Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
22. říj 2010

@1janickak 😉 no bacha na to 😀 Obojí je nad Labem.

1janickak
22. říj 2010

@beatrice7 jj srandicky,holcicky..... 😀 😀 radeji to nad Labem vypustim a budu si pamatovat jen ten prvni nazev 😀

mick
22. říj 2010

@1janickak 😀a nebo tady tu starost necháš na manžu 😀 , já myslím, že to nacvičí, když tam budete jezdit pak do poradny 😉

beatrice7
22. říj 2010

@1janickak ona je v Brandýse poradna ?

1janickak
22. říj 2010

@mick on to zvladne,on je sikovnej🙂

1janickak
22. říj 2010

@beatrice7 jj myslim,ze ano,dnes jsem to cetla,ze i kurzy,poradna a tak...to je snad v kazde porodnici,ne?

1janickak
22. říj 2010

@mick a ty chces rodit kde?

steffi13
22. říj 2010

Ahojky kočky 🙂 ,
@ketyz -tak já mám sliznici taky ukázkovou ale jdu ještě na KO v Po ..Černý se smál a řiká je mi to blbý ale budete muset ještě v PO to už bych měla být po ovulce..a když jsem se ptala kdy bude tak ten transfer tak řikal,že asi v Pá tak budeš mít bobany dřív bříšku a my se asi nesejdeme to je škoda mohli jsme pokecat 🙂 ale tobě jsem to dobře naplánovala 🙂 😉 ..
@mick -takže si pěkně vyexelovaná 😀 😝 těhulka...
@1janickak -no tak cestu do porodnice mě pobavilo kdyby jste si to spletli 😀 😀 to by bylo teda náročný 😝 ..

sophiejane
23. říj 2010

čus holky tak já jdu v úterý koreckému a rozjedeme to, měla bych to dostat nějak kolem 2.11.....

ketyz
23. říj 2010

@sophiejane - a v kolik u něho máš být? mě bude dělat transfer....

sophiejane
24. říj 2010

15:30 🙂

sophiejane
24. říj 2010

@beatrice7 pěkný pandííííro, fííííha

ketyz
25. říj 2010

@sophiejane - tak to se třeba potkáme... 😀 , předpokládám že po 15 já už půjdu domů

sophiejane
25. říj 2010

a ty jdeš na kolik hodin? mě tam vždy po transferu nechali chvilku, sotva hodku

steffi13
25. říj 2010

Ahojky,

@ketyz -tak ti držim na zítřek palečky 🙂 😉 ať se pěkně zavrtaji..já byla na KO a jdu ve ST ...

steffi13
25. říj 2010

a kdepak všichni jsou dneska tu je prázdno.. 😕

steffi13
25. říj 2010

@sophiejane -ahojky,tak super už se to tu pěkně rozjíždí 🙂 😉

1janickak
25. říj 2010

@steffi13 ahojky,tak to drzim palecky,at je to super 🙂 a pak na dobre zpravicky 😉

1janickak
25. říj 2010

@steffi13 no tak to bych asi porodila v aute..... 😀

ketyz
26. říj 2010

ahoj,
tak žádný rojezd ale stop, nejdu nikam ani jedno embryo není k transferu

@steffi13 - hodně štěstí zítra

nelina_
26. říj 2010

Jakto @ketyz? Přestaly se po rozmražení vyvíjet? ☹ Kolik hodin byly starý?

ketyz
26. říj 2010

@nelina_ mražený byly po 72 hodinách a po rozmražení se dál nedělily, takže první IVF včetně všech KETů je za mnou, uvidím kdy se vydám na další IVF

steffi13
27. říj 2010

Ahojky holky, 🙂
@ketyz -to mě mrzí,že se nerozmrazili a ty máš ještě 2 pokusy tak to je dobrý ..ikdyž chápu,že mohlo být teďka,vid 😔 ..
já jinak mám už dva bobany v sobě vše v pohodě jen mě překvapilo,když jsem si četla zprávu,že mám zavádět 2krát denně po 1tabl.a vždy jsem zaváděla 2krát denně 2tabl.utroše tak jsem s toho paf..jinak Ket mi dělal Černý tak snad budu mít stejný štěstíčko jako Janicka 😉 🙂 ..a co vy holky mick co je stebou ty ses nám nějak zasekla 😝 ?

nelina_
27. říj 2010

@ketyz já jsem na tom podobně, taky mám 1IVF včetně ketů za sebou a nějak jsem nemohla najít sílu na další stimulaci, tak jsem si aspoň po konzulataci tady s holkama, teda hlavně s @mick řekla o vyšetření na genetiku a imunologii a kupodivu jsem se docela uklidnila, protože mám pocit, že pro mimčo pořád něco dělám a navíc aspoň udělám před dalším IVF pokus o objevení nějaké příčiny a myslím, že na jaře do toho půjdu znovu.
Takže ti držím moc palce v dalším boji 😉 Hlavu vzhůru, někde tam na nás ten správný transfer čeká 😠

1janickak
28. říj 2010

@steffi13 ahojky,tak to preju strasne moc stesti tfuj,tfuj,tfuj at se ti mimi drzi a uz nepusti 😉

1janickak
28. říj 2010

@ketyz kocko,to me moc mrzi,ze to tak dopadlo. teda musim rict,ze jsem prekvapena,ze jsem nevedela,ze po rozmrazni uz nemusi byt pouzitelna....to je hruza.. 😒 Kdy pujdete do druheho kola? drzim palce

1janickak
28. říj 2010

ja taky mela veselo v tydnu,celou noc jsem nespala a rano jsem spinila,tak jsem se tak lekla a letela na gyndu a pry je vse ok 🙂 ,ale bala jsem se hrozne...to byla noc... Pry je tam jen jedno mimi,je tam,kde ma byt a uz bylo trosinku videt srdicko...tedy srdecni cinnost,ja to tedy vubec nevidela,ale dr ano. Tak jdu pristi tyden naposledy do CARu,tak snad uspesne zakoncime navstevy v GESTu a dalsi tyden uz nastupuji ke sve gynd.

steffi13
28. říj 2010

@1janickak -Ahojky,děkuji věřim tomu tak uvidíme 😉 ..tedaa to si měla zaživný dny a tobě žádný prášky na špinění nedali?tak to je super,že si se aspoň dozvěděla další info o mimi to je krásnýýý 🙂 😉 ..

1janickak
28. říj 2010

@steffi13 ja uz druhy den nespinila,dr rikala,ze kdyz se to bude opakovat,tak okamzite prijit. bylo by to nadherne,dalsi mimi z gestu🙂

jajinkax
28. říj 2010

ahojky holciny drzim vam palce ja diky Gestu tu mam skoro pulrocniho chlapecka... 😀