Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

chrobacek
4. čer 2010

mick tak to je hodně výstižný už vím odpověď na moje : "za co," 🙂))

mick
4. čer 2010

Chrobi, já bych taky jela! Nejdůležitější je, abys byla v klidu a pohodě a to s manžou v Řecku na pláži pod slunečníkem budeš 😉 . My budeme mít po transferu nový psí přírustky a manža bude se mnou doma, tak se budeme válet u bazénu, už se moooc těšim.

petronela82
4. čer 2010

ketyz - co nám to děláš, říkali jsme samé dobré zprávy, tak že tě čeká zase dalších pár dní stresu - je to fakt na palici - držím palečky ať to prcek dohoní

ketyz
4. čer 2010

no jestli to nevyjde tak jedeme na pořádnou dovolenou, se na to můžu vys....,
no těch 10 dní bude dlouhých, měla jsem jít už příští pátek ale Poláková tam nebude, tak mi říkala až v pondělí, musím to vydržet, ale do práce budu chodit dál, no možná si vezmu třeba nějaký den dovolený, ale stejně jedno vím jistě doma si to nevyležím

ketyz
4. čer 2010

petruš - kdybych ho tak mohla něčím přikrmit... 🙂

chrobacek
4. čer 2010

mick tak to je ideálka ne? budete se starat o miminka a ty vaše se vám tam mezitím pěkně usadí 🙂

petronel zkoušela jsi test? co hcg dělá?

chrobacek
4. čer 2010

já se dost bojím toho utz že bude prd sliznice měla jsem totiž dost slabou mrchu takže nechápu co to mělo znamenat a léky nemám žádné ... .☹

petronela82
4. čer 2010

kety - snad to prcek dožene - budu držet palečky - nejhoší je to čekání - já už tu mám okousaný všechny nehty a to mě čekají ještě 3 hodiny nejistoty

chroby - dnes jsem netestila - ve 13 hod to budu vědět přesně krve, já z toho testu toho moc nepoznám, ale od toho 14 dne po ET HCG (podle moči) stoprocentně stouplo, ale o kolik to ví bůh

ketyz
4. čer 2010

petronel - kdyby bylo čekání sportovní disciplína, tak jsme přeborníci co?

mick
4. čer 2010

Chrobi a míváš problémy se sliznicí? Já kdybych šla příště do ketu, tak bych chtěla ten estrimax, co měli holky, ať je nějaká změna. Už jsem taky vymýšlela, jestli nemám tu sliznici divnou. Jinak samo navozoju ideální atmošku, tak doufám, že to k něčemu bude. Tonoucí se stébla chytá, my těm dětem prostě musíme ukázat, že se u nás budou mít dobře 😀 . Hezky jim v Řecku vyprávěj, že když se pořádně zavrtají, tak budou jezdit k moři každý rok 😉

petronela82
4. čer 2010

kety - kdyby jsme alespoň věděli že na konci toho čekání na nás čeká sladká odměna => musím být silné

Katchik - tak už máš po Ko - doufám že máš pro nás dobré zprávy, tak šup domů k netu =. potřebujeme tu slyšet něco pozitivního a nevíš něco o Sophi - už to má za sebou nebo v kolik ji to čeká?

cabalkova
4. čer 2010

steffi, to jsou super zpravy, gratuluju... to i kdyz nejake embryjko odpadne, tak pak bude zasobicka na KET, pripadne sourozence, tak super!! A kolik jsi mela vajuch po OPU? Nejak pred svacet, vid? Tak to se ti ji oplodnila spooousta, super.

KEtyz.... jeste nehazej flintu do zita, miminka se mnohdy vyvijeji nerovnomerne a to tvoje se treba dyl zabydlovalo a ted to krasne dozene... tak klid, zadnou paniku a nadejne do dalsich dnu...

Jinak ja uz se tesim, az budu mit ty vajucha pryc, uz me teda peeekne tlaci... nevite, kdo byva na sale v sobotu?? Pri poslednim transferu (taky sobota) tam byl Cekal... ale ono je to asi v podstate jedno. 😵

ketyz
4. čer 2010

cab - v sobotu se vždy střídají, tak mi to říkala Poláková, takže ti asi nikdo neporadí

cabalkova
4. čer 2010

Kety, tak se holt necham prekvapit. 😉

steffi13
4. čer 2010

ahojky Cabal,jj měla jsem jich21 tak zatim dobrý jen ať se snažej podpořila jsem je vitamínkami a lázněmi tak snad 😉 ..já na víkendy zastihla vždy bud Polákovou a nebo Alexandra..a kdy máš odběr?

ketyz
4. čer 2010

cab - mě dělal v so OPU Šulc

petronela82
4. čer 2010

cab - mě zase dělal OPU Korecký (v sobotu) - 8.4. a minulou sobotu tam byl myslím Alex.

steffi13
4. čer 2010

Katchik už má Ko za sebou už aby napsala

mick
4. čer 2010

Jsem taky moc zvědavá na Katchíka, už potřebujeme dobrou zprávu 🙂

Holky, vy snad dáte dohromady, kdo tam bude zítra vylučovací metodou 😀

cabalkova
4. čer 2010

Steffi.... jdu na OPU zitra rano na devatou. 😉 To jsi mela krasnou vajuchovou urodu... ja bych mela mit kolem 20 foliku, ale posledne jich byla pulka prazdnych, tak jsem zvedava, jak to bude vypadat tentokrat. 😵

ketyz
4. čer 2010

cab - hele v týto diskuzi máme teď tolik blbách zpráv, že už se to prostě musí otočit, to jinak není možný, 20 foliků určitě stačí, budete mít ICSI? pokud ano, tak jich v podstatě potřebuješ 15 a to určitě mít budeš

ketyz
4. čer 2010

teda 15 potřebuješ vajíček tak jsem to myslela

cabalkova
4. čer 2010

Kety... ICSI mit nebudeme, muz ma nadprumerny spermiogram, takze v pohode... posledne jsme jich meli jen pet a oplodnily se dve, ale obe vydrzely... tak jsem se ptala Alexandra, jestli je to normalni, a on mi rikal, ze se pokazde nekolik vajicek neoplodni, cca 2-5, a ze kdyz je to 5 z 20, tak je to v pohode, ale kdyz je to 5 ze 6, tak uz to zkratka zaboli, ale ze to je naprosto normalni... tak si moc preju, aby se udelalo dostatek embrousku i na KETy.... prece jen ted nejak vychazeji lip, ze??

cabalkova
4. čer 2010

Hele a kdyz jste meli PK, rikali vam, v jakem stadiu vam je davaji zpatky? Nam ne, ale mozna jsem se jen mela zeptat a rekli by mi to, Zetova byla moc mila.

ketyz
4. čer 2010

já měla ET po 72h a to byly 6-8 buněčný, teď ten KET byl +24h kultivace, tak si myslím 96 h a prý byly ukázkový, nevím nevím, já tomu prostě rozumím míň a míň
u nás připadá v úvahu jedině ICSI, my máme špatný i spermio, jsem zrovna dneska říkal manželovi, že tu přírodu pěkně znásilňujeme.... pak si má vybrat silné jedince aby přežili

mick
4. čer 2010

Já otěhotněla jen po 48 hod. embrouších a po ukázkových blastacystách ne a pak kde je pravda?
Ketyz máš pravdu, tu přírodu pěkně obcházíme a doufáme, že natrefíme na ten silný kousek 😉 . Chjo,je to boj!

mick
4. čer 2010

Cabal, já mám taky ráda Zetovou. Je milá, určo vám to řekne, když se zeptáte. Mám pocit, že na co se fakt nezeptáme, to nám nepoví. Ještě, že máme tu diskuzi a můžeme to tady probrat, na co se zeptat 😉 .

chrobacek
4. čer 2010

Petronel tak budu koukat jak jsi dopadla s tou krví 🙂

Mick já nevím jestli jestli mívám dobrou sliznici v podstatě mi ji nikdy nikdo nekontroloval jen při stimulaci na ivf a to byla OK

cabalkova
4. čer 2010

mick... ja si pamatuju, ze nam Zetova na tom pohovoru pred transferem, jak mluvila o tom tydnu klidu, rikala na nas dotaz, ze kdyz to embryjko bude kvalitni, tak se capne tak jako tak, a kdyz nebude, tak nepomuze ani lezeni... takze asi tak´... ja jen doufam, ze bude slusna uroda a v ni ze aspon to jedno spravne silne embryjko bude, toz tak. 😔

cabalkova
4. čer 2010

chroba... a ty jsi nebyla na hysteroskopii??