Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
13. říj 2010

@mick ja jdu taky v utery,tak to je super🙂 utery bude stastny den,jupiiiiiiii Ja to mam taky,vubec se mi na zachod nechce...a priznaky taky nemam🙂 krom tlaku v brisku,ale 3x test urcite nekecka🙂 a ty bud rada,ze od rana do vecera nezvracis,ze mas pohodove tehu🙂 moje kolegynka je uz myslim v 6 mesici a nema jediny priznak do dnes🙂 tedy brisko samo ma,prsa taky,ale jediny priznak u ni je,ze nemuze cokoladu,ale jinak vubec nic,takze bud v klidu🙂

ketyz
13. říj 2010

@mick - jo jo sliznice doroste, jen jí to trochu trvá, minule to bylo stejný, ale to mi estrimax přidali později, takže pokud povyskočí už do pátku, tak budeme s Polákovou plánovat KET už na začátek příštího týdne a jesli nepovyskočí, bude KET až ke konci, no myslím že to vydržím... 😉

1janickak
13. říj 2010

@ketyz urcite vydrzis🙂 jestli zacatek bo konec tydne,na tom uz nesejde🙂

mick
13. říj 2010

@1janickak no tak to je super. A v kolik tam jdeš? Já jdu k dr. Černýmu v 10 h. Mám akorát svátek, tak doufám, že si nadělim pěknej dáreček. Na vánoce bych taky nic dostat nepotřebovala, bude mi stačit pohled na rostoucí bruch 😉 !!!

@ketyz těch pár dní to už je fuk, hlavně ať je pořádná duchna a embrouš tam zapluje na 9 měsíců 😉

1janickak
13. říj 2010

@mick tak ja jdu pred tebou,ja jdu hned na 9hod k Cernemu🙂 to je sranda,tak to je jasne,ze dostanes darecek🙂

1janickak
13. říj 2010

@mick myslim,ze letosni vanoce budeme mit stejne darecky....🙂 jupiii

mick
13. říj 2010

@1janickak tak uvidíme, jestli naberou zpoždění, tak se možná uvidíme 😉 . I když po ránu asi ne. To neva, tak si dáme pak někde sraz s kočárkama 😉 . Já tam pojedu z práce a budu se zase vracet.

sophiejane
13. říj 2010

ahoj holkyyy....tak janicka tehulína??? no teeeda gratuluju!!!!

sophiejane
13. říj 2010

jo a na trzích jsme v sobotu byli a spoooousta dobrot, ale těch lidíííí

sophiejane
13. říj 2010

holky nejste některá na facebooku? já se tam dnes konečně taky naplácla 🙂

sophiejane
13. říj 2010

@mick jak je těhulínko?

ketyz
13. říj 2010

@sophiejane - ahoj jak se máš? co maturity?

1janickak
13. říj 2010

@mick ja jedu pred praci a pak taky budu utikat do prace,takze se asi neuvidime,ale s kocarkem rada🙂 musime si pak ukazat ty nase mimca🙂 takze bude mit Dr Cerny super den,jednu tehuli,pak miminko🙂

1janickak
13. říj 2010

@sophiejane dekuji,tak teplota u me nezklamala🙂 mame to fakt kazda jinak🙂 tak ty jdes ted na KET,takze se brzo pridas.... 😉

sophiejane
13. říj 2010

na ket v listopadu...teeeda jani závidííííííím já už chci být holky taky (zase) těhule 😢

1janickak
14. říj 2010

@sophiejane vzdyt bude tehulka,neboj🙂 ted si uzivej posledni chvile bez briska a pak nas budes nasledovat 😉

mick
14. říj 2010

Ahoj holky, ráno byla pěkná rákoska, ale už se vyjasňuje. Jsem zvědavá, jestli jim vyjde ta předpověď na dlouhou zimu 😝

@1janickak tak dneska testík nebyl 😉 ? Já jich mám plnou krabičku 😉 . Jestli to klapne, tak je hodím do alba všechny, to uvidíte testománii 😀

@sophiejane už jsem šedivá, pořád se pozoruju, jestli mám nějaký příznaky, je to fakt na palici. Dneska ráno mě bolelo trochu břicho jak na mrchu. Do toho 19.10. ze mě bude poloblázen. A v čekárně asi zkolabuju 😀. Nebuj, listopad je tvůj 😉 . Tři embrouši, to by bylo, aby nebylo 😉 . Tvoje tělo nemá problém embryo přijmout a dobrej kus tam určo na tebe čeká 😵

1janickak
14. říj 2010

@mick ja taky nemam stale zadne priznaky,jen vetsi prsa a tu teplotu,uz ani zaha mi nepali🙂 jeste si udelam testik zitra,bo kamaradka ma jeden doma a za chvili uz ji projde🙂 jinak uz pak pockam na utery🙂 ale jeste jeden bude,neboj🙂 a ty jsi delala kolik testiku?

katchik
14. říj 2010

Ahoj Holčiny,
Jdu se s váma podělit se svým ranním zážitkem. Ráno jssem byla s Kirbie tady u nás v lese. Slyším něco v křoví a říkám si to budou nějaký ptáci. Ještě se otočím a pár metrů za mnou proběhl obrovskej divočák. Nejdřív jsem si myslela, že to je nějaký obr pes, ale pak jsem zjistila co to je za zvíře a krve by se ve mně nedořezal. Kirbie ho zavětřila a samozřejmě, že se za ním pustila. Naštěstí se asi do 5.min vrátila, ale už jsem vymejšlela hororový scénáře. No co vám budu povídat, tak rychle jsem z toho lesa nevystřelila. 😀
Koukám, že už jen 93 dní do porodu...pomooct. 🙂

@mick já tam na tebe vlítnu, na příznaky se vyprdni. Břicho jako na ms je normální, jak si tam dělá mimi místo a zvětšuje se děloha, tak to fakt bolí a někdy dost nepříjemně. Tak že kliid. Haha to se mi to teď dobře kecá, ale byla jsem stejná.

@sophiejane na facebooku jsem. Jsem tam normálně pod svým jménem. A neboj listopad je za chvilku. A jak píše Mick to by bylo, aby nebylo.

@1janickak já jsem taky testila jak magor. Mám je ještě všechny schovaný v koupelně. 🙂

1janickak
14. říj 2010

@katchik teda tak to bylo super rano,to bych byla probuzena raz dva🙂 teeda 93 dni do porodu,to uz je celkem za par🙂 ale je to pekne,ze uz budes mit brzo miminecko u sebe🙂
Tak ja zatim "jen" 3x testila🙂,takze mam jeste co dohanet,asi..... 😀 😀

mick
14. říj 2010

@katchik to máš pěkný zážitek 😀 . Já to znám taky. Když jsme měli ještě jednoho psa, tak jsme šli naším lesem a tam jsou obr díry, když dávno hledali zlato. Tak tam tak kecáme a najednou Ritchi vypíchnul bachyni i s malejma. Ta začala zdrhat, za ní malý a náš pes za nima. My se honem rozeběhli ze šílényho kopce přes ostružiny a já měla snad stovku pod 8 vteřin. Zato dole jsme zjistili, že máme nohy celý rozdrápaný, ale to byl pud sebezáchovy, takže jsme to v tu chvíli neřešeli. Manža dole písknul a ten blbec se vrátil s širokym úsměvem, jak se pěkně proběhnul. 93 dní, to už můžeš odstřihávat jako dřív kluci na metru na vojně dny 😀

@1janickak myslím, že testu mám asi 12 😉. Některý jsou dělaný i 2xdenně 😉. No já mám akorát s prsama pocit, když jsem v klidu, že cítim, že je mám (mám nulky po tatínkovi, tak je to divný), tak taky nevím jestli je to příznak. A zatím mi nerostou, zkoumala jsem je v koupelně 😀. Když na ně šáhnu, tak neboli.

1janickak
14. říj 2010

@mick tak to jsi rekondmanka🙂 tak to ja te urcite nedohonim 😀 Ja mam prsa vetsi,manzel je velice nadsen🙂,ale jinak to je vse....taky me neboli🙂 Ale neboj,po uterku uz budes klidna a budes si uzivat pohodoveho tehu a budes rada,ze nezvracis,nic te neboli,nepicha....🙂

1janickak
14. říj 2010

tak jsem to tedy testla jeste jednou,ted vecer,se skoro proslym testem,zaruka do konce mesice,kamosce se valel doma,tak jsem ho zkusila🙂 nastesti tam jsou //,sice obe slabsi,ale jsou tam....preci jen kvalita testu je asi nizsi,bo ta jedna mi vzdy zari uplne rude 🙂 preji vam pekny vecer,i kdyz dnes jste toho moc nenapsaly....

sophiejane
14. říj 2010

mick uklidni se s těma příznakama já taky neměla žádný, vše v pohodě, prsa nebolela, jen jednu chvíli mi bylo blbě po kafi a některých jídlech

sophiejane
14. říj 2010

@katchik tak to já jdu po tobě pídit na facebooku holka 🙂

sophiejane
14. říj 2010

hele katchi já tě ale na FB nenajdu když nevím, jak vypadáš 😀 zkus hledat ty mě mám tam stejnou fotku a jméno znáš 😉

ketyz
15. říj 2010

Hezký pátek,
tak mám po UTZ, sliznice je pořád malá, mám přidaný estrimax na 2-2-2 a v po opět UTZ, KET bude asi až na konci příštího týdne

katchik
15. říj 2010

Ahoj všem při pátku, 🙂

@ketyz neboj sliznice doroste, mě se taky docela flákala. A furt mi přidávali dávky estrimaxu.

@sophiejane tak jsem si tě našla. 🙂

ketyz
15. říj 2010

@katchik - já se nebojím, zatím je vše stejně jako minule, tak jen doufám že to tak půjde i dál a pak bude ještě o krok víc 😉

steffi13
15. říj 2010

Ahojky holčiny 🙂 ,
já včera měla taky zážitek..byla jsem u kámošky a její sousedka řikala,že tam hle křoví na Vypichu a jak je tam Kaufland tak přes silnici je uvázaný pejsek už přes hodinu ke smrčku ale nebyla vidět a že tam kníká a štěká..tak jsme se tam šli podívat a byla tam fenečka (jack russel terier) klepala se a trošku bála měla náhubek jak když je nejzlejší pejsek na světě tak jsem jí odvázala byla rozklepaná ale zároveň ráda,že někdo..nikdo nešel tak jsme jí šli vyhlásit do Kauflandu nic tak co budeme dělat já jsem další hoďku čekala na tom místě v autě aby se holčina ohřála nikdo nepřišel hned jsem jí sundala náhubek ta byla tak radostná seděla na klíně tak pak s manžou co sní budeme dělat bylo 23h.k nám nemohla k naší fence kdyby to byl pejsek tak pohoda ale ani nevim co ta fenka by dělala .. hned bych si jí vzala domů ale nešlo to tak jsme volali do útulku v Troji..kdyby nebylo tak pozdě tak zavolám všem kdo by si jí vzal..já brečela jako želva když jí odváželi já tohle nemůžu ale kámoška přes tetu,která tam děla zjistí co a jak..ach jo hloky řekněte mi jak někdo může uvázat v křoví pejska a nechat tam ty lidi jsou šílený ty by potřebovali to stejný..holka by tam jinak zmrzla 😠 ..