Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
9. črc 2010

@steffi13 - tak se nám neutop 😀 a užij si to - závidím

@sophiejane - na trzích se nepotkáme - já zítra ráno zmizím na chajdu a vrátím se až v neděli až zaleze sluníčko 😀 ale zní to fakt úžasně

sophiejane
9. črc 2010

tak že by sis petruš ještě zajela pro koláček 🙂ale to máš asi z ruky, vid 🙂

nelina_
9. črc 2010

Ahoj holky, tak vkládám odpověď ohledně naší diskuze, jak si lehnout po transeferu:

"Otázka vlivu polohy na lůžku, stejně jako režimu pro transferu, na úspěšnost
IVF programu nejsou dodnes jednoznačně zodpovězeny. Neexistují totiž dosud
zcela spolehlivé statistické analýzy. Každé centrum vychází proto z vlastní
zkušenosti, tradice.
Některá pracoviště věří v příznivý vliv omezení všech aktivit po transferu,
jiná ne.
Poloha po ET (KET) je v některých centrech doporučena dle sklonu dělohy –
při stočení vpřed (AVF=anteverseflexe) na břiše, při sklonění dozadu
(RVF=retroverseflexe) na zádech. Opět některá pracoviště tomuto opatření
nepřikládají zásadnější význam.
je mi líto, že nemohu poskytnout jednoznačnější informaci.
MUDr. Jan Šulc"

nelina_
9. črc 2010

Tak u mě to odpovídá, já mám sklon dozadu a ležím vždy na zádech .... jen jsem nevěděla proč 😀

mick
9. črc 2010

@sophiejane taky obdivuju, že vyrážíš tady v tom vedru na kolo. Já měla přecevzetí se dát před 3 IVF fyzicky do formy, ale vydrželo mi to tak měsíc, když jsme s manžou dělali okruhy. To máš dobrý, že to pomalejší tempo mužíkovi vyhovuje, ten můj řekl, že jezdim jako v Čimicích na sídlišti a jezdil se mnou na koloběžce a i tak mě předjel 😠 . Kopce nenávidim, když jsme byli minulý rok v Holandsku, tak jsem jim tam ty rovinky fakt záviděla a nedivím se, že tam každý jezdí na kole

@nelina_ hm, ono to stejněnakonec opět záleží na tom správnym embrouši, kterej se chytí všude. Já už ho chci!!!!!

@petronela82 tak se na chajdě moc neopaluj. Já už jsem taky poučená, ale má být 35 stupňů, to bude maso!

mick
9. črc 2010

@nelina_ mě po prvním UZV řekl dr. Vicena, že jí mám na stranu, tak bych asi měla ležet na boku 😀

sophiejane
9. črc 2010

aha, tak to já ji mám asi teda dopředu 🙂) to je teda objev 😅

sophiejane
9. črc 2010

mick ono mu to moc nevyhovuje, ale drží se, protože ví, že kdyby mi ujel, už bych s ním nejezdila 😀 a si může jet i jindy abeze mě a pak at si to pálí...no my zase máme vedro doma už ted, to bude peklo, se nám tu chudák kocour upeče

nelina_
9. črc 2010

@mick já si taky myslím, že to hlavně záleží na dobrým embrouši, proč mu ale ten začátek neulehčit 😉 Takže mick ještě další verze na stranu jo? No je to rozmanitý 😀

nelina_
9. črc 2010

@sophiajane je to pořád samé překvápko,co? 🙂 Mám pocit, že budeme za chvilku odborníci 😀

mick
9. črc 2010

@sophiejane jo,jo, máš pravdu, že byl nadšenej, že vůbec něco dělám, tak pak moc neprudil. Škoda, že mi to vydrželo jen měsíc. Teď na mě usedla lenora a nejdu ani na orbitrek. A co máte za kocourka? Nějakýho šlechtěnýho?

@nelina_ já jsem taky pro ulehčení, takže ideální lepidýlko a pak pěkně na bok 😀, akorát nevim na jakej 😀

mick
9. črc 2010

Holky nevíte, jak se jmenuje ten přírodní přípravek z brusinek na močák? Asi jsem přistydla nebo nevím, protože mě to pálí při močení, já musím mít fakt pořád něco. Ach jo.

sophiejane
9. črc 2010

mick stačí i brusinky v tabletách, taky je používám jak to na mě začne lézt...nebo se zeptej v lekarně, maji totiž ruznou silu toho brusink.koncentratu...ale fakt to funguje...ja mam brusinky v tabletach od swiss a dělaji ruzne sily

sophiejane
9. črc 2010

jo šlechtěnyho z křoví jak jsem ho před vánoci zachranovala nepamatuješ? 🙂 málem venku chcíp s kočičí rýmou...

mick
9. črc 2010

@sophiejane díky, já si pro ně dneska skočím 😉 , ještě to není tak hrozný, ale byla bych nerada, kdyby se to rozjelo. Včera jsem seděla ve stínu na trávě a asi jsem přistydla. No jo, kde jsou ty starý časy, když jsem se mohla válet v trávě a nic. Holt už nejsem nejmladší na válení se v trávě 😎 . Teď už naopak honim trička, abych neměla holý ledviny, to by se mi před 15 lety nestalo. Ježiš 15 lety, to je hrozný! Radši nebilancuju 😀 !

mick
9. črc 2010

@sophiejane aha, tak to nevim, takže takový útulkář, to jste hodný, že jste si ho nechali 😉 . Ani jsem vám nepsala, já zachraňovala psa na silnici, který šel mezi vesnicema a volám manžovi, ať zavolá kámošovi z vesnice,jestli tam někdo nemá střední kolii a zastavil u mě chlap a řekl doslova: Ty p.čo, netelefonuj a vem si laskavě toho čokla a vypadni ze silnice! . Já ho chci zachránit chudáka, aby ho právě nějakej takovej krypl, kterej tam jede kilo nepřejel a dostanu vynadáno. Některý lidi jsou fakt hnusný...

nelina_
9. črc 2010

@mick já na to taky trpím, mě stačí trochu prochladnout od nohou. Výborný jsou jak píše Sophiejane ty brusinky v tabletkách já je beru i jako preveci, ale hlavněj e potřeba pořádně pít a vyhýbat se sladkýmu. Ty potvory musíš z toho močáku vyplavit 😠

mick
9. črc 2010

@nelina_ a já včera snědla 4 Motzartovy koule 😀 , tak dneska žádny koule 😀 . Pít se snažím, ale jsem dost nepicí, tak se musím nutit.

sophiejane
9. črc 2010

http://www.farmarske-trhy.cz/farmari/farmari-10...

steffi já už slintám když koukám co tam bude 🙂

sophiejane
9. črc 2010

haha mick dnes žádný sladký koule 🙂 mi povídej mick, taky nenosím nic nad pupek 😀 jak mě ofoukne, tak běhám 🙂

s tím psem to je děs teda mick, a jak to dopadlo?? já jsem v tomhle hrozná, pořád něco zachranuju, nemůžu to vidět...

mě nějak začalo dole pobolívat, potím se, třeba ta potvora brzy přijde, asi jo

nelina_
9. črc 2010

jo @mick, a jak todopadlo s tím psem?

Teda holky, kdo osloví ženskou ty p.čo, tak s tím se asi ani nemá cenu bavit 😠

mick
9. črc 2010

Dopadlo to s happy endem, já jsem p.ča, ale pes zachráněnej, majitel si pro něj dojel 😉 . Já se taky nemůžu koukat na zvířátka, který by měli trpět. Hrůza!!!

Ty trhy vypadají luxusně 😉 ! Akorát já to mám do Dejvic přes celou Prahu 😒

sophiejane
9. črc 2010

mick mylsím že je dělají ještě v holešovicích....

nelina_
9. črc 2010

Holky dělají je i v Holešovicích, ale už byly ☹

nelina_
9. črc 2010

Holky já jsem dneska nějaká "cíťa". Dneska jsem potkala takový hafo maminek s kočárkama, no jsem úplně na měko ☹ Asi je to tím, že jsem teprve 6 den po KETu a už mě zase začal pobolívat podbřišek, no klasika 😖 Takže z toho mám mizernou náladu ..... jdu se sebou něco udělat, ať pořád jenom nefňukám 😠

mick
9. črc 2010

@nelina_ teď si užívej, že jsi těhu, podbříšek může bolet i z jinýho důvodu než MS 😉 , ale chápu tě. Včera se kamarádce narodila holčička po IVF, na kterym jsme byli podobně. Já jí to moc přeju, ale na druhou stranu jsem naštvaná, proč my to dítko mít nemůžem 😢 .

sophiejane
9. črc 2010

holky to mi povídejte, na jiné diskuzi kam chodím jsou tri holky co jsou v týdnu jako bych byla ja....

nelina_
9. črc 2010

@sophiejane to je hodně težký, když máš ještě takhle před očima nějaké srovnání jaký by to bylo ... ale radši o tom nepřemýšlet nebo to je na zbláznění
@mick já to taky všem přeju, zvlášť když vím jaký to je, když to nejde, o to to všem přeju ještě víc .... ale jak píšeš, zase mi to o to víc připomíná, že u nás nic ..... no dneska mám depku na entou ☹

petronela82
9. črc 2010

holky co je to tady za depresinví náladu => plodné jaro nám všem nevyšlo => tak bude plodné léto, ne?

@nelina_ tak co kdy budeš testovat?

@mick - kdy ty jdeš vlastně na KO?

nelina_
9. črc 2010

@petronela82 já neví, kdy testnout, nějak se to ve mě mele 😒 Zítra si jdu koupit testy a asi to zkusím v neděli, ale to jsem teprve 8 den poket, to na to jdu asi moc hrrrr, viď? 😀