Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

ketyz
7. říj 2010

@sophiejane - já k němu jdu v 15:50, tak jestli by se ti podařilo někde okolo mě, zajdem na kafe ju?

@1janickak - jsem taky po 1IVF, teď jdu pro poslední várku mraženek, když to bude nutný, tak stihnu do konce roku ještě jednu stimulaci

1janickak
8. říj 2010

@ketyz je tak to drzim palecky,at je v tech mrazenkach alespon jedna NEJ! Ja mam taky na mrazaku 2.takze do konce roku bych je taky kdyztak pouzila🙂 a kdy jdes na KET?

steffi13
8. říj 2010

Dobré ránko holčiny 🙂 ,

@ketyz -tak třeba se tam sejdem to by bylo fajn 😉 tak já jdu ke Koreckýmu v 16:45 se ještě poradit..
@1janickak -děkuji ti 🙂 ..já měla poprvé taky krátký protokol a u druhého dlouhý a ten byl pro mě katastrofální..já třeba testovala až 19den nechtěla jsem být zvědavá dřív užívala jsi,že tam prostě jsou.. 😉 ta k ti moc držim palečky ať už to nemusí být mraženky..

steffi13
8. říj 2010

@mick -já pořád nevim jsem taková nakouslá jestli to AH je tolik potřeba..nikdo mi neřekne jestli mám na embriu tvrdý obal to by to rozhodnutí bylo hned snadnější 😉 ..

1janickak
8. říj 2010

@steffi13 jsi hodna,dekuji🙂 ja jsem celkem v klidu,jak mam ty mrazaky,tak jsem v poho🙂 ja si zkusim udelat testik v utery🙂 Ja mam taky ted kratky protokol,to slo jedna dve....tak to jsem zvedava na ten dlouhy...i kdyz doufam,ze dlouhy nepoznam🙂 tak to jsi sikula,ze jsi vydzrela az do 19 dne....Kazdopadne ted ty mrazenky uz budou ok🙂 budes mit podzimni mrazenky🙂

steffi13
8. říj 2010

@1janickak - 🙂 to je jasňačka podržet se tady musíme..to je dobře,že si v klídku jen tak dál a můžu ti říct,že 1Ivf jsem byla taky v klídku byla jsem spíš ráda,že se konečně něco děje 😉 ..a kolik ti je Jani?

steffi13
8. říj 2010

@1janickak -a kolikatý den budeš v Ut ?

1janickak
8. říj 2010

@steffi13 jj tak to mame asi stejne,ja jsem taky rada,ze se neco deje,ze jsem se konecne k tomu dokopala🙂 V ut budu 14 den🙂 Ja si stejne myslim,ze zenska pozna,ze se v brisku neco deje,ale ja vubec nic necitim...tak uvidime....

steffi13
8. říj 2010

@1janickak -já nic nevnímala jen prsa,že mi pořád boleli do testování tak to jsem věděla,že je to v pořádku..ale třeba holky co otěhněli některý tak třeba prsa jim začali později no u každýho je to jinak...asi spíš nic moc nevnímat a spíš věřit,že tam jsou a budou 😉 ..

1janickak
8. říj 2010

@steffi13 jj to mas asi pravdu🙂 ale je fakt,ze vsechy me kamaradky vnimaly bolesti prsou...ja je mam vetsi,ale to je asi po hormonech🙂,vubec me uz neboli🙂 boli me jen casto hlava,ale jinak nic,nic.....ale ja se tim nestresuju,bo stejne bych tomu nicim nepomohla🙂

steffi13
8. říj 2010

@1janickak -správně přistupuješ 🙂 😉 a kolik ti je?

1janickak
8. říj 2010

@steffi13 je to jsem ti zapomnela napsat,32 let...takze uz nejsem zadna mladice🙂

steffi13
8. říj 2010

@1janickak -tak to už je časík a mladice si 😉 mě to taky jednou čeká to jsou nejlepší léta 😀 ..tak to já jsem tu takové pískle 😝 ...ale jen o trošku..

mick
8. říj 2010

Ahoj holky,
mě není vůbec nic a to bych měla býtt 6+2. Břicho nebolí, prsa nebolí, akorát mám chutě, ale to budu spíš rozežraná 😀 . Tak mám zase strach, jestli je to normální, že mi nic není. Ach jo, to jsou nervy, jak to mám vydržet do 19.10 😠 .

@steffi13 a zkoušela jsi někdy AH? Já ho měla jen jednou u prvního IVF a nic z toho nebylo. A co se zeptat přímo embryoložky?

@sophiejane asi jsem těma tůjkama tu sliznici pořádně prokrvila, snad ne až moc.

@1janickak dneska 9 den, já bych nevydržela a nestila. Se 4-denníma embroušena a citlivostí 10 už by tam čárka mohla být. Já jsem tady v tom děsná. Máš můj obdiv 😉

@ketyz budeš po transferu chodit do práce?

1janickak
8. říj 2010

@steffi13 jo? a kolik je o trosku?🙂

1janickak
8. říj 2010

@mick neboj,neboj,vse mas urcite v poradku,jen se tolik nestresuj a uzivej si pohodove tehu🙂 bud rada,ze te nic neboli a poradne se napapkej🙂 a urcite to vydrzis🙂
ja netestim,bo z CARu mam prijit az 19 den,tak si rikam,ze alespon do uterka vydrzim....🙂 ja ani tak nervozni nejsem,jak nejsou priznaky,tak neni nervozita..teplota porad vyssi,ale jak mi napsala sophiejane,tak pry je to normalni....

ketyz
8. říj 2010

Ahojda,

@mick - mám ještě nějakou dovolenou, tak si vezmu 2-3 dny, podle toho kdy ten transfer bude, kdyby se to podařilo okolo víkendu, tak bych byla tak 4-5 dní doma a pak normálně do práce, teplo tu je, židli mám celkem pohodlnou a cesta ráno a odpoledne na vlak mi jen prospěje

steffi13
8. říj 2010

@1janickak -o trošku je už o necelý 4roky v lednu mě čeká posunutí 😉 😉 ..nechci ani pomyslet 😝 ..
@mick -já měla vždy AH na jedno..prvně se uchytilo ale nevim který a pak nikdy žádný tak ti nevim..a to ti řekne embrioložka já jsem nějak pozadu s info.. 😕

steffi13
8. říj 2010

@1janickak -dobře děláš jen se tady nenech zvyklat holky jsou moc nadrbaný na ty testíky 😀 😀 😝 ..jen vyčkej 😅

mick
8. říj 2010

@steffi13 já ti nevím, kdo to tu psal, myslím Neli, ale kecala bych, že se ptala embryoložky na AH a sama jí řekla, že osobně by ho nedala. Určo se to tu psalo, ale nevím kdy 😝 . Holky, jsme všechny mladice, do 35 let jsme produktivní 😵 , tak máme ještě nějakej pátek čas 😵

@1janickak no jo, já jsem testovací, ale i Kačík a Chrobi, akorát mě tu nepodporujou 😀

1janickak
8. říj 2010

@steffi13 to jsi mladice🙂 neboj,nenecham se zvyklat🙂 ale je fakt,ze kdyby mela testit nejaka z vas,tak vas taky pobizim,bo bych byla zvedava a nervozni i za vas🙂 taky to tak mam,ze jsem vic zvedava na ostatni....🙂

1janickak
8. říj 2010

@mick to je dobre,ze jsi testovaci,alespon si vzdy vedela,na cem jsi🙂

mick
8. říj 2010

@1janickak škoda, že nejde testovat to srdíčko kurňa 😀

1janickak
8. říj 2010

@mick jj to by jsi testovala kazdy den,vid? joj,neboj,vse bude ok🙂 hlavne nestresuj a timpadem nestresuj miminko,bo bude mit srdicko jako zvon🙂

steffi13
8. říj 2010

@mick -no moc dobře vim jak jste testovací vždy jste řikali ať si udělám test ...a někdo tu musí být aby lákal 😀 😉 ale podporujeme ale zase jinak 😀 no v Ut jdu na poradu ke Koreckýmu tak pokud se mi podaří někde odchytit embrioložku nebo než to budou připravovat až řekne doktor kdy by mohl být Ket no já jsem s toho na šišku..
@1janickak -tak to já jsem z holek byla taky nervozní ráno zap.Pc a kouknout jak se to vyvíjí kdo testnul..ale tim,že jsem vydržela tak dlouho netestovat tak je tolik nelákám aby to zkusili 😉 🙂 ..

1janickak
8. říj 2010

@steffi13 Korecky me delal OPU🙂 a na KET se uz tedy zadne leky a injekce neberou?
Neboj,ja vydrzim,i kdyz ted mi Mick dala brouka do hlavy,ze uz by tam neco melo byt videt.....🙂

steffi13
8. říj 2010

@mick -to tě chápu to bych asi testovala taky ale buď v klídku to tam bude už to máš hodně zasloužený 🙂 🙂

ketyz
8. říj 2010

já testovala, vždy 12den po transferu, teď to udělám stejně, nechci se výsledek dozvědět v GESTu, nejdřív to musím pěkně strávit a tam jít už s jasnou hlavou

@1janickak - u KETu záleží jestli ho máš v přirozeném cyklu - teda jestli máš ovulaci - nebo ne, já neovoluju a tak je tam malá stimulace, bere se estrimax (prášek) a těsně před KETem pak i utrogestan, ale ten se bere v přirozeném taky, takže to je pohoda

steffi13
8. říj 2010

@1janickak -mě zakládal kartu a pak mi je sympatický Černý..já žádný neberu ale někdo bere když neovuluje a pak utrogestan pokud to dobře řikám..a jaj jaj tak už ti to vrtá no já radši nic neřikám ale já už bych tovydržela jen 4dny to už jde 😉 🙂 😉

1janickak
8. říj 2010

@ketyz ja mam ovulaci dobrou,tak to je ok🙂 tak to je fajn,ze se bere tak malo prasecku🙂