Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
19. dub 2010

s tou Beou to je divný, že se neozvala??

Holky zítra jdu ke své gyn.dr na prevenci a ve středu do Gestu. To si tu gyndu tento týden fakt užiju. 😝

Mick tak ať tě krk netrápí. Je to vopruz. 😒

sophiejane
19. dub 2010

mick nelíbat, at to nechytneš 😉

sophiejane
19. dub 2010

prý ve střed.čechách řádí střevní chřipky....

petronela82
19. dub 2010

mick - ne k Holoubkovi nechodím, ale chodila jsem, štvalo mě že ale neměl ani UTZ a vždy mě posílal Ďáblic na polikliniku, teď už chodím jen do GESTu

beatrice7
19. dub 2010

Ahojky holky 🙂 V nemocnici nejsem, jen jsem neměla možnost si v klidu sednout k pc. Alex. mě naštval, protože mi v pátek řekl, že mě nemůže nechat tak dlouho na PN a že mi to ten pátek zruší. Když jsem mu řekla že hledám gynekologa, a že bych jim dala vědět v pondělí u koho jsem se zeregistrovala, jestli by mě nenechal aspoň do pondělka, tak mi řekl- to asi nepůjde. Na otázku co mám dělat, mi řekl - to neviem, to je vaša vec. Tak to je síla. Pak jsem se domluvila s vrchní sestrou, že to do pondělka vydrží a že do večera se jim ozvu kam budu chodit. Tak teď hledám, jsem z toho zoufalá, nikde už nepřibíraj, anebo to je nehorázně drahé. Tř. gyncentrum Hloubětín- platí se i za to že ti řeknou pohlaví dítěte - za 600,- Holky, jsem asi v koncích. Nikde mě nechtěj.
A mimi je v pořádku, srdíčko bije jak o závod 🙂

sophiejane
19. dub 2010

noooo ta nejdůležitější info až na konci 😀 my tě sháníme!! 😀 to je deb.. každý jiný by tě určitě nechal v pohodě...no tak šup koukej si předělat týdny, kolikátý jsi? a co říkal ještě k miminku? a co cysty?
a proč ti to chtěl ukončit? nechápu....jako že nechces zůstat u nich??? u mě se čekal nad neschopenkou ani nepozastavil!!! tak uvidím, co korecký...

katchik
19. dub 2010

Beo cože?!!! On je fakt nějak mimo, nemůžu si pomoct. V Gestu tě na neschopence nechávali automaticky a zvlášt pokud jsi byla těhu po IVF. Koukám, že s tím má problém asi jen Alex. Ježiš ten mě vytočil. A jak jsi mluvila o tom medicover nebo jak se to jmenovalo, tam neberou?
Jinak moc gratuluju k srdíčku. 🙂

sophiejane
19. dub 2010

bea do toho gyncentra chodí má švagrová, sice se platí, ale moc si to chválí....ale platit za zjistení pohlaví???

sophiejane
19. dub 2010

bea tak jedině zpět k tvojí gyn....a nechceš zůstat v gestu??? můžeš si i určitě vybrat, u koho

beatrice7
19. dub 2010

Sophi, já jsem se ptala, jestli můžu zůstat u nich, prý ne, mají plný stav. Tak hledám kam mám jít, ale jsem bezradná ☹ Na cysty mi neřekl nic, jen že je jich pět a že mám hodně zvětšené vaječníky, ale to je prý normální po stimulce. Jo a jsem v 9.tt 🙂

katchik
19. dub 2010

Bea ta moje dr. podle mě bere, ale taky se tam platí. 😒

beatrice7
19. dub 2010

Sophi, a kam chodí ? V Hloubětíne mají plno....

sophiejane
19. dub 2010

no asi tam, už asi 2roky...neberou??a k tvé doktorce zpět nechceš?nebo ten gest?

beatrice7
19. dub 2010

Katchi, jo, medicover. Asi to udělám tak, že to zkusím a pak uvidím.... ☹ Ale na znamylekar jsem našla nějaké negaivní zkušeností pacientek, tak nevím. asi by se to nemělo číst ....Kolik se platí u té tvé dr. za návštěvu ? Mně 500 kč připadá tak normál. ?

sophiejane
19. dub 2010

no nebbni řekl ti že mají plno???? amě čekal nic neřekl???? já to nechápu...a pod koho patříš????jé tak jsi jako já...no ted jsem rozhozená co mě příště čeká...jestli mě taky vykopnou a pošlou do práce

beatrice7
19. dub 2010

Sophi, ta moje dr. nemá utz, a jsou tam 3 hodinové čekací doby v poradně.... 😒 Proto chci změnit dr....

sophiejane
19. dub 2010

bea, já bych se objednala u Čekala. ani nemrkl že by mě nevzali a měli plno, je těžce nad věcí, a navíc je zakladatel gestu

petronela82
19. dub 2010

ahoj Bea - gratuluju k tomu že je vše v pořádku s mimčem ale fakt to nechápu s tou PN, ty do GEST normálně nechodíš, já myslela že hočiny v GESTu jsou buď jako např. já, které chodí pouze tam i na běžné kontroly, nejen v rámci programu IVF a pak ty které mají jiného gyn.Dr. a v rámci programu IVF byly převedeny do GESTu a v případě úspěchu se vrací ke svému Dr. a ty jsi na tom jak?

sophiejane
19. dub 2010

kdo ti řekl, že neberou????to by snad řekli i mě,ne??? i mi hned napsali do arty, že příště se mám objednat na prvotrimestrální screening...

beatrice7
19. dub 2010

Normálně patřím k šulcovi. Tebe nevyhodí, to asi jen ten Alex. vyhazuje....

sophiejane
19. dub 2010

petruš já třeba taky oficiálně zatím v gestu nejsem....ale ptala sjem se minule, že bych u nich chtěla dál zůstat, a Čekal neřekl ani slovo, já bych bea chtěla mluvit s ním, třeba mu i jen zavolej

sophiejane
19. dub 2010

když patříš k šulcovi, nemá tě alex co vyhodit

sophiejane
19. dub 2010

tak zavolej šulcovi...možná tam je i dnes

sophiejane
19. dub 2010

a dal ti průkazku???? fotku?

beatrice7
19. dub 2010

Petronel, díky 🙂 já jsem chodila do Gestu jen na ivf. Mám svoji dr, ale nejsem s ní spokojená. Proto teď heledám.

Sophi, myslíš mám zkusit čekala ? A paltí se tam teda 2.000 ročně za nadstandart a nic víc ?

beatrice7
19. dub 2010

ne, nic mi nedal, průkazku mi prý vystaví jinde....

sophiejane
19. dub 2010

no tak nějak snad...nevím přesně, po mě ještě nic nechtěli...asi mi to řekne korecký...zavolej kdyžtak šulcovi a i mu řekni, co ti alex řekl...

sophiejane
19. dub 2010

bea já to nechápu....vidíš ten rozdíl????? to by snad v jednom zařízení být nemělo....

beatrice7
19. dub 2010

Volat se musí přes recepci, viď ?

sophiejane
19. dub 2010

ani ti neudělal fotku???? no to me podrž!!!!!

sophiejane
19. dub 2010

jojo přes recepci, sestry ti řeknou, kdo dnes ordinuje, ale šulc tam myslím pondělí bývá, zavolej