Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
27. říj 2009

chyba, dnes jsem 10.den, ale minule jsem to po et 11.den dostala, tak zítra bude krizovka. minule jsem měla jen 1embryo, ted mám dve po KET, a jinak už nic☹

winterska
27. říj 2009

soph - už se stěhuji díky 🙂

winterska
27. říj 2009

ale stejně - pokud sem někdo zabrouzdá, poraďte, co s tím darem.
děkuji
🙂

niki2
27. říj 2009

Wintersko, my jsme davali Dr. Vicenovi poprve lahev lehkeho italskeho vina (v lete) a potom takovou nazdobenou krabici suseneho ovoce a orisku (pred Vanoci).
Za obe deti vdecime Gestu 😉

winterska
28. říj 2009

dobré víno mě taky napadlo... ale dát jen jednomu? a komu?

sophiejane
2. lis 2009

holky, nikde žádná gesťačka široko daleko?

winterska
2. lis 2009

nevím kam se poděly - je fakt, že gest není tak "oblíbený", že hodně holek chodí v rámci Prahy do Carů při FN (Podolí, Motol, Apolinář), prý tam nejsou takové doplatky za léky jako u nás...

tohle je od jedné holčiny z podolí :

každopádně jsem se definitivně rozhodla změnit car, podolí je teda děsný. nikdy jsem nebyla u stejného dr., pokaždý u jinýho. ordinací prolítnu jak střela, 2 hodiny čekám a za 3 minuty jsem venku se slovy, uděláme ultrazvuk, hm, sliznice nízká, přijďte za 3 dny a uvidíme. takhle to trvalo 14 dnů, dr. tam byla jediná na všechny pacienty, takže atmosféra poněkud nervózní. do toho sestry, co se neusmějou, jak je den dlouhej, naopak. dneska mě dostalo, byly na recepci dvě, neustále tam vyzváněl telefon a ta jedna říká tý druhý, dnesky ty telefony furt zvoněj, už mi to leze na nervy a ta druhá, tak to neber, se to nezblázní a ta první, taky že to neberu, na to nemám nervy, furt někdo votravuje, no já koukala jak vyvalená a představovala si, kolikrát jsem se snažila se tam dovolat kvůli termínu prohlídky.

cabalkova
3. lis 2009

Ahoj holky, muzu se k vam pridat? DO Gestu chodime od dubna, mame za sebou nekolik neuspesnych IUI a ted v patek jdeme na pohovor pred IVF. jak dlouho trvalo, nez vam pojistovna vse shvalila? Jsem cca 10dc a zajimalo by me, jestli bychom to ivf stihli uz pristi cyklus... pak budou vanoce, tak to asi pani doktori nebudou zas tak moc fungovat... tak by to spadlo az na leden a to mi prijde za desne dlouho... ale je fakt, ze to utece... kdyz uz se snazime dva roky a nic, tak se to o nejaky ten mesic nejspis nezblazni... 😝

katchik
3. lis 2009

Ahoj Holky,
Tak se k vám přidávám chodím také do Gestu.
cabalkova zalezi jakou mas pojistovnu. Já mám VZP a Alexandr mi tvrdil, že to trvá 3 - 4 týdny. Ale při 2.IVF mi zapoměl poslat žádost a poslal to až po mém připomenutí a bylo to schválené za 14 dní.

sophiejane
3. lis 2009

katchi to je no comment 😉

katchik
3. lis 2009

sophi a to jsem si tam volala, zda to mám už schválené. A sestry se děsně divily, že tam nic nemají. Tak mě přepojili na Alex a on, že na to zapoměl. 😠

sophiejane
3. lis 2009

ale já si taky myslím, že pojištovna může být i rychlejší, těm větším prý to trvá déle...ale koukám, že jiné z gestu než ty, winters a já tu ted nejak momentálně nejsou 🙂 jo a cabalkova...tak se treba jeste nejaka bojovnice najde

winterska
3. lis 2009

ale soph - já tu jsem, ale tahle diskuse občas trošku zapadne až na 4. stranku. a než se sem člověk prokouše, to trvá 😀
já jsem ozp a trvalo jim to 3 týdny, ale v tu chvíli jsem to tak nehonila, stejně jsem čekala na správný den cyklu.

Jen mě překvapilo, že při druhém pohovoru na ivf mě dr. korecký nabídl možnost darování vajíček a poslal mě na genetiku. Když jsem tam přišla, ptala jsem se zda mohu darovat vajíčka i když mi je víc jak max. 35 let, a genetička mi řekla že ne, tak se genetika nedělala a já tam byla zbytečně.
Vždyt ten dr. musel vědět kolik mi je, vždy má před sebou mou kartu...

sophiejane
9. lis 2009

je winters to jsem četla až ted...proč ti nabízel možnost darování vajíček? to mi nikdy nikdo nenabídl...

winterska
9. lis 2009

no škoda mluvit☹. No, oni jsou rádi za dárce - (dárce dostane penízky navíc 😅) a hollka, která nemá své vajíčka, je za ně šťastná. Ideálně, když se domluví přítelkyně, pak příjemkyně nemusí čekat.. To je jak u transplantací..

přemýšlím o jiném caru..

katchik
10. lis 2009

Ahoj Holky,
Tak já se máte?
Winters mě se taky ptali, jestli chci darovat vajíčka, ale odmítla jsem.
Sophi Ahojky! Jak se vede? Už jseš v práci viď. Mě čeká 27.11 ta hysteroskopie. A kamarádka mi říkala, že jí to dělali bez narkozy, tak zkusím Črnýho ukecat, ať mi to udělá taky bez.

niki2
16. lis 2009

Ahoj, ted jsem zabrousila na nejake stranky a tam holcina psala, ze MUDr. Vicena odchazi, tak jsem si najela na stranky gestu a fakt tam neni uvedeny mezi lekari, nevite o nem nektera neco?
Pocitala jsem s tim, ze se k nemu objednam na prosinec na kontrolu po roce...

winterska
20. lis 2009

co vím, tak ordinace gestu na Praze 6 a 8 se oddělily od Caru, a na 6 šel právě dr. Vicena. Btw. mi trošku připomínal herce Jana Třísku 😀

niki2
20. lis 2009

Diky, uz jsem si neco nasla. Zrejme budu chodit dal k nemu na Prahu 6, jen budu muset neco doresit jeste v CAR, mame tam jednoho zmrzlika a zamrazene spermie.

pavka30
15. únor 2010

Ahoj, já jsem v Gestu byla až do teď moc spokojená, doktoři úplně super, hlavně jsem chodila k dr. Alexandrovi a ten byl fakt kvělý, ale po IVF mi začali dělat drahoty s neschopenkou, sestra se mnou mluvila jak s největším simulantem, takže jsem teď trochu zpražená .... při tom podle zkušeností ostatních nabízejí centra neschopenku sami a třeba hned od odběru vajíčěk, takže fakt nechápu, čemu se tady tak brání, nestalo se Vám to v Gestu taky?

mick
16. únor 2010

Ahoj Pavko, do Gestu chodím taky, ale s neschopenkou jsem problém nikdy neměla. Naopak vždycky po IVF se mě ptali, jestli jí chci a i po Ket nikdy žádný problém nebyl. Já jí naopak moc nevyužívala a řešila to spíš dovčou. Po Ketu jsem jim naopak řekla, že si vezmu dovču a pak jsem si to rozmyslela a řekla jim až při transferu, že bych si neschopenku vzala na 4 dny a že bychom to rovnou ukončili, abych tam nemusela a vyšli mi bez problému vstříc. Jinak ostatní centra jí dávají určo taky, akorát u Apolináře jí nedávají vůbec. Z vlastní zkušenosti musím říct, že mi nakonec nejvíc sedělo, když jsem byla jen ty 4 dny doma a pak šla do práce a nemyslela na to, jestli to klaplo nebo ne. Taky to vyšlo, bohužel se embrouš přestal vyvíjet v 5 tt, takže při dalším Ketu udělám stejný postup 😉 Pa

pavka30
16. únor 2010

Ahij mick, mozná to bylo tím, že jsi chtěla neschopenku na 4 dny, já chtěla zůstat po IVF doma. 😉

mick
16. únor 2010

Pravda je, že když jsem se poprvné ptala, tak doktor říkal, že se dává neschopnost po transferu, ale od začátku stimulace nebo po punkci to asi moc nedávají, ale to myslím ani v jiných centrech není moc obvyklé. Těžko říct, třeba to mají zpřísněné. Jinak jsem v Gestu taky spokojená, akorát mám pocit, že si o dost věcí musím říkat sama, ale nebyl s tím problém, že by mi vevyšli vstříc. Já chodím k dr. Černýmu.

katchik
16. únor 2010

Ahoj Pavko, chodím také do Gestu a s neschopenkou jsem také neměla nikdy problém. Vždycky se mě ptali zda chci neschopenku, ale vždy až po opu. Měla jsem jí jen při 1. IVF a to 14. dní a nebyl s tím žádný problém. Při dalšícj pokusech jsem si vzala jen pár dní dovču a pak jsem šla do práce.

pavka30
16. únor 2010

Ahojky, jpro upřesnění, já jsem chtěla neschopenku až po trasferu a bylo mi zvláštní i to, že se o tom se mnou nebavil doktor, ale setra. Tak uvidím příště 😒

niki2
19. únor 2010

Ahoj,
ja na Gest nedam dopustit, ale moje zkusenosti jsou uz ponekud starsi, viz jejich vysledky v mem pase 😀
Ale tenkrat jsem mela vzhledem ke sve praci neschopenku uz od zacatku stimulace a nebyl problem, dokonce kdyz to nevyslo, tak mi doktor sam nabidnul neschopenku ukoncit az za par dni, abych se dala psychicky trochu do poradku.
Pavko, myslim, ze by ses o tom vubec nemela bavit se sestrou, ale s doktorem.

sophiejane
15. bře 2010

ahoj holky nejaka z gestu na obzoru?

petronela82
15. bře 2010

ahoj sofi - já jsem taky Gestačka - a musím podotknout spokojená Gestačka 😉

ketyz
15. bře 2010

Ahoj, taky tam patřím...... 😉

wrtulka
16. bře 2010

ahojky jsem objednaná k doktorovi Alexandrovi má s ním někdo zkušenost?