Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
22. čer 2010

a ted to bude v pátek tři týdny...no hlavně řeším to poslední 😀 😀 😀

sophiejane
22. čer 2010

i tedy se šetřit, ty tři týdny

petronela82
22. čer 2010

@sophiejane - tak že bude bouřlivý víkend plný sexu 😉

steffi13
22. čer 2010

@petronela82 -tak to promiň ☹ upřímnou soustrast..

@sophiejane -no voda to máš taky príma to kdyby mě přestala téct voda tak nemám jí ani ve varný konvici 😝 na kole nevypa
dneš..já na něm byla po 2letech ostuda a dala jsem si pěkný výlet no a večer se mi ozvali lýtka bolely mě 3dny ..takže až na něj polezeš nejezdi velkou štreku 😉 ..
@ketyz -ahojky 🙂

petronela82
22. čer 2010

@steffi13 - bylo to spíš pro strejdu vysvobození - a pro jeho rodinu taky

ketyz
22. čer 2010

@sophiejane - už skoro nešpiním, nic mě nebolí, i psychika už je lepší, tak mám roupy, na sex nespěcháme, muž je pohodový, takže netlačí, my jsme tomu vlastně od KET ani moc nedali, protože on se učil do školy a neměl vůbec náladu, taky se přiznal, že měl i trochu divný pocit, když jsem byla těhu, aby mi nějak neublížil (matěj) a teď se to prý taky nezblázní 😉

@petronela82 - to je mi líto, ale určitě vám do rodiny někdo nový brzo přijde, alespoň se to říká

petronela82
22. čer 2010

@ketyz - taky už mi to někdo říkal - "oko za oko" - já na tom usilovně pracuju 😉

sophiejane
22. čer 2010

kety on na mě taky moc nespěchá, ale na mě to tedy už dlouho docela leze 🙂

mick
22. čer 2010

Ahoj holky, taky účetní, tak makám jak šroub. Holky Cabal se nám nepřišla pochlubit, téda a přitom tam má 2 čárky!!
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/cabalkova/

Tak včera jsem dostala pigáro od Alex. Mám tam ďouru jako v pupíku po piercingu a 7.7. začínám stimulovat. Holky já už magořim. Měla bych tam jít v pondělí toho 5.6.(14 dní od Zodalexu, ale já si spočítala, že 14 dní stimulace vychází na neděli a to by mě určo hnali v sobotu na OPU, což jsem měla první IVF jen 13 dní a vajíčka asi nebyli moc zralý, tak jsem to raději nechala na středu toho 7.7. a teď si zase říkám, že to nebude 14 dní od Zodalexu, ale 16, tak to snad nevadí. Ach jo, někdy mi přijde, že mi z toho fakt hrábne a pak se říká, hlavně to neřeš a já snad nedělám nic jiného😀

Na dovču bych jela hned. Sedět někde na píšečný pláži a jen tak koukat do blba, to by se mi teď líbilo 😎

steffi13
22. čer 2010

@mick -ahojky mick 🙂 já na ní myslela a řikala,že se vůbec neozvala ta dostane 😝
buď v klidku nehraboši už takhle na začátku 😉

petronela82
22. čer 2010

@mick - ahojky - červenec je náš - to je jasný - už víš čím budeš stimulovat?

mick
22. čer 2010

@petronela82 jojo, dr. Černý řekl, že necháme stejnou stimulaci jako minule, tak mám Gonal a ten Centronite (teda nevím, jestli se to takhle píše). Petruš a nechceš zkusit při ketu ten Prednison? Myslim, že by ti ho mohli dát. I když mě ho chtěli dát až na 3 IVF, ale když si o něj řekneš sama, tak ti ho třeba dají.

mick
22. čer 2010

@steffi13 teda, ta dostane. My tady čekáme na dobrý zprávy jak na smilování a Cabal nás neinformuje.

cabalkova
22. čer 2010

Holky moje, bohuzel se neozyvam ne proto, ze bych se nechtela podelit o dobry zpravy, ale protoze se nechci delit o ty blby... carecka sice byla, ale vcera nastoupily menstruacni krece a krvaceni, a ja jsem o to potreti prisla... takze 😢 😢 😢

petronela82
22. čer 2010

@cabalkova - to je mi strašně líto - přesně vím co prožíváš, právě to mám taky za sebou - holka drž se - máte mrazáčky - bude KET?

@mick - ten Prednison, je na tu imunitu, že? já ale slyšela že to má šílený vedlejší účinky - kolik toho budeš baštit a od kdy?

cabalkova
22. čer 2010

@petronela82 zadny mrazacky nejsou, ze sedmi embryjek se vyvijely jenom dve a ty nam soupli... mne se to takhle stalo uz potreti, ze byly carky, ale pak to odeslo... tak se nencham uz ukecat, "ze se to stava", a budu chtit komplet imuno a genetiku, to neni mozny, ze je to jenom "nahoda".... holky, bulim tu jak debil, ja uz tomu verila.... dop*dele

petronela82
22. čer 2010

@cabalkova - a ty jsi byla třikrát na ET, nebo byl nějaký KET (kolik bylo IVF?) to imulolog. vyšetření určitě požaduj, já ho budu požadovat už kdyby nám teď nevyšlo KET (2.IVF) tak do třetího IVF bez těchto imuno. a genet. testů nejdu. jo a nebašila jsi náhodou ten Prednison?

cabalkova
22. čer 2010

@petronela82 Jednou se nam zadarilo prirozene, dvakrat IVF (ani jednou zadni mrazacci), prednison jsem nemela... prijde mi divny, ze se scenar furt opakuje, to mi nerikej, ze je to jenom "nahoda", tam musi byt nekde zakopanej nejakej pes, jenom ho jeste nikdo nevykopa... bez dalsich testu do dalsiho IVF nejdu.

cabalkova
22. čer 2010

@petronela82 JO a ten Prednison je na co??

sophiejane
22. čer 2010

petruš já ted prednison měla, jen jeden denně a chytlo se, taky jsem se toho šíleně bála a nedělalo mi to vůbec nic...jeden denně je prý jako nic...ale stejně ho budu zase chtít 😉

sophiejane
22. čer 2010

cabal to je tedy smůla, myslíš, že už nemůžeš být těhu? někdo i odmenstruuje! a je...prednison je na lehké utlumení imunity, aby tělo embryo lépe přijalo

cabalkova
22. čer 2010

@sophiejane hele, nechci si delat nadeje, ja jsem jak na houpacce, bricho me dneska boli tedy faaaakt fest, na druhou stranu rano na testu carka furt byla, i mi prisla silnejsi nez vcera... ale pochybuju, na 99 procent je to pryc.

mick
22. čer 2010

@cabalkova to mě mrzí, já si právě říkala, že jsi se dlouho neozvala a jukli na mě v pasu 2 čárky ☹ Chjo, to je v pr... Myslim, že na gen.i imunol.testy máš nárok. Obzvláště, když se čárky objeví a pak dojde ke ztrátě.

@petronela82 ten prednison snižuje imunitu, aby se tělo nebránilo embryo přijmout. Mám ho brát od prvního dne stimulace a při ketu jsem ho brala od 10 DC. Říká se, že po něm tloustneš. No nevím, mě po něm nic nebylo. Možná máš větší chuť k jídlu, ale jinak nic. Hlavně bereš 1 tabletku denně a v návodu píší i 12 tabletek, tak to nebude takový nápor na tělo.

cabalkova
22. čer 2010

@sophiejane Pro predstavui testiky za posledni tri dny.

chrobacek
22. čer 2010

počkej a ty jsi byla i na krvi ?

petronela82
22. čer 2010

@cabalkova - nechci tě strašit, ale měla jsem stejné testy jako ty (koukni do alba) a taky krvácení - byla jsem na krvi a hrozili mi mimoděložním těhu - měla by jsi jít na krev, ať jsi pod dohledem a ať 100% víš zda se pustilo

petronela82
22. čer 2010

@mick - já práve četla že ten Prednison se baští 1 až 12 tablet denně - tak jsem se zhrozila, myslíte tedy holky že se mám na něho zítra Dr. zeptat?

mick
22. čer 2010

@petronela82 já bych ho zkusila, je to změna 😉 . Mě po něm taky skoro vyšel ket, samo to může být náhoda, ale... Tak se ho zítra zeptej a uvidíš, co ti řekne.

petronela82
22. čer 2010

@mick - za zeptání nic nedám, taky jsem četla že v jiných CAR ho dávají vždy - tak by třeba mohl pomoci

cabalkova
22. čer 2010

@petronela82 Ja jdu na kontrolu po vikendu, tak uvidim. Ja si teda myslim, ze to bude jako posledne, ze ted zacnou testy slabnout a bude vymalovano...