Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
13. dub 2010

ahoj holky byla jsem se projít ale nějak dnes nemám energii...a jde sem megačerný mrak tak jsem radši padala domů...už jsem dvakrát volala do gestu že se koreckého zeptám na ten prednison a taky budu ještě potřebovat utroš ale pořád tam někoho má a nebere to, achjooo...mám to prý zkusit zase za půl hodky ale to bude asi totéž 🙂

sophiejane
13. dub 2010

tak jsem se konečně dovolala a i Korecký řekl že na tohle se názory liší ale on taky už radí jen dobrat to co mám a další prednison mi nedají, já jsem z toho už tak vypatlaná, že se holky bojím, aby se mi nevrátila komplet imunita a aby jsem nepotratila, i takový mám myšlenky 😒

ketyz
13. dub 2010

tak mě je to tom estrimaxu taky tak nějak divně, spát se mi nechce, ale bolí mě hlava, četbu příbalového letáku jsem vzdala, to je asi jen pro otrlé

příspěvek na disk foru jsem si taky přečetla - myslím že tam píšou buď ti extra spokojení nebo právě ti extra nespokojení, myslím že takový ten průměr to prostě jen čte 😎

sophiejane
13. dub 2010

kety a to je co estrimax to je taky nějaký hormon? to já nikdy neměla, sliznici jsem totiž naštěstí měla vždy ok...

ketyz
13. dub 2010

Sophi - taky hormon, taky hormon ... 🙂 jestli se nepletu tak estrogen, já snad taky neměla před ET problém se sliznicí, spíš to mám kvůli té své anovulaci, no ale jestli mi ta sliznice po tom pořádně naroste, tak ho snad nějak vydejchám pro peřinu všechno 🙂 🙂

petronela82
14. dub 2010

taky se ještě chrupe koukám - VSTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁVAT

beatrice7
14. dub 2010

Ahojky Petronel 🙂 Prosím tě, jak to, že jsi v 8 ráno fit a budíš nás ??? 😀

mick
14. dub 2010

Ahojky holky,
Petronel je ranní ptáče, když dělá od šesti, tak už je dllooouho vzhůru 😉 .

Sophie, no když ti to řekl Korecký, tak bych ho asi taky nebrala. Asi nechtějí zatěžovat ten organismus kortikoidama. Na druhou stranu se ti nedivim, že se bojíš, já bych se bála taky, ale když už je mrňous pořádně uhnízděný, tak už asi fakt není potřeba 😉 .

Tak já jsem to ještě nedostala 😠 . Ach jo, to je vopruz. Tak snad zítra.

katchik
14. dub 2010

úáááá Brá ránko, 🙂
Petronel ty jsi poděs 🙂 no jo když někdo dělá od 6. To mám ještě hlubokou půlnoc. 🙂

Ketyz mě po něm taky ze začátku bolela hlava, teď už to je ok.

Sophie estrimax je estrogen má to být na růst sliznice. Jestli ti Koreský řekl nebrat, tak bych taky dobrala co mám a vykašlala se na to. On ten prednison je pěkný svinstvo, tak si myslím, že to je pro mimi lepší, když to nebudeš brát.

Mick tak ms se někde fláká. 😖 Kdy jsi měla poslední urtoš? Musím ti napsat co mi včera provedl ten můj psí miláček. Myslela jsem, že jí přetrhnu vejpůl. 😝 Vyčmuchala nějaký ho.no ve kterém se vyválela. 😠 Když jsem jí chtěla odlapit, tak ta mrcha předemnou zdrhala, tak jsem šla od ní, že příjde. A velký kulový lehla ještě do jednoho co bylo kousek dál. Měla to komplet na zádech za uchem no hnus. Za náma se vynul naprosto šílenej smrad. Takl jsem jí dala do vany a osprchovala komplet i s hlavou., 2x vyšamponovala. Vydrhla koupelnu a proklínala jí. Pak jsem s ní nemluvila, tak dolejzala. 😉 No měla jsem dost.

petronela82
14. dub 2010

katchik - a co máš za hafana?

katchik
14. dub 2010

Petronel Hrubosrdtýho vendéeskýho basseta - http://www.hafici.cz/profily/profile-gallery-po...

katchik
14. dub 2010

Hrubosrdtýho - Hrubosrstýho. Už asni psát neumím.

mick
14. dub 2010

Katchiku, to je sranda 😀 . Je mi jasný, že v tu chvíli to sranda nebyla, to víš Chanel no.5 se nedá odolat 😀 ! Nám se takhle vyválel na Slapech v rozložený rybě, to byl taky dobrej humus. Měl to i v obojku, na zádech a to se nedalo. Házeli jsme ho do vody, ale pořád smrděl. Od tý doby mu říkáme rybo. Ten poslední utrouš jsem měla v neděli, tak snad zítra už dorazí. Už ani nešpinim, se z toho po..

beatrice7
14. dub 2010

Jé, Katchi, to je nádhernej pes 🙂 My jsme měli havaňáčka, černobílýho, trochu mi ho připomíná 🙂

beatrice7
14. dub 2010

Mick, třeba jsi těhotná ??

petronela82
14. dub 2010

katchik - bassety znám, ale hrubosrsté - ty ne , ty fotečky jsou přímo vaše? je roztomilá, ale z těch chlupů se asi perfektně muselo vymývat to ho.no, co? 😀 😀 😀 my máme taky holčičku ale trošku vetší kalibr - bordeauxskou dogu

katchik
14. dub 2010

Mick do smíchu mi fakt nebylo. Mrtvá ryba to je taky lahádka..znám moc dobře. 😝 Ona to taky měla v obojku. Drhla jsem obojek i vodítko...pak jsem na to vzala aviváž. 🙂
Nezkošela jsi znova test? Nemůžeš být těhu?

Petronel ano to je fotka našeho hafana. Bordeauxská doga se mi hrozně líbí. Jednu jsme potkali v Stromovce.

petronela82
14. dub 2010

katchik - do Stromovky taky chodímě, ale tohle náš drobeček není - ale je nádherný

mick
14. dub 2010

Petronel, toje fakt pěkná holčička 😉 , to je pořádnej kalibr.

Katchíku, jé, to je hezká fotka 🙂. Tak já ten test zítra ještě prubnu, jestli to nedostanu.

ketyz
14. dub 2010

Ahojda všem,

Katchik - tak to my měli bassetici, potvora normálně nás opustila a našla si jiné pány 🙂 🙂 , když jsme opravovali byt, byla přes léto u našich a už tam zústala (prý zahrada je zahrada) a zpět k nám nechce, teda byla tam s náma týden a dělala scény, pak přijel děda a madam se od něj už nehla 🙂 🙂 , teď nás sice nadšeně vítá, ale jak se v neděli pakujeme domů, jde se zašít, abychom ji nevzali sebou

mick
14. dub 2010

Nám se teď začátkem června mají narodit ty 2 psí přírustky do rodiny, už se na tě těšim. Akorát se narodí v Ostravě, takže se na ně asi nebudeme moct moc jezdit koukat. Já už vymyslela plán na léto 😉 . V červenci je budeme mít doma, do toho půjdu na 3IVF a pak si vezmu 14 dní volno a to by bylo, aby nebylo 😉 . Samá pozitiva a sociální jistoty, tak to přece musí klapnout 😀

katchik
14. dub 2010

Kety naší madam se taky líbí u rodičů. Má tam zahradu, hafany, lítá tam po celým baráku. Tak že si myslím, že kdybych jí tam nechala, že taky ani neprotestuje.

Mick je vy budete mít štěnule. 🙂 No to by bylo aby nebylo, to prostě klapne. 🙂

sophiejane
14. dub 2010

ahoj holkyyyy 🙂 tady jedna opožděná 😀 teda pěkní hafani, holky naši mají tele, šarplaninského ovčáka, víte jak to vypadá? má snad 70kg a vypadá jako medvěd ale je to děsný trdlo 🙂 a bál se i plyšovýho černýho panthera, děsná sranda, on si nějak neuvědomuje tu svou velikost 🙂

petronela82
14. dub 2010

dobré ráno těhule - to je dost že jsi vstala 😀

sophiejane
14. dub 2010

Cvalík

sophiejane
14. dub 2010

ježiš já tam přidala fotku psa a ona tam zase není, tak znova 🙂

katchik
14. dub 2010

Bré ránko Sophie, tak jsme se vyspinkali. 🙂 tu rasu vůbec neznám?

sophiejane
14. dub 2010

jmenuje se Cvalík (tak už ho pojmenovali)

sophiejane
14. dub 2010

je to tele...jako kavkazský ovčák

sophiejane
14. dub 2010

kupovali ho u jednoho zahradníka v berouně a naši si mysleli žesi dělá prdel když mu říkal cvalík 😀 jenže prý neměl rád anglická jména, tak to naši docela ještě vychytali, měl taky Cibulku, Cuketku... 😀