Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

meluzina
15. lis 2010

@mick no, vidíte to já jsem vubec netušila že v Gestu z části platí 4IVF....
ještě se hloupě zeptám 6ti nedělí ???? dodržovat ? nikdy nic mi neřekli ... ale pravdou je že jsem samozřejmě po transferu sex vynechala ... teda my jsme ho nějak vynechali i při stimulaci, protože jsem nevěděla, že můžeme :o)

meluzina
15. lis 2010

jo a málem bych zapoměla, když jsem šla dneska z Gestu tak jsem viděla Macháčka v Audině vyjížděl z ulice vedle Gestu ... možná tam bydlí :o) a všechny chodce nadšeně pouštěl ikdyž jsme nebyli na přechodu :o)

ketyz
15. lis 2010

@mick - my jsme to vydrželi, řešili jsme to jinak ... 😀

@sophiejane - tak co, kdy bude transfer?

meluzina
15. lis 2010

omlouvám se za hrubku :o(

sophiejane
15. lis 2010

tak folik prasknul, jen se nevi, jestli vcera nebo dnes (byla jsem u Polakovy)...no ja bych rekla ze uz tak ze soboty na nedeli večer, KET bude tedy v pátek, prý lepší je dát je tam později než dřív, když budou po rozmražení 4denní...no tak ted aby to aspon nekterý embrouš zvládl, moc těm KETům nevěřím 😒 loni mi dávali takhle dva a nic se nechytlo...bude i hatching i lepidlo i prednison 😉

sophiejane
15. lis 2010

jo mick a šestinedělí jsem držela 🙂 i když to bylo těžký 😀 😀

sophiejane
15. lis 2010

@mick taky bych hned někam vypadla´, třeba do Itálie 🙂 nebo bych ráda do Londýna, Říma

sophiejane
15. lis 2010

steffi 7 zamražených, to si pískej, podívej na katchika....já už jinak nemám nic ☹

steffi13
15. lis 2010

mick-my jsme šestinedělí vydrželi ale řešily to jinak 😉 😀
@sophiejane - budu ti držet palečky na Pá abych ti pravdu řekla taky moc nevěřim těm mraženým ale máš pravdu Katchik je důkaz,že to jde..já už jen nevim co na ty embria použít ale budu mít to samé co ty jen teda nevim stim Prednisonem..já jak byla nachcípnutá tak se mi to drželo jak jsem přestala brát tak vše se ode mě odsunulo 😝 pokud to teda bylo tim 😉
ale 5dní se v noci potit jsem opravdu nezažila s nachcípání ..no snad tam je aspoň jeden ten pravej abych nemusela měnit Car,kdyby mi někdo řekl jestli tam je aby to byla motivace se těšit ale to by jsme chtěli všechny cooo 😝 ...jednou si budem všechny pískat radostí 🙂

niki2
15. lis 2010

@sophiejane jsem na vas po dlouhe dobe zabrousila a jak, ze neveris KETum? 😠 😠 😠 Moji dva kluci jsou jasnym dukazem, ze to funguje 😉 A oba byli pouze po jednom 🙂 Tak budu drzet pesti.

sophiejane
15. lis 2010

to jo protože prachů za to vysypeš taky hodně než ta embrya vybereš, to jakoby oni neviděli....

sophiejane
15. lis 2010

@niki2 jéééé ahoooj, no já vím, že mnohým KET vyšel 😉 jak se máš?

steffi13
15. lis 2010

Holky a brali jste ještě nějaký vitamínky před transferem?já jen tu listovku..

@niki2 -tak ty máš taky po Ketu?

niki2
15. lis 2010

Steffi13, ja mam kluky 3 a 6 let po KETu a ted uz jsem dobojovala ☹ Na jare jsme chteli zkusit posledniho zmrzlika, bohuzel neprezil rozmrazeni a do dalsi stimulace uz nejdu.
Sophie, mam se v ramci moznosti, uzivam si kluku, jsou to pekni raubiri. Zacala jsem chodit do prace, jen na pul uvazku, tak to jde. Pracuju na smeny, takze jsem treba 12 hodin v praci, ale mam hodne volna.

sophiejane
15. lis 2010

já listovku, semtam bybyplan calibrum, ale na tom to asi steffi nevisí...

steffi13
15. lis 2010

@niki2 -a co sis na embria nechala dělat jsem zvědavka 😉 ..tak to je škoda ale aspoň máš dva rošťáky třeba se zadaří přirozeně 🙂
@sophiejane -to máš pravdu 😉 ...tak je dobrý,že ten transfer budeš mít v Pá aspoň budeš mít víkend před sebou v pohodlí domova a se svou drahou polovičkou 🙂 😉

niki2
15. lis 2010

@steffi13 meli jsme ISCI, to byla nutnost a AH a prodlouzenou kultivaci. To lepidlo zatim nebylo.
Prirozene bohuzel nehrozi.

steffi13
15. lis 2010

@niki2 -aha tak to promiň u mě je taky smolík přirozeně 😒 ..

niki2
15. lis 2010

@steffi13 se nemas za co omlouvat. Je stesti, ze tahle moznost existuje a funguje.

steffi13
15. lis 2010

@niki2 -to mi povídej jinak bych byla nahrná bez vejcovodů..tak to si naše další která nám může být příkladem 🙂 ..

niki2
15. lis 2010

no vidis, ja mam vsechno ukazkove, hormony v poradku, ovulaci, pruchodne vejcovody a stejne je mi to prd platny 😀

steffi13
15. lis 2010

@niki2 -tak to já jinak taky jiný problémek nemám ovulka v poho a naopak mám ukázkový spermie manži a je mi to též k prdu 😀

steffi13
15. lis 2010

ale vim,že se to chytlo už víckrát jen to dál nešlo tak snad se nějaký uchytí s těch 7 😉 ..

niki2
15. lis 2010

to urcite, mne kdyz se chytnul, tak se uz nepustil, jen jednou se mi stalo, ze prestalo byt srdicko, ale tam byla geneticka vada

mick
16. lis 2010

Ahoj holky, my to taky řešíme jinak 😀. To by manža fakt nepřežil 😀 . Myslela jsem, že třeba s kondomem, jestli by to nešlo, že bychom tam nezanesli nějakej moribundus. No nic, budeme to řešit altermativama, přežili to jiní, přežijeme i my 😎. třeba ty spermoníci pak budou nadržení na vajíčko. Chacha, po 12 letech už je zná moc dobře, aby jim stačila dvouměsíční pauza 😎

@niki2 vždyť ty jsi náš vzor, že se z ketu daří 😵 a dokonce 2x, to je parádní. A zkusíte ještě nějakou minimálku nebo už ne?

@meluzina to šestinedělí se dodržuje po revizi ☹ . Po IVF dopoučují nesexovat, ale Bea nám dala návod, že sexovali a čeká dvojčátka. A pak si vyber. Ta minimálka se používá, když už nemáš hrazený IVF. Nastimulují tě jen prášky nebo trochu injekcema, aby byli třeba 3 vajíčka, ty ti vyndají oplodní a vrátí bez PK atd to stojí 10,000,- v Gennetu.

@steffi13 sedm statečných v mrazáku, to je ještě pěkná zásobička. Já teď budu mít taky šestý transfer, tak snad pro nás bude šestka šťastná 🙂

@sophiejane tak pátek, budu ti držet pěstičky, ať to tentokrát klapne až do konce. Tvoje tělo nemá problém embrouše přijmout, což je důležitý, teď hlavně, aby tam byl ten správnej kousek a určo bude 😵

meluzina
16. lis 2010

@mick aha .. moc díky za vysvěltení ... jsem vůbec netušila, že něco takového existuje ...
6ti nedělí po revizi .. tak to jo ... to chápu ...
My jsme při prvním IFV při stimulaci drželi taky odstup .. a když se pak na to ptala Polákoví tak mi řekla, že jsme spolu měli normálně sex. žít ... že prej bych stejně neměla z čeho otěhotnět ...
Teď je jasné, že to dodržíme protože jsem na krátkým protokolu (2 den. cyklu) takže to opravdu ne ..... :o)
neřikali Ti taky náhodou že je možné že po tolika letech jsou Tvé vajíčka vůči manželovi imunní ? .. mě to řekla gynekoložka .. jsme spolu 13 let .. tak jsme taky asi už zvyklí ... a prvních 7 let jsem brala antikoncepsi !! jsem to ale blbka ... kdybych tenkrát tušila, že s početím budou takové problémy, tak bych ji přestala jíst hned :o)

meluzina
16. lis 2010

@steffi13
7 kouksů !! téda .. to se musí určitě chytnout !! to je jasný ! moc držím palce !

meluzina
16. lis 2010

jo holky, k těm vitamínům ... v Podolí a v Pronatalu a myslím, že i v Iscaru píšou kyselinou listovou na předpis .. je tak silná, že ji volně nekoupíme ... v Gestu o vitamínech vůbec nemluví ☹ tak nevim ...

mick
16. lis 2010

@meluzina já jsem tu silnou kyselinu list.dostala až po tom, co mě poslali na gen.testy a krevní mutace, kde mi objevili mutaci, takže už jí mám jíst preventivně vlastně pořád, protože jí mám v těle míň. Stejně je to jenom o tom, o co si neřekneš, tak to ti nepředepíší nebo nepošlou na vyšetření. Příjde mi úplně divný si chodit k doktorům, že bychom třeba mohli zkusit miniheparin, když se pořád nedaří, že se třeba embrouš hůř vyživuje a dr. mi řekne, to je možný, tak ho zkusíme, ale s tím má snad přijít on ne 😠 ? Já mám taky pocit, jestli už ty vajíčka nejsou proti embroušům imunní a jenom se spolu nekámošej. Kdybychom na to skočili rovnou ve 20, tak by to určo vypadalo jinak. Nikdy by mě nenapadlo, že s tím budeme mít problém.A zkusíte embryo glue?

1janickak
16. lis 2010

@mick ja si myslim,ze mas ok vajicka k embrousum,kdyz si otehotnela prirozene..... Ale jak pises s tema doktorama,tak to je fakt sila...ze si musime o vse rikat. Ja vlastne diky vam jsem vedela o co si rict,na co se zeptat,co je kratky protokol atd..... Nj jenze clovek ma ve 20 letech uplne jiny rozum a jine priority a to,ze nepujde za 10 let mimi,na to bohuzel nikdo nemysli.....Me IVF hodne otevrelo oci a kdyz nekdo vaha mit ci nemit mimi hned,tak radim,at na nic necekaji...... 😉