Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
12. dub 2010

já jsem taky z Čimici bydlím hned před hlavním vchodem do blázince (ten kudy jezdí auta) 😉

katchik
12. dub 2010

já bydlím kousek od Krakova.
Na prochajdy je to tam super. Drahaň, Stromovka....hned u baráku máme les.

mick
12. dub 2010

Mě zbyl od neděle pstruh s bramborem, ale nemůžu to moc hřát, aby tady nepadli 😀

Katchiku, tak ať máš na UZV pořádnou peřinu 😉 .

mick
12. dub 2010

Já bydlela u tady toho vchodu směrem k Bauhausu, jak jsou za albertem a výměníkem ty 2 paneláky. Tak to jsme se sešli. Dneska tam jedu navštívit mamku. Má v pátek svátek. Já chodila s psiskem do čimičáku 😉

katchik
12. dub 2010

tak dobrou chuť. Jdu si taky něco koupit.
a děkuju snad tam po tom estrimaxu peřina bude.

sophiejane
12. dub 2010

jee katchi fotka, no dobrý 🙂 já u vás obědvám, ve městě jsem potkala 3kámošky, všecky s dětičkama 🙂

katchik
12. dub 2010

Myslíš jak je Bauhaus v Chabrech? Do čimičáku chodíme na cvičák. 🙂

sophiejane
12. dub 2010

katchi závod nic moc,ujel to o pul hodky rychleji nez loni ale stejne byl asi 25od konce 🙂) a to mel tepak a pry jel porad na max, nekdy i prumer 170tepu, cvok....

sophiejane
12. dub 2010

no katc´hi, ty se nebodneš perem? jdi tyyyy 🙂 ja ted bodala gonal i cetrotide a ty už jsou silnější 🙂 byla jsem jak profi feták🙂

sophiejane
12. dub 2010

ale jen ty leky me ted vysly holky na 8tisíc! ☹

sophiejane
12. dub 2010

a na nízký tlak holky to je fakt těžký, kofein působí chvíli, prý se má hodně pít, no a když už nic jinýho, tak jedině do lehu a nohy výš než hlavu 😖

mick
12. dub 2010

Katchiku,jojo, ten Bauhasu v Chabrech. No jo, pravda v Čimičáku je cvičák, soused tam chodil s vlčákem. Tam jste tahali tu nohu? Kdyby ti nevyšel tady ten ket, kdy půjdeš na další IVF?

Sophie, týjo, to tě ty léky vyšli na hodně. Já doplácela na Gonal vždycky tak cca 4,000,- za jeden cyklus.

sophiejane
12. dub 2010

no já poprvý taky, ale ted jsem měla krátký protokol,, takže větší dávku gonalu as potřebovala jsem jeden cetrotide navíc a pojistovna jich platí jen 5, to se pak doplácí 30kc, jenze ten jeden navíc stál 1000kc 😒 no sííííla

sophiejane
12. dub 2010

prostě je to business holky co naděláme

mick
12. dub 2010

Sophie, koukala jsem, že máš už fotečku z ultrazvuku. Paráda 🙂 !! Jo,jo, byznys to je. Hlavně aby byl výsledek 😠

katchik
12. dub 2010

tak jsem taky pobědvala. 🙂
za léky jsem taky vždycka dala cca, kolem těch 4.000,-
Sophie noo nebodnu, mě vadí ten pocit, že do sebe něco pícháš. Vím, že to nic není, že to nebolí, ta jehlička u Gonalu je opravtu tenká. Ale pocitově to prostě nedám. A cetrotide už vůbec ne. Hlavně že manža dojel, ale teda je to blázen. 😉

Mick přesně tam jsme blbli s tou nohou. On to není klasickej cvičák. Cvičíme přímo v tom lese, kde to vede jedna holka. Na další IVF bych asi chtěla jít co nedjřív červen/červenec.

katchik
12. dub 2010

jéé fotečka, ale teda kdyby to tam nebylo vyznačený, tak vidím prd. 😉 Nechápu jak se v tom můžou vyznat.

petronela82
12. dub 2010

mick - tak tam přesně bydlím i já - bydlela jsi v Okořský nebo ve Chvatěrubský ul. viď? a nechodila jsi do školy do Libčický? nebyly jsme nakonec třeba spolužačky 😀 😀 😀

sophiejane
12. dub 2010

katchi ten co ten závod vyhrál to ujel za hodinu a třičtvrtě 😀 to vůbec nechápu 🙂

sophiejane
12. dub 2010

no katchi ta fotka je jen flek 😀 ono to bylo vidět i líp, ale cvak to v blbou chvíli, ale to je mi zcela fuk 😀

sophiejane
12. dub 2010

okolo toho je zdálky vidět taková jako větší koule, tak to je prý váček...

sophiejane
12. dub 2010

já bych to sem ani nedala, ale holky z jiný diskuze mě donutily 😅

petronela82
12. dub 2010

sophi - ale ale - buď drdá na svůj flek a všude ho ukazuj 😀

katchik
12. dub 2010

Sophie tak to je dobrej blázen, ten musel v cíli padnout. První foto sem musíš dát to je jasnačka. 😉

mick
12. dub 2010

Petronel, v Korycanský, jojo, chodila jsem do Libčický. Kolik, že ti je? Jestli jsme fakt nebyli spolužačky 😀 . Mě je 32.

Katchiku, ten náš soused, já mu říkám strejda, tak to snad vede jeho příbuzná. Má vlčáka viď?

sophiejane
12. dub 2010

petruš jsem normální, jsem hrdá, ale ja mei jasný, že tam nic vidět není 😀 čoveče katchi ani nepad, ani nohy ho nebolely, akorát včera večer se mu motala hlava že nemohl ani usnout, možná si hnul s krční páteří...haha holky vy nakonec zjistíte že chodíte do stejný sámošky 😀

katchik
12. dub 2010

Mick ne ne, ona má anglickýho springelspaniela.

katchik
12. dub 2010

Holky teď zjistíte, že jste spolu chodily do třídy. 😀

petronela82
12. dub 2010

mick - mě je 28 let ale určitě jsme se parkrát na škole potkali 😀

mick
12. dub 2010

Katchiku, aha, no ono už je to dýl, co tam chodil. Tomu jeho psovi je už tak 13 let, tak to tam už má asi někdo jinej.

Petronel, to jsme se asi potkali, to je sranda. To jsem proti tobě stařešina, já odcházela z osmičky a ty jsi byla ve čtvrtý 😀 .