Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
7. čer 2010

Katchi-oni mě ani neposlali na hematologii, holky myslíte, že musím mít na hematologii doporučení od obvoďačky?

chrobacek
7. čer 2010

mick já jsem si hematologii vyžádala sama u gyndařky a dala mi ji v pohodě po dvou ivf... ale doted nemám výsledky takže jsem docela naštvaná chtěla jsem to před KET

hanik2
7. čer 2010

Ahojky holky konečně jsem dorazila domů..bylo tam dost lidí tak jsem nestihla autobus a musela jsem čekat na další co jel za hodinu...
a jak jsem dopadla... mám na každé straně 3 folíky nalevo kolem 11 mm a napravo 13 mm..ve středu kontrola ..budu se modlit aby už nevyrostl další jinak mám po IUI..Poláková už takhle kroutila očima že je to dost...a pokud ne tak čt,pa nebo sobota IUI...jen si ze mě dělala srandu že by to mohla být trojčata..říkám no to ne..manža se vyptával říkám že by mohli být klidně i dvojčata a on že to nevadí..no tak mě stačí jedno..říkám si že když je jich tam tolik je větší šance že se to povede 🙂

Win já jdu na IUI ne IVF to máme odloženo na neurčito

katchik
7. čer 2010

Mick myslím, že doporučení mít musíš. Já tomu vůbec nerozumím, tak že nevím, kdy je dobré aby tě na hematologii poslali a kdy se to řešit nemusí.

mick
7. čer 2010

Chrobi, já na ty výsledky na mutace čekala skoro 2 měsíce. Mělo to být za 4 týdny a pak mi volali, že mi špatně zkultivovali krev, tak že mám znovu přijít na odběry. Zajímalo by mě, jestli mi ten heparin můžou dát rovnou v CARu nebo z hematologie.

katchik
7. čer 2010

Hani super mám radost. 🙂 Hele mě jednou dělali IUI, kdy jsem měla asi 6 folikulů. Dr. taky říkal, že v jiném centru by mi to už neudělali. A stejně z toho nic nebylo. Asi si ty spermouši z tolika vajec nemohli vybrat, tak to radši vzdaly. 😀

chrobacek
7. čer 2010

mick mě řekli, že si mám zavolat za 14 dní pak za týden a pak znova za 14 dní výborná akce ☹ tak budu volat ještě příští týdne a když nic tak prostě jdu na KET i bez toho ... jinak ten heparin by ti měli nasadit na té hematologii

sophiejane
7. čer 2010

katchi genetiku v motole...rovnou nás tam v úterý poslali z toho UTZ ☹ a genetička byla dobrá...

hanik2
7. čer 2010

Katchik budu tam mít ve středu Šulce tak doufám že mi to taky nezatrhne ...tak já to beru tak 50/50 že to vyjde..jen mám radost že ty injekce a všechno kolem nebylo konečně zbytečný jako minulý cyklus 😉

petronela82
7. čer 2010

Ahoj holky - tak že jak jsem čekala na UTZ nic - vzali mi krev, ve středu budou výsledky, pokud HCG vzrostlo tak mě Dr. hned ve středu pošle do Motola. Já si rno děla test a ten duch tam stále je (řekla bych stále stejný)

Holky za jak dlouho polaparoskopii Vás pustili domů?

ketyz
7. čer 2010

petronel - teda děvče, pevný nervy, nevím ani co ti přát, snad jen ať to v rámci možností dobře dopadne

hanik - super úroda, a jaký máte spermio?

hanik2
7. čer 2010

Ketyz naštěstí v pohodě 😉

steffi13
7. čer 2010

Petronel-snad se ti to vstřebá ach jo..po laparoskopii mě pustili po 2 až 3 dnech podle situace a já hlavně chtěla co nejdřív domů hlavně po první protože mě šoupli mezi těhule což zrovna příjemný nebylo,ikdyž holky fajn ale jinak.... 😕

steffi13
7. čer 2010

holky,tak jsem si teď psala s holčinami co jsme se seznámily 6holek tady na diskuzi o Fran.lázních a 2 holky už jsou těhotný jen co přijeli z lázní..taky jsme tam hodně všichni chodili kontrolovat a hladit frantíka 😉

cabalkova
7. čer 2010

Stefi, taky mam jednu kamosku, problemy byly u ni i u manzela, rekli jim snad dokonce, ze deti mit nebudou, tak odjela na tri nedele do lazni, a kdyz se vratila, sup a byla v tom. Jejich Vitkovi uz jsou dva roky. 😉

steffi13
7. čer 2010

Cabal-ta jedna měla jeden vejcovod a srůsty a v Caru jí řikali,že jinak než uměle to nepůkde byla na 3 pokusech myslim a otěhotněla přirozeně,druhá má endometriozu a nález na játrech taky jí řikali,že to bude mít těžký a taky je..No řikám,že ty lázně maji něco do sebe a ten kdo tam nejede musí časem litovat protože ten relax je k nezaplacení už jen ohledně těch procedur 😉 co stim tělem a všim udělá 😉

steffi13
7. čer 2010

jo a to ty holky nejsou na žádný sport a nic co se tomu podobá..

mick
8. čer 2010

Ahojky holky,
Petruš, tak snad to HCG klesne, abys na tu laparku nemusela. Pozitivní je, že tvoje tělo nemá problém embrouše přijmout a dokážeš produkovat těhotenský hormon, teda takhle jsem se uklidňovala já, tak snad ti to taky pomůže 😉

Steffi, tak to je super, jak holky těhotní po příjezdu z lázní, že bych si zajela pohladit taky Frantíka 😉 !

Hani, tak držim pěsti na středeční kontrolu

Holky, jinak jsem v šoku. Psala jsem dr. Šulcovi ten dotaz a napsal mi, že při těch mutacích prování v jejich centru miniheparinizaci, ale že statisticky úspěšnost nemají doloženou. Tak já teda nevím, že tu mutaci mám vědí po 1 IVF a nikdo mi tady to nenabídl? Takže Sophie, i když ti něco zjistí, tak si stejně musíme všechno další vydupat......

cabalkova
8. čer 2010

Dobre rano, kocenky...

mick... je to tak, na co se nezeptas a o co si nereknes, to nemas.... 😒

Jinak jsem ted volala, jestli uz to je na ET a zatim nee, volat opet zitra (to bude 4. den)... uz se tesim, az budu mit embrousky u sebe, doufam, ze to je v pohode, ze jeste neni ET, posledne jsem ho mela 3. den (i kdyz tehdy me to zase prekvapilo, ze tak brzy - ted si zase rikam, jestli neni divny, ze jeste cekame... ale co PK je az pet dnu, tak nebudu stresit, ja tem nasim embrouskum verim, ze to vybojuji).

mick
8. čer 2010

Cabal, to je dobře, protože se jich dost vyvíjí, tak si můžou dovolit je nechat dlouho kultivovat 😉

steffi13
8. čer 2010

Dobré slunečné ránko 😉 🙂 ,to je nádhera hned se lépe vstává..
Mick-jen jeď dělaji i víkendový pobyty nebo i výlet a přespat v penzionu je tam hezký..
cabal- nestraš se.. tak sis měla nechat přepojit na embrioložku kolik jich je já to taky udělala abych byla klidnější..

cabalkova
8. čer 2010

stefi... ja vim, vcera jsem se nechala prepojit do laboratore, byla tam zrovna Zetova, a prislo mi, ze neni uplne nadsena, ze s ni chci mluvit... jsem pako, ale dneska jsem se spokojila s hovorem s recepci...

mick... ja si to vykladam taky tak, jak pises... kdyby jich vetsina odpadla, tak se nam budou snazit je supnout rovnou zpatky, abychom aspon neco meli... ale protoze se jich vyviji dost, tak muzeme mit tenhle "luxus"... tak uvidim zitra, kdyby to vypadalo az na ct, tak si zitra embryolozku vyzadam. 😉

steffi13
8. čer 2010

cabal-to neva tak zítra 😉 ale museji stim počítat tak se člověk zajímá,když už platí nemalý peníze tak museji chápat že budeme volat no 😝 😅

katchik
8. čer 2010

Ahoj Holky,
Byla jsem ted hodku venku se psem a je tam nádherně. Odpo se staví kamárádka s mimčem, tak půjdem na prochajdu.

Mick to je děs, to mě fakt štve, že si člověk ty informace musí sám vyhledat a doprošovat se. My už by jsme všechny mohly pomalu skládat atestaci z medicíny. 😀

Cabal to je super, to budete mít určitě i sněhuláčky.

Stefii tak moc doufám, že ty lázně na tebe budou mít stejný účinek jako na holky co tam byly s tebou.

Petronel držím palce, ať nemusíš do Motola a vyřeší se to samo.

mick
8. čer 2010

Cabal, já se divim, že těm holkám na recepci ke jménu nenapíšou- např. zatím jich je 7, dnes ET nebude, nashle a byli bychom spokojený.

steffi13
8. čer 2010

ahojky katchiku-ta moje mrška čtyrnohá chrábe byla se jen vyčůrat a už leží od 7h.ve svym pelechu na slunku u okna a převaluje 😉 takže prochajda pořádná bude až odpolko je dobrá,když chce nějak honem tak si řekne ale jinak lenoška..jak se venku může házet s tenisákem tak je ve svym živlu a akční ..Taky doufám a věřim,že to bude mít stejný účinek musí 🙂 😉 ..a pořád nějak cítim vaječníky a občas mě tam někde píchne tak jsem s toho nesvá 😕 ..jinak vše dobrý..

steffi13
8. čer 2010

mick-to by bylo super takhle by to opravdu stačilo 😉

mick
8. čer 2010

Ahoj Katchí, přesně, já myslím, že odborníci na neplodnost už jsme fakt dobrý 😀 . Každopádně mi Šulc odpověděl, ať se objednám na konzultaci k dr. Černýmu, že se dá píchat až od stimulace. Takže to vypadá, že si ho budu píchat, jsem fakt ráda, že bude změna. Řekla jsem máti, že si budu píchat heparin a ona v tom hned viděla heparinovýho vraha a že mě to zabije
😀 . Mlčeti zlato!

katchik
8. čer 2010

Steffi ty vaječníky to je normální. Tak že kliiiid. 🙂 závidím psa lenošku, ta naše prudí už od 7h. I když teď jak jsem doma, tak si zvykla, že chodíme kolem 8h a přestala docela prudit.

Mick super, alespoň, že tě poslal na konultaci a nenechal to být. Třeba to zrovna pomůže. Máti dobrá 😀 radši nic neříkat viď.

petronela82
8. čer 2010

ahoj holky - mám děsnej fofr v práci, snažím se tu vše dodělat kdybych fakt zítra mazala do Motola

Holky od včerejška nejím utrouš (vyprdla jsem se na nej) a do včerejška jsem jen tak spíš špinila (hnědou krví) a ode dneška bych řekla že krvácím jako při mrše (červenou krví) bolesti nemám, žádné křeče a tak jen mě sem tam někde píchne, tak teď nevím zda je to mrcha a zda je to v poho - mohlo by to odejít samo?