Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

ketyz
17. kvě 2010

Dobré ráno,
hlásím stav nezměněn.... 🙂 , nějak o víkendu nebyl čas psát podrobnosti, takže druhý test dnes, podle muže je druhá čárka silnější, vidí líp jak já
v pátek jdu k Polákové, tak uvidím, co řekne ona, další testy se zatím nekonají, neb doma žádné nejsou, asi budu muset do lékárny
snad se mi večer podaří i fotky, ale stejně jsou ty čárky slabé

a co vy?
Petruš - myslím na tebe a ten hyperstimulák

Katchik - a jak je tobě? to co jsi popisovala, prožívám taky, buď mám hlad nebo je mi divně od žaludku

winters - tak koukám, že víkend jsi si užila, tento týden už rozhodne?

sophie, bea - věřím, že u vás je vše OK

petronela82
17. kvě 2010

dobré ráno

kety - super, super, super - těsím se na fotečku, tobě taky při KET zaváděli 2 sněhuláčky, jako Katchik? jinak hyperstimulám zdárně zapíjím, mám sice břicho jak balon, ale nic mě nebolí a jiné příznaky jak špatné dýchání, zvracení, průjem .... nemám => tak že zatím O.K. ale podle zkušeností ostatních přý se OHHS rozeběhne po zahnízdění (cca 5-6 den po ET) - já jsem dnes 5 den po ET

winter - trpělivá já docela jsem, já se spíš bojím abych netestovala zbytečně brzy a zbytečně se nestresovala že to nevyšlo kdyby tak byla jen jedna /, jinak já v tom obchoďáku ŠESTKA byla v té době co blafla ta sopka, a tak žádná letadla nelétala ☹

katchik - doufám že šupajdíš na krev - držím palečky ať je HCG co největší ať to jsou dvojčátka

sophi + bea - tak tento týden budou screening testy, že?

mick - a co ty už je dobře? jak se cítíš

ketyz
17. kvě 2010

petruš - jo jo 2 mraženky máme,

s těma testama tě chápu, já testla poprvé 12 den po KET (den KETu nepočítám) a ta druhá je opravdu slabě vidět, dnes už je to lepší ale zase o tolik ne

petronela82
17. kvě 2010

kety - ale je tam (ta druhá //) to je důležité a teď už bude jen sílit - držím palečky. Kety ty jsi stále na PN? už ne už jsi šupajdila do práce viď, od kolika pracuješ a jak zvládáš to vstávání - já jsem ráno jak praštěná, pak si šlehnu ještě utrouš 😀 a jsem zralá jít spátky do postole, pak v práci se celkem proberu a je to v pohodě, ale ty rána

petulev
17. kvě 2010

Ahoj holky,

mám na vás ještě jeden dotaz - kdo chodí do Gestu nejen na IVF, ale i na gyndu - když jste šly pak na rizikové, dali vám neomezené vycházky na neschopenku? Nebo s tím dělali nějaké problémy? 😠

Díky za odpověď.

ketyz
17. kvě 2010

petruš - ráno a přes den je to OK, já odpadám večer, v devět dám prášky a spím, ráno se vzbudím sama před pátou, dám prášky vstanu a je to dobrý, i přes den v práci, ale jak se vrátím domů tak je konec, jsem nepožná a nic neudělám

v sobotu večer k nám přijela moje mamina, protože jsme včera spolu jely na Děti ráje (mamča to nutně musela vidět tak jsem se objetovala), a v neděli ráno byla zlatá a vyžehlila mi všechno prádlo, to jsem nestíhla, protože normálně žehlím večer u telky a ta se celý minulý týden nekonala

petronela82
17. kvě 2010

petu - já chodím do GESTu i na klasickou gyndu a teď jsem po ET a dali mi neschopenku v vycházkama od 10:00-18:00, vysloveně neomezený oni nedávají

petronela82
17. kvě 2010

kety - večer taky odpadám kolem 21hod. ale já nejsem schopná se ani ráno nastartovat a vykopat se z bytu, v práci už je to O.K. teď jsem čilá jak rybička 😀

petulev
17. kvě 2010

Petronela - To já taky jdu teď na ET a mám vycházky od 10-18. Mně jde ale co potom, když Ti potvrdí těhu, jestli se s nima dá nějak potom mluvit třeba od 2. měsíce. 😉

sophiejane
17. kvě 2010

ahoj holky....ketyz tak šup sem s fotkama...já měla taky druhou slaboulinkou!

sophiejane
17. kvě 2010

jsem si tady holky na bazarku koupila (teda zatím jen domlouvám) těhu džíny next, jupíí, jsou pěkný, mám radost, nové za 500, a nemají zatím takový ten pás přes břicho ale jen vsadky po stranách...byla jsem kouknout i v nextu v myslbeku a mám pocit že se tady jejich těhu oblečení neprodávají...

sophiejane
17. kvě 2010

a já měla večer poslední utroš, jupíííí...tak snad to bude ok...

sophiejane
17. kvě 2010

jinak ještě vždy tak 1x denně zašpiním, hlavně když třeba déle chodím 😒 na screening jedu ve středu, tak bojím bojím

ketyz
17. kvě 2010

sophie - mám je podobné jak ty, večer je zksím dát, jsou doma ve foťáku..... 🙂

beatrice7
17. kvě 2010

Ahojky holčičky 🙂

sophiejane
17. kvě 2010

petruš tak se drž s hyperstimulákem...mě to taky tak začlo - břicho jak balon, a pak už i křeče v žaludku, ani najíst jsem se nemohla, nic se tam nevešlo a pak jsem funěla jak lokomotiva 😠

sophiejane
17. kvě 2010

nazdáárek bea, jak je?

beatrice7
17. kvě 2010

No super 🙂 Jedu na screening. Ty pozítří, viď ?

beatrice7
17. kvě 2010

Petronel, mě to nějak uniklo, ty teď stimuluješ ?

beatrice7
17. kvě 2010

Sophi, já jsem ten utroš už taky vysadila, jsem šťastná. Bylo to hrozný. Skoro jsem se tam už ani nemohla dostat..... 😕

beatrice7
17. kvě 2010

Nevíte jak se má Katchi ? Já ji ty dvojčátka taky přeju 😉

sophiejane
17. kvě 2010

jakto? to já se dostanu v poho 😀 a jak dvojčátka se mají bea?

sophiejane
17. kvě 2010

katchi se tu určo každou chvíli objeví, asi šla na tu krev

petronela82
17. kvě 2010

bea, sophi - ahojky

bea - tak se drž - vše bude O.K. uvidíš - držím palečky

sophi - tak už bez utrouše - super, neboj mimčo si vytvoří dostatek svého hormonu. sophi a ty jsi s OHHS musela i do Motola nebo jsi to doma ustála

petu - tak to nevím ale snad se s nimi bude dát dohodnout, to by člověk nemohl nani na týden v létě na dovču, chatu ...

sophiejane
17. kvě 2010

jo já jedu pozítří. ty dnes? tak to držím moc palce a dej pak vědět!!

sophiejane
17. kvě 2010

ne já měla prý jen slabý, trocha tekutiny v břiše...ale nechci si ani představovat jak tedy vypadá silný...já škemrala at me v gestu prohlídnou a Poláková nebyla moc nadšená a řekla mi pak - no tak teda přijedte...

beatrice7
17. kvě 2010

Já právě ne.... mám to nějaký moc zduřelý tam, dr. mi řekl, že je to o.k., že to je tím že tam mám dvojčátka, víc hormonů, víc všeho.... 😖 Ale jinak se strašně divil, že mi nic není, žádný nevolnosti a tak. Říkal, že u dvojčat je to mnohem horší. Jsem asi divná 🙂 Jinak jsem dneska viděla a i vítila takovou bouličku v podbříšku a takový dloubání, no ty jo. Krásný 🙂

sophiejane
17. kvě 2010

přitom hlavně že říkali kdyby cokoli - dejte vědět...

mick
17. kvě 2010

Ahojky holky,
Ketyz, moc gratuluju k čárkam, prostě paráda!!!!!

Bea, Sophie, tak super, že už jste bez utrouše 😉 , to je příjemný.

Katchiku, tý vago, to je přímo dálnice, taky to vidím na dvojky. Petronel vám bydlení vymyslela, tak zvládnete i dvojky 😀

Petronel, Winters, už se těším na vaše testíky, pevně věřím, že zlepšíte statistiky úspěšnosti 😉

Teda, tady se těhotní jak o závod, to jaro je fakt nějak plodný, pro mě teda ne, ale tak já budu věřit, že mám plodné léto 😉

beatrice7
17. kvě 2010

Petronel, dík 🙂