Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

meluzina
12. bře 2011

@labutka1980

zdravím, manžel chodí do Sante k MUDr. Lukešovi a působí na něj dobře ... ale výsledek zatím nevíme .. začali jsme to řešit až nyní ...takže uvidíme za 3 měsíce ... jeslti bude nějaká změna k lepšímu .. dostal nějaký léky atd .

zirafka82
14. bře 2011

ahojte holky, můžete mi ještě poradit, jaká je nejlepší cesta do Gestu ( pojedeme MHD, autíčko bude až příští měsíc 🙂 )
díky moc.

leeena_4
14. bře 2011

@zirafka82 nejlepší to máš tramvají číslo 9 na Kavalírku a pak cca 5 minut pěšky dokopce 😉

zirafka82
14. bře 2011

já jsem si to myslela, že se tomu kopci nevyhnu 😀, ne vážně, díky.....

leeena_4
14. bře 2011

@zirafka82 😀 😀 😀 bohužel 😀 😀

zirafka82
14. bře 2011

@leeena_4 no tak vyrazím trochu dřív, abych tam nedoletěla ufuněná a uřícená 😀

leeena_4
14. bře 2011

@zirafka82 já tam v pátek byla 2x 😀 splavená jsem byla jak blb, protože jsem šla na poslední chvíli 😀 takže mít fóra se fakt vyplatí

zirafka82
14. bře 2011

@leeena_4 tak to abych měla fóra aspoň půl hoďky 🙂

leeena_4
14. bře 2011

@zirafka82 zase dělají něco pro zdraví svých pacientek 😀

zirafka82
14. bře 2011

@leeena_4 jo, to je pravda....stejně už se tam těším 🙂

sophiejane
14. bře 2011

@leeena_4 nahoru jede bus - zastávka nad klamovkou nebo podbělohorská, pak žádný kopec 🙂

leeena_4
14. bře 2011

@sophiejane fakt? to jsem nevěděla. Já to tedy mám tou devítkou ideální, že sednu před prací a dovezu se až tam a ten kopec mi nedělá problémy, ale na ten bus stejně mrknu 😉

sophiejane
14. bře 2011

jezdí bud z dejvické nebo od na knížecí, 217, a jezdí tam určitě i jiný, je tam mnohem rychleji než tramvaj protože tolik nestaví, obzvlášt ze směru od nového smíchova

labutka1980
15. bře 2011

@meluzina Ahojky, děkujeme moc za tip. Manžel šel na spermio ještě do VFN, výsledek dopadl podobně, dostal léky (Agapurin), lékař mu je ani nechtěl předepsat s tím, že zlepšení nemůže být tak zásadní, aby to stačilo na IUI, ale uškodit nemůžou, takže to zkusíme, před další kontrolou v Gestu právě chceme zkusit ještě nějakého androloga.

ketyz
15. bře 2011

@labutka1980 - ahoj, nás taky upozorňovali, že zlepšení spermia je běh na dlouhou trať, ale i tak po cca 4měsících kdy bral Profertil, odpadly mu dost stresy a začal nosit trenýrky místo boxerek (už cca rok) byl výsledek na hranici spontálního oplodnění, jen ti nedokážu říct jestli to nadále trvá a hlavně co tomu nejvíc pomohlo, byl na normální urologii, doktor měl sice uvedeno že snad dělá i andrologii, ale prý to tak ani nebylo

labutka1980
15. bře 2011

@ketyz Ahoj, to jsou dobré zprávy, že se to po 4 měsících zlepšilo. Manžel také ještě bere vitamíny, trenky nosí zatím měsíc, tak uvidíme, jestli to bude mít efekt, pokud ne, tak nás asi IVF - ICSI v Gestu nemine. Bohužel se lékaři shodují, že výsledky léčby těchto poruch (oligoastenospermie) jsou značně nejisté a jak jsi psala, je to hlavně na dlouho☹.

ketyz
15. bře 2011

@labutka1980 - no já nevím přesně jak rychle se to zlepšilo, 4 měsíce bral ten profertil, jinak mezi spermiogramy byl necelý rok, držím palce

zirafka82
16. bře 2011

@sophiejane
@leeena_4 holky díky moc, pojedeme tam poprvé, tak ať zbytečně nebloudíme. Ještě jsem se chtěla optat, jak probíhá ta první návštěva, platí se hned něco nebo tak...A ť jsme připraveni na všechno 😉

leeena_4
16. bře 2011

@zirafka82 při první návštěvě se tě bude ptát hodně na zdravotní stav, nemoci v rodině, s čím si se kde léčila, taky na nemoci partnera se bude ptát, zřejmě ti udělá první utz a vezme stěry na kultivaci. Pak tě objedná zřejmě na HP od prvního dne nového cyklu a domluví se s tebou na dalším postupu. Platili jsme jen 30 Kč 😉

zirafka82
16. bře 2011

@leeena_4 super, díky moc..... pomaličku se těším, ale vážně jen hodně pomalu a potichu 🙂

leeena_4
16. bře 2011

@zirafka82 já se těšila jako blázen, až ten den jsem byla trochu nervozní 🙂

zirafka82
16. bře 2011

@leeena_4 to já budu ten den asi děně nervozní, byť už mám jednou úvodní pohovor v CARu za sebou 🙂to si se mnou kolegyně užije 🙂

leeena_4
16. bře 2011

@zirafka82 vždycky když o něco jde, tak je člověk nervozní 😉

sophiejane
16. bře 2011

@zirafka82 nééé, pořádné placení nastane až po čase 🙂

zirafka82
17. bře 2011

@sophiejane říkáš, že se mi pak protočí panenky, ju?.......A ty jsi také byla v Gestu a teď měníš CAR, je to tak? Můžu se optat proč?

meluzina
22. bře 2011

@zirafka82
ahojky, nemůžu mluvit za Sophii ale myslím si že po pár neúspěšných IFV by se CAR změnit měl ... člověk má novou důvěru a v mnoha případech to pomůže ... 🙂

sophiejane
25. bře 2011

ano tak nějak klidně za mě mluv 😉
@meluzina

sophiejane
25. bře 2011

ostatně v téhle diskuzi najdete vše , ten kdo se začte, naplkaly jsme tady toho až dost 🙂

inza
25. bře 2011

Ahoj, nabizim Puregon co me zbyl po stimulce pokud by mel nekdo zajem. Piste do IP 😀

winterska
2. kvě 2011

nabízím 2 nenačaté krabičky (2*30 tobolek) Utrogestanu. Zbyl mi po lonském IVF, ale má spotřebu do 05/2012.
pište do IP!! 🙂