Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

hanik2
23. kvě 2010

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) + 2 ebmrya zamražená
Winterska - 10.5. ET (2.IVF)
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu
Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF, ET 8.3.
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI,v červnu další IUI
Nelina - 6.5. KET - nevydařené, cca 4.6. (1. IVF) 2. KET

MS pořád nikde takže IUI už bude určitě v červnu ne v květnu

winterska
23. kvě 2010

ahojky - hezký večer všem

Pet, kdy se půjdeš omeldovat do Gestu? nevíte, mám se tam objednat už tento týden, nebo počkat na den další?
Když jsem idiopat, myslíte, že bych mohla dostat lázně?

cabalkova
23. kvě 2010

Ahoj kocky, hlasim, ze dnes dorazila ms... takze zitra volam do Gestu a doufam, ze zitra, nejpozdeji v utery zahajime dalsi stimulku... mam radost, pripada mi to ted na jare takove nadejnejsi...

Winters... ja sla na kontrolu normalne ten 20. den po ET, ale ani se nedelal UTZ, jen se domluvil dalsi postup... vlastne mi to prislo celkem zbytecny, ale aspon by ses vyptala na ty lazne... hele, neplodnost je neplodnost, znama byla v laznich a sotva prijela, otehotnela nakonec prirozene... takze ja myslim, ze by to melo jit. Drz se, pani!!

winterska
23. kvě 2010

cab - půjdeš na krátký protokol, že? tak ti držím palečky, at je to tvá poslední ms!!! 🙂
pamatuji si ještě návštěvu Gestu z minulého IVF.. Bylo to hodně strohé sezení.. No tak uvidíme..

sophiejane
23. kvě 2010

ahoj holky, hokej super,ne? 🙂 přeju všem dobrou noc!!! a zároven dobré ráno 🙂

cabalkova
24. kvě 2010

winter.... jo, mela bych mi kratky protokol, tak jsem na to zvedava... hlavne posledne jsem mela normalni pigara a pichala mi je kamoska, tentokrat budu mit pero, tak jsem na sebe docela zvedava, jak to budu zvladat. No ale co by clovek pro ten svuj cil neudelal, ze jo. A co ty ted dal, pujdes na kkontrolu a budete se chystat na dalsi kolo? Kolikate IVF to bylo??

Jinak hokej bomba...meli jsme teda (krome toho, jak kluci hrali) taky paradni stesti... tak kez bych mela taky takovy, uz za par tydnu. 😉

mick
24. kvě 2010

Ahoj holky, hokej fakt super. Byli to nervy, ale stálo to za to 😉 !

Winters, ach jo, musíme doufat.... Myslím, že lázně ti napíšou v pohodě po 2 IVF. Jinak já, když jsem začla menstruovat po IVF, tak jsem tam na kontrolu nešla. Jedině se domluvit na dalším postupu. Jsme taky idiopati a myslim, že před 3 IVF bys měla mít všechna ta vyšetření. Mrzí mě, že ti to v Gestu nenavrhnou sami, akorát když jsem si o to řekla, tak řekli, že by to před 3 IVF bylo dobrý. Nebýt tady těch diskuzí, tak ani nevím, co bych měla všechno podstoupit.

Petronel, taky ach jo! Máš ještě 2 mrazáčky, podívej na Katchí a Ketyz 😉 . Tak těm věř, do třetice všechno dobrý!

Cabal, tak gratuluju k mrše, doufám, že bude poslední 😉

Hanik, teda ta tvoje MS se fakt někde zatoulala,mrcha 😠

Sophie,Katchiku,Ketyz tak jak je těhule 😉 ?

mick
24. kvě 2010

Niki, na tebe jsem zapomněla, je mi líto, že to v sobotu nedopadlo. Je to pech. Hlavně, že se 2x zadařilo a máš krásný zdravý dětičky díky Gestu, dáváš nám naději.... Určo k nám někdy nakoukni !!

hanik2
24. kvě 2010

Ahojky holky
Petruš mrzí mě to
Mick taky by mě zajímalo kde je..na zítra plánuju návštěvu své dr abych nemusela jet do Prahy ..jen nevím jak to stihnu..dr je tam až odpoledne a dcerka má školní besídku ..nějak to budu muset zvládnout..zítra budu 14 dní po dobrání tak si myslím že dostanu provokačku a půjdu 🙂

ketyz
24. kvě 2010

Ahoj všem,
trochu zmatek v práci po víkendu a ještě jsem do toho měla angličtinu, u mě nic nového, ráno jsem pro jistotu testa, a je to pořád dobré.
Bea, Sophie - jak se dá přežít do dalšího UTZ aby se jeden nezbláznil, jestli je vše jak má?
na vás ostatní myslím, určitě se odhodláte k další cestě
Klári - pera se neboj, když jsem to zvládla já, tak už každý, manžel dělal sestřičku, vždycky všechno připravil ale bodala jsem se sama

sophiejane
24. kvě 2010

ahoj holky, psala mi katchik, že musela opět mazat do Gestu, protože hodně špinila, ale vše ke ok, mimi od pátlu vyrostlo ze 4 na 9mm, to tedy jede!! dostala ascorutin...

sophiejane
24. kvě 2010

od pátku ....píšu jako pako 🙂

sophiejane
24. kvě 2010

dnes jsem něco ulovila v sekáči, vám to vyfotím 🙂

mick
24. kvě 2010

Sophie, to má Katchik chudák nervy, já nevim, když my máme tu cestu trnitou, že už to těhu nemůže být bez problému. Hlavně, že mimi tak pěkně povyrostlo, to bude čahoun 😉 . Určo nafoť úlovky!

Holky, já si o víkendu spálila nos, mám ho úplně rudej a vypadám, jako hustej alkoholik 😀 a to se mi začne loupat, tak budu vypadat ještě líp 😀

Haníku, tak ať to všechno vystíháš 😉

ketyz
24. kvě 2010

sophie - už ty její čárky byly mega, prckovi asi chutná 🙂

winterska
24. kvě 2010

holky - četly jste to o tom Mukovi?? škoda ho! měl moc hezké písně, holt deprese jsou deprese a s tím se nic nenadělá. :-/

sophiejane
24. kvě 2010

co winters? nečetla!!

sophiejane
24. kvě 2010

no to je drsnýýýý☹

mick
24. kvě 2010

S tím Mukem to je síla. Ty deprese jsou asi fakt hrozný a asi to přehnal s léky. No mám pocit, že i chvíli fetil, tak to asi taky mělo svůj kus práce.

sophiejane
24. kvě 2010

já koukám katchi že moje mimimělo 6.5mm v 6tt+3dny!!! proboha to tvoje tedy jede, kolikaty jsi ted týden/den??

sophiejane
24. kvě 2010

bych řekla že ti mimi poskočilo o týden doředu, tak se není ani čemu divit, že špiníš!

mick
24. kvě 2010

Tý jo, to bude kus, myslim, že to bude kluk a roste jak z vody 😉

Winters, půjdeš do práce nebo budeš ještě doma? To je dobře, že jste si to s manžou užili na slavnostech. My si včera navečer dali vinný punč a nálada je hned lepší 😉 , ale ten červenej nos mám fakt ze sluníčka 😀

sophiejane
24. kvě 2010

😀

winterska
24. kvě 2010

mick - já nevím.. do práce se mi nechce, mluvila jsem s kolegyní, ani mě tam nechtějí 🙂, zkusím zítra volat do gestu co s těmi lázněmi, případně dalšími prohlídkami.. Dnes mám manžela doma- chudák mám od soboty rýmičku, tak je na umření.. ☹

mick
24. kvě 2010

Winters, dneska mi zrovna psala Steffi, co chodí do Gestu. Byla ve Fr.lázních před 14 dni a moc si to užila, sešla se tam partička, byla skutečně nadšená. Má za sebou taky 2 IVF a lázně dostala. Už stimuluje na IVF, prý ta kůra působí 2 měsíce. Jestli nebudeš mít v práci problém, tak určo jeď. Já jsem jí psala, kdyby neklaplo IVF, tak bych taky vyrazila, ale asi na zimu.

sophiejane
24. kvě 2010

holky taky jsem přemýšlela, jeslti by mi dali lázně, kdyby to ted podruhé nevyšlo...

sophiejane
24. kvě 2010

jo a katchik prý leží, protože po příjezdu domů i lehce krvácela. ale určitěš to bude dobré, když ten cvalík takhle frčí, všecko se tam rychle roztahuje a praskají cévky

mick
24. kvě 2010

Jak jsem psala, my musíme mít ty děti fakt těžce vydřený. Určo jsou to ty cévky a děloha se roztahuje. Tak snad se na nás zítra přijde podívat. Držím pěsti, ať to brzo ustane!

Sophie, oblečky jsou prostě rozkošný. A s bříškem mindrák fakt neměj, já ho tam vidím, už ti pěkně roste!!!!

sophiejane
24. kvě 2010

díík 😉

katchik
24. kvě 2010

Ahoj Holky, jdu na vás juknut. 🙂
Sophie už vám psala....no nic moc, furt trochu krvácím. Chjo proč to nemůže být bez problémů.

Sophie všecno nejlepší k svátku. 😉

Winters, Petronel Holky moc mě to mrzí, že to nevyšlo. 😒