Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

1janickak
8. říj 2010

@steffi13 ja chodim k Dr Cernemu,ten je fajn,ten mi delal ET,tak doufam,ze je tam dal poradne🙂 Jj vrta,ale vydrzim,neboj🙂 dnes jdu na navstevu,zitra jedeme na cely den taky pryc,takze nejdrive budu mit cas v pondeli🙂

steffi13
8. říj 2010

@1janickak -tak to je fajn,že budeš pěkně zabavená 😉 ..jéé tak tobě dělal ET Černý tak snad ale určo joooo 🙂 😉

1janickak
8. říj 2010

@steffi13 jj konecne nejaka zabava🙂 ,tak doufam,ze mi to rychle utece..do utery...

steffi13
8. říj 2010

@1janickak -určitě 🙂 😉

1janickak
8. říj 2010

@steffi13 a co mas v planu ty?

steffi13
8. říj 2010

@1janickak -no manža má víkend pracovní takže tenhle víkend bude nic moc..a to jsme mysleli,že bysme šli na posvícení v Břevnově co je každý rok tak nás jde vždy tlupa letos to asi nevyjde 🙄 ..v Ne končí ve 12h.tak možná ještě něco stihneme..já možná naložim psíka do auta a za jedeme na chatu je to kousek za Počernicemi pozbírat ořechy a zbytek jablek ..ale zásadního nic v plánu nemám to se ještě ukáže 😉 😝 ..

steffi13
8. říj 2010

@1janickak -a teď jsem se na papala musim se připravit a vyrazit za rodiči na pokec co ného atd..a pak s manžou za jeho bráchou a budou vyměňovat olej u autíka tak jim to budu pískat 😉 😀 😝 ..

1janickak
8. říj 2010

@steffi13 to ja mela takove 2 minule vikendiky,co manzel pracoval,tak po dlouhe dobe ma vikend volny,tak to je super,tak se tesim🙂 a kde mate chatu?

1janickak
8. říj 2010

@steffi13 tak preji pekne odpo uzij si ho🙂

steffi13
8. říj 2010

@1janickak -chatu máme kousek před Českym Brodem je to tam pěkný relax tak tam asi zajedu.. 😉 tobě taky pěkný víkendík užij si ho pěkně s manžou já musim zatim papapa 🙂 🙂 🙂

katchik
8. říj 2010

Ahooj Holky, 🙂
Mám radost jak se to tady zase rozjíždí. Tak doufám, že Mict tady rozjela tu vlnu //. Teď už se budete postupně jen přidávat. Já jsem byla včera na ko a byla to sranda. Max si cpal ruce přes obličej, pak si je dával na hlavu. No bylo to fakt srandovní. 🙂

Mict ty nervy jsou šílený, ale neboj srdíčko bude. A vše bude v pořádko. Tohle mimi je bojivník, když přišlo samo. Pamtuju si jak jsem jela do Gestu na srdíčko a byla jsem nervní jak prase. Myslela jsem, že tam ani nedojedu. Jinak kočárek jsem ještě neobjednala, ale už bych měla. U té Teutonie je poměrně dlouhá dodací lhůta. Budu ho objednávat z Německa, protože jsem zjistila, že tam vyjde cca o 6.000 Kč levněji. Což je docela drsný.

Janickak hele zítra jsi 10. den po ket. To by jsi mohla testnout cooo?? 🙂

Steffi tak nakonec jsi se rozhodla, že na KET půjdeš. To je dobře, na co čekat. 🙂

sophiejane
8. říj 2010

katchi nebo si zajedte do drazdan, po te nove dalnici jsi tam za chvilinku a kocarek si tam muzes sama omrknout a vybrat, my tam jezdime casto a jsme tam tak za 1.5hod

sophiejane
8. říj 2010

katchi a kdy nám dáš nějakou fotku pandírka? 😉

steffi13
8. říj 2010

@katchik -ahojte 🙂 jojo nakonec jdu jste mě přemluvili,že neni na co čekat už je dost čekání..tak další co tu janičku žene 😀 😝 ...stim kočárkem je to teda risk co když se ti na tom porouchá něco tak jak to pak budeš reklamovat je to teda síla,že o 6tis.levnější... 😕

sophiejane
8. říj 2010

a já zítra holky zase razím do dejvic na farmářské trhy, ted jsou každý týden 😉

steffi13
8. říj 2010

@sophiejane -ahojky 🙂 no taky to kačímu pořád píšu ale nějak zabržděná 🙂 😉 ta nám už jen ukáže maxíka v náruči tak tovidim..a co ty jak se vede co děti ve škole nezlobí tě moc 😉

steffi13
8. říj 2010

@sophiejane -fakt,já jsem je jednou náhodně objevila na Hůrce tam pod radnicí ale mohla jsem jen mrknout byla jsem s psíkem a bez maníků 😠

steffi13
8. říj 2010

holky já musim pádit tak pěkný víkendík a možná teda taky sjedu na ty trhíky sophi tak třeba dej vědět v kolik tam jdeš možná bysme se tam konečně viděli 😝 ..paaaaa 🙂

sophiejane
8. říj 2010

já se ještě neobjednala, možná to nechám až na další týden, protože zatím nespěchám když to vyjde až na listopad....

sophiejane
8. říj 2010

jo steffi ty myslíš trhy....no tam je vždycky lidstva.... a nevím, kolem 10hod tam asi budeme

sophiejane
8. říj 2010

tak se zatím mějte, jsem ještě v práci a pádím na slunce, je tam kráááásně snad až po 14dnech....

katchik
8. říj 2010

@sophiejane o těch Dráždanech taky uvažuju. Akorát si asi nebudu moc vybírat barvu a vzít to co zrovna mají. V Holešovicích jsou taky zítra farmářsjý trhy, tak zvažuju, že tam zajedu.

@steffi13 užij si hafany. 🙂 Musím doufat, že ho nebudu potřebovat reklamovat. 😒 Nějak by se to udělalo. Ono se to fakt vyplatí i když musíš platit dopravný, tak je to furt levný.

TAK TEDA TADY MÁTE TEN BŘUCH 25+6tt

1janickak
8. říj 2010

@katchik teda vy jste...ne,ne zitra nee,vydrzim alespon do pondelka🙂

ketyz
8. říj 2010

@1janickak - hele klid, tohle ti neuteče, já si to vždycky nechala na víkend kdy budu doma v klidu abych měla čas to rozdýchat... 😉

katchik
8. říj 2010

@1janickak to víš, my jsme s Mick takový nedočkavky, že testíme brzo. 🙂 Samozřejmě si to udělej podle sebe, ale ne že nás budeš napínat moc dlouho. 🙂

1janickak
8. říj 2010

@katchik nebojte holcicky,hned pristi tyden vam to napisu🙂 hned jak testnu🙂

1janickak
8. říj 2010

@ketyz tak to ja si to zase necham az po vikendu,bo ma byt krasne...tak ....utery bude idealni den...mozna pondeli🙂

mick
8. říj 2010

@katchik týjo, to už je pořádnej bruch, to už asi nemůžeš ležet na břiše viď? To by se Maxíkovi nelíbilo 😀 . Ty nervy do srdíčka jsou fakt děsný. Hlavně nevím, kdy jsem přesně ovulovala, tak to není přesný jako u IVF. Ten kočárek vypadá pěkně. Mě by se líbil ten hnědý 😉 .

@1janickak tak jo, třeba v pondělí ráno by to šlo. Doporučuju mamatest 10 😉 . Těším se na dobrou zprávu 😉

Holky loučím se, venku je nádherně. Musím zajet koupit psovi kuře s rýží, má děsnej průjem, že s nim nemůžeme ani na závody a kuře s rýží na něj jako jediný zabírá. To má za to, že žere h...vna,prase!

Jo a taky mě napadlo, jestli se nezadařilo, když jsem doma měla ty dvě psí miminka, třeba to spustilo tu správnou chemickou reakci, no ale mít 4 psy? To je lepší sázet ty tůjky 😀 . Holky pááá

sophiejane
8. říj 2010

tyjo katchi pěknýýýýý brušíno 😉

1janickak
8. říj 2010

@mick tak to je super,jeste i test jsi me doporucila🙂 mam koupeny🙂 tak doufam,ze bude jen a jen dobra🙂 tak pekny vikendik🙂