2010

sophie tak dobrou chut,

kety kdy jdes na dalsi ko?

ketyz
21. kvě 2010

Katchik - 4.6. v 08:00, zase k Polákový, já k ní patřím, já měla KET 22 DCa spočítala mi to na 5+0, taky to počítala tak nějak, jako že poslední MS a odečetla 4 dny za stáří embryí, ty jsi byla na KETu kdy přesně, vím že jsem šla po tobě, ale nepamatuju si jestli jsi byla v pá nebo až v so, já byla v po 3.5.

nelina_
21. kvě 2010

holky ještě se vracím k účinnosti toho hatchingu, dostala jsem informaci, že je to dobré hlavně u starších pacientek, které můžou mít tužší obal vajíčka a pomůže to tak vajíčku dostat se ven, je fakt, že nevím jestli jsem ten případ nebo ne, přesto jsem do toho šla. Teď ale váhám nad tím, jestli by tedy nebylo efektivnější jít do toho lepidla.

Holky jaký máte na to názor vy???