Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
29. dub 2010

ty máš ted krátký protokol? já při něm měla 21folikulů...ale jen nakonec 17vajíček a z nich snad 9 embryí ale zbylo jich jen 5... 😒

sophiejane
30. dub 2010

dobré ránko, já už tu snídám, a tady nikdo 😀

katchik
30. dub 2010

Pěkné ráno, 🙂
Sophie no já čučím, tahle brzo. 🙂

winters jo jo ty holčiny jsou trošku mimo. Těch 6.000,- jste platili za léky?

Dneska chceme dělat u nás v lese oheň, tak snad nebude pršet. 😝

mick
30. dub 2010

Ahojky holky,
dneska je tam nádherně. My po práci odjíždíme do Jizerek k maželově mamce na chatu. Teče jí do kůlny, tak to tam jede opravit.
Sophie, ty jsi teda ranní ptáče 😉. Tak hlavně ti přeju, ať dneska už není žádná kapka.

Katchiku vy bydlíte v domku nebo v bytě? Tak zítra den D, tak to večer moc nerozjeď, ať stihnete zítra transfer 😉 .

katchik
30. dub 2010

Mick bydlíme v bytě...bohužel. 😒 , ale vynahrazuju si to alespoň u našich. Bydlí v Jinonicích v baráčku, tak si tam užívám zahrádky. 😉 neboj nerozjedu. Ani si nemusím dávat vínečko vystačím si s utrošem. Hm Jizerky, tam bude krásně.

mick
30. dub 2010

Katchi, tak od zítra už ho budeš zavádět, tak to bude určo lepší 😉 . Ten estrimax se bere i po transferu nebo pak už ne?

katchik
30. dub 2010

jo jo i po transferu, jsem jak feťák doma mám asi 8 krabiček utroš + estrimax. Na zavádění se fakt těším, takhle se moc nedá fungovat. 😝

katchik
30. dub 2010

Mick, kdy rozmrazujou ty 1 denní embrya? 24.hod. před transferem? tzn, že by měli dneska rozmrazit? Mám si volat po 15.hod, ale sestřička něvěděla, že možná dostanu info až zítra ráno.

mick
30. dub 2010

Katchi, zase je to změna, třeba bude tady ta kombinace tělu vyhovovat, i když je mi jasný, že z toho utrouše musíš být vyřízená. Takže ten estrimax bereš až do testu jo?
Ty 24 hod. rozmrazují dopoledne a druhý den je vkládají vlastně 48 hodinový. Mě vždycky řekli, zavolejte si ráno v den transferu po půl devátý. V ten den jsem nevolala nikdy. A nepodávala ti tady ty info ta nová holčina? Myslim, že dneska je ještě brzo, že je důležitý, jestli se budou vyvíjet přes noc.

katchik
30. dub 2010

právě, že mi to říkala, sestra. A i Šulc říkal, že mám volat už v pátek. Sestra, ale taky říkala že si myslí, že v ten pátek bude ještě brzo, že spíš zítra. No uvidím. Estrimax až do testu a někde sem zahlídla, že se snad bere i po pozitivním testu, ale to jsi nejsem 100% jistá.
Jak bylo včera u kadeřnice? Mě to čeká příští neděli, už se těším mám to přerostlý až hrůza.

sophiejane
30. dub 2010

nejak nás zanedbává bea...

sophiejane
30. dub 2010

kolik ti jich katchi rozmrazují? dvě?

katchik
30. dub 2010

to je fakt dlouho tady nebyla.
jo jo dvě

katchik
30. dub 2010

a kde máme petronel...ta asi sedí na vajcích. 😀

mick
30. dub 2010

Na druhou stranu by bylo dobrý už dneska slyšet, že se vyvíjí 😉 . Dneska mi psala bývalá kolegyně z práce, co je doma na mateřský, že je divný, že se pořád nedaří,ať určitě změníme centrum. Nejhorší je, že o tom vůbec nic neví. Povedlo se jim to hned. A přišlo mi, že jí přijde vyměnit centrum jako vzít si jiný boty. Jsem asi nějak podrážděná.
Kadeřnice děs běs, seděla jsem tam skoro 2 hodiny a to mi nedělala nic extra. Akorát melír a přistřihla. Mám šíleně moc vlasů. To mi říkala bývalá kadeřnice z Čimic, že když jsem si šla k pánu Bohu pro vlasy, tak jsem šla 3x, ale pro prsa jsem si zapomněla dojít 😀

sophiejane
30. dub 2010

haha mick to já zapomněla i pro vlasy i pro prsa 😀

ketyz
30. dub 2010

Ahoooj,
katchik - já mám volat v pondělí ráno a pak už klasika, rozhovor s laborkou, doktorem, sál, ležing....
dnes jsem kvůli utroši vstávala v 5, hrůza (jinak pěkně až v 5:25), ale musela jsem předběhnout manžela na wc a v koupelně, pak jsem se ještě vrátila do postele a pochopitelně vytuhla, na vlak jsm šla jako spráskanej pes 😒

katchik
30. dub 2010

Mick tyhle rady už pouštím druhým uchem ven, zvlášť od lidí co o tom nemají ani páru.

kety to vstáváš takhle brzo jen kvůli utroši? 😕

ketyz
30. dub 2010

ne normálně vstávám 5:25, já chodím normálně na 7 do práce a protože jezdíme s manželem spolu, tak máme ráno přesný harmonogram, kdo je v kolik v koupelně, do naší velké koupelny (150x150) se totiž oba nevejdeme 🙂 🙂
no a protože 5:10 - 5:25 na inkriminovaných místech úřaduje on, musela jsem si přivstat... 😀
taky jsem se chtěla po zavedení ještě na chvíli natáhnout ať se vstřebá co jde, než to cestou na vlak vyklepu... 😉
zítra ale nevstávám a příští týden už vůbec ne
jinak až na to zavádění mě utroš opět nic nedělá, takže pohoda

katchik
30. dub 2010

kety tak to jo, já jsem myslela, že vstáváš kvůli tomu. Mě před chvilkou přešli utroš stavy a teď jsem si ho vzala opět, tak 😀 čekám kdy to zase přijde....no to bude dneska den.

mick
30. dub 2010

Katchi, za jak dlouho jsi šla na tu hysterku po objednání v Gestu?

katchik
30. dub 2010

Mick v podstatě skoro hned. Dělá se v první půlce cyklu a myslím, že vždy v pátek.

mick
30. dub 2010

Katchi, díky za info, tak to je super. Na zítra držím pěsti, já dneska končím dřív, ať se rozmrazí pěkně oba dva kousky a s lepidýlkem ať se pěkně přilepí 😉 !!!!

katchik
30. dub 2010

Mick nemáš zač a pěkný víkend. 🙂 snad se sněhuláci rozmrazí. 😉

sophiejane
30. dub 2010

katchuí budeme držet palce, dej pak vědět 😉

winterska
30. dub 2010

mám ted krátký protokol .dnes mi dr. Alexander našel na jedné straně 4 a na druhé 3 folíky - ten největší už měl kolem 15 mm. Už jsem dostala Cetrotide - pěkně svědí po aplikaci..
další kontrola v pondělí dopo v 10.45 opět dr. Alexander 😒

Soph - bralas utrouš nebo ten gel?

Kat - držím palečky na ketík 🙂

sophiejane
30. dub 2010

winters já měla totéž- cetrotide a gonal, a bacha, pojistovna hradí 5 cetrotide injekci a pak stoji 1000kc, já jeden kupovala 😒 mám utrouš - doted...

sophiejane
30. dub 2010

teda aspon vseobecna pojistovna

petronela82
1. kvě 2010

krásný víkend - jak jste oslavili čarodějnice, my měli včera v rodině svatbu tak jsem se ani nedostala na net.

katchik - tak moc moc držím palečky ať zavedou oba sněhuláčky a oba ať je pořádně zavrtají - nebo přijepí 😀

winter - tak koukám že taky pěkně sedís na vajuchách 😉 já jdu na \ko dne ke koreckmu tak jsem zvědavá jak jsme pokročili my, třeba půjdeme na OPU společně - kdy tě to asi čeká, neříkal Dr., v podnělí to už určitě naplánujete, viď?

hanik -držím palečky aby se tam přece jen jedne folík vyklubal a bylo IUI

tak zatím papa - jdu se osprchnout a razím do GEST - schlídnout úrodu 😀 odpoledne dát vědět jak nosná jsem kvočna 😀 😀 😀

katchik
1. kvě 2010

Ahoj Holky,
Tak co neupálili vás. 😀 My jsme včera dělali oheň, opékali buřtíky...no prostě pohoda. Ted jsem asi 3 hodiny spala...to ten utroš. 😝 Dneska začínám zavádět, tak to už bude pohoda.

A hlásím, že mám u sebe dva sněhuláky, tak dufám, že se pěkně min. jeden přilepí. Potkala jsem se tam s hanikem, tak jsem i chvilku pokecaly.

Petronel, tak jaká byla urodička? Doufám, že jseš pěkná kvočna 🙂

winters tak moc držím palce. Teď naposledny jsem u IVF, měla ten gel. Nějak byl výpadek utroše.

Sophie co ty, ještě furt špiníš? Hezky nohy hore a nic nedělej.