Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

katchik
28. kvě 2010

Sophie vím že na to nejde nemyslet a hlavou se ti honí různý myšlenky. Zkus věřit mimču, že to spolu zvádnete a ty si to budeš užívat a kupovat věcičky. Já tomu věřím, že to všechno dobře dopadne. Moc vám držím palce.

katchik
28. kvě 2010

Mick šéfová v poho. Prý trošku šok, ale gratulovala a mám na sebe být opatrná. Jsem domluvená, že pokud budou něco potřebovat, tak jim z domova pomůžu.

katchik
28. kvě 2010

tak jsem právě sežrala 6 toustů s marmeládou. 😀

sophiejane
28. kvě 2010

no jsem pitomá zase jsem něco četla a už fakt přestávám věřit. většina příběhu začínajících málo vodou nekončí dobře. ale asi se musím vnitřně připravit i na tuhle možnost ☹

ketyz
28. kvě 2010

katchik - a ty můžeš sladké? já dělal včera k večeři krupicovou kaši, neb manžel byl u zubaře a přišel o osmičku, no když jsem jí pak zajedla klobásou tak už to šlo, ale sladký mě neláká, zato maso... 🙂

katchik
28. kvě 2010

kety marmoška mi nevadí. Nemůžu čokoládu, sušenky, buchty, dorty atd. Maso mě taky láká zvlášť samé nezdravé párky, klobásy, hambáč od mekáče. 🙂

sophiejane
28. kvě 2010

katchi jen si dopřej na co máš chut, to je potřeba... 😉 a neblinkáš?no na to je asi ještě brzy

mick
28. kvě 2010

Katchiku, takže už ti sladký chutná 🙂 . To je dobře, že je to v práci OK, to je vždycky lepší.

Sophie, už za tebe bych si přála, aby byla středa a řekli ti,že tam ta plodovka je 😉

Jinak holky kolegyni se narodila vnučka, tak mám v sobě skleničku šampíčka a byla moc dobrá 😎 . Porod nářez, když měla podle monitoru kontrakce, tak nic necítila a když je cítila, tak jí nic nenaměřili. Nakonec jí raději vzali císařem, ale jsou obě v pořádku.

sophiejane
28. kvě 2010

katchi a co tak děláš celý den, nenudíš se? já někdy děsně!! ,ě ted korecký říkal, že když už nešpiním, mohli bymse neschopenku zrušit...ale já nechtěla, i proto, že nevím, co vše ted budu objíždět...to řekl než viděl UTZ 😒 protože jsem se ptala, ředitel po mě chtěl do školy papír že nepřijdu až do porodu, ale Korecký samo řekl, že to mi nedá, mě to bylo hned jasný, to mi nikdo napsat nemůže, dyt nikdo neví, co se třeba může stát...

sophiejane
28. kvě 2010

no půjdu asi žehlit, venku je dnes krááásně

sophiejane
28. kvě 2010

a už tu nneí krásně, zatáhlo se a leje 😠

mick
28. kvě 2010

Sophie, tady už se taky zatahuje. Můžu se zeptat, co jsi učila za přeměty?

sophiejane
28. kvě 2010

anglinu 🙂

hanik2
29. kvě 2010

ahojky tak za chvilku vyrážíme směr Praha..pro injekce ani nevím co je tam dnes za doktora 🙂

winterska
29. kvě 2010

@hanik2 držím palečky at ty injekce zvládneš - pak dej vědět 🙂

hanik2
29. kvě 2010

koukám dnes je tu nějakej útlum...
Win díky
byl tam Alexandr měl dobrou náladu..udělal UZ jestli neni cysta..manžel s malou šli se mnou dovnitř malá mu tam povídala tak byl vysmátej...dostala jsem krabičku injekcí Merional ....stříkačky,jehly a v pátek kontrola..stimulace od zítřka 😉

sophiejane
30. kvě 2010

tak koukám že jsem úplně pitomá a celou dobu si říkám že ten Motol mám ve sstředu a ted jsem otočila kalendář a jedu už v úterý ☹ se bojím jak blááázen...jestli něco najdou z té krve tak je to v pr....

sophiejane
30. kvě 2010

jinak včera jsme byli na okoři na festivalu....bylo to fajn... ale jak jsem doma sama, zase to na mě padá...a mám hnusné myšlenky

niki2
30. kvě 2010

Sofi, ja vubec nevim, co ta tvoje diagnoza znamena, tak jen budu drzet pesti. Ale jestli te to trochu uklidni, kamaradka cekala holcicku po IVF a celou dobu nejake problemy, spineni, krvaceni a kdyz to vse uz vypadalo dobre, tak na tom prvotrimestralnim screeningu zjistili, ze ma pupecnikovou (ne pupecni) kylu. Zkratka ji neco chybelo v brise a vylezalo to ven. Takze se cekalo na plodovou vodu. Ta dopadla dobre a na dalsi kontrole ji tusim v Gennetu primarka rekla, ze to nema sanci na preziti a at to da pryc. Ja cele to jeji tehotenstvi prozivala s ni, nebylo to nic prijemneho. Na potrat nesla a modlila se, co bude po porodu. Vedelo se, ze bude mit hnedka plastickou operaci. No a zaver, holcicka sla na operaci temer ihned, protoze byla v dobrem stavu, vylezaly ji nejake strevni klicky ci co a kdyz jsem ji videla nahatou asi ve 3 mesicich, vubec bych nepoznala, ze ji kuchali.
Ted ma rok a pul a je to nejuzasnejsi holcicka jakou znam, naprosto zdrava.
Jo a samozrejme k te diagnoze se vazaly ruzne hruzostrasne dalsi mozne diagnozy, nastesti se zadna nepotvrdila.

sophiejane
30. kvě 2010

niki jsi hodná, dík...no málo vody takhle brzy může ukazovat třeba na neexistující ledviny miminka, nebo problém s ledvinami, nebo vyluč.systémem, nebo i jiné vývojové vady, většinou neslučitelné se životem ☹ tak proto se tak klepu 😠

sophiejane
30. kvě 2010

a bohužel i proto, že po 15tt už se vyvolává klasický porod, pokud je něco špatně...to bych asi psychicky teda odnesla 😖 do pr....

ketyz
30. kvě 2010

ahoj,
sophie - já vím že je to moc těžký, ale snaž se být co nejvíc optimistická, když se budeš trápit ty tak to mimču nepřidá, uvidíš v úterý, určitě to dobře dopadne, věř sobě i miminku
víkend utekl jak voda a to jsem nic nedělala, jen jsem uvařila a jinak se poflakovala, teda má to výhodu se vymlouvat na těhu a že se musím šetřit, manžel mi to baští 😀

sophiejane
30. kvě 2010

dyt taky je proč, kety...do toho 12tt se fakt musíš šetřit...já jednoho dne vyluxovala a najednou krev, to jsem si pak ale nadávala!

sophiejane
30. kvě 2010

a ještě jsem si já blbka ted opařila zápěstí nad varnou konvicí, no supeeer, to bude puchejř au au pálí to jako čert

ketyz
30. kvě 2010

@sophiejane tak to jsme dvě šikulky, já mám puchýř už od oběda, když jsem vytahovala pekáč z trouby, je mooc pěknej, taky pálil, ale asi ho přežiju

beatrice7
30. kvě 2010

Ahojky holky, no to jsou věci. Představte si, dneska mi volala máma, že vytahovala pekáč z trouby a že se spálila. Asi hodinu po ní jsem se opařila vodou z konvice !! Neuvěřitelný 😀 😀 Je to možný ???

beatrice7
30. kvě 2010

Sophi, budu na tebe myslet, ať to v úterý dobře dopadne.

mick
31. kvě 2010

Ahojky holky, já jsem taky spálená, ale ze sobotního sluníčka 🙂 . Byli jsme na oslavách ve vedlejší vesnici a bylo to super. Popíjela jsem si Cuba Libre, protože od července už ho nebudu moct 😉 . haha, dneska jsem optimistka, ono mě to v červenci přejde.

Ketyz, to víš, že jo, hezky se šetři, jsi přece "v jiném stavu", tak si to musíš užít 😉

Sophie, tak ještě, že ses podívala do kalendáře a nevyrazila tam až ve středu. Na zítra budu držet pěsti 😉

Bea, v kolikátém týdnu už je vidět, co to bude? Jestli u vás budou v převaze ženský nebo chlapy? Hodně se říká, že po IVF jsou spíš kluci, tak to jsem na tebe zvědavá.

Haníku super, takže už pícháš, tak ti přeju pěkný folíky 😉

katchik
31. kvě 2010

Ahoj Holky zdravím po víkendu 🙂
Jinak já teď už asi 3 dny rozdejchávám ranní nevolnosti. Čištění zubů je teda něco, denska mě asi 3x natáhlo a myslela jsem, že fajt hodím. Naštěstí jsem to ustála. Jinak špinění se furt občas ukáže. 😖 Sice jen trochu, ale stejně jsem z toho furt nervní.

Holky vy se tady hromadně pálíte. 🙂

Hani tak už pícháš, super. Budu moc držet palce. Kdy máš další ko?

Kety jen pěkně odpočívej, vždyť si to zasloužíš. Mě všechni zmáhá, tak musím furt odpočívat. 🙂

Mick cuba libre hm, taky bych ci dala. 🙂jen si užívej dokud můžeš. V červenci budeš mít útrum. 😉

Sophie na zítřek držím moc a moc palce, ať je vše v pořádku.

beatrice7
31. kvě 2010

Mick, na některých diskuzích holky tvrdí, že jim to pohlaví řekli už v tom 13. tt, ale mě dr. říkal, že to ještě není vidět (byla jsem na screeningu ). Tak počkám až na ten druhý ve 20.tt 🙂 Nemám nakupovací manii, klidně si počkám až budu vědět co to bude... Říkám si, jestli to je vůbec normální se mnou, nějak mě to nakupování věciček nebere... 😒