Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

mick
18. kvě 2010

Ahojky holky,
Katchiku, to je normální D1!!!! 🙂 🙂 🙂

Bea, gratuluju ke zdravým miminkům, to je super zpráva!

Petronel, to čekání je fakt na palici. Člověk se pořád těší, že už se něco děje a pak zase bojí, aby to tam bylo. Jsou to nervy, ale neboj, určo na tebe vykouknou 😉

Sophie, já v Motole taky nikdy nebyla.

Ketyz, neboj, zítra už budou pořádný D1 😉

sophiejane
18. kvě 2010

no katchi tohle já neměla snad ani ten 30.den... 😀

beatrice7
18. kvě 2010

Sophi, fotečky ze screeningu nemám, asi je tam nedělají. Já byla šťastná z toho, že je vše v pořádku, že jsem se na fotky nezeptala, ale maminky v čekárně je tam taky neměly, tak je tam asi fakt nedělají... V Motole jo ? A budeš teda za to platit ?

beatrice7
18. kvě 2010

Pohlaví mi ještě taky neřekl, prý je to brzo... Přemýšlím, že si na ten 3d utz zajdu sama kolem toho 15 týdne a zaplatím si to. Chci vědět co to bude, já vůbec nevím co mám nakupovat, kolik toho všeho bude potřeba... hrůza. Ani se mi do toho moc nechce. Holky, je to normální ??? ☹

beatrice7
18. kvě 2010

Jo a posunuli mi termín porodu o jeden den, heč 🙂 Termín mám 29.11. Budu si muset zavolat do porodnice, zeptat se na tu registraci. Sophi, kde chceš rodit ty ?

sophiejane
18. kvě 2010

bea ten 3d prý je dobré dělat až kolem 25týdne...

sophiejane
18. kvě 2010

já chci rodit v motole, je to od nás z pražských nejblíž...jeslti to teda stihnu 😅 máma do mě rýpe, že ne, že jsou u nás v rodině rychlé porody 🙂 já bea taky nevím, co kupovat....navíc ted mají v obchodech letní věci a my potřebujeme zimní

sophiejane
18. kvě 2010

no zaregistruj se, to se musí brzy! já se tam zeptám hned zítra. nevím, asi nic platit nebudu...nic mi korecký neříkal...

beatrice7
18. kvě 2010

Sophi, no dík, že jsi mi to řekla, že ten 3d utz má smysl až později... My přemýšlíme o Podolí, jinak jsme chtěli Bulovku, ale tam se zrovna bude malovat...

petronela82
18. kvě 2010

ahoj sphi - bea - mick

sophi - já spala že ty máš zítra svůj velký den - tak držím palečky aby jsi pro nás měla stejně dobré zprávy jako bea

bea - gratuluji k prckům, musíš být nezkutečně šťastná - moc ti to přeju - nám všem aby jsme to co nejdříve taky prožívali - a kdy pak se dozvíš pohlaví - a už máš konečně tu průkazku?

mick - doufám že máš pravdu a ty dvě // (mršky) na mě vykouknou - a chci taky pořádné dálnice 😠

beatrice7
18. kvě 2010

Dívám se na ten papír ze včerejška a mimča jsou nějaká moc malá... podle té tabulky co mám - jedno měří 55,6 mm a druhý 54,5 mm. To nechápu, ale dr. na to nic neříkal... Sophi, nemáš nějakou jinou ?

sophiejane
18. kvě 2010

já se ptala bea holek na jiné diskuzi a všecky říkaly tak 25-28tt

sophiejane
18. kvě 2010

bea já na tabulky kašlu 🙂 můj prcek byl taky vždy o kapku menší, na to se vykašli!!a u dvojčátek je to navíc normální

sophiejane
18. kvě 2010

bea to budou asi letos drsné vánoce, vid 😅

beatrice7
18. kvě 2010

Ahojky Petronel 🙂 Děkuju. Jsem fakt ráda, že jsou mimča zdravá. Průkazku mám, ale nemám tam ani napsáno, že čekám dvojčátka... nějak na to pečou, nechtějí to vyplňovat... ☹ A co ty ? Jak se cítíš ?

beatrice7
18. kvě 2010

Sophi, ty Vánoce asi budou fakt drsné ! 🙂 Já ani nevím jestli to zvládnu....

winterska
18. kvě 2010

ahojky,
já tu jsem, občas vytuhnu a jdu se na hodku dvě natáhnout, pak poklízím, dělám večeři, starám se o manžela.. hlavně nemyslím na to testování atd.. I když myšlenky tu jsou stále a stále přemýšlím, co by, kdyby.. obě možnosti, co dál jaká bude budoucnost..
Ještě nemám sílu si o typu kočárku povídat..

Prsa mám stále bolestivá, ale občas pobolívá i podbřišek jako těsně před ms a z toho mám hrůzu.. Dnes mám 8DPET.. asi to je moc brzy na testing, co?

beatrice7
18. kvě 2010

Winters, mě po ET taky pobolíval podbříšek, stejně jako před MS, ale ta se nedostavila, pořád jsem chodila na wc s obavou že najdu krev a ono nic. Ten 8. den po ET to bolelo nejvíc, měla jsem to dostat. Chtěla jsem testovat až ten 10. den, ale nevydržela jsem to a testovala hned 9. den ráno a byl tam duch. Sice jsem ho viděla jen já, ale byl tam 😉

petronela82
18. kvě 2010

winter - ahojky - tak kdy budeš testovat? já stále nevím? bojím se výsledku

bea - cítí se v pohodě, akorát jsem stále nafouklá
(ale nehorší se to) a sem tam mě píchne v podbříšku, tak nevím zda je to dobrá nebo zlá zpráva - Dr. říkal že když se chytnou tak díky OHHS mi bude hůř

sophiejane
18. kvě 2010

petruš klídek, uvidíš...kolikátý jsi den?

sophiejane
18. kvě 2010

bea a ty už dítě máš, že?

beatrice7
18. kvě 2010

Já OHHS neměla a píchalo mě v podbříšku pořádně a ještě dost dlouho po ET....

sophiejane
18. kvě 2010

bea prosímte bereš nějaké vitamíny? já střídala calibrum babyplan s listovkou, ale to je jen do 1.trimestru, tak ted nevím...uvažovala jsem o femibion, viděla jsem to v lékárně- mají i od 13tt

sophiejane
18. kvě 2010

a mě ty zatracený vaječníky bolí ještě ted

sophiejane
18. kvě 2010

a taky zadek, děsnýýýýý...když mám jít na velkou tak to je síla

beatrice7
18. kvě 2010

Jo, mám 13 letýho Toma... jestli to budou 2 kluci, tak to bude teda síla 😀 Holčičku bych moc chtěla... aspoň jednu 😉

sophiejane
18. kvě 2010

to se ti nedivím...a jak ten to bere? 🙂

sophiejane
18. kvě 2010

třeba to budou dvě holky, když je ti dobře 😉

beatrice7
18. kvě 2010

Sophi, já jsem užívala Mamavit + listovku, tu doberu a pak plánuju cpát se celý léto ovocem a zeleninou, takže už žádný další vitamíny 😉 Prý se to ani nemá přehánět...

sophiejane
18. kvě 2010

mě taky pořád kámoška co má dva kluky říká, že budu mít holčičku, když mi nevadí ani to kafe 🙂 to prý se s klukem neslučuje 😅