Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

nelina_
12. kvě 2010

Petronela82 tak tfuj, tfuj, tfuj ... hodně štěstí

cabalkova
12. kvě 2010

Petronel, tak to jsou super zpravy, gratuluju, a za dva tydny prosim hlasit //. 😉

winterska
12. kvě 2010

Petro - blahopřeji - tak at se jim u tebe taky dobře daří 🙂
ty mrazáčky ti závidím 😉

Neli - taky utrouš tak beru 🙂 neboj, ony se tam ty // ukážou a mrcha odpluje do věčných lovišť!!!

ketyz
12. kvě 2010

petronel - teda paráda, gratuluju, jdeš zítra do práce? ty jsi takový úderník

ketyz
12. kvě 2010

hopie - a kolik ti je? mě Poláková po jednom IUI hned navrhla IVF, takže je to asi dost individuální

nelina_
12. kvě 2010

Winterska děkuju za podporu. Chvilku mám pocit, že na mě jde menstruace a chvilku je zase všechno v pohodě, no nervy asi pracujou ☹ . No ale já mám teprve druhý pokus a mrazáčky, takže je mi hanba si stěžovat 😅

nelina_
12. kvě 2010

Chodím taky k dr. Alexandrovi, zatím tedy v pohodě, je pravda, že těch návštěv třeba nebylo tolik, ale vždycky bal vstřícný. Vzhledem ke spermiogramům se u mě rozhodl hned pro IVF s metodou ICSI. Odebírali mi 26 folikul, takže to bylo v pohodě, ale jak píšu, se spermijkama, je to horší ☹

petronela82
13. kvě 2010

Ahoj holky

- tak se hlásím z plného pracovního nasazení - doma jsem nezůstala, cítím se O.K. a těhotenství si určitě nevyležím

- jinak včera vše proběhlo úplně v pohodě, embryoložka mi prý vybrala jednu holčičku a jednoho chlapečka 😀 ale nemám to pak chodit reklamovat kdyby to byly dvě holky, na sále byl Dr. Černý, to je dobrá nálada zaručena - je super - pak jsem si tam do 15hod. poležela a frčela jsem domů. Byla jsem tam s jednou holčinou, byla na KET, a embryjka měla zamražené 8let. Před 8 lety byla na IVF - nezadařilo se, ale pak v zápětí otěhotněla přirozeně, teď se už asi zase 3-4 roky snažili, podstoupila 2IUI a nic, tak se rozhodla pro IVF, minulé úterý vyrazila do GEST a tam ji řekli že má přece ještě sněhuláčky, tak ať přijde v pondělí na kontrolu a ve středu byl KET - to jsou věci, co?

a co je tady nového - Katchik - byl další testík?

petronela82
13. kvě 2010

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) + máme zatím 2 ebrya zamražená (6 se jich ještě vyvíjí - tak uvidíme v pátek)
Winterska - 10.5. ET
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET
Mick - 3. IVF- 7/10
Niki -17.5. utz pred KETem
Sophiejane - těhu
Beatrice - těhu
Hanik - 29.3 IUI,19.5 pohovor na IVF
Nelina - 6.5. KET

hopie
13. kvě 2010

dobre rano holky,

ketyz.. ted mi bude 27.. za necely mesic...

tak cekam na potvrzeni neg. vysledku z krve...dela to urcite ten utroš 😠

petronela82
13. kvě 2010

Ahoj Hopie - kdy si budeš volat pro výsledky? četla jsem na tématu IUI že když bude krev negat. že budeš měnit centrum - nejsi v GEST spokojená?

hopie
13. kvě 2010

petronela... kolem druhe treti.... menime a nejsme ....po tomto cyklu.....2 krat nam projeli ovulku...IUI bylo jenom proto, že jsem byla asi osvicena sezhora a zjistila sama , ze jsem ovulovala , co mi i potvrdili v Gestu....jinak by jim ujeli min 2 vajka ze tří...nelibi se mi , že clovek musi na ne tlacit, pokud chce treba vysledky z krve , v jiných centrech je klasicky postupi 14 dni po IUI UTZ a krev... na UTZ me ted , kdy mi to meska 5 dni nechteli ani vzit... co kdyz je to cysta?...A nelibi se mi moc , ze se porad ty doktori stridaji...jediny , kdo se orientuje v nasi problematice hned , nez bych jim to musela vse pripomenout je moje doktorka -Poláková (a dokonce sami v tom maji nekdy chaoz , posledni IUI ,no nez jsem Čekalovi vysvetlila , ze jsem planovali reinseminaci a ted du na 2IUI , ne 3IUI, protoze reinseminace se nekona, jelikoz jedno vajo jim uz ujelo , tak to studoval 15 min , a pak nakonec dotaz , kdy byl pregnyl...no to nas uz dostalo.. pac asi 10 minut pred jsem mu rikala , ze IUI byla planovana na stredu , pregnyl uteri a ja ovulovala v nedeli sama, co mi pred chvili potvrdil , tak jaky pregnyl?nato zapotil jako a co mi ted s tym...)...po 1IUI jsem musela jit do Gestu jeste jednou , jelikoz mi nenapsal doki na recept , jak a kolik brat utros .. atd , atd....my jsem uz byli na pochybach v unoru pred laparkou , kdy manzelovi vysel divne spg...tam nam uzali , ze to je nejake divne a udelali novy....
Nerikam , ze se chovaji spatne .. sestricky jsou moc fajn ... ale moc jim neverime...a to neni dobre .. kdyz je pak porad podeziras

wrtulka
13. kvě 2010

Ahojky
holky včera jsem byla v GESTu a jsem z toho taková rozhozená..
jako pozitivní je že mi doktor napsal bez jediného slova lázně takže pofrčím do Františkovek
Ale co mě rozhodilo bylo nejdříve to že mi neudělal tu průchodnost.. nevím asi mi to špatně vysvětlil nebo sme se nepochopili nebo nevím každopádně prý že ještě neměl vyšetření a UTZ a nějaké stěry takže mi udělal jen to a to vyšetření průchodnosti až za měsíc a ještě se na mě tvářil že jsem se blbě objednala.. a to minule tvrdil že mi to můžou udělat zároveň rozumíte tomu někdo? Proč mi to nemohl udělat a budu muset čekat zase na 11DC
Pak jsme řešili co dál.. imunologie mi vyšla ok hormonální profil v rámci předepsaných hodnot taky.. ale prý tam mám dvě hodnoty hormonů jakoby prohozené.. je to v normě ale může to způsobovat problémy (to jsou ty moje 10 ti denní měsíčky) na to mi ale prý nic dát nemůžou Mám to rozházené po IVF a bohužel přírodní léčba selhala nemáte někdo nějaký nápad? Pila jsem 4 měsíce Femigard a teď už piju jen kontryhel.. ale už se to nezlepšuje..
Nakonec jsme řešili další postup.. manžovi se hodně zelpšilo spermio .. takže ho doporučuje zmrazit.. ale to prý je vzhledem k novému zákonu složité že nejdřív ho musí vyšetřit na přenosné nemoce a až pak zmrazit..
Ale IUI nedoporučují to prý dělají jen v případě normospermie
Takže tak nějak nevím co dál..vím že dám ty lázně.. třeba by mě tam mohli hormonálně srovnat co myslíte?Ale pokud jde o další pustup tak mi doporučují IVF.. jenže jí si říkám když jsem 1/2 roku rozhozené po tom předchozím..tak jít teď nebo v dohledné době do dalšího přece musí být hazard se zdravím nebo ne? No mám z toho takový pocit i když vím že mají pravdu že buď miminko nebo zdraví

hopie
13. kvě 2010

wrtulka... a ke komu chodiš?..my normospermio nemame a do IVf nas zatim posunout prave nechteji...reknou nam na spg .. no je to takovy noooooo nic moc .. ale nooo na hrane 😀 tak si vyber...ukazu to svemu gyndasovi a ten .. proc vam uz davno nenavrhli IVF ICSI? 🙂

petronela82
13. kvě 2010

Hopie - tak to tě chápu jestli jim nevěříte a podezíráte je nemá cenu u nich zůstávat, a kam se chystáš do jakého CARu?

wrtulka
13. kvě 2010

Hopie byla jsem u doktora Alexandra..
no on mi to vysvětlil..měli jsem 15 mil to je skoro dobrý 20 je limit, ale jen 37% nebo tak nějak pohyblivých - a jen pomaleji.. a pak máme špatnou morfologii 78% špatných.. je to proti tomu co jsme měli dřív nádherný..ale on mi vysvětloval že jak jsou pomalý tak je jich tam málo progresivních a tak no..

hopie
13. kvě 2010

petronela.. gennet k Brandejske dem ...a super .. uz pred první navstevou pokud je moznost , co u nas bude .. udelaj spermio , krev imuno...takze tam dojdes na prvni konzultaci a uz vse maji a doki muze rovnou rozhodnout postup..

hopie
13. kvě 2010

wrtulka .. mame ten samy problem .. malo progresivnich a aj morfo je blby...

sophiejane
13. kvě 2010

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) + máme zatím 2 ebrya zamražená (6 se jich ještě vyvíjí - tak uvidíme v pátek)
Winterska - 10.5. ET
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET
Mick - 3. IVF- 7/10
Niki -17.5. utz pred KETem
Sophiejane - těhu po 2.IVF, ET 8.3.
Beatrice - těhu
Hanik - 29.3 IUI,19.5 pohovor na IVF
Nelina - 6.5. KET

sophiejane
13. kvě 2010

dobré ráno

petronela82
13. kvě 2010

Ahoj Sophi - tabulka super - koukám že jsi byla taky na 2IVF, já myslela že Vám o vyšlo hned na poprvé

sophiejane
13. kvě 2010

neeeee, 5 IUI, 1x IVF, 1x KET, až to 2.IVF klaplo

sophiejane
13. kvě 2010

teda ale ty jsi úspěšná s mrazáčky!!! mě mrzí, že nás taky nenapadlo zaplatit si ted ICSI, asi by toho zbyl oo dost víc...ale ani mi neřekli, že by to mohlo něco zlepšit...tam fakt o co si člověk neřekne...

sophiejane
13. kvě 2010

ahoj hopie. hezká fotka 😉

petronela82
13. kvě 2010

sophi - my máme spermiogram ukázkový, a tak při první IVF Dr. ani neuvažoval o ICSI, až po tom fiasku, z 20 pouze 1 oplodněné - to nikdo nečekal

hopie
13. kvě 2010

sophiejane.. dekuji ... a opozdene gratuluji k mimisku 🙂

hopie
13. kvě 2010

sophiejane...myslim si to taky , ale vam se alespon zadarilo.... 😉

mick
13. kvě 2010

Ahoj holky,
Petronel, super, že jsou i mrazáčci na ty sourozence 😉. Já myslela, že budeš doma, ale nedivím se ti. Tady to se fakt nevyleží a jak říkal dr. Černý, dobrý embryo se chytne všude, to se prostě nevyleží! Hlavně nic netahej a v práci se nerozčiluj!

Wrtul, nám se stalo úplně to samý. Objednali mě na tu průchodnost a sledování folikulů a když jsem tam přišla a řekla, že jdu na tu průchodnost, tak mi řekli, že mi jí teď neudělají, protože jsem to nenahlásila a bylo by na to málo času, ať přijdu další cyklus. Tak nevím, kde byl problém... Každopádně lázně super, myslím, že by ti tam ten cyklus mohli upravit. Blbý je, že to IVF je asi na mimčo největší jistota, ale asi být tebou bych počkala třeba do podzima, až se srovnáš. Každopádně, je super, že se manžílkovi tak zlepšil ten spermiogram 🙂.

Sophie, měla jsi nám dokumentovat bříško, vím, že ti ještě moc nepovyrostlo, ale počkej pak ten rozdíl, až budeš v 9 měsíci!

Winters, držím pěsti, hezky odpočívej!

Katchiku, tak co, testuješ! A jak ti je?

sophiejane
13. kvě 2010

já ho zdokumentuju příští týden po NT screeningu...docela se bojím, aby bylo vše ok...jak člověk neví, co se uvnitř děje, je to divný...

sophiejane
13. kvě 2010

kdepak mame katchika, ta něksde fotí další testík 😉