Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
9. črc 2010

@sophiejane - s tím ležení to víš určitě? já mám taky dost zakloděnou dělohu do zadu - a nikdy po ET mi níkdo neřekl jak ležet a já vždy ležela na zádech

petronela82
9. črc 2010

@sophiejane - nemůžeš být lebra když ujedeš 34 km - to já bych asi tak po 10 km z toho kola asi spadla 😀 jsi dobrá

sophiejane
9. črc 2010

holky taky mají v praze v kaufu takový prd jako tad yu nás? mě připadá že at jdeme kdykoli(je fakt že chodíme spíš pátek nebo víkend) mají prd, hlavně v té zelenině ovoci...asi by to chtělo v pondělí dopoledene 🙂

ketyz
9. črc 2010

Ahoj,

@petronela82 - no jo, stíhala jsem vás tak tak číst po večerech doma, kolega z práce byl nemocnici, tak jsem makala jak šroub, taky není nic nového, takže ani není co psát... 🙂

steffi13
9. črc 2010

@sophiejane -tak to bych mohla vyrazit taky..já jsem na kulaťáku za 15min.autíkem..

sophiejane
9. črc 2010

jasně petruš mi to i některý při ET říkal, že to mám zakloněné tak na břicho...se jich klidně zeptej...

jo holka to říkej mému chlapovi, ten dá na jeden zátah 60km tak já jsem pro něj lemra 😀 už mě tahá na Okoř, že jedna cesta je celá z kopce, ale to je tam a zpět fakt těch 60km, to jsem v životě nedala 🙂 já tak těch 35maximum 🙂 a já se na tom plácám a fakt do kopců nadávám, to bys se mnou ujela taky 😀

steffi13
9. črc 2010

@sophiejane -já chodim do kaufu tady na Vypichu jak udělali ten velikánksý a tam to je v poho..hlavně mám kousek rodiče takže udělám i rovnou návstěvu 😉

sophiejane
9. črc 2010

tak holky ráno se sejdeme v dejvicích, mívají i domácí koláče, pečivo a nevím co ještě 🙂

steffi13
9. črc 2010

@ketyz -ahojky 🙂

steffi13
9. črc 2010

@ketyz -co ty plánuješ na víkendík?

sophiejane
9. črc 2010

ketyz kdy tobě má mrcha dorazit, taky pořád čekáš? já už dnes 5týdnů ☹ na vyvolávačku teda faaakt nechc 😠 i

sophiejane
9. črc 2010

steffi my když jede evropská jsme dole tak za 30min 😉

steffi13
9. črc 2010

na OKoř tak to je teda pěknej dáblík ten tvůj manža to by mě porazilo jak píše Petruš taky bych dala jen 10 a padla 😝 to bych nedala ani já a to sem od Okoře tak 15km ty kopečky co tu jou bych chcípla já mám ráda rovinku 🙂 😅 tak zítra v Dejvicích mňam koláče,že bysme si přivezli snídani 😉

ketyz
9. črc 2010

@sophiejane - říkali mi 4-6 týdný, teď je to 3 a kousek, já měla vždy cykly spíš delší, asi i tím jak neovuluju, takže, zatím ani snad nečekám, na vyvolávačku bych nešla, mám dojem, že tělo si řekne kdy už to bude dobrý, nechci to zase moc hrotit

na víkend se chystáme pro auto, koupili jsme starší octávku, tak si pro ni pojedeme, spojíme to s nějakým výletem někde cestou, asi kokořínsko, no a v neděli se stavíme u tchánovců

petronela82
9. črc 2010

@sophiejane - já tedy na Kaufland nedám dopust - když chci koupit zeleninu - tak jedu jedině tam.

jo a na to ležení po transferu se Dr. Černýho se ve čtvrtek určitě zeptám - a pak dám vědět

@ketyz - ahojky

steffi13
9. črc 2010

jen bacha na Evropský jsou všude usekový měrení nahoře a dole jak začínají zastávky tam taky..tak abyste si s cesty na trhy napřivezli pokutku 😝 😕

sophiejane
9. črc 2010

http://www.farmarske-trhy.cz/

tak holky mrkněte 😉 teda vy Pražandy a musí vám to říct Slaňačka 😀

petronela82
9. črc 2010

@sophiejane - jak říká @steffi13 - Okoř bych nedala - já tak autem na parkoviště a pak mi stačí ten kopeček pěšky k hradu, a ještě v těhle vedrech - prostě jsme se tu usnesli že jsi dobrá 😉

sophiejane
9. črc 2010

podle fotek to tedy vypadá náááádherně 🙂

sophiejane
9. črc 2010

holky jste zlatý aspoň někdo mě pochválí 🙂 ale já mu taky říkám, že Okoř bych nedala 🙂

steffi13
9. črc 2010

to teda 🙂

sophiejane
9. črc 2010

jojo ja vim steffi ze tam měři....

sophiejane
9. črc 2010

tak petruš, taky si pojedeš do dejvic pro snídani? 🙂

steffi13
9. črc 2010

už teďka slintám tak zítra jdu určitě..palačinky tam budou a domací zmrzka tak zitra se tam uvidíme...

sophiejane
9. črc 2010

no jo steffi ale já tě jaksi nepoznám 😀

sophiejane
9. črc 2010

vraž sem nějakou tvou foto

sophiejane
9. črc 2010

V sobotu 10.7. budou farmářské trhy na kulaťáku ve znamení léta – v prodeji budou meruňky, borůvky, třešně, ochutnat budete moci domácí zmrzlinu a borůvkové palačinky v naší zóně FARM MENU u stánku č. 52.

no jo tohle zní steffi dobře coooo 🙂

steffi13
9. črc 2010

🙂 🙂 velice dobře to zní...

sophiejane
9. črc 2010

🙂

steffi13
9. črc 2010

holčičky,tak zatim páááá užijte si víkndík já se jdu slunit a čvachtat 🙂