Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
22. dub 2010

Holky, nemáte náhodou nějaký osvědčený recept na muffiny ? 😉

winterska
22. dub 2010

Ahoj Gesťačky, vracím se po téměř 5 měsících zpět a jsem tu!
Zdravím hlavně Soph 🙂 a i ostatní též 😵
Jinak do Gestu chodím přes rok, po 3 neúspěšných IUI jsme v říjnu 2009 prošli prvním IVF, bohužel také neúspěšně (bez mrazáčků). Tu zprávu, že těhotná nejsem mi tehdy sdělil D. Alexander, a od té doby ho nějak nemusím vidět, tak doufám, že mi punkci i transfer bude dělat jiný lékař.
V úterý jsme byli s manželem na pohovoru ke 2. IVF a mile nás překvapili, že souhlas pojišťovny je již zařízený, tak pokud již chceme začít, mám se okamžitě při příchodu ms objednat na injekce. MS došla dnes a v sobotu ráno klušu k dr. Polákové.
No takže cca do 14-16 dnů jdeme na punkci, protože tentokrát chceme opačný protokol - tedy krátký.

ps. Klamovku dát můžeme, je tam ted na jaře moc hezky🙂

mick
23. dub 2010

Ahoj holky, dneska jsem prga.

wisterka, tak to byl teda fofr. A to jste tam tu žádost měli už předtím podepsanou? Tak držím pěsti na 2 IVF 😉 . Koukám, že jste taky idiopati viď?

Beat, přiznám se, že na pečení moc nejsem, tak neporadim.

Katchiku, v kolik tam zítra jdeš? Jestli ta sliznice povyrostla, tak bys mohla už v úterý na transfer, kdyby je v pondělí rozmrazili. Tak to nakonec budeme mít ty děti 4 dny od sebe 😀 , to je paráda.

Já si dala s kolegyní skleničku vína hned po ránu jako alkoholik 😀. Ten pátek je hned o hodně hezčí. Odstěhovala se od ní dcera kvůli novýmu partnerovi, tak je z toho v pr... 😒

katchik
23. dub 2010

Ahoj Holky, 🙂
Včera jsem měla v práci hrozný frmol. Vůbec jsem vás nestíhala. 🙂 Pátek jupíí...máme před sebou víkend a má být až 19 stupňů. 😉

Winterska Ahojky, tak moc držím palce, ať je 2. IVF úspěšné. 🙂 To byl fofr, jak to, že jste tu žádost měli už schválenou? A zítra jdu taky na utz v 10.20hod. v kolik ty?

Mick no jestli se sliznice pochlapí, tak by tansfer mohl být v úterý. Nebo půjdeme spolu. 🙂 jéé to budeme pěkně těhotnět spolu. A koukám nové foto. 🙂 ps: ty alkoholiku 🙂 už takhle po ránu. 🙂

Bea kámošce jsem včera psala na skyp. Dr. nezná osobně. Ví, že tam, je, ale nastoupil, když ona už tam nebyla.

katchik
23. dub 2010

sem se nějak rozjela s těma smajlikama.

beatrice7
23. dub 2010

Ahojky holky 🙂
Já měla 1.ivf. v prosinci a v únoru se šlo na 2. stimulku a už jsme to měli schválené ...

beatrice7
23. dub 2010

Katchi, a co si myslí o Mediconetu obecně, to ti neřekla ? 😉

sophiejane
23. dub 2010

ahoj děvčátka, nazdárek winters, zdravíííím....

beatrice7
23. dub 2010

🙂 Ahojky Sophi. Jak je dneska ?

katchik
23. dub 2010

Sophie Ahojky! 🙂

Bea to jsem nějak neprobíraly. To víš, že tam nějaké problémky byli, ale spíš z pohledu zaměstance. Pro pacienty to tam je ok. Byla jsem tam 2x a v pohodě.

ketyz
23. dub 2010

Ahoj,
tak sliznice je 6 mm, v pondělí musím znovu na UTZ, ale prý ještě určitě povyroste, tak uvidím
a jak jste dopadly vy?

sophiejane
23. dub 2010

holky včera večer jsem byla v praze, jela jsem tatovi na smichov pto grappu k narozkám, a vzpomněla jsem na tebe katchi a vlezla k Paulovi 🙂 koupila jsem si briošku se šunkou a sýrem - no boooomba...a domu dva rozinkový šneky, jako že mě a příteli k snídani, jenže doma jsem pak sežrala i oba ty šneky 😀 😀 on se smál 🙂) to prostě nešlo jinak...jsem měla den, nevěděla jsem, jestli mám chut na slaný nebo sladký, za 5min už jsem zase na to chut neměla, no děs 🙂

sophiejane
23. dub 2010

zítra jedeme tátovi popřát, tak se budu flákat na zahradě, má být krásně...ted se jdu oblíct a jdu do města koupit zeleninu chleba a taak 🙂 a určitě si zase přitáhnu něco sladkýho, mě ted vůbec neberou dorty, ze slehacky se mi dělá soufl, ale takový ty věci z listovýho těsta a s tvarohem, to teda můžu...

sophiejane
23. dub 2010

koukám že už mi naskočil 10tt, ale to asi ještě nejsem, minule byl prcek o 3dny pozadu, tak uvidíme v úterý...docela už mám nervy, aby bylo vše ok... ☹

beatrice7
23. dub 2010

Sophi, bude to v pořádku, uvidíš 🙂 Já jdu na KO 5.5., jsem zvědavá jak dlouho tam budu tentokrát když minule jsem tam byla skoro 2 hod a to sme nestihli utz 😀

beatrice7
23. dub 2010

Já se taky moc těším na víkend, přes týden je přítel v práci až do večera, syn ve škole no a o víkendu jsme všichni spolu, minule jsme byli na minigolfu, v přírodě, moc jsme si to užili. Jo a taky jsme byli v Palladiu v té číně kde za 300 kč můžeš jíst kolik se do tebe vejde, bylo to super, aspoń máš možnost ochutnat kde co. Holky já jsem se tak napráskla.... 🙂 ale bylo to moc dobrý.

sophiejane
23. dub 2010

jo jak to tak před tebou jezdí dokolečka?? 🙂 to mě nějak neláká, bych se ted těch čínských jídel i bála 😕

sophiejane
23. dub 2010

a můj chlap taky jezdí domů pozdě, nejdřív tak v šest, ale taky i v sedm...

petronela82
23. dub 2010

ahojky - až teď jsem se dostala na net - ráno jsem byla v GESTu (u Šulce) a začali jsme se stimulací, tak si nakonec budu píchat Merional, já věděla že je to něco od "M" ale název jsem si nepamatavala, hned my taky vzali krev a udělali EKG, kvůli přeodoperačními vyšetření a na kontrolu jdu ve středu 5.5. - tak mi holky držte palečky ať nám to teď vyjde - jo a ty Sophi všech osm - jasný 😉

katchik
23. dub 2010

Sophi jsou to mnamky viď 🙂 hmm brioška, šnek...ty mi děláš chutě. Ani se nedívím, že pro pčítele nic nezůstalo. 😀 na smíchově se budu stavovat zítra po utz. Musím taky něco koupoit tátovi k narozkám. 😉

Ketyz tak to jsem na tom stejně, taky jsem měla 6mm. Ty jsi dneska kolikátý den?

Petronel tobě dělají předoperační v Gestu? Za to se platí ne? a držím nepouštím. 😉

Bea ta čína zní dobře. 🙂

katchik
23. dub 2010

pčítele - přítele 🙂

beatrice7
23. dub 2010

Sophi, ne, to je něco jinýho, tam si pro to chodíš a je tam spousta zeleniny, ovoce, ryba, zmrzlina a taky ti udělají tř.hovězí steak.

Petronel, tak držím palečky ať se to povede a máš kvalitní vajíčka 🙂

beatrice7
23. dub 2010

Kde ten Paul je ? Na rohu jak se jde k metru ? Holky, vy mi ale děláte chutě 🙂

ketyz
23. dub 2010

Taky držím, pěsti, 5.5. je za chvíli

Katchik - dnes 12 DC, takže asi je čas, Šulc se tvářil, že je to v poho a že to určitě doroste, pokud ne tak prý v pondělí přidáme estrimax, ale čas je KET se dá prý v klidu naplánovat, já mám 3denní embr. tak prý 4 den po ovulaci se bude transferovat a ovulace se asi stanoví jak se to bude hodit, resp. se dohodneme že začnu brát Utroš, snad si to pamatuju dobře

zase byl takový seriozní, já z něj nebudu, na recepci byly ty nějaký nový kočky, jak jste psaly, ale dnes to tam byl takový fofr že jsem si je ani neprohlídla za 10 minut jsem byla pryč 😀 😀 , vůbec nikdo tam nebyl

katchik
23. dub 2010

Bea jo jo přesně tam. Minule jsem si tam koupila koláč s lesním ovocem a byl strašně dobrej. 😎

katchik
23. dub 2010

Ketyz jj Šulc mi taky říkal, že to je v poho. Mě teda estrimex přidal na 4x1, tak jsem zvědavá jak to bude zítra vypadat. On je vždycky hrozně vážnej, žádný úsměv nic.

beatrice7
23. dub 2010

Katchi, díky za tip 🙂 Určo si tam taky něco koupím.

Jdu k našim, aspoň si udělám procházku, venku je nádherně 🙂

Holky, mějte krásný víkend ! 🙂

katchik
23. dub 2010

Bea taky krásný víkend! 😉

ketyz
23. dub 2010

zítra tam je Poláková, v pondělí jdu taky k ní, hezký víkend Bea

sophiejane
23. dub 2010

já přišla z venku a je mi zase šoufl, dnes mám chut tak akorát na rohlík a jogurt, brrrr