Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
18. čer 2010

@katchik - moc moc gratuluji, super že mimčo roste jako z vody - a co ta fotečka, máš?

@steffi13 - půjdete na KET hned, nebo si budete dávát klídek přes prázdniny a až na podzim

@mick - výsledky budou až v pondělí, já myslela že máš jí v ponděí uý na zastavovačku?

Holky volala jsem do GESTu - a HCG je 6, to už se bere jako že je to nula, Dr. říkal že na celém to biochem. těhu musíme viět pozitivně to že jsem schopná otěhotnět, teď ještě najít to správně embryo - já věřím že je v mrazáku v GESTu. Na konzultaci jsem objednaná na středu (16:15) a do KET jdeme hned. Poslední mrcha byla 7.6. tak že v červenci bude KET => do třetice všeho dobrého to už vyjde - musí

tak se mějte hezky a užijte si víkend - čus v pondělí

sophiejane
18. čer 2010

holky já zase studovala něco o potters syndrome (chybějící ledviny)..našla jsem diskuzi v angličtině o ženách co se rozhodly to donosit...to obdivuju tedy...ale o tom nechci, jedna z nich čekala 2x za sebou toto dítě!! a zjistili, že to má manžel v genech a je to u nich tedy 50procent!!tak jakto že nam řekla genetička že se to z našich genetic.testů nezjistí? tak nám kecá... a taky mě napadá, že když je to většinou u chlapců( až skoro 70procent), dalo by se opět snížit riziko preimplantační diagnostikou u embryí, což je teda drahý, ale ví se dopředu pohlaví!! snížilo by to možnost výskytu...fakt co si člověk nenajde sám...

sophiejane
19. čer 2010

nikde nikdo 😕

dvojcata2
20. čer 2010

Ahojky všem mám prosbu chodím do Gennetu Liberec mám za sebou 2 IVF a 2 Ket dnes jsem si dělala test a opět neúspěšně.Mám před sebou 3 IVF ale nechci to riskovat ani já ani přítel tady v Liberci hodně známých nám Prahu doporučovali ale nějak se v těch názvech nevyznám máte tam toho nějak moc Gest ,Prontal,Gennet prosím poradte díky moc.Jinak nemám vejcovody v tom je ten problém byla jsem mimoděložně těhotná a pak mi je vzali jinak nevidím v nás jiný problém

steffi13
20. čer 2010

Ahojky holky,vrátili jsme se dneska z chalupy tak jsem přišla na jiný myšlenky 😉
@sophiejane -já jsem slyšela od známí ještě o Iscaru docela dobrý věci a dokonce ti udělaji fotečku embria když toi ho tam vkládají do je jediný Car co to dělá a dokonce tam má ordinaci známá na metodu mojžíšky Babičková je dobrá a řekne co přesně by jsi měla cvičit atd....a ten Apolinář prý hodně má úspěšnost,že tě aspoň netahaji s peněz..je tam prý čekačka ale jinak dobrý no nevim..

steffi13
20. čer 2010

@petronela82 -já jdu v út ke Koreckýmu tak se snim poradim ale chtěla bych jít hned na ket..tak to bysme šli stejně skoro ty teda o pár dní dřív 😉

petronela82
21. čer 2010

Ahoj holky - tak už je tu zase pondělí - to to letí - už aby byl pátek, příští víkend už by mělo být hezky

@steffi13 - tak bude silná trojka - Mick, ty a já - kolik máš mrazáčků?

steffi13
21. čer 2010

Dobré ránko 🙂 ,
@petronela82 -to teda 😉 já mám mrazáčků 9 a ty?

petronela82
21. čer 2010

@steffi13 - my máme jen dva - ale jsou to bojovníci 😀

petronela82
21. čer 2010

@steffi13 - a jak dlouho Vám je kultivovali - a co AH, nebo lepidýlko - bude?

steffi13
21. čer 2010

@petronela82 -jo a jinak je dobře,že ti kleslo Hcg a už je to v poho,ikdyž bych ti to přála opačně ...
já měla po 72hod. na jedno AH..teď bych chtěla změnu bez Ah a zkusila bych lepidýlko..a ty si dáš změnu?

steffi13
21. čer 2010

@petronela82 -tobě kultivovali jak dlouho?

petronela82
21. čer 2010

@steffi13 - my měli AH na jedno embryo + lepidýlko a to měnit asi nebudeme. a embrya byly po po 96 hod. kultivaci zavedeny a ty dvě zamražené byly o pár hodin mladší - mrazili je v den ET (dopoledne), a těch vašich 9 sněhuláčků je jak starých?

steffi13
21. čer 2010

@petronela82 -tak tu kultivaci jsem takhle měla při prvnim pokusu a zadařilo se ale pak s toho bylo zamklý těhu 😕 ..no vidiš tak ti ani nevim jak jsou starý ty sněhuláci jsem byla tak vyjukaná a sama bez manži a ještě jsem tam tvrdla hodku protože Poláková nestíhala tak mě to nenapadlo zeptat a možná jsem to přeslechla ale zeptám se zítra Koreckýho 😉 ..

steffi13
21. čer 2010

@petronela82 -ta si vlastně stejný ročník jako já kdy ti bylo 28 a nebo čekáš tenhle rok 29 😉

petronela82
21. čer 2010

@steffi13 - já při prvním IVF měla kultivaci jen 72 hod. a nic z toho nebylo (a na KET nezbylo) a teď při druhém pokusu (96 hod.) alespoň biocem. těhu 😉 - trochu slabá útěcha, ale Dr. říkal že je to dobré znamení - že jsem schopná otěhotnět, teď jen najím to správné embryo, které se udrží

jinak mi bylo 28 letos - jsem v rozená v březnu

steffi13
21. čer 2010

@petronela82 -já si jsem si řikala,že pro mě ta kultivace po96h.byla lepší já měla dva pokusy po 72hod. a nic s toho jen ten první lepší a též mi řekl,že pozitivum je,že se chytlo a jde to..je to slabé utěšení ale pak to bude silné 😉 ..rozlouskneme to stim červencem kdy bude teplo a těm našim embrijkám se tam bude líbit po tom rozmrazení 😝 🙂 ..tak ty jsi beránek?to je totiž můj manža 😝 😉

mick
21. čer 2010

Čusík holky,
tak jsem si měla v 9 hod.volat na ty imuno testy a nikdo to nebere. Se picnu 😠 . Už mě to zdravotnictví s.re.

Petruš, Steffi, takže na červenec uděláme silné trio 😉 . Já dám asi lepidýlko, ale AH ne.

Sophie, to je divný, že jinde to zjistit jde a u nás ne. Já mám pocit, že v našem zdravotnictví se jede v zajetých kolejích a nikdo nechce zkoušet nic nového. Asi by bylo drahý udělat rozbor u toho embrya, ale kdyby se vkládali jenom holčičí embrya, tak by ta úspěšnost byla větší, ale to je moc práce 😠

steffi13
21. čer 2010

Ahojky mick, 🙂
tak to je taky nářez ty se to snad nikdy nedozvíš co 😒 ...jojo červenec to je naše ..a kdy máš dostat předběžně mršku?

ketyz
21. čer 2010

Ahojky,
tak to já počkám na Sophie a půjdeme spolu na podzim, Sophie to ale ještě neví, že jsem jí to takhle naplánovala 😀

steffi13
21. čer 2010

ahojky ketyz,jak sis uživala vikendík?ty si dobrá plánovačka 😉 🙂

ketyz
21. čer 2010

@steffi13 - já musím mít všechno naplánováno, nejlépe v sí´tovém grafu.... 😠 , víkend byl fajn, byli jsme u tchánovců, přijela i švagrová se 3 dětma (4 zůstalo doma), takže veselo

petronela82
21. čer 2010

@steffi13 - nejsem beran, jsem ryba 😉

@mick - ahojky - kdy budeš volat znovu? a co ta zastavovačka - kdy bude?

steffi13
21. čer 2010

@petronela82 -tak rybička tak to jo 😉

@ketyz -tak to si měla pěkný víkendík 😉

mick
21. čer 2010

Holky, já si tu zprávu vymázla 😠 . Chjo, znovu a lépe. Výsledky imuna OK, akorát mírně zvýšené protilátky na únavový syndrom, tak to sedí 😀 . Takže vzhůru do IVF!
@petronela82 dneska zastavovačka a u dlouhého protokolu za 14 dní začínám píchat, tak to mě asi se Steffi předběhnete 🙂
@steffi13 a těch 9 kousků máte zamraženo po kolika?
Ahoj Kety!

chrobacek
21. čer 2010

ahoj mick takže to znamená co? proti trofoblastu a spermiím jsi OK ?

steffi13
21. čer 2010

@mick -tak to je dobře,že výsledky o.k..a únavový sydrom máji teďka s toho počáska všichni 😝 ..tak super už budeš začínat..a jinak máme zamraženo po 4dávkách 😉 ..

steffi13
21. čer 2010

@chrobacek -jak pak je hladíš? 😉

chrobacek
21. čer 2010

@steffi13 já se je hlavně snažím nalákat na jídlo 🙂

steffi13
21. čer 2010