Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
1. pro 2010

@meluzina dekuji moc,hned budu referovat,jdu na UZ hned rano v 8hod🙂 a reknu si o fotecku🙂 Jj to verim,to je tezke ode me soudit a rikat byt v klidu....nevim,jak bych se ja zachovala pri 2,3 IVF....asi bych uz taky nebyla tolik v klidu..... Me zase spise prekvapuje,ze jsme s manzelem oba v poradku,zadny problem,imuno OK,spermici se taky nakonec ukazaly jako sikovny.....a neslo to.....takze 3 roky cekani,doufani a zklamani.... Vcera mi jedna kolegynka odesla na materskou a dnes dalsi kolegynka oznamila,ze je tehu🙂 asi tu mame tehu bacil🙂

1janickak
1. pro 2010

@sophiejane to je fakt na ho.....,to mi rekni 3 emb a ani jedno se nechytlo,to fakt uz neni mozny 😠

hanka99
1. pro 2010

Ahoj 🙂
mám jeden dotaz 😅 Jsou v gestu 24.25.12 😕 Asi ne co 😠

1janickak
1. pro 2010

@mick tak to je dobre,ze me vemete s sebou🙂 pripadam si trosinku ...zvlastne....tak moc bych chtela,aby jste uz byly vsechny tehu.....

meluzina
1. pro 2010

@1janickak
jééé tak já jdu k Vám pracovat 🙂 nemáte tam volno 🙂
tak hlavně že to klaplo to je super !! taky to miminko nemáš zadarmo plně si ho zasloužíš !! projít IFV není žádná sranda !!!!

meluzina
1. pro 2010

@1janickak
sakra ženská Ty si nemáš připadat zvláštně ale štastně 🙂 a patříš mezi nás .. nejsi z těch která by si jednou vrzla po kalbě a čekala dítě 🙂 ty víš o čem tady všichni mluvíme 🙂

meluzina
1. pro 2010

@hanka99
ty jo netuším, ale vím, že když jsou státní svátky tak tam jsou ... já myslím, že nějakou službu tam mít možná budou ... řikal mi to Dr. Černý že příroda si nevybírá a musí fungovat alespoň obden .. zkus tam zavolat ....

mick
1. pro 2010

u nás takhle těhotní asistentky ředitele, fakt je tam snad každý rok nová, protože ta předešlá je těhu. Už i můj šéf říkal, jestli si tam nechci jít sednout, že tam by to určitě klaplo. Tam fakt nikdy, nejenom, že bych nebyla těhotná, ale byla bych určo šedivá. Je to děsnej poděs!!!! Jedině tam chodit na deset minut před prací si sednout, ale to by na mě koukali asi fakt kolegové divně 😀

meluzina
1. pro 2010

@mick
😀 😀 😀 to by asi bylo veselé dost 🙂

hanka99
1. pro 2010

@meluzina - děkuju, taky jsem si říkala,že tam někdo být musí 😉 IUI mi asi vyjde na 24,25.12 😵

meluzina
1. pro 2010

@hanka99
no skvělé !!!!! držím palce !!!

hanka99
1. pro 2010

@meluzina - dík, myšlenka,že bych otěhotněla z Vánočního IUI se mi dost zamlouvá 😵 no tak zase nohama pěkně na zem 😠

mick
1. pro 2010

@hanka99 určo tam jsou obden. Myslím, že to bude i před vánoci na jejich stránkách 😉 . No to by bylo príma hupsnout do toho na vánoce 😉

sophiejane
1. pro 2010

@petluska ahoj, sarik porodila predcasne dvojcatka, byla malinka, holcicku a chlapecka, toho uz maji doma ale holcicka porad v nemocnice protoze mela syndrom nahleho umrti, ale zachranili ji, ta uz toho taky ma chudak sarik za sebou

sophiejane
1. pro 2010

tak ja teda nevim ale o svatky v gestu nejsou, ted treba 17.11. nebyli, ještě mi říkali že by se holt transfer dělal později, kdyby to tak vyšlo, myslím že ani o vánoce tam nebudou

mick
1. pro 2010

@sophiejane teda, jak píšeš o Šárce, to jsou teda nervy. Chudák, hlavně, že to dobře dopadlo.

petluska
1. pro 2010

@sophiejane
No to jo teda, ta uz toho taky zazila.Hlavne, ze uz jsou v poradku.
dekuju ti za info 🙂

sophiejane
1. pro 2010

@petluska do naší diskuze můžeš!!! napiš dadouš ona je zakladatelka diksuze a povoluje kdo tam může, není problém

sophiejane
1. pro 2010

@mick no navic ona to ma z darovanych vajicek a uz snad taky 3.ivf a buhvikolikaty transfer

sophiejane
1. pro 2010

me ted holky psala kamoska ze by sla do adopce ale ja nevim ja bych furt chtela svy miminko bych se toho bala...jak to vidis ty mick? a my nejsme oddani a pry musi byt oddani asi 5let, to jsem tu snad nekde zahlidla...ja si tuhle variantu nejak nepripoustim...

sophiejane
1. pro 2010

tak holky zatim ahoj jsem ještě v práci ale už jsem dnes skončila, dnes krátkej den, jdu domů a něco pokoupit do města, už jsem si musela vzít vložku páč to ze mě teče, utrouš už jsem zavrhla...já mu dam koreckýmu že jsem netrpělivá, nejsem blbá a už jsem půl gynekologa a určo bych poznala, kdyby se zadařilo 😠

petluska
1. pro 2010

@sophiejane
Dekuju, jsi hodna, ja uz jsem ji tenkrat psala,ale ona me tam nepustila 🙂
Asi to bylo tim, ze nevedela o koho jde. Ja jsem vas totiz spis cetla a moc neprispivala...
Nevadi, ja vzdycky kouknu aspon na fotecky...

steffi13
1. pro 2010

Ahojky holčiny,venku pěkná kosa to je síla
Sophie-to je k posr... je mi to líto ☹
@meluzina -držim palečky ať ti to dopadne dobře a nemysli hnedka negativně 🙂 😉

mick
1. pro 2010

@sophiejane tak to si chudák užila. Já taky pořád doufám, že se nám zadaří, ale upřímně musím říct, že nevím, jestli bych na adopci měla. Já bych raději zkusila darovaný vajíčka nebo možná i embrya, ale jsou to šílený finanční pálky. Ono určitě, když už to adoptovaný mimčo doma máš, tak je to jiný, ale prostě mám z adopce strach. Je fakt, že bych šla jedině do malinkatýho mimča. Máme kamaráda, co dělá vychovatele v dětském domově a má teda starší děti a sám řekl, že by nám to nedoporučil, že by si starší dítě fakt nevzal. Vidí to každý den, Ty děti jsou zlý, kradou, samozřejmě je to o tom, že je rodiče zneužívali, mlátili a měli se prostě špatně, takže se to s nima táhne. Myslim, že na darovaný je dost času, ty ti můžou dát, když ti bude třeba 37 let. Raději bych zkoušela minimálky nebo nativy. Už víš, kam s mužíkem půjdete do jinýho caru? A hlavně máš ještě jedno celý IVF před sebou, což je super.

sophiejane
1. pro 2010

přemýšlím o Gennetu, dost ho chválí...co myslíte?

sophiejane
1. pro 2010

a venku je teda kosaaaaaa fuj, ledový vítr, ve škole byla taky kosa, brrr...a zase tu chumelí, hnus 😖

sophiejane
1. pro 2010

@steffi13 co se dá dělat...ty máš aspoň mrazáčky, kdy půjdete pro další?

mick
1. pro 2010

@sophiejane já jestli se někam vydám, tak taky do Gennetu. Dělají tam minimálky 😝 . Akorát to budu mít přes celou Prahu 😠

sophiejane
1. pro 2010

kde oni sídlí?

sophiejane
1. pro 2010

tak půjdeme spolu mick