Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
27. zář 2010

Ahoj holky,
tak zatim u mě snad dobrý. Čárka naskočí v podstatě hned, ale není tlusčí než kontrolní, tak samo koukám holkám do blogu, kdy měli jak tlustý čárky. Prostě úchyl 😀 . Dneska testovat nebudu a budu doufat, že zítra už bude tlustější než kontrolní, to budu 34DC. Akorát nevím, kdy jsme otěhotněla, takže to třeba bylo později.

@1janickak jak to, že nemáme žádnou zprávičku, jak proběhl odběr a kolik máš embroušů? 😉

@katchik 😵 , to víš, já se snažila, abych když budu v Čimicích jsme s prckama spolu mohli někdy vyrazit do Čimičáku 😉. Akorát nemám žádný těhu příznaky, jenom mě trochu bolí prsa a nemám chuť na rybu, kterou jsem měla mít k obědu.

Holky díky za gratulace, snad se zadaří. Tak teď zas ty nervy, aby tam ta tečka byla a byla na správnym místě, kdo to má vydržet ty nervy 😀

katchik
27. zář 2010

Ahoj Holky,
Už jsem si říkala, kde se flákáte. 🙂
@1janickak tak co jak jsi dopadla? Kde máme info? 🙂

@mick naplánovala jsi to skvěle. Na tu prochajdu se těším. 🙂 Kdy máš v plánu jít k dr ? A ty nervy na to se připrav, teď už budou furt, tak trénuj. 😀

Petruš a co ty kočko? Pojď na nás taky juknout.

@sophiejane co studentíci? Zlobí, zlobí. 😀

1janickak
29. zář 2010

ahoj holky,tak poslusne uz hlasim,ze vse probehlo v poradku. Mame 8 vajicek a dnes jdu na transfer zpet!!! Tak mi drzte palecky a myslete na me🙂

katulinek123
29. zář 2010

@1janickak Kočko mooooooooooooc na tebe myslím !!!!. 😉 ....Moc Ti přeju,aby Ti to vyšlo a doufám,že budeme spolu vozit 😀 😀 😀

1janickak
29. zář 2010

@katulinek123 dekuji Kacenko,uz se na to moc tesim,az budeme spolu vozit!!! a jak u tebe? ovu byla o vikendu?

mick
29. zář 2010

Ahoj holky,

@1janickak to je parádní 😉 , tak ať se jim u tebe líbí 9 měsíců 😵 . Pak napiš, kolik bylo mrazáčků 😉

@katchik já ti nevím, kdy mám jít k doktorovi. Myslela jsem příští středu, že bych se objednala. To budu 42 DC, tak to už by tam mohlo být něco vidět.

1janickak
29. zář 2010

@mick jj urcite napisu vse,az budu vedet🙂 dnes vlastne nevim krom hodiny nic. V po jsem volala a sestra rikala,ze je vse ok,nic jineho. Tak ani nevim,jestli jich je porad 8 bo ne...🙂

1janickak
29. zář 2010

@mick tak pak napis novinky od dr,jak se ma tvoje mimi u tebe v brisku:
🙂

1janickak
29. zář 2010

tak ja vyrazim,tak snad to bude vse ok a miminka uz cekaji,az mi je daji do briska a ten chlapecek uz tak bude celych 9 mesicu. Dekuji za podporu!!!!! Hezky den.

1janickak
30. zář 2010

Ahoj holky,tak dve "mima" uz jsou v brisku a jeste dve cekaji v mrazaku...tak doufam,ze vse bude ok. Pekny vecer,zase se ozvu🙂

prinzesz
1. říj 2010

ahojte holky, pridavam sa ku vam az teraz, tiez som "navstevovatelka" gestu a zacala som s pripravou na moje prve IVF, mam dlhy protokol - mne ho dali hned, vraj ho davaju zdravym zenam 🙂 co mne pride ako paradox ale dobre, pri dlhom protokole mi dali prvu inekciu a teraz cakam do 11.10 kedy zacne so stimulaciou, patrim pod Dr. Koreckeho ale tym ze je v gest pra5 len v utorok som u doktora Alexandra, inac je tiez velmi zlaty, ako mi isiel pichnut prvu inekciu tak mi povedal, Tak a dnes zacinama a tesil sa snad viac ako ja 🙂 a to sa mi na nom pacilo 🙂 a este je to slovak, aj ked mi na tom tak nesejde ale je to prijemne, predsa len niektorym odbornym vyrazom v ceskom jazyku uplne presne nerozumiem, aj ked mozno ani v sk to nebude o moc lepsie 🙂 pre IVF sme sa "rozhodli" kvoli partnerovi, kedze mal zly spermio 🙂 ale teraz uz nasi chlapci alebo holky cakaju v geste v mrazaku kedy mi oplodnia moje vajko a budu spinkat u mna v brusku, tym ze je to moje prve IVF sa velmi tesim, zatial inu moznost ako ze bude uspesne nepripustam 🙂 velmi som zvedava ako budem reagovat na hormony ako mi bude a ako zvladnem pichanie seba samej, no ale ja viem ze zvladnem 🙂 dufam ze vam nevadi ze som sa do vasej temy pridala ale obcas je fajn si pokecat aj s niekym inym kto co preziva, ako sa citi a tak.. dakujem a tesim sa na vas, samozrejme zelam vam aby sa vam vase IVF podarilo a vy ste boli stastne maminky spolu so mnou 🙂

nelina_
1. říj 2010

@prinzesz ahoj a vítám tě tady 😉

nelina_
1. říj 2010

@1janickak tak gratuluju a moc držím palečky 🙂

ketyz
1. říj 2010

Ahojda,
jsem z dovolené zpátky.... 😀

@mick - teda já zírám, ta tvoje teorie o tom jak spolu s manželem kamarádíte dostala pěkně na prdel co?... 🙂 , gratuluju!

mick
2. říj 2010

Ahoj holky, tak ve středu jdu k dr. Černýmu, tak snad tam nějakej puntík objeví 😉.

@1janickak super, že más i v mrazáčku na sourozence, tak kdy se chystáš testovat 😉 ?

@ketyz díky. No teorie moc nevyšla, to máš pravdu, ale jsem ráda 😀 . Já bych to spíš viděla, že jsem dostala v práci od září přidáno, tak abych si těch peněz moc neužila, ale fakt se nezlobim, protože IVF by nás slušně ruinovalo. A co ty, jaká byla dovča? Jsi pěkně odpočatá?

@prinzesz ahojky, tak to už za chviličku začneš stimulovat 😉. Neboj injekce určo zvládneš a budeš si píchat pera nebo injekce?

Holky, tak doufám, že ten podzim už bude kurňa úspěšnej pro všechny, už si to myslim fakt zasoužíme 😵 😵 😵 !!!

nelina_
2. říj 2010

@mick tak to si taky budeme muset říct v práci o přidání 😀

katchik
2. říj 2010

Ahoj Holčiny, 🙂
Nakukovala jsem a tady nikde nikdo. Tak konečně jste se trošku rozjely. 🙂 Holky ve středu mi kamarádka dotáhla další oblečky. Jako to díte ještě ani není na světě a na 3 - 4 měsíce má tolik hadrů co nemáme s manželem ani dohromady. A to mi v pátek volala další kamarádka, že má pro mě další oblečení....pomoooooct 😀

@1janickak tak super, že máte i mrazáčky. Moc ti přeju, ať nejsou potřeba, nebo až za pár let.

@nelina_ hele no určitě by jsi to s tímj přidáním měla zkusit. 😉

@ketyz vítej z dovči. Jak jste se měli? Prosím tě ten estrimax ti pošlu hned v pondělí. Chtěla jsem v pátek, ale u nás na poště byla tak šílená fronta, že jsem to vzdala. 😒

@mick to budu ve středu napnutá jak kšandy. 😉 s tím přidáním to je dobrý, oni tyhle schválnosti občas fungujou. Stějně to je zázrak vid. Po takový době, IVF a najednou bum a jseš těhu ani nevíš jak. Jsou to fakt někdy záhady.

ketyz
3. říj 2010

@katchik - dovolená byla báječná, ale ten návrat, celý víkend jsem uklízela a prala a uklízela... 😀 , na ten estrimax nespěchám, mám zásobu, nedělej si starosti

@nelina_ to mě už oznámili, že od nového roku mínus 10%, myslíš že to bude fungovat i opačně?....

1janickak
4. říj 2010

@nelina_ dekuji moc.

1janickak
4. říj 2010

@katchik dekuji,taky doufam.....dekuji za podporu

1janickak
4. říj 2010

@mick neboj,dr Cerny tam urco objevi puntik,je to sikula. Ja taky doufam,ze me tam dal ty prave a silne kluky🙂 drzim palce a hned dej vedet. Ja nevim,asi pristi st si udelam prvni test.....zatim merim teplotu a je porad vysoka...tak snad vydrzi🙂

mick
4. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem včera měla nahnědlý hlen, tak jsem se vyděsila, že začínám špinit, tak jsme s mužíkem vyrazili do Podolí. A na UZV byla dutinka se žloutkovým váčkem, který odpovídá 5+4, což odpovídá a je v děloze. Neměla moc dobrý UZV a říkala, že ještě nevidí srdíčko, ale na to, že je ještě brzo, tak zatim dobrý 😉 😉 😉 . Dr. byla hodná, říkala, že ten nahnědlý hlen je v pořádku, hlavně, abych nekrvácela a že po těch 4 letech je normální, že mám strach. Beru 3xdenně utrouš.

@1janickak to vypadá dobře 😉 , že se teplota drží. A to budeš testovat fakt až příští středu? To máš můj obdiv, to bych nevydržela.

@katchik to bude Maxík frajer, takovýho oblečení 😉 . A co bříško už ti netuhne?

@nelina_ každopádně mi přidali i práci, tak jsem se možná míň zaměstnávala myšlením na otěhotnění. Já to říkala od začátku, že jsem zralá na Chocholouška 😀

@ketyz ty nám asi pracuješ ve státní sféře viď 😉 ? Určo to funguje i opačně. Uvidíš 🙂 .

1janickak
4. říj 2010

@mick tak to je super,ze mas vse ok. Ja bych to chtela vydrzet,ale cekala jsem,ze ten cas bude utikat rychleji,ale nejak to jde pomalu...tak uvidim....jestli to vydrzim🙂 Ono mi taky hodne ukaze ta teplota,kdyz neklesne..tak budu uz testit klidne v utery...🙂

sophiejane
4. říj 2010

ahoj holky, mick ty jsi můj vzor holka, supeeeeeer....mě už dva dny mešká mrcha, na ket tedy chci až v listopadu, ale v tom určo nejsem, páč to by musel být tento měsíc zázrak 😀 😀 😀 spíš jsem pořád ještě rozházená, minule o tři dny dřív, tak ted to bude o tři dny později 😠

já bych taky chtěla otěhulit přirozeněěěěěěěě

prinzesz
4. říj 2010

ahojte kocky, dakujem za privitanie, dnes som nemala na vas cas resp. nemala cas na to aby som vam nieco napisala, tak az teraz dodatocne.. aby ste o mne vedeli, lebo je takze sa "votriet" do temy kde uz je to zabehnute, aspon sa mi to tak zda.. ale som rada ze nas do Gestu chodi viac, a mozno sa tam aj vidame a ani o tom nevieme.. 😉 tak dakujem za privitanie a zajtra sa ozvem ked tu budete

ketyz
4. říj 2010

@sophiejane - mě dorazila až po 38 dnech, ale zase mi alespoň nekazila dovču, špunty jsem si přivezla zase pěkně domů... 😀 , co bych taky chtěla, když ovulka nebyla, takže zobu estrimax a hurá na KET, teda ale pocity mám dost smíšený

1janickak
5. říj 2010

@sophiejane tak drzim palce,at uz dorazi....a ty jsis delala test,ze nejsi tehu? vidis,ze zazraky se deji....🙂

mick
5. říj 2010

Ahoj holky, tak se na zítra bojim, bojim, aby tam všechno bylo, co má být.

@sophiejane týjo, to by byla prča, kdybys do toho hupsla jako já. Moc bych ti to přála 😵. Stačí jedna šikovná spermie a třeba jsi ovulovala úplně jinak než obvykle 😉 .

@1janickak tak co teplota drží se? A jak ti je, cítíš něco? A jestli ne, tak buď úplně v klidu, protože mě nic není ani teď.

@ketyz a kdy jdeš na kontrolu?

1janickak
5. říj 2010

@mick tak to jsi me fakt uklidnila,bo holky pisou,jak je boli bricho a jak je v noci budi krece a me neni vubec nic! ach jo... teplota klesla z 37,2 na 37,coz je jeste dobre,kdyz neklesne pod 37,tak to bude super🙂
zitra se neboj,bude vse dobre,urcite!!! Kdyz uz se stal zazrak,tak to vydrzi 😉

mick
5. říj 2010

@1janickak nejhorší je, že se po IVF šíleně pozorujeme, takže víme, jak nás kde co píchá. Já byla tentokrát přesvědčená, že to určo dostanu, protože nebyla vůbec žádná změna, takže nebuj. Kolikátý jsi dneska den po transferu?