Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
27. kvě 2010

Sophie, kdyby to bylo hodně špatný, tak by tě na to doktoři určo upozornili. Máš všechny testy OK, mimi je taky v pořádku, musíme mu věřit 😉, ale chápu tě ☹

Bea, a copak budete mít dobrého, tak nám pak podej info.

sophiejane
27. kvě 2010

večer jdu holky na pizzu (nebo spíš salát s lososem, nemusím zase tolik kynout) ale aspon se trochu odreagujeme...a pak do Kaufu na nákup 😅

no mick oni doktoři čekají jak se to vyvrbí a až budou nějaké výsledky testů...obávám se,že mě budou chtít poslat na plodovku, ale tu mi asi těžko naberou

sophiejane
27. kvě 2010

ble byla jsem venku a je tam podešti vzduch jak v mokré prádelně, fuuuj

petulev
27. kvě 2010

@beatrice7 Tak jsem nedočkavá.

petulev
27. kvě 2010

@beatrice7 Hele, to neměla být konečná odpověď 😀 . Jsem nedočkavá, furt ležím jenom doma, neustále mě někdo hlídá, tak abych věděla, jestli to taky k něčemu je 😉 A jak zařizujete pro dvojčátka?

niki2
27. kvě 2010

@beatrice7 , tak dnes tu mel navstevu Martinek ze skolky, taky dvojcatka, v poradi minimalne 4. co se kamaradime, a taky narozena v terminu, takze zadny strachy

beatrice7
28. kvě 2010

Ahojky holky, tak kdepak jste ? 😉 Petulev, pořád spinkáš ? 😉 Dala jsem si do alba fotku z utz, tak mrkněte...

ketyz
28. kvě 2010

Ahoj,
bea - paráda, je radost na ně koukat co?

já včera trpěla trudomyslností, dnes už je to lepší, ale včera jsem fakt byla protivná sama sobě, ta kontrola až za týden mi včera přišla strašně daleko, že se jí snad ani nedočkám

bea - kdy tě z Gestu poslali k tvýmu doktorovi?

beatrice7
28. kvě 2010

Ahojky ketyz, trudomyslností trpím i já 😉 Fakt to trvá než mi něco dojde... 😀
Do Gestu jsem šla 20. den po ET, pak myslím za dalších 14 dní a pak mě "propustili " 🙂 Ty máš ko za týden ? No to uteče !!! Já dneska jedu k Apolináři, jdeme omrknout porodnici. Uteklo to 🙂

ketyz
28. kvě 2010

to mi v Praze přijde děsně úchylný, domlouvat porodnici takto dopředu, já si o tom pak promluvím se svojí doktorkou, my bychom mohli i do Kolína nebo Nymburka

ketyz
28. kvě 2010

já jdu na ko příští pátek a už mě prý taky vyženou, dali ti nějakou zprávu pro tvého doktora?

beatrice7
28. kvě 2010

Niki, fakt ? No to mám radost, minule jsem přenášela, teď mě naopak všichni straší že porodím mnohem dřív...

beatrice7
28. kvě 2010

@ketyz Jasně, odesíláme Vám do poradny pro těhotné pacientku bla bla, jeden gestační váček, akce přítomná 🙂

beatrice7
28. kvě 2010

@ketyz V Nymburce ? No pokud budeš mít jedno, tak snad, ale s dvojčátkama nevím... známá tam teď rodila dvojčátka, vypadalo to, že je všechno o.k. a holčička se narodila přidušená, tak ji museli odvézt do Prahy, máma zůstala s klukem v Nymburku, už je to 10 dní a ještě malou neviděla....

ketyz
28. kvě 2010

bea - já to vůbec nezkouma, jaké jsou ohlasy a tak, jen vím že dvě nejbližší porodnice jsou právě v Nymburce a Kolíně, hlavně je to asi i o tom, že vždycky jsou známější ty nepovedené případy, když je někdo spokojený, tak ten zaručeně nikam nepíše, nikde si nestěžuje, já dost dám na mojí doktorku, takže to budu rozhodovat až pak, ale je fakt že dostupnější autem jsou tyhle dvě, než jet někam do Prahy

beatrice7
28. kvě 2010

To asi ano. Já ta hodnocení porodnic občas čtu a pak nevím a říkám si, že ani v jedné bych podle těch ohlasů nerodila, že by se to rovnalo sebevraždě 😀

ketyz
28. kvě 2010

já k tomu čtení těch hodnocení taky určitě dospěju, jen to chce ještě trochu času, zatím vstřebávám to že se to vůbec povedlo,
asi za to můžou některé diskuze, které tu občas čtu, ale já opravdu moc nevěřila, že se nám povede 1 KET po 1 IVF, teď se mi střídají stavy děsnýho nadšení s totální trudomyslností, že něco bude špatně

petulev
28. kvě 2010

Ahoj holky,

beatrice, už jsem se probudila 🙂 Tady u nás na jedné straně baráku je úplně jasno, na druhé se zatahuje, tak člověk už neví, co si z toho má vybrat. A budeš chodit do poradny pro rizikové těhu, když čekáš ta dvojčátka?

sophiejane
28. kvě 2010

ahoj holky, bea ty jsi tu dnes nějak brzy! prckové jsou kráááásnííííí

katchik
28. kvě 2010

Ahoj Holky, 🙂

sophiejane
28. kvě 2010

dobré ránko katchi, tak jak je, co špinění?

mick
28. kvě 2010

Ahojky holky, to je fakt aprílové počasí. Chvíli hezky, chvíli zima. Já už bych taky chtěla být doma jako vy, v práci mě to nebaví. Tak snad se někdy dočkám. Představa, že budu chodit ještě 30 let do práce bez mateřský mě děsí!

katchik
28. kvě 2010

Sophie musím zaklepat od včerejšího večera nešpiním, tak to snad vydrží. Co ty jak je?

Mick tady svítí sluníčko.

sophiejane
28. kvě 2010

nic moc...ty myšlenky ošklivý mám pořád, toho se nezbavím...včera večer mi i splasklo docela břicho, asi jak mi opadají ty vaječníky, jenže u mě to zase způsobuje depky, že se něco stalo...no je to na palici, budu zralá na cvokárnu

sophiejane
28. kvě 2010

bud ale na sebe opatrná, žádný vytírání, luxování, mě se to pak vracelo i třeba po delším chození, a to mě to začlo až v 10tt takže se fakt opatruj

sophiejane
28. kvě 2010

a já bych si to taaak chtěla užívat a kupovat věcičky ☹

ketyz
28. kvě 2010

holky, neozvala se vám některé Petronela? třeba do IP nebo tak? já doufám, že jen nemá náladu psát, protože ona když psala naposledy, byla nějaký 10 nebo 11 den, tak mám strach z toho hyperstimuláku, to by ještě mohlo být nebo už ne? pokud se embr zavrtala později, jestli se jí nepřitížilo? nevíte?

sophiejane
28. kvě 2010

tak jsem ted platila angelsounds koupený na aukru, ale chytají mě myšlenky že ani nevím, jestli ho vlastně použiju, budu se bát to i zkusit 😢

sophiejane
28. kvě 2010

myslím že petruš jen nemá chut se zapojit....nevím....

mick
28. kvě 2010

Katchiku, tak to je dobře, že už nešpiníš 😉. A co v té práci, jak to přijala šéfová?

Petruš asi nemá náladu, chce to nabrat nové síli, ale má zmrzlinky, tak se k nám snad brzy přidá!!!!!!