Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
1. čer 2010

Mick myslím, že toho 18.6. už by výsledky mohli mít, alespoň část. Jak je to u toho dlouhého protokolu? Teď dostaneš zastavovačku a další ms začínáš stimulovat?

Dlouho se tu neukázala Petronel.....kde pak tě máme?

katchik
1. čer 2010

zapoměla jsem vám napsat, že jsme tady měli včera pozdvižení. U nás v baráku našli v garážích zavražděnýho chlápka. Zřejmě nějaký vyřizování účtů. Tak jsem hned říkala manžovi, ať se tam moc nezdržuje a radši padí hned domů.

mick
1. čer 2010

Katchi, Petronel tu za námi dlouho nebyla ☹ , asi nemá náladu. Neúspěch složí každou, každá se těšíme a když to neklapne, stojí to za pikaču.. Týjo, to jste měli teda pozdvižení. U nás na vesnici jsme ho měli před cca rokem. Zavraždili v bytovce důchodce a hledala se sekyra, kterou byl zavražděnej. Jezdili tam policajti na obhlídku, no děs a musím říct, že jsme se fakt báli, protože se vrah našel asi až po půl roce.
Jinak po tý zastavovačce, až dostanu MS začnu stimulovat, takže cca 27.6., první pigáro, když budu mít cyklus zase 25 dní.

hanik2
1. čer 2010

ahojky
Katchik jdu 15 minut před tebou na 9 30 taky k Polákový...tak to se uvidíme 😉

katchik
1. čer 2010

píše Sophie 😒
Je to v prdeli, voda už není žádná, mažu rovnou na genetiku a nejsíš je konec.

Holky, já furt doufám, že to bude nakonec v pořádku. Tohle je tak nespravidlivý, někdo má dětí jak smetí nestará se o ně a někdo kdo by jim dal první poslední si musí tímhle procházek. Ten život je někdy fakt svině.

hanik2
1. čer 2010

to je mi tak líto ach jo třeba s tím půjde ještě něco udělat ☹

mick
1. čer 2010

Ach jo, já nakukuju, ať jsou dobrý zprávy a ono tohle... Sophie drž se, ten život je fakt nespravedlivej. Už mě to pěkně s.r.!!! Třeba tam ještě nějaká naděje je!!!!
Holky, my tady máme skladníka, co má dvojčata a třetí dítě dal k adopci, dneska nám volali z péče o dítě, jestli sem nastoupil na brigádu, asi jim chtějí vzít i ty dvojčata. Je to nemakačenko, který sem chodí jen brigádně. Když si sem jde pro zálohu, tak hned jde do trafiky pro cigára a takový lidi mají dětí jak si písknou!!!! Bych mu ty ruce urazila! Chjo..

katchik
1. čer 2010

Sophie ještě píše
Vyplnujou sáhodlouhý dotazník, dr. jí prý rovnou řekla, že bez vody to nejde a jen by se dlouho trápila. Je chudák totál v prdeli.

Mě je to tak strašně líto, tohle si fakt nezasloužila.

Jdu se projít se psem....tohle mě fakt dostalo.

Sophie držte se!!!!!

mick
1. čer 2010

Ach jo, ☹ vůbec se jí chudince nedivím, takový nervy!

petulev
1. čer 2010

Ahoj holky,

Beo, dneska jsem 10. den po ET a dostala jsem MS. Tak jsem volala do Gestu a tam mi řekli, že další stav je třeba konzultovat s ošetřujícím lékařem a že ten tam bude až zítra odpoledne, tak se s ním pak mám domluvit. 😒

Holt jsem neměla štěstí, ale sleduju tady napínavě příběh Sophie a nestačím se divit! 😢 Chudinka, tohle si fakt nikdo nezaslouží 😖

beatrice7
1. čer 2010

Sophi... od rána na tebe myslím. Je to nespravedlivý, chce se mi brečet...

beatrice7
1. čer 2010

Petulev, fakt ? A nebylo to jenom špinění ? Ono se říká, že můžeš být těhotná i přesto že krvácíš. Četla jsem o tom tady v nějaké diskuzi. Třeba odešlo jenom jedno embryjko ... Být tebou, tak po MS zkusím znovu testnout.

petulev
1. čer 2010

Beo, dneska jsem byla dokonce u známé na krvi a tam taky negativní. Dneska už jsem začala normálně regulerně krvácet, špinila jsem od včerejška, takže tomu nějak nevěřím. 😒

beatrice7
1. čer 2010

Ach jo.... to jsou zprávy...

beatrice7
1. čer 2010

Petulev, neuvažoval u vás dr. o IUI ?

petulev
1. čer 2010

Ne, vůbec. Jak donesli výsledky ze spermiogramu, tak řekl, že je to rovnou na ICSI. Až s ním teď budu mluvit, tak ho zkusím překecat, jestli bysme to IUI aspoň nezkusili, i když nevim, no. Podle mě, kdyby to mělo aspoň trochu smysl, tak by nás tam poslal. A manžel byl na tom spermiu 3x a 3x to dopadlo steně. 😒

beatrice7
1. čer 2010

Petu, my jsme předtím byli v ISCARE, a tam nám dr. řekla, že když máme tu možnost, ať vyzkoušíme IUI, že tím nic nezkazíme. Prý zázraky se dějí. Ale odešli jsme odtud, nelíbil se nám jejich přístup, vše jak na běžícím pásu. A v Gestu nám dr. Šulc hned řekl, že kvůli spermiogramu musíme jít na ICSI. A navíc nám doslova nutil zálohu dárcem spermatu. Vůbec nechtěl pochopit že chceme biologický dítě. Anebo žádný.
Ptali jsme se ho jestli existuje něco co zlepší kvalitu spermií, jestli to má smysl, řekl - jen vyhodíte peníze. Nemá to smysl. A taky nás varoval, že se může stát že v den odběru vajíček ty vajíčka prostě nebude čím oplodnit. I přesto jsme to riskli - přítel užíval 3 měsíce Profertil a taky Macu a šlo se na to. V den odběru nám říkala embryoložka, že spermií bylo víc než dost a kvalitních. Takže něco zafungovalo.

katchik
1. čer 2010

další zpráva od Sophie a píše se mi hodně těžko......
zítra ráno máme přijít domluvit potrat. Pravděpodobně nemá ledviny, problém, že to můžeme mít v sobě a riziko opakování je dost vysoké 25%. Jedna z variat je snížit ho dárcovstvím vajíček je to vývojová vada, gen. testy dopadly ok.

To je prostě v pr......je to t ak nespravedlivý!!

beatrice7
1. čer 2010

Koukám, že už je moc hodin, jdu něco uvařit 🙂 Co jste dneska měli vy ?

mick
1. čer 2010

Katchiku, chudáček Sophie, je to fakt nespravedlivý!!! Snad to s těmi ledvinami byla jen blbá náhoda a ty mrazáčci budou v pořádku.

Sophie, přeju vám s mužíkem hodně sil!

Bea, já měla zeleninový salát s tuňákem, ale honila mě mlsná, tak jsem snědla ještě bebe ovocný a to jsem si myslela, že po tom nedělnim dortíku od Hájka budu přeslazená. haha.

mick
1. čer 2010

Holky, dala jsem do alba jednoho z nových mimísků, co budeme mít v červenci 😉 .

petulev
1. čer 2010

@beatrice7 Já se byla v Iscare nejdřív jenom podívat, ale vzhledem k tomu, že do Gestu chodím i na gyndu, tak jsem tam tak nějak chtěla zůstat - ve známém prostředí. Je pravda, že jsem s horší variantou než IUI nepočítala, ty výsledky ze spermio mě fakt šokovaly. Ale možná to byl asi jiný problém, protože Černý nám říkal, že tam něco má, s tím, že by se nedalo nic použít nic neříkal - teda říkal, jako vtipný příběh, co se tam jednou stalo. Že odebraly vajíčka a čekaly na spermie a že najednou zjistily, že tam není ani jedna. Tak prý toho chlapa poslali, aby se na hodinu prošel a za hodinu to zkusili znovu a byly tam 😕 Tak nevim, co si o tom myslet. Co že to užíval manžel? Dá se to někde sehnat? Já teda když mi řekli, že se všechny přestaly vyvíjet, tak už jsem čula nějaký malér a i když mi je tam pak vrátili, tak jsem byla hodně skeptická - a dneska už můžu vědět proč. 😔 Tak jsem si říkala dneska v tramvaji, jestli na příště nezkusit i ten asistovaný hatching. Ale nejdřív bych ho chtěla poprosit o tu inseminaci, třeba se zázraky fakt dějí a vyšlo by to.

Holky, od rána myslím na Sophii, ač jsem tady do té diskuze nepřispívala, tak jsem jí pravidelně četla a čekala jsem, co dneska přinese za dobré zprávy a nic 😢 Sophi, přeju hodně sil, ať Tě to brzy přebolí!

beatrice7
1. čer 2010

Mick, jenom zeleninový salát s tuňákem a bebe ? 🙂 Na mě nemáš 😉 Já toho dneska spořádala mnohem víc... teď si říkám- holka, jestli to s tebou bude takhle pokračovat- jdeš rodit snad se stovkou 😀 Musím se krotit, to je hrůza. Mám pořád hlad. Ale jím jenom malý porce, víc nemůžu, zato pravidelně každé 2 hodiny.... ☹ Co mám dělat ?

Petulev, byl to Profertil, je to sice drahé, ale nám to pomohlo, zkus se na to mrknout na Netu. Stojí to mám dojem, 1000 kč na měsíc... Hele, a dělali ti v Gestu genetiku a imuno ? Mě ne, tam to prý nedělají... Jinak jsme ten asist. hatching měli taky- ale jenom na jedno embryjko. Chytly se obě. Tak nevím jestli to má smysl, dr. říká že oni sami nevědí. Aspoň jsme to zkusili.

Mick, ten pejsánek je nádhernej !!! Přímo k nakousnutí 😉

cabalkova
1. čer 2010

Ahoj kocenky, tak se po vcerejsi ko hlasim s dobrou zpravou, mame 15-20 foliku velikosti 12-14 mm, takze po predchozim fiasku super zprava... zitra KO u Sulce a v pa nebo so OPU... tak zatim dobry!!!

SOphie, to je fakt sileny, moc jsem na tebe myslela, drz se pani, nevim, co jinyho rict. ☹

petulev
1. čer 2010

@beatrice7 Díky za tip, mrknu na to. 1000 Kč měsíčně nás nezabije. Ještě jsme chodili pravidelně oba k homeopatičce, tak mě napadlo jí zítra zavolat, jestli by mu něco nedala. Ne, nedělali mi ani genetiku, ani imuno. To se jako normálně dělá a tam to nedělají? Já vím, že tam chodili naši známí a kvůli té genetice tam přestali chodit, že jim to snad neudělali - teď si na to matně vzpomínám. Tak šli jinam, ale stejně to bylo k ničemu 😒

petulev
1. čer 2010

@beatrice7 Hele, myslíš, že vám ten lék fakt pomohl? Tam píšou, že pomohl jen 21 za 80 chlapů? 😒

sophiejane
1. čer 2010

ahoj holky 😢 😢 😢

sophiejane
1. čer 2010

moc děkuju za podporu jste zlatý, jsem rádam že vás mám 😢

sophiejane
1. čer 2010

zítra ráno opět mažu do Motola domluvit se kdy to udělají 😢

petulev
1. čer 2010

Sophi, držím Ti palečky, ať Tě to brzy přebolí! 😢 A co Ti všechno řekli? A jak bude ten potrat probíhat?