Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

cabalkova
9. čer 2010

sophie... mame objednane dva kousky, ale ja z toho byla tak mimo, kdyz mi rekli, ze nejsou mrazacci, ze jsem se ani nezeptala, jestli nam zbyly aspon ty dva kousky nebo jenom jeden... no, musim si rikat, ze staci jedno jedine dobre embryjko a je z toho mimi, ze... no a protoze jsme meli PK, tak snad to budou silni bojovnicci... ale momentalne je muj hlavni pocit obrovske zklamani.

steffi13
9. čer 2010

Sophie-tak Hájek je vynikající vždy si tam jdu na koktejlek a dortíky i chlebíčky úžasný 🙂 😝

ketyz
9. čer 2010

ahojda,
sophie - teda dovolená, taky bych jela, my ji ani neplánujeme, ale sukni velikost 36 si teda fakt nekoupím..... 😉
cab - neboj odpoledne budeš určitě s embryologem mluvit, tak budeš mít čas se na všechno zeptat, i když já trubka byla vždy tak vyplesklá, že jsem se stejně nezeptala, tak sržím palce na hnízdění

ketyz
9. čer 2010

sržím = držím....... neumím psát

cabalkova
9. čer 2010

kety.... diky.... no, jdu tam tentokrat sama, bez manzi, tak taky nevim, jestli se na nejaky dotazy vzmuzu. 😵

ketyz
9. čer 2010

takhle jsem to měla při KETu - sama jsem se přivezla a manžel pak přijel z práce MHD na třetí a odvezl mě domů, já sama poprvé autem přes Prahu, před tím jsme vždycky jeli spolu Pat řídil a Mat navigoval a na cestu domů jsme se vyměnili..... 😀, jsem byla vykulená z auta, tak mi všechno došlo až když jsem ležela na pokoji a bylo po všem, ze sálu jsem slyšela paní jak říká Polákové, že je ráda, že tam je ona, protože jí posledně vyrobila hezkýho kluka, mají z něj prý doma radost, a ten den si přišla pro sourozence

cabalkova
9. čer 2010

Jo, taky pojedu autikem, ale uz to tam mam za ten skoro rok a oul najezdeny, takze v pohode. Manz se taky nabizel, ze by si vzal pul dne dovoleny a odvezl me, ale vim, ze mi nic nebude, tak mi to prijde zbytecny.

Kety... ja nemam prehled, jak jsi na tom ted ty??

ketyz
9. čer 2010

cab - no já sama nevím, KET byl úspěšný, těhotná jsem, ale v pátek se Polákové UTZ moc nelíbil, embr. měl být 7+0 a byt tak 6+2, takže musím v pondělí zase na UTZ a uvidíme co bude dál, říkala, že je to tak 50:50, tak čekám až bude pondělí

cabalkova
9. čer 2010

kety, to bude dorby, uvidis, miminko to mezitim jiste krasne dohnalo... a u techhle prcicku je jedno maly spatny zamereni razem rozdil nekolika dni,. tak si myslim, ze to bude ok. Drzim kazdopadne palce! 😉

ketyz
9. čer 2010

cab - díky, nemůžu s tím nic dělat, ale bude to docela vypráskaný týden, v po jdeme na UTZ a v út má manžel státnice, takže hlavně kvůli němu doufám že to v po dobře dopadne, protože se znám byla bych na měkko a jemu by to ne klidu nepřidalo, snažila jsem se ho přesvědčit, že tam půjdu sama, ale ani náhodou, když viděl v pátek jak bylo v metru slzavý údolí, tak prý sama nepojedu, já jsem v Gestu za hrdinu, ale když zaklapnu branku, tak jdou slzy ven .... 🙂

katchik
9. čer 2010

Ahooj Holky,
Dneska se chystáme do zoo, ale nevím jestli tam nezhebneme vedrem. 😝 Dneska mě nějak pobolívá břicho, opět špiním bych se na to už vy..... 😒

Kety já věřím, že to bude dobrý. Kamarádka co dělá na utz mi řikala, že se to tahle na začátku může klidně lišit i o týden. Fakt záleží jak to kdo měří. V kolik tam jdeš v pondělí?

Cabal mrzí mě, že nedošlo na mrazáčky, ale uvidíš už je nebudeš potřebovat.

Sophie Hájka taky můžu ty jejich dortíky, chlebíčky....mnam. To je fajn, že jsi si udělala radost hadříkama, mě to taky vždycky trochu pomůže.

Steffi tak se v tom autě neupeč. 😝

sophiejane
9. čer 2010

katchi jestli špiníš, chce to radši být zase v klidu...bud opatrná, fakt, takhle ze začátku je to riziko...uf, to bych ted nedala, zoo, ty kopce v tom vedru...já jdu ted do města pro melouna a babičce pro prášky, uf 😝

katchik
9. čer 2010

Sophie zrovna se s manžou domlouváme, že asi nepůjdeme. Je tam fakt vedro. 😝 Chtěli jsme vzít psa a to by byl chudák úplně hotovej. 😝

ketyz
9. čer 2010

katchik - v 8:50, Poláková to měřila minimálně 2x, to já nešpiním vůbec, ani mi není špatně, teda občas když se mohutně soustředím, tak mám i dojem že se mi žaludek zhoupne, ale já si teď nosím do práce jídlo z domu, takže je mi výrazně líp, než když jdu na oběd do jídelny, trochu mě bolí prsa, ale nic výraznýho, ale mám je větší, když to dobře dopadne budu muset zakoupit větší prsenku, protože ze všech co mám doma trochu přetékám 🙂

ketyz
9. čer 2010

já se těším domů, máme v bytě krásně, 23 stupňů..... 🙂

cabalkova
9. čer 2010

Kety, ja myslim, ze to bude ok... uvidis.... hlavne nestresuj (se mi to rika, co??).... kazdopadne se loucim, damy, mazu si pro dvojcata. 🙂

ketyz
9. čer 2010

cab - hodně štěstí

to mi právě přijde děsně divný, já totiž nestresuju, v pátek jsem to ořvala a od té doby je klid, tak jen aby mi to vydrželo... 😉

mick
9. čer 2010

Ahoj holky,
Sophie, dortíky od Hájka jsou super. My máme vedle ve vesnici taky jeho cukrárnu a ty dorty jsou fakt luxusní 😉 . Já se divim, že tě neposlali na tu imunol., ale hlavně, že ti udělají ty mutace. Představ si, že mi na tu mutaci odpověděl dr.Šulc, že mi miniheparinizaci doporučuje a že tu naší korespondeci mi dá do karty a že se dá píchat až při stimulaci, ať se objednám k dr. Černýmu. To je hustý, takže já si asi nakonec našla důvod neplodnosti. To je v pr... Ten mail jsem mu napsala ostřejší, že po 4 ET a 4 letech zkoušení by to chtělo změnu 😠 . Možná je problém fakt v tom, že mám hustou krev a to embryo je špatně vyživovaný.

Cabal, tak ať se u tebe prďolové mají dobře dalších 9 měsíců 🙂

Katchi, dneska je fakt pařák. To i ty zvířata musejí být zalezlý. Chudáci lední medvědi 😎

Steffi, tak dobře dojeď.

ketyz
9. čer 2010

mick - tak teda já to nechápu, ke komu jsi chodila do teď? některá jejich rozhodnutí nebo reakce mi jsou záhadou...

sophiejane
9. čer 2010

mick, no to je teda dobrý.....tě pic....taky si myslím, že mi něco v mutacích najdou, když to máme v rodině...to je fakt dobrý tedy...

sophiejane
9. čer 2010

hm tak mi přišla žena a život, na obálce je nahá těhule a příloha dětičky...to mi snad dělají schválně 😠

z města jsem přitáhla velkou půlku melouna a stavila se v cukrárně na náměstí na mražené kafe se zmrzkou a šlehačkou, mnam...

mick to mě fakt dostalo že sis našla diagnozu a lečbu!!!!

mick
9. čer 2010

Ketyz, chodím k dr. Černýmu, ale ty výsledky na mutaci mi předával dr. Šulc a asi 2x mi zopakoval, že jsou ty testy šíleně drahý, tak ať je neztratím. Napsal na mutaci listovku a finýto. Někdy mi ty centra fakt připadají jako Kolbenka, jedou si tu svojí, ale řešení problémů je moc nezajímá, hlavně, že se plní plán. Na druhou stranu je nás tady idiopatů dost a problém někde evidentně být musí, ale proč to řešit, třeba IVF vyjde i tak a ještě na tom vyděláme....

sophiejane
9. čer 2010

přesně tak, mick...to samý s mou imuno...co kdyby něco našli, třeba nějakou tu alergii, a já pak mohla otěhotnět přirozeně, že?? neměli by ze mě prachy za ivf...mám stejný pocit jako ty!!

mick
9. čer 2010

Sophie, já vím, že to tak být vůbec nemusí a třeba to důvod neplodnosti není, ale spíš mě sejří, že s nějakou změnou nepřijdou sami, i ten blbej prednison, kdybych si o něj neřekla, tak ho nemám. Hmm, kávičku se zmrzlinkou mňam, já zvažuju, že si jí půjdu udělat, ale tady v tom vedru bych asi padla. Ještě jsem si dneska inteligentka vzala silonovou halenku a připadám si jak v igeliťáku. A na ty výskedky na mutace si máš volat do Motola nebo to pošlou do Gestu?

sophiejane
9. čer 2010

budu volat do motola, ta genetička je aspon super a udělá ty mutace i Tomovi, i když to není u chlapa tak nutné...a klidně říkala, at na tu imuno jdeme, že ona zase měla problém s udržením mimina...takže myslím, že kdybysme se jí ozvali a řekli, že nám v gestu nechtějí dát doporučení, tak by nám to napsala...to samý já s prednisonem!!!taky jsem si řekla!!

sophiejane
9. čer 2010

docela se divila že po 2.IVF tahle vyšetření nemáme!!

ketyz
9. čer 2010

to já si říkám celou dobu, nikdo neřeší jak léčit důvod, oni "pouze" odstrňují ten problém že to nejde, já bych taky celkem ocenila, kdyby u nás oba chvíli léčili, ale byli jsme strašně rychle diagnostikovaný, špatný spermio, takže to bude IVF, v jednom cyklu jsme zkusili i IUI, ale asi jen proto, že zjišťovali jak budu regovat já s PCO na clostyl, když viděli že reakce je dobrá, zkusili jsme IUI, ale stejně vám moc šancí nedáváme, pak byl muž i u urologa, vzal tam výsledky ze dvou spermio, a urolog povídá no vždyť se to trochu zlepšilo, v Gestu nám tvrdili opak
tak já nevím, jestli to dopadne špatně, budu chtít pauzu, všechno si to ještě zvážím a uvidím
ale protože to dopadne dobře, bude je ve finále všude chválit... 😀

sophiejane
9. čer 2010

ketyz já myslím, že to dopadne dobře!!! fakt stačí kurzorem popojet trochu blbě a je to týden rozdíl, srdíčko tluče, tak se nestresuj!!

sophiejane
9. čer 2010

ketyz ty jsi měla to embryo glue? přemýšlím, že si ho taky dám...

petronela82
9. čer 2010

ahoj holky

tak jsem volala do GESTu (asi 10krát) než jsem se něco dozvěděla, nejprve my řekli že Dr. Alex tam bude až po 13:00 hod, tak jsem se zeptala zda mi nemůžou říct výsledky oni, to prý ne ale může jiný Dr., byl tam Čekal, ale ten to nezvedala - tak že za 10 min. znovu to už to zvedl ale zase ty výsledky nemohl najít (mě tam jen ty starý) tak že za 30 min. znovu ale to to zase nebralal, tak že za 10 min. znovu - myslela jsem že mě klepne

ale výsledek

HCG - KLESLÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ´ 😀 😀 😀 😀 nikdy by mě nenapadlo že budu mít takovou radost z poklesu HCG

tak že Motol se nekoná, nejspíš jde o zamlklé těhu, Čekal říkal že by HCG ještě raději za 14 dní zkontroloval, zda kleslo na nulu, ještě budu volat Alex. nekdy odpoledne, aby jsme se dohodli na tom kontrolním odběru a taky na KET (máme ještě dva bojovníky) chtěla bych to stihnou do toho srpnovýho malování