Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

ketyz
3. čer 2010

katchik - já brečím hlavně u zpráv, ty povodně mi dávají zabrat a to nevím co by se dělo, kdyby postihly i někoho mě blízkého

steffi13
3. čer 2010

Holky,vy ty povodně takhle podporujete,když brečíte pak nemaji přestat 😉 😝 ..já nejsem těhu a brečim i animovaných filmů takže až budu těhu tak nevim u čeho ještě budu víc 😉

steffi13
3. čer 2010

katchiku-hodná holka tak je to správné nečíst nic 😉 😀

steffi13
3. čer 2010

ale jinak si též nedokážu představit kdyby nás postihly ty povodně je to strašný taková bezmoc

ketyz
3. čer 2010

steffi - a jak je tobě? OHSS nehrozí? kdy máš volat jak vypadají embr?

steffi13
3. čer 2010

mě dobře trošku ještě brucho bolí ale jinak to jde..já mám volat zítra,když se budete kontrolovat v gestu 😉 mám volat mezi 8-9 takže v půl9 budu volat pak dám info..

hanik2
3. čer 2010

Kety já měla jí na 8 30 ale to bych nestihla..jedu busem a jsem v Praze v 8 h...tak jsem se domluvila na 9 30...
Katchik taky v to doufám..
Sophi moc na tebe myslím

ketyz
3. čer 2010

tak vám kočky zítra (a sobě teda taky já se neošidím) přeju šťastné pořízení, dobrou noc,
i tobě sophie

petronela82
4. čer 2010

ahojky holky - tak se hlásí raní ptáče

holky já jsm na infarkt - klepu se jak ratlík, trochu jste mě uklidnili, já totiž žádné nesnesitelné bolesti nemám, sem tam mě sice píchne ve vaječníkách ale já je mám stále zvětšené po OHHS (to mi i Dr. včera potvrdil) - no odpoledne budu chytřejší

sophi - moc na tebe myslím - holka drž se

katchik + kety - dnes samé dobré zprávy jasně - a to všichni i ty Hanik a i jááááááááááááááá

mick
4. čer 2010

Ahoj holky,

Katchi, Ketyz, Haniku dneska konečně svítí sluníčko, takže jen samé dobré zprávy!!!!!

Petronel, tobě držím pěsti, ať to není mimoděložní. My to musíme mít fakt všechno komplikovaný. A bereš pořád utrouš?

Sophie, myslím na tebe taky. Už abys to měla za sebou a byla doma.

Steffi, tak hned napiš, kolik máš bojovníků 😉

petronela82
4. čer 2010

ahojky mick - jojo utrouš stále beru, ale vůbec nevěřím že by to nakonec mohlo být v pořádku, bu´d to bude mimoděložní, nebo nevyvíjející těhu - jedna možnost lepší než druhá 😢

chrobacek
4. čer 2010

ahoj holky koukám, že se bavíte o mimoděložním za jak dlouho to bylo poznat po transferu? Petronel u tebe mi to přijde vůbec dlouhá doba...

steffi13
4. čer 2010

Pěkné slunečné ránko, 🙂 už aby to počásko takhle zůstalo..
Tak jsem volala do Gestu a embrioložka řikala oplodnilo se 16 vajuch vypadá to zatim dobře prý ale mám počítat,že některý se přestanou třeba vyvíjet ale to je dobrý..mám volat zítra ráno v 8h.a buď to vyjde na zítra a nebo až v Po tak uvidíme..
Petronel-nemysli negativně dokud to nebudeš vědět nedělej závěry vim,že to je těžký ale nemá cenu se teď užírat..věř tomu,že je vše v poho a to druhý házej někam hodně daleko 😉 ..a ty jdeš dneska na kontrolu nebo kdy?držim Vám všem palečky.. 🙂 🙂

mick
4. čer 2010

Petronel, já se přiznám, že jsem byla ráda za neprosperující těhu než za mimoděl. a to jsem tam šla s tím, že mám pozitivní test a jsem těhu a odcházela s tím, proč zrovna já? Nakonec jsem byla ráda, že to není mimoděl.

Ahoj Chrobi, už se ti to blíží viď? Kolikátýho jdeš na ket?

mick
4. čer 2010

Steffi, no super! A to tě přepojili přímo k embryoložce? Mě vždycky akorát řekli na recepci, tak dneska transfer ne, ale nic víc. To by mohla být i pěkná zásobička na sourozence 😉 .

chrobacek
4. čer 2010

mick ahoj příští středu jdu na UTZ a tam mi řeknou co a jak připadný KET 16-17.6. a pak jedeme na dovču tak proto se ptám i na to mimoděložní ..... to by byl asi docela problém.... jedeme cca 23 den po KET

steffi13
4. čer 2010

Po transferu nevim jak to dlouho může trvat já když měla potvrzebí testem těhu tak se mi neukazoval gestační váček tak mi dali ještě týden a pak když ani po týdnu tak řikali zamklí těhu a že to může být třeba mimoděl.chodila jsem na odběry krve a mě to Hcg klesalo tak řikali,že se to vztřebalo..já mimoděl.prožila přirozeně tak nemůžu poradit po transferu..

chrobacek
4. čer 2010

no u mě je po transferu +5 dní než u tebe po ovulaci 🙂

steffi13
4. čer 2010

Mick,já se nenechala odbít 😉 řekli mi to samí co řikáš ty ale řikám jim můžu vědět kolik se jich oplodnilo a ona já Vás přepojim na embrioložku tak se mi to povedlo..už jsem nechtěla čekat na zítřek 😅 ..kéž bych jich hodně zůstalo do zásoby 😕 ale já věřim,že jo..

chrobacek
4. čer 2010

já si myslím, že je nejlepší je nechat na PK pěkně až do blast protože mezitím prostě ty špatné odpadnou !

mick
4. čer 2010

Chrobi a kam razíte, na nějakou válecí dovču? Já bych taky hned jela. Bude změna prostředí, tak pak můžete říkat, že jste si mimi pořídili na dovče 😉 .

Steffi, to jsi udělala dobře. Člověk, je hned klidnější, když ví, že jich je víc.

chrobacek
4. čer 2010

no už aby jsem šla na ten kontrolní UTZ protože takto mám milion otázek a třeba mě dr. řekne že mám prd sliznici tak budu stimulovat až v srpnu ...

ketyz
4. čer 2010

Ahoj všem,
tak moje zprávy nejsou dobré, srdíčko by bylo, ale embr se špatně vyvíjí, místo 7+0 má tak 6+2, je tam málo plodové vody ale zase velký gestační váček, já tomu vlasně vůbec nerozumím, ale Poláková říkala, že se jí to moc nelíbí a je to tak 50:50, takže k mojí doktorce mě neodeslala a musím 14.6. znovu na kontrolu

chrobacek
4. čer 2010

mick jojo na válecí k moři do mého milovaného Řecka, sice mi to všichni nedoporučují, ale my jsme se i přesto rozhodli, že at to dopadne jak to dopadne chceme být spolu v klidu na dovči 🙂))

chrobacek
4. čer 2010

Ketyz... to jsou teda zprávy ☹ ach jo ted teda jen doufat a věřit, že to bude toho 14.6. dobré... holky co to tu je ten poslední týden za zprávy? sakryš...

ketyz
4. čer 2010

chrobacek - ještě tam máme nějaká želízka v ohni na dobré zprávy, tak se to snad během dne zlepší, já musím čekat

chrobacek
4. čer 2010

no to věčné čekání to je fakt hrozný ... ☹ ale já věřím, že mimčo to dožene... už jsem četla x případů kdy to vypadalo špatně a dopadlo to dobře 🙂

steffi13
4. čer 2010

ahojky ketyz,tfuj,tfuj,tfuj vše bude dobré musí a věř si ..držim pěstičky hlavně buď v klídku ikdyž to neni jednoduchý ale všechno neni ztracený..vem si,že oni vždy musejí říct tu negaci aby byli chráněni kdyby cokoliv se stalo tak to u doktoru je..

mick
4. čer 2010

Ketyz, uf, já věřila, že to tvoje těhu bude ukázkový a zase nějaký problém. A to je Ketyz menší o 5 dní? Tak to třeba ještě dožene a když je pěkný váček, tak to je dobře ne? Hlavně, že má srdíčko. Každopádně zase 10 dní strachu vid.

Holky my snad byly v minulym životě masový vrazi, že musíme mít furt nějaký trable 😠

steffi13
4. čer 2010

je to fakt hustý co člověk vše musí podstoupit a to věčné čekání co bude další kontrola atd..my můžeme jen věřit a podporovat se,že jednou náš čas přijde..