Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

chrobacek
30. čer 2010

holkýýý hcg 2097 😉

mick
30. čer 2010

@chrobacek to je parádní, já bych to snad viděla na trojčata s tím tvým číslem 😉 . Gratuluju!!!!

petronela82
30. čer 2010

@chrobacek - velká gratulace - tak alespoň můžes s kliden odjed dovolenkovat 😀

chrobacek
30. čer 2010

@mick no sundala mě kočka na mém fotoblogu napsala že měla 3000 a jedno 😉

aranka
30. čer 2010

@petronela82 : no, měla jsem tuším ovu v den sexu, ale kdo ví ? den před tím pregnyl, takže měla být, ale je fakt, že jsem si uvědomila, že jsem si test dělala ráno, ale zkontrolovala ho asi po 3 hodinách, takže bůh ví, co za ducha to bylo ☹ mě nedošel ten časový rozestup veliký

chrobacek
30. čer 2010

@petronela82 jo to můžu 🙂

mick
30. čer 2010

@chrobacek i kdyby tam bylo jedno, hlavně že tam je 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@aranka jestli jsi měla pregnyl, tak ten je v těle i 10 dní, tak to může být pozůstatek. Každopádně vyčkej ještě pár dní a pak zkus mamatest s 10citlivostí a uvidíš, třeba jste si to mimčo doma vyrobili 😉

chrobacek
30. čer 2010

@mick ale já jim věřím 🙂 a když ne tak je tam teda jeden hodně velkej silák 😎

sophiejane
30. čer 2010

chrobacek, no bombaaaa 🙂

aranka
30. čer 2010

@mick : a vidíš, to mě nenapadlo, díky, pořídím mamatest a ještě vydržím 🙂 dík

chrobacek
30. čer 2010

@sophiejane 😅

petronela82
30. čer 2010

@aranka - nechci tě nějak zklamat, ale souhlasím s Mick - jestli jsi měla Pregnyl, tak ten duch bude asi jeho pozůstatek, jak píše Mick, v těle se udrží až 10 dní => každopádně nic nevzdávej a za pár dní test zkus znovu

ketyz
30. čer 2010

Ahojky všem,
já na vás nekašlu, jen v práci nestíhám, kolega je v nemocnici a já padám na drž.u, zítra mám ale dovolenou, manžel má promoci, tak se budu pyšnit jak je šikovnej,
včera jsem byla u své gyndařky, jsem po revizi úplně OK, potvrdila mi to co říkala Poláková, 2x odmenstruovat a na nic nečekat a mazat na další KET, kdyby mi prý bylo míň tak by počkala, ale vzhledem k tomu co nás ještě čeká, tak neotálet

@chrobacek - teda to je paráda, já se přiznám, závidím 😉

@sophiejane - taky můžu do vody leda po kolena, i sex máme do první ms zakázanej, v dalším cyklu prý raději s ochranou, brrr

mick
1. črc 2010

Ahojky, holky, tak dneska prga 😉 . Snad už dneska nebude takovej pařák!!! Mě se dneska vůbec nechtělo vstávat, už bych chtěla být domáááá!!!

@ketyz to je super, že jsi v pořádku, to je dobře 😉 . Manžílkovi gratuluju! Tak to dneska pěkně oslavte! Ket tentokrát určo vyjde 😉

steffi13
1. črc 2010

ahojky holky,já druga 🙂

steffi13
1. črc 2010

@mick -jsme dneska předběhli Petruš copak se stalo asi moc moc prácičky..
@chrobacek -chrobi-gratuluji tak krásnýmu čísilku jen tak dál 🙂

chrobacek
1. črc 2010

dobré ráno 🙂

děkuju vám holky za podporu .. už se těším jak tu budete hlásit ty // i vy ... nebude to dlouho trvat 🙂 jinak na srdíčko/a jsem objednaná na 23.7. 😉

steffi13
1. črc 2010

@chrobacek -Chrobi no ty s Katchikem nám přinášíte naději 🙂 😉 ..tedááá tak dlouhá doba ale ono to uteče no a pak tam uvidíš jedno nebo dvě 🙂

chrobacek
1. črc 2010

😉 já tu taky nabírala energii a moc mi to pomohlo doufám, že budu i pro vás hnacím motorem, protože jsme si taky něčím prošli, ale bojovali dál a hlavně jsem poznala, že člověk musí věřit od začátku věřit a hledat si to dobré a ono to prostě přijde 🙂)

steffi uteče protože odjíždíme příští týden na dovču a hned jak se vrátíme tak půjdeme s manželem mrknout na ty naše dětičky jak se jim dáří 🙂)

mick
1. črc 2010

@steffi13 budeme věřit, že náš je červenec, už je na čase ty statistiky vylepšit 😉

@chrobacek je příjemný vidět, že to jde, i když ta cesta je někdy fakt trnitá, ale výsledek určo stojí za to 😉 . Mě je to jasný, prostě jsi ty prcky nalákala na ten gyros viď 😀 ? To už abych začala vymýšlet taktiku, na co je nalákám já 😎

chrobacek
1. črc 2010

mick jasně na dovču a gyros 🙂 pak jsme jim říkali, že už mají plnou pokladničku ... a další motivační věci 🙂)) 😀 😀 víš co tím jak dlouho jsem na koni tak prostě jsem viděla tomu to vyšlo a dalším ... těm co snažili dlouho .. tak jsem si říkala jojo už je řada i na nás prostě stojíme ve frontě, ale už jsme na řadě... a asi ted jo 🙂))) asi jsme byli na řadě 🙂 takže vymýšlej 🙂)) potřebujou děťátka motivaci

steffi13
1. črc 2010

@chrobacek -tak to jo dovča no tak to je super aspoň si jí pěkně užijete a pak hned Ko to je dobrý..jen buď na sebe opatrná 🙂 😉
@mick -jasňačka my to zmákneme v červenci věřit a věřit 🙂 😉

petronela82
1. črc 2010

Ahoj holky

- jsem tu svámi, ale jsem nějak vyčerpaná z toho vedra a asi i z těch hormonu - ale určitě jak píšete stojí to za to - a až uvidíme krásná srdíčka na UTZ, na všechny tyhle stimulace, OPU, kapačky, OHSS ...... rychle zapomeneme 😉

steffi13
1. črc 2010

holčičky já jedu do Prahy zařizovat,vyřizovat 😀 😝 tak na Vás juknu odpolko..zatim páček 😎 😉

sophiejane
1. črc 2010

ketyz tak to já měla sex po revizi zakázanej tak ty 3týdny, ne do první ms, takže to se neboj 😉

steffi13
1. črc 2010

@petronela82 -zdravim a zase mizim máš pravdu vše se pak rychle zapomene 😉 🙂 musim pááááá

steffi13
1. črc 2010

@sophiejane -taky zdravim ..

s Vámi se najednou roztrhl pytel..nedělali jste něco společně 😀 😝

sophiejane
1. črc 2010

kety tak ti jen řekli 2MS a hned KET jo? mě řekli aspon tři cykly...

mick
1. črc 2010

Holky, už aby byl pátek. Mám toho nějak dost. Jsem unavená, to dělá asi to teplo. A co plánujete na prodloužený víkend? My jsme doma s novýma hafákama. Bude probíhat seznamování se starou gardou, tak snad z nich něco zbyde 😕 .

sophiejane
1. črc 2010

já jsem taky hrozně mrtvá, to asi to vedro...plány ještě nemáme, uvidíme, měla bych to dostat, tak uvidíme, jestli se to o 14dní nezpozdí...tak ani nic moc neplánuju a zařídíme se podle situace - k našim, nebo na kolo, nějakej výlet...má být pekelný vedro