Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
26. dub 2010

jo jo tam jich bylo...

sophiejane
26. dub 2010

do do zahraničí tě po IVF moc nepustí...nedoporučují to...

petronela82
26. dub 2010

mě ani zahraničí tak moc neláká - teď jsem zařizola svatební dar pro moji tchýni =. čtyřdenní pobyt v pěti-hvězdičkovém hotelu - plná penze - volný vstup do fitka, bazenu a sauny + asi pět nějakých procedur (masaže ...) za 6.900,- to by mi ke spokojenosti stačilo

sophiejane
26. dub 2010

to mě teda moře láká, já to miluju...ale mám smůlu 😅

mick
26. dub 2010

Ahojky holky,
Katchiku, ono je to s tím estrimaxem fakt všechno jinak. Třeba bude ta sliznice kvalitnější 😉.

Sophie, já ani nevím, že Niki odletěla. Myslela jsem, že psala, že nikam nejedou, taky bych hned někam vyrazila.

Petronel, a jak ti jde píchání. Pícháš večer?

Já jdu dneska v 13 h. na kontrolu, tak snad tam ta sliznice bude!

petronela82
26. dub 2010

ahoj miky - neboj sliznice bude - držím palečky - pak dej vědět - kdy asi bude KET? jinak píchám kolem 16 hod. dnes bude čtvrtá - tak jsem zvědavá na středu - na úrodičku

sophi - určitě tě to sráááááááášně mrzí - že se to tak událo a ty nemůžeš k moři - taky bych chtěla mít takový pech 😀 😀 😀

mick
26. dub 2010

Holky, mě by to taky stráášně mrzelo 😀 , takovej pan Pech by se mi taky líbil 😉

katchik
26. dub 2010

Sophie to máš pravdu je krásně...hned bych vyrazila někam na prochajdu.

Mick neboj sliznice bude a sejdeme se spolu na transferu. 🙂

Petronel urodička bude parádní.

beatrice7
26. dub 2010

Ahojky holky 🙂 Víkend byl nádherný, to je fakt. Příští víkend chceme k našim grilovat, ale teď jsem se koukala, že má pršet ...
Petronel, ty si to pícháš sama ? To jsi dobrá, mně to píchal přítel, já bych se sama asi neodvážila 🙂

katchik
26. dub 2010

Mick pana Pecha taky beru. 😉

Petronel ty si pícháč sama...to máš můj obdiv já mám problém s perem natož s injekcí.

A holky jen tak pro povzbuzení. Jedna známá ma za sebou 4. IVF, po 5. IVF v nativu má holčičku. A teď je těhu přirozeně. 🙂

beatrice7
26. dub 2010

Katchi, s těma injekcema jsme na tom stejně 😉

beatrice7
26. dub 2010

Sophi, vážně po ivf nedoporučují dovolenou v zahraničí ?? ☹

ketyz
26. dub 2010

Ahojky,

bylo fak krásně a já trubka v neděli uklízela, ale zase to teď je doma všechno hotové a pokud bude Ket, nebude mě to lákat.

Já jdu na UTZ dne v 15:45, tak jsem zvědavá jestli sliznice povyrostla.

Jinak Pokud bude pan P., tak pojedem na dovču klidně tady u nás, nějaký pěkný penzion na horách a budou procházky, už se těším.

Injekce - pero jsem zvládala, ale s pregnylem jsem jezdila na pohotovost.

mick
26. dub 2010

Katchi, ja taky věřim, že to jednou musí klapnout, akorát nás to bude stát dost času a i peněz.

Holky, já s bodánim nemám problémy, to mi neva. Teda do žíly bych si nic nepíchla, ale do toho špíčku na břichu mi to nevadilo.

sophiejane
26. dub 2010

holky krvácím!!! do prdele....

katchik
26. dub 2010

Sophie to ne...jak moc? To nemusí nic znamenat, může to být nějaká žilka nebo něco....moc držím palce!!!! Prosím, ať to nic není.

Mick máš IP.

Bea jsem hroznej posera, já nedám nai to pero. Bodal mi to manžel nebo kamarádka. Vždycky jsem si řekla, že to dám, ale pak jsem se nějak začla klepat a prostě jsem to nemohla do sebe píchnout. I když vím, že to nebolí a nic to není.

katchik
26. dub 2010

ketyz tak držím palce ať povyrostla líp než mě.

ještě ke všemu mě začali dost bolet záda chjo. 😒

petronela82
26. dub 2010

sophi - co se děje? nešpiníš jen?

holky nepíchám se sama - Puregonem jsem to zvládla ale s injekcema jezdím do nemocnice

beatrice7
26. dub 2010

Sophi, to fakt nemusí nic znamenat. Jak moc krvácíš ? Nebo je to jenom špinění ??

mick
26. dub 2010

Sophie a kolik bereš utroše? Jestli by sis třeba neměla zvýšit dávky nebo zajet raději do Gestu.

Katchiku, tak si dneska dej hezky mojžíšku, ať jsi na transfer fit. Já budu taky dneska cvičit. Minule mě ty záda před ketem taky pěkně boleli. Teď jsem zatím ok, tak si dneska preventivně procvičím.

Ketyz, držím pěsti na sliznici. Já jdu dneska ve 13 h. na kontrolu. Myslim, že bych mohla mít tak v pátek transfer. To by bylo, kdybychom se tam sešli všechny 😉 .

ketyz
26. dub 2010

Mick - mě Šulc v pátek říkal, že tak v pátek nebo v sobotu, pokud bude dnes sliznice OK, tak uvidím, určitě dám vědět

Sophie - na nic nečekej a frč buď do Gestu nebo někam do nemocnice, gyn ambulance musí být všude

sophiejane
26. dub 2010

holky tak kámoška mě hodila tady u nás do nemocnice, vyšetřili mě, udělali UTZ, prcek tam je je pěknej hýbe se a buší mu srdíčko uuuuffff....bylo to jen pár kapek ale jasně červená... prý asi z čípku, mám si koupit ascorutin a kdyby se to opakovalo tak hospitalizace...zítra jedu do CARu tak uvidím co řeknou tam, ale jsem štastná že tam pořád je a je pěknej kámoíška je zlatá, hned sedla do auta,zakázala mi jít pěšky a hodila mě tam i zpět...

sophiejane
26. dub 2010

je pořád o 3dny pozadu, teprve 9+0, ale to mi neva....to byly nervy, já se úplně třásla...

sophiejane
26. dub 2010

utroš jsem tedy radši polkla tak čekám, kdy začnu být jako ožralá 🙂 takže už niiic nedělám, já kráva luxovala 🙄 ale prý to tím být nemusí, že se to může stát kdykoli....tak aspon se nebudu nervovat do caru, když jsem prcka dnes viděla...celá rodina samozřejmě vyděšená....

petronela82
26. dub 2010

sophi - nejen celá rodina vyděšená - i nás jsi pěkně polekala - tak koukni zalehout a odpočívat - vše bude O.K. - drž se

beatrice7
26. dub 2010

No Sophi, to jsou věci, radši fakt jenom odpočívej. Vše bude o.k., uvidíš 🙂

sophiejane
26. dub 2010

holky a představte si, venku před gynekol. oddělením stojí mladá maminka v nemocniční košili s břichem a mladým tatínkem, a vyhulovala...kráva, bych jí to urazila od huby

sophiejane
26. dub 2010

nevědí co mají, tyhle co k tomu přijdou "jen tak"!!!

katchik
26. dub 2010

Sophie uff jsem ráda, že je vše ok. 😉 Tap pěkně odpočívat a nic nedělat. 🙂

katchik
26. dub 2010

sophie to bych jí asi taky něčím flákla, fakt nechápu.