Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
22. lis 2010

@katchik a taky mě zajímá jaký jste vybrali kočárek? 🙂

meluzina
22. lis 2010

@katchik
no nazdárek :o) jsem si řikala že mám šanci Tě už chytit jen na FB .. že už jsi určitě v jiné diskuzi třeba těšíme se na porod :o))))
Jinak bříško fantastické !!!!! :o) a na sraz v Květnu pěkně s kočárkem 🙂 a já snad s bříškem :o)
No, ten Alex je fakt asi divnej .... doufám, že je fakt pidlovokej .o)
Je mi to divný, že bych najednou reagovala tak divně, když mám stejné hormony.. ale možné je všechno nechám se překvapit ....

katchik
22. lis 2010

@sophiejane Jani mám se dobře, užívám si pupíku. Akorát teď dost blbě spím, tak že to musím dohnat přes den. Jinak nejsem schopná fungovat. Byla jsem u Apolináře na předporodní kurzu, procházeli jsme i porodní sály a tam mi to tak nějak docvaklo, že jako fakt za pár týdnů budu rodit. Lehce jsem propadla panice, že ten porod nemůžu zvládnout, ale zvládly to jiný zvládku taky. To bylo spíš jak jsem tam všechno viděla.
Kočárek jsem vybrali Teutonii v tmavě hnědý.

katchik
22. lis 2010

@meluzina jasně Alex je slepej. Nenech se tím rozhodit. No to doufám, že budeš na dalším srazu s pupkem. 🙂

meluzina
22. lis 2010

@katchik
:o) já myslím, že když si zvládla všechny ty hrůzy kolem početí tak porod pro Tebe bude hračkou !!! 😀
ještě ti ten napíšu do zpráv na FB mám takovej intimní dotaz ... :o)

katchik
22. lis 2010

@meluzina ok, jdu se na FB přihlásit.

sophiejane
22. lis 2010

@katchik no ten je moooc pěknej! dobrá barva!

meluzina
22. lis 2010

@katchik

děkuji Káťo ! Jsi moje záchrana ...

ketyz
22. lis 2010

ahoj, já jsem po kontrole, dohodli jsme se že na začátku ledna uděláme spermiogram a požádáme pojišťovnu o schválení 2IVF, takže to vidím na únor / březen

meluzina
22. lis 2010

@ketyz
tak držím palce ....
a jakej budeš mít protokol ? stejný jako při prvním nebo Ti to taky změní ? já měla na 1IFV dlouhej a teď jsem na krátkým .... uvidíme zda to bude lepší ....

sophiejane
22. lis 2010

já taky poprvý dlouhej a pak krátkej, z toho jsem měla mnohem víc foliku

steffi13
22. lis 2010

Ahojky holčiny,
vy jste toho nakrafali,že nevim co dřív psát musim postupně 😝 😉
@meluzina -tak s tou KO taky pěkný..já jsem ale u posledního čekala 45min.pak už i přišla sestra a ptala se jestli nechci něco k pití...ale hodku a něco to je teda síla..teda to si narazila na správnýho no uvidíš při další Ko co ti řekne..držim palečky ať jich tam je hodně 🙂 😉
@sophiejane -ty už 3IVF nebudeš potřebovat 😉 a bude pěkný dárek k Vánocům 🙂 ..jinak co se týká nativu tak ten doktor Mrázek s Iscaru řikal tý mojí kámošce,že jí nic nezbývá než jít do nativu kvůli játrům ale že je malá úspěšnost a ty si o tom slyšela jak se někde zadařilo s nativu?

@mick -jen se nežeň po jedný menstruaci by nás pořád ždímali ikdyž já bych šla tak po 3 menstruaci ale to záleží jak se budeš cítit třeba nebudeš potřebovat Ket a přijde to přirozeně 🙂

steffi13
22. lis 2010

@katchik -tedááá už 33tt to je teda nářez holka 🙂 ty se tu objevíš a my se nestačíme pak divit..tak kočárek už máte ty jsou hezký..jinak já půjdu příští měs. na další Ket teda pokud se netrefim do nějakých svátků 😉 😝 ...

steffi13
22. lis 2010

@katchik -pěkný barva kočárků moc pěkný 🙂 🙂 🙂

1janickak
23. lis 2010

@mick hlasim,ze tydny dopsany🙂 sice budu 10tt az zitra,ale podle UZ jsem o 4 dny napred 😉

1janickak
23. lis 2010

@meluzina jj je to hrozny takhle nevedet,ale jeste,ze tu mame chat a holky ti vse poradi🙂 to je velka vyhoda🙂

mick
23. lis 2010

Ahoj holky, máme fofr, tak moc nestíhám psát.

@katchik týjo, to to letí, Maxík už je fakt kusanec 😉 , kočárek je pěknej 🙂

Holky k tomu nativu. Ono je to hlavně finančně určo lepší a asi i pro tělo je to míň náročný. Koukala jsem na Reprifit Brno, že tam holky na nativ chodí i každý měsíc a přišlo mi, že se jim tam docela daří. Stojí to cca 12,000,-. Ptala jsem se i Slovenek, co tam jezdí a říkali, že je poprvé potřeba 5 dní dovolený, takže plus náklady na dopravu a čas strávený na cestách, to je mazec 😠 . I když kolegyně kamarádka tam byla po 3 neúspěšných IVF v Praze a zadařilo se tam na první pokus.

Já bych na nativ asi prubla Gennet.

1janickak
23. lis 2010

@mick ja jsem slysela,ze hodne chvali gennet a mas to blize🙂

mick
23. lis 2010

@1janickak Gennet je určo blíž. Já jsem taky asi pidlovočka, ale já tam u tebe ty týdny pořád nevidím 😀 .

1janickak
23. lis 2010

@mick 10tt. příští týden nás čeká první trimestriální screening🙂
tydny jsem dopsala na zacatek🙂)

sophiejane
23. lis 2010

@1janickak janicko to se tam da v profilu nastavit a tydny ti budou naskakovat samy 🙂

sophiejane
23. lis 2010

můj fotoblog - změn údaje v profilu (pod fotkou) - těhotenství a rodina - ...

sophiejane
23. lis 2010

tam myslím nastavíš pak předpokládaný termín porodu a samo ti to bude počítat týdny

mick
23. lis 2010

@1janickak já už to vidím, ty jsi to chudáku kvůli mě dopsala na tu ten profil, co ti naskakuje. Já to myslela jak píše Sophie, aby ti tam ty týdny naskakovali sami 😉

@sophiejane na víkend už jsem slyšela reklamu na farmářský trhy v Dejvicích, že už bude cukroví, ozdobičky. Tak co, vyrazíte?

Zítra holky nebudu, razim na školení. Máme to na Václaváku, tak se tam zase po letech podívám 😎

sophiejane
23. lis 2010

oni ještě jsou? já myslela, že na kulatáku už skončily...ne ne ted nemůžeme, můj chlap jede z pátku na sobotu s kámošema do rakouska do sklípku 😀

linlinda
23. lis 2010

Dobrý den, prosím vás, chci se zeptat, jestli může manžel přijít na spermiogram do Gestu v sobotu? Moc děkuju! Linda

sophiejane
23. lis 2010

@linlinda tak to nevím, to si tam radši zavolat, jsou tam do 19hod, takže i ted můžete ještě volat a hned máte informaci

mick
23. lis 2010

@linlinda ahojky, no jestli jdete na první vyšetření spermiogramu, tak nevím. Oni spíš na tu sobotu objednávají páry, kteří už jdou třeba na inseminaci nebo IVF. Asi by bylo potřeba se s nimi domluvit, kdyby manža přes týden nemohl. Fakt nevim, jak vám vyjdou vstříc.

@sophiejane no, to bych taky raději vyrazila do sklípku, to budou hoši asi vypadat 😀

ketyz
23. lis 2010

@meluzina - protokol bude krátký (první byl dlouhý) a snad to bude alespoň po stránce vajíček lepší, na začátku ledna si manžel nechá udělat i kontrolní spermio ať víme co očekávat, jinak žádná jiná vyšetření se nekonají, klasika

@katchik - tobě ty týdny tak krásně naskakují, převalí se Vánoce a budeš to mít za sebou.... 😀