Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

winterska
26. kvě 2010

mick - to je to samé centrum Imuned!!! 🙂

soph - bud ráda, že jsi těhotná, už imuno nepotřebuješ!!!!
ps. průjem super!!! minulý týden jsem si ráno udělala hrnek kávy (slabé) a k ní si otevřela krabičku 33% smetany, něco jsem nalila do hrnku, a zbytek za dopoledne lžičkou vyjedla vč. toho sraženého másla - mňam.. No - odpoledne jsem se krásně po... 😀 😀 I když v té době jsem brala denně 2 tablety té forte listovky taky... tak nevím 🙂

mick
26. kvě 2010

Winters, já jsem taky ráda, že to tu můžeme probírat a fakt věřím, že se všechny dopracujeme k dobrému konci, akorát aby ty děti nebyli pozlacený, když nám je vytáhnou 😀. Hezky si s manžou užijete prázdnin a vyrazíte do 3 kola a do třetice všechno dobrý 🙂

Sophie, a jak ti brali tu krev v Motole, tak to jsou testy na co?

mick
26. kvě 2010

Winters, 😀 , to sis udělala pořádný průplach 😀
S tou kysel.listovou jsi mi připomněla viz.článek níže, že hrozí rakovina a mě jak našli na imunu tu mutaci, tak jí musím brát každý den jednu tabletu. To je holky v pr.., takže aby byla krev OK beru listovku a pak budu mít raka ve střevech....

http://zdravi.idnes.cz/nadbytek-kyseliny-listov...

mick
26. kvě 2010

Teda ne na imunu, ale na genetice..píšu kraviny

ketyz
26. kvě 2010

ahoj
jsem vás celý den nestíhala, mi to v práci nějak uteklo... 😀
to já mám spíš opačný problém, jdu docela těžko, a to můžu jíst jogurky, pít kefír a stejně nic, jen když dám do salátu víc olivovýho oleje, tak je to druhý den trochu lepší

wint - takže suma sumárum, dobré zprávy co? tak jen tak dál

petronela - děvče a jak je tobě, určitě nás čteš, i když nemáš myšlenky a chuť na psaní, tak jen že na tebe myslíme a držíme palce do KETu, mraženky máš krásný, tak velebnosti přeci je jim tam nenecháme, opatruj se

Katchik - je líp? doufám že poctivě ležíš

já to musím zaťukat, u mě žádná změna, tak to beru děsně pozitivně, i když kdyby byly nějaký těhu příznaky, asi by mě to taky trochu uklidnilo, ale držím se a těším se na příští pátek

winterska
26. kvě 2010

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/200497-... - hovoří v tom článku i jeden z našich dr..

ketyz
26. kvě 2010

wint - já ti nevím jestli jsem si toho dříve nevšimla, ale teď mám dojem, že na mě z každého časopisu kouká, buď se víc začal věnovat PR, nebo jsem ho dřív nezachytila..... 😎

sophiejane
26. kvě 2010

mick ta krev to bylo součást NT genetického screeningu, z krve se řeší riziko Downa a taky hladina hcg (když je moc vysoká, taky to víc hrozí - Down)

sonka.77
26. kvě 2010

Ahoj holky, dělá se u vás v CARu OPU a ET i v neděli?

winterska
26. kvě 2010

ahoj Sonko - co vím, tak ne. OPU se dá posunout díky injekci pregnylu (který spustí ovulaci) třeba už na sobotu 🙂

sophiejane
27. kvě 2010

dobré ránko, tady ještě nikdo....to je tím, že nás ta petruš zanedbává... ☹

ketyz
27. kvě 2010

Ahoj sophi - já tu i jsem, ale nemám co nového napsat, sedím a čekám na příští pátek.... 😀

sophiejane
27. kvě 2010

no mick, to je drsný ten článek o listovce, já vůbec netušila, že se to do něčeho přidává...vidíš a já mám od začátku těhu problém se střevama, průjmy, bolí mě střeva...třeba je to i tím...no to už tu forte (800mg) jíst nebudu, koupím si nějakou mírnější, uvažuju o femibion, neslyšely jste o tom? je to dost drahy ale snad dobrý...kombinace víc věcí...já už ted potřebuju něco od 2.trimestru ale denně to radši brát nebudu to je zbytečný

sophiejane
27. kvě 2010

a jak je kety?

ketyz
27. kvě 2010

sophie - všechny články, který se odkazují na nějaký výzkumy neber vážně, pokud tam neuvedou o jaký výzkum se přesně jedná, kolik měli respondentů, jaká je směrodatná odchylka pravděpodobnosti atd, nebudu zacházet do podrobností o statistice, ale když nevím jak ten výzkum přesně dělali, tak jako by nebyl
femibion 800 - je to jediný co beru, teda kromě drahého utroše a estrimaxu, existuje i varianta 400, která je od 12 týdne těhotenství (teda alespoň myslím, protože 800 je právě do 12 týdne), doporučili mi to v lékárně místo klasické listovky (před tím jsem brala nějakou bio cosi, už nevím), prý tam jsou i látky, který pomáhají správnému vstřebávání všech vitamínů co v tom jsou, stojí cca 300,- a jedno balení je na 30 dní

sophiejane
27. kvě 2010

jáý vím, je drahej, ten od 13.týdne ještě dražší, ale asi to dám...má to nějaké mastné kyseliny na vývoj mozku

sophiejane
27. kvě 2010

a přesně, těch 800mg už je pro mě zbytečných a asi mi to akorát bouří střeva 🙂

ketyz
27. kvě 2010

tak to mý střeva se ani nehnou, kolik stojí ta 400 vůbec netuším, ale dá se to i objednat po netu, to pa vyjde levněji než to kupovat jednotlivě v lékárně, když už bych věděla že ji budu potřebovat do konce těhotenství, tak bych si ji pak asi sehnala víc najednou ať to poštovný platím jen jednou

sophiejane
27. kvě 2010

kolem 400-500kč, je dražší než ta pro 1.trim....u nás lékárna tak drahá není a přes net platím poštovné, tak to vyjde dráž

sophiejane
27. kvě 2010

http://www.docsimon.cz/search.php?find=femibion...

ta cena je dost drsná, přemýšlím, jestli by nestačily nějaké vitamíny pro druhý trimestr...calibrum nebo tak...no zeprám se dnes v lékárně

petulev
27. kvě 2010

Ahoj holky, můžete mi prozradit, který den od transferu jste si dělaly už test? Díky 😉

sophiejane
27. kvě 2010

10.den už by tam něco být mohlo...já měla

ketyz
27. kvě 2010

já dělala až 12 den a ta čárka byla dost slabá, myslím že 10 den bych neviděla nic

beatrice7
27. kvě 2010

@petulev, Ty jsi už po transféru ??? 🙂 No to jsou věci. Jaká byla stimulka ? Proč nenapíšeš ?
😉

beatrice7
27. kvě 2010

Ahojky holky 🙂

beatrice7
27. kvě 2010

Jinak, petulev, já jsem si dělala test 9. den odpoledne a byl tam duch 🙂

katchik
27. kvě 2010

Ahooj Holky,
Včera nám nešla od rána do 16hod. elektřina. A od 18 jsem jela na koncert Nohavici. Nebojte celou dobu jsem seděla. Bylo to v divadle Kalich. Nohavica naprosto úžasnej.
Jinak furt špiním sice nepatrně, ale stejně mě to znervoznuje. 😒 Dneska ráno mě docela nathovalo, tak doufám, že ještě nezačnu zvracet. 😝
O tom femibiomu taky uvažuju, zatím beru jen také listovku forte.

Winter to je dobře, že ti Čekal napsal všechna ta vyšetření. A Hysterky se fakt neboj je to jako při opu.

Kety jak ti je? Bolí tě občas břicho? Mě občas zabolí, pak to zase přejde, tak jsem z toho taky nervní.

Sophie já veřím, že to bude všechno v pořádku. Ty ošklivý věci nečti. Budou tě asi víc zkoumat, ale veřím, že to všechno dobře dopadne.

Petronel kde tě máme? Pujdš hned na ket nebo si dáš pauzu?

Mick co štěnulky? A kdy budeš mít ty výsledky z imuna?

beatrice7
27. kvě 2010

Sophi, já mám taky listovku 800 a nic mi to nedělá... Ty jo, te´d jsem si uvědomila, že že i ve vitamínech co mám a občas si to vezmu i s tou listovkou, tak tam je taky, asi 400..... Asi jsem to přehnala.... ale žiju v domnění, že nadbytek nijak neškodí, že se to vyloučí. 😎

mick
27. kvě 2010

Ahojky holky,
já byla dneska na krvi na té imunologii. Na výsledky si mám volat až 22.6., to je mazec. Každopádně jsem se ptala, když bych si měla dřív píchnout tu zastavovací injekci na IVF, tak tam mám zkusit zavolat. No snad to bude až po 22.6. Uvidíme!

Sophie,aha já myslela, že se z té krve pozná víc než Down, tak jsem chytřejší 😉

Petronel, kde tě máme? Naše ranní ptáče... Asi nemáš náladu, ale věř svým bojovníčkům v mrazáku, že tam bude ten správný kousek 😉

Ketyz a v práci to vědí, že jsi těhu?

aja37
27. kvě 2010

Baby, mozem sa spytat ... tu laparoskopiu a pod vam budu robit praimo v Geste, alebo vas niekam posielaju?