Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
13. kvě 2010

koukala jsem nedávno v HM na nějaké tuniky a pak jsem zjistila, že jsem v těhu oddělení. 🙂 a to měli jen úzky? Nic jinýho?

katchik
13. kvě 2010

Sophie o víkendu jsem byla v Marks and Spencerovi na václaváku a je tam i dětský oddělení. Mají tam úžasný věci na mimi. Kamarádce se narodil chlapeček, tak tam asi skáknu něco koupit.

mick
13. kvě 2010

Katchi, jé já tě nechci strašit, jenom bych tam osobně šla až ten 23 den 😉 . Pro jistotku, protože to už tam ten váček určo bude 😉 .

Sophie, na tebe úzký jo? Tak to já bych je asi natáhla akorát na ruce 😀 .Já vím, že je prodejna s těhu věcma v Sokolský ulici u I.P.Pavlova, kamarádka si tam byla gatě koupit.

katchik
13. kvě 2010

Mick mě je jasný, že čím později tím líp. Chci se právě vyhnout tomu, že mi řekne, že tam nic nevidí a já se pak budu doma 14 dni stresovat.

petronela82
13. kvě 2010

holky - a kdy bývá vidět už i srdíčko?

mick
13. kvě 2010

Katchiku, přesně tak. Já mám tucha, že tam budou 2 váčky 🙂

Petronel- já myslím, že v tom 6 tt.

katchik
13. kvě 2010

Sophie jak jsem ti posílala tyhle stránky - http://www.ivf.ca
Tak jsem si tam zadala KET 3 denního ebmrya (mladsi nemaji) a vyslo mi 4+1...a když mám 2 denní tak mám ubrat ten jeden den na 4+0...Nebo jak to je??? zádává se tam datum transferu viď?

niki2
13. kvě 2010

Ahojky,
"neco" na utz by melo byt videt v 5+3tt, tzn. 10 dni po terminu ms a srdicko byva tak o dva tydny pozdeji

niki2
13. kvě 2010

teda jako ono to muze byt videt samozrejme driv, ale v tomto terminu by to preste uz videt byt melo. pokud ne, tak muze byt neco spatne

niki2
13. kvě 2010

treba zaflakany brejle 😀

katchik
13. kvě 2010

Niky, když podle ms se já řídit nemůžu, pže to mám díky těm hormonům posunutý. Ty jsi byla po ket kdy na ko?

hopie
13. kvě 2010

sophie.. no tak se mi pochlub 😉

katchik
13. kvě 2010

Mick ty si nedáš pokoj viď. 😀 já ti dám 2 váčky. My by jsme se doma nevešli. 🙂 i když mě to je jedno jestli jedno nebo dvě...hlavně něco. 🙂

niki2
13. kvě 2010

Katchiku, ja byla prave podle te ms. Testovala jsem v ten den, kdy bych to mela dostat a tyden na to jsem se objednala na kontrolu. Ja mela ket v prirozenem cyklu a vlastne i ty stimulovane ivf byl kratky protokol, takze taky podle ms.
Hele, ted jsem si vzpomnela, ze po tom nevydarenem tehotenstvi jsem byla na kontrole u Alexandra a ten tam toho moc nevidel, jen rikal, ze s velkou pravdepodobnosti je to v deloze. Mozna by si fakt mel dojit na ocni 😠 No a s Petou jsem byla mozna tech 5+3 a Vicena tam videl uz i srdicko, ale to je fakt brzo (na srdicko), normalne je videt jen vacek.

mick
13. kvě 2010

Holky, já se z toho Al. picnu! Ten snad nikomu neřekl dobrou zprávu. Jestli ho budu mít zítra na hysterku, tak rovnou omdlim a nemusejí mě uspávat 😀

petronela82
13. kvě 2010

katchik - to už jsme tu řešili - vešli by jste se každý prcek jeden pokoj a vy s manželem ten kuchyńský kout 😀 mohli být dva - držít palečky

petronela82
13. kvě 2010

holky - já jsem snad světlá vyjímka - já s Dr. Alexandrem nikdy neměla sebemenší problém - snad nebudu muset z vlastních zkušeností měnit názor

wrtulka
13. kvě 2010

Holky ale mě dr. Alexandr nepříjde špatnej..
jen profesionální..nic víc nic míň.. ale jeslti si neutřel brejle to nevím 😀

sophiejane
13. kvě 2010

jo katchi u markse maji krasny věci na mimina, a ještě hezší v nextu a hlavně zaře...ale ty ceny taky teda 🙂

niki2
13. kvě 2010

Ne ne, ja ho zase nechci takhle pomlouvat, me nastval minule, jak po nas chtel silenou castku za mrazeni, ale to by chtel kazdej, jen mi to bylo neprijemny, ze se jdeme domluvit na mimino a 15minut se tam handrkujeme o penize...
Naopak kdyz jsem tam prisla na kontrolu a ptal se, jestli ms dorazila a ja rekla, ze ne, tak mel uplne takovej klucici nadsenej kukuc a bylo to fajn. Pak i kdyz jsem tam chodila s hematomem a mela zadek stazenej, aby mi tam Peta vydrzel, tak byl taky moc fajn, sice rikal, ze na Sampanske to jeste neni, ale ze to vypada dobre.
No a na to pristi pondeli jsem si ho dobrovolne vybrala pred Polakovou 😉

sophiejane
13. kvě 2010

u mě měl alex zaflakany brejle v 7tt 😅

sophiejane
13. kvě 2010

katchi to je asi jeno, ber to podle poslední ms...oni to tak asi počítat budou...

niki2
13. kvě 2010

Jo a vlastne jsem vam chtela napsat, ze jak jsem tam na recepci volala, abych se objednala na pondeli, tak se mne pani ptala, jestli tam mam kartu. Ja to nevim, protoze jsem byla v lednu na Praze 6, tak ji tam meli stehovat, jenze kdyz jsem dorazila na kontrolu, tak tam jeste nebyla, takze fakt netusim, kde se v tuto chvili nachazi. Tak si mam pry zavolat na Prahu 6 a zeptat se, zda ji tam maji. Prislo by mi logictejsi, kdyby pani zvedla zadek a sla se podivat do jejich kartoteky, ne?

niki2
13. kvě 2010

Petronelo, samozrejme musis mit nejakou vyhlidku na lepsi, ale my jsme jeste do ledna letosniho roku bydleli vsichni 4 v jedne mistnosti, k tomu pomerne velka kuchyn a tot vse a taky to slo....

sophiejane
13. kvě 2010

a to mu prostě nikdy nikdy neodpustím, že mi nedal ani naději.

hanik2
13. kvě 2010

Ahojky holky tak to tu pročítám...mě od rána bolí na pravé straně ..v úterý jsem dobrala Utrouše čekám MS úplně mám strach abych tam neměla zase cystu..

Holky chtěla jsem se zeptat jak dlouho vám přibližně trvalo než pojištovna schválila IVF?mám vojenskou pojištovnu injekce schválili celkem rychle

sophiejane
13. kvě 2010

no niki tak to chce obdiv, já budu mít porblém ho dát do 2+1 😅

hopie
13. kvě 2010

juuuj .. tak uz jsem tu zlou spravu chtěla mít za sebou a doki je tam az po druhé.. od jedné pry je na ET...nevíte , kdo je ve čtvrtek odpo? Alexander , že jo?

sophiejane
13. kvě 2010

a nekolikrát si přede mnou vyřizoval osobní hovory...a já tam seděla na židli jako trubka

hopie
13. kvě 2010

sophie... tak to je sila.... 😕