Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
10. pro 2010

Holky, já to asi podělala, chtěla jsem nás přidat do soukromé skupiny a vylezli jsme i mezi tématy, tak nevím, kde jsem udělala chybu.

mick
10. pro 2010

Holky nepodělala, ono to téma naskočí s klíčkem, když se přihlásíte, tak hledáme zakopaného psa a prostě až do poslední ho budeme kopat a až budeme těhule všechny, tak změníme téma na vykopaného psa, co vy na to?
Jsme tam všichni, co sem chodíme 😉

mick
10. pro 2010

@steffi13 jsou boží, vypadají jako z pohádky S čerty nejsou žerty 😉

steffi13
10. pro 2010

@mick -viď taky jsem je hnedka musela mít a mamce jsem včera koupila nový 😀 😝 ..jasně pak se to změní to téma 😉

steffi13
10. pro 2010

@mick -Tak jsem volala do Iscaru a jsem unešená jen po tel.hrozně milá sestřička a ptala jsem se na to přemístění embrií a řikala,že to se pak musim domluvit s embriologami ty o tom rozhodují a řeknou mi postupy při přemístění a nechala jsem se rovnou objednat na první konzultaci přimářovi Mrázkovi na 21.1.2011 a pokud teďka půjdu na Ket v Gestu tak do toho ledna budu vědět výsledek a pak budu řešit co dál..dobrý viď měla jsem s toho dobrý pocit 🙂 ..a setřička hodně štěstí ať se u nás zadaří 😉 🙂

1janickak
10. pro 2010

@steffi13 jj ukazly se nam backurky🙂

1janickak
10. pro 2010

@steffi13 tak to je super,hlavne,ze mas dobry pocit a veris🙂 to je pro zacatek nejdulezitejsi🙂 bo vy uz gestu neverite zadna - se ani nedivim,takze uz to je pro vas v gestu bezpredmetne....i kdyz do vi,treba ten tvuj KETik bude uspesny 😉

steffi13
10. pro 2010

@1janickak - 🙂 ale tak nějak neztrácim naději když půjdu na ten Ketík ještě tady to určitě ale už se nestrachuji co pak a jak řikáš třebaaaa se zadaří 😉 😀 😝

1janickak
10. pro 2010

@steffi13 ani nevis,jak moc bych ti to prala.... 😉 myslim,ze by se meli v gestu moooc snazit,aby to vyslo...bo jim za chvili kazda utece🙂

katchik
10. pro 2010

Pěkné dopolko,
Včera se to tady pěkně rozjelo:o))
@steffi13 ty jsi to teda vzala hopem. 🙂 Tak ať ti nový car přinese štěstí a dej vědět jak z těma zmraženýma embroušema. To by mě docela zajímalo jak se to řeší. A bačkůrky jsou naprosto úžasný ani se nedivím, že jsi si je nechala.

@mick a užý teda teď budeme psát do té nové skupiny?

@1janickak kam jdeš vlastně na NT screening? A trobě dr. bude dělat i tripple testy?

Petronel jsem moc ráda, že jsi napsala. Myslím, že je dobře, že jsi změnila CAR. Určitě na psychiku to bude lepší a třeba i navrhnou jiný postup. Tak nás průběžně informuj, jak jseš na tom.

Meluzina Jani, tak cooo, testík bude až večer co?

mick
10. pro 2010

@steffi13 tak to ti to vychází super. A termín na konci ledna, to je pohoda 😉 . Tak a teď jste mě nalomili, jestli bych neměla jít do Iscaru. Daleko to mám stejně jestli do Holešovic nebo na Letnou, stejně se Nuseláku nevyhnu. Zeptám se Aji37, na kolik tam vyjde minimálka 😉

@katchik klíďo se tam můžeme přesunout. Sem stejně budeme nakukovat, kdyby chtěla nějaká holčina poradit 😉

steffi13
10. pro 2010

@1janickak -děkuji ti moccc 🙂 ..no brzo asi utečou ale oni stim problémky nebudou mít s novými ...
@katchik -to teda jsme se pěkně rozjeli a to aby se nás tu takhle sešlo večer tolik ..no a já jsem taky měla více časíka na to s Vámi tady krafat.. 🙂 😉 ..já jsem se chtěla zeptat jak to je s přemístěnim mrazáčků a hnedka jsem to rozlouskla na konzultaci 😀 😝 určitě budu dávat vědět vždyť teďka jsme tu ve velkém spojení 😀 😀 😀

steffi13
10. pro 2010

tak se přemisťuji 😀 😀 😀

1janickak
10. pro 2010

@katchik jdu do Nymburka do nemocnice a tripple testy mi asi bude delat moje dr na gynde.

1janickak
10. pro 2010

@steffi13 jj to mas asi pravdu,ale lepsi je vizitka s vetsi uspesnosti..... 😉

meluzina
10. pro 2010

ahoj holky,
vítám srdečně Petronelu 🙂 a gratuluji k rozhodnutí změnit CAR podle mě dobrej tah !!! taky na třetí pláchnu ....
no jinak docela veselo.. představte si, že dnes ráno tam žádnej duch nebyl .. tak já už jsem fakt asi blázen ... místo aby to sílilo tak to zmizelo ☹
No co se dá dělat - nic - jen čekat a zkoušet ....
Přeji všem krásný den .. musím si Vás přečíst 🙂

meluzina
10. pro 2010

@mick
hlavně prosím napiš ten název nové diskuze 🙂))

1janickak
10. pro 2010

Holciny tak tady neco pro vas: 😉 A také nás čeká rok rozmnožovací. Mnoho žen otěhotní," tvrdí Dagmar Kludská 😉

sophiejane
10. pro 2010

petruš no to je dost že taky mrkneš 😅

aja37
10. pro 2010

Tak baby som doma a v Iscare mame 2 vajicka. Pevne dufam, ze uz sa oplodnili. Vo finale som teda mala 3 folikuly. 2 z toho boli vajicka a 1 asi nejaka folikulova cysta. Krasny pocit mam 2 vajicka z vlastnej vyroby 😀 Robili nam ICSI. Manzel ma sice perfektne spermie, ale ICSI ma vyssiu pravdepodobnost pri oplodneni, tak snad sa to podari!

meluzina
10. pro 2010

@aja37
tak supéééér !!! velká gratulace !!! tak teď rychle oplodnit a vrátit zpátky a musí se zahryznout !!! 🙂 držíme moc palce !
Máte prodlouženou kultivaci nebo ne ?

aja37
10. pro 2010

@meluzina: To este neviem. Zalezi, co povedia zajtra embryologovia. Ale kedze je zajtra sobota, a v nedelu nerobia vklady, tak najskorsi vklad vie byt v pondelok a to by uz malo 3dni. Tak uvidime, co mi zajtra povedia.

beatrice7
24. pro 2010

Ahojky holky, přeju všechno nejlepší k svátkům Vánočním 🙂

U nás to je tedy hoňka, dvojčátka mi dávají zabrat. Ještě jsem tu nikoho neměla, jsem na to sama, mamka má chřipku celou dobu co jsme doma, tchýně prý taky ( tomu já moc nevěřím, ale je mi to jedno ) přítel od nevidím do nevidím v práci, musím to zvládnout sama. Ale už si zvykám 😅

@petronela82 Ty ses vrátila ? No super, takže jste se rozhodli pro další pokus a chcete změnit CAR ?

@katchik Ty už to máš fakt za pár, jak jsi na tom ? Mně pořád strašili, že budu rodit dřív a nakonec jsem vydržela, ve 38.tt jsem měla cervikometrii 48 🙂 Jo a bude to Apolinář, jsi říkala ?

Tak já si jdu lehnout, mimča konečně zabrali po dlouhém usínání, hurá 🙂

meluzina
27. pro 2010

@beatrice7
ahojky, jsme v uzavřené dizkusi ... máš tam přístup :o)

zirafka82
24. únor 2011

Ahojte holky, prosím Vás, můžete mi poradit jaké je to v Gestu? Na co si dát pozor a tak.... přeobjednala jsem se tam z Apoilnáře, jen bych chtěla znát Vaše názory... Nebo si myslíte, že jiné centrum, např. Iscare je lepší.....? Díky moc za opdovědi....

meluzina
24. únor 2011

@zirafka82
ahoj,
doktoři a sestřičky příjemní lidé ... co se týče vyšetření moc se tam s tím nemazlí ☹
rovnou Tě nacpou na IUI nebo IFV .. žádná imonologie, genetika před prvním pokusem prostě nic ... samozřejmě je to věc názoru ... komu se povede první IFV bylo by to pro něj zbytečné komu ne je naštvanej !!
V Iscare tyto vyšetření dělají dřív než si začneš huntovat tělo hormonama ...

meluzina
24. únor 2011

@zirafka82

lékaře které bych v GEST doporučila :
MUDr. Poláková, MUDr. Černý, MUDr. Šulc, MUDr. Čekal

steffi13
24. únor 2011

@zirafka82 -Ahojky
poradila bych ti jediné aby si tam zašla na konzultaci přeci jen asi už víš na co se ptát když přecházíš z Apolináře a vyslechni co ti nabídnou?já třeba přecházim do Iscare a hnedka při první konzultaci mě poslali na imuno a genetiku což jsem v Gestu za 3.pokusy neslyšela..V Isare udělal na mě dojem,že ti udělaji né jenom´běžné odběry a prohlídky ale taky hlavní co muže být příčina proč to nejde a co ty máš za sebou za vyšetření atd.jestli se můžu zeptat?Pak bych zkusila i jiný centra taky konzultace za to nic nedáš a podle toho bych se rozhodla..já sama lituji,že jsem to neudělala dávno tak a vyplácala si 3.pokusy v Gestu 😒 ..ale jinak jak píše Meluzin že sestry dobrý a doktoři taky jeden doktor nic moc se najde,kterýho bych moc nedoporučila k němu jít 😝 ..

steffi13
24. únor 2011

@zirafka82 -Souhlasím s Meluzin 😉 ohledně doktorů a Mudr. Korecký