Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
5. srp 2010

no tak nějak petruš, člověk moc hadry neřeší, mám par kratasku lehoučkych bluziček nějaky šaty a tilka a ty plavky 😅

sophiejane
5. srp 2010

no a kremy taky samo 🙂

sophiejane
5. srp 2010

musime si nechat v kufru misto abych si mohla privezt ty jejich vyborne vymozenosti - kretsky med, oliv.olej a tak...

sophiejane
5. srp 2010

driv to rekove absolutne neresili, a ted pry pilne b´vazi kufry kdyz se od nich odleta a plati se za vahu navic, uuuuf

petronela82
5. srp 2010

@sophiejane - tak si sebou přibal nějaké těžké vojenské kanady a tam řekům nech 😀

mick
5. srp 2010

Ahoj holky,

@petronela82 jsi dobrá, že netestuješ 😉 . V sobotu už tam budou tlustice 😉

Holky, já se vždycky při lítání bojim, že nám nevyjedou kufry, to je zlej sen 😝 . Jo a ještě když jsme předloni letěli, tak akorát hořelo letadlo na Kanárech, kam jsme letěli, taky nic moc pocit, ale to tě Sophie nestrašim. Nakonec je letadlo nejbezpečnější dopravní prostředek, když fakt vezmeš, kolik lidí lítá 😉

steffi13
5. srp 2010

@petronela82,@sophiejane -já s manžou letěli poprvé na ten Rhodos a to byl zážitek nejdříve jsme se ptali kde se nejlépe sedí tak řikali u nouzáku je tam hodně místa tak jsme na to dali pak to kontrolovali z haly letiště co tam vše stim letadlem dělaji jestli neni nějaký problém..pak jsme koukali v letadle po lidech jestli tam nejsou nějaký podezřelí..když už jsme seděli tak k nám přišla letuška a začala nám vysvětlovat co dělat z nouzovým východem dělat tak jí rikám,že to stejně nebudeme potřebovat no to už jsme byli vyjukaný..no a pak řikám,že nouzák to malý okénko a ještě bych se musela zvednout což mě štvalo chtěla jsem se kouknout při vzletu jak to vypadá,když jsme letěli v 17h.no tak to dopadlo,že jsem koukala okýnkem za námi ty museli mít radost 😝 ..to jak to letadlo nabere tu rychlost je bomba to jsme si s manžou užily a pak si dali pár skleniček vínka abysme to zvládli..no pak přiletíme na Rhodos a vydíme ty světýlka tak řikám super už budeme přistávat no a najednou se světýlka zmizela tak jsme s manžou začali koukat po letuškách jestlůi se něco neděje ale bylo vše v poho pak jme přistáli 😝 😝 ..tak ti nevim co je lepší jestli test nebo letadlo 😉

steffi13
5. srp 2010

@mick -ahojky 🙂 🙂 ..

steffi13
5. srp 2010

Petruš oni už malujou od minulýho Pá až do14.8.záleží jen na mojí ovulce spíš aby proběhla později aby to stihla na otevření laborky víš..

mick
5. srp 2010

@steffi13 ahojky, to s tím nouzovým východem jsme měli taky. Přišla k nám letuška a ptá se, už jste někdy seděli u nouzového východu? A my celý vykulený, že né. Tak nám to vysvětlila, co dělat, to si pak člověk hned připadá líp 😀 . Já bych radši letěla než testovala 😉

sophiejane
5. srp 2010

jojo u nouzovyho uz jsme sedeli nekolikrat, ne ze bysme chteli ale asi 3x uz nas tam dali 🙂

a mick s kuframa to mam uplne stejne, vzdycky mi spadne sutr ze srdce kdyz vidim ze vyjely oba 🙂 to se stalo predloni ze jedne rodine neprisel kufr tak hned sli chudaci koupit plavky a tricka, pak dorazil pozdeji 😅 to je muj zlej sen

petronela82
5. srp 2010

@steffi13 - já myslela že až od toho 12.8 malují, tak to máš super načaovaný, to 100% vyjde krásně, v pondělí KO nasadí ti utrouš a v pátek 13.8. (to je šťastné datum) bude KET - uvidíš - já jsem dobrý prorok 😀

petronela82
5. srp 2010

@mick - tak mi si to pak se @sophiejane zhodnotíme - kdo měl krušnější sobotu - jestli já s testováním nebo ona s letadlem 😀

petronela82
5. srp 2010

@sophiejane - ale zase nás po té krušné sobotě čekají jen samé příjemné věci - mě těhotenství a tebe dovolená, to za tu trochu stresu stojí 😉

steffi13
5. srp 2010

@petronela82 -tak 13.bych to brala je to štastné číslo začali jsme s manžou spolu chodit pak požádaní ale obracená 13 no a pak svatba 13.9...a mamka má svátek i narozky 😉

petronela82
5. srp 2010

@steffi13 - tak je to jasné bude to 13.8. 😉

mick
5. srp 2010

Tak já jsem holky objednaná na 13.8. k zubaři, to pro mě moc optimisticky nevypadá, ale snad už se konečně vyřeší můj problém se zubem. už jsem z něho na palici 😠 . Asi taky není dobrý si pořád pěstovat zánět v zubu, ale každej se bojí mi do něho hrábnout. Tak uvidíme 😉

@steffi13 musíte s Petruš to plodný léto zachránit. Ja se přidám k holkám na podzim 😉

steffi13
6. srp 2010

Dobré ránko 😉 ,
Tady nikdo ještě neni, kde jste? 😕

luksi
6. srp 2010

ahojky holky,můžu se k Vám přidat ? 🙂 já také chodím do gestu v Praze .

petronela82
6. srp 2010

Dobré ráno - stále netestuju - odolávám 😀

@luksi - vítej mezi námi a něco nám o sobě řekni 😉

steffi13
6. srp 2010

@petronela82 -dobrá jsi 😉 😝
@luksi -vítej mezi námi 🙂

luksi
6. srp 2010

@petronela82 ahojky, tak já chodím do Gestu a mám za sebou už 2 pokusy IUI a zatím bez úspěchu.a teďko mám cystu tak půjdu na ultrazvuk jestl izmizela ☹

steffi13
6. srp 2010

@petronela82 -kolikatý jsi dneska den?

petronela82
6. srp 2010

@steffi13 - ahojky dnes je to 13 den, zítra už to asi zkusím

steffi13
6. srp 2010

@petronela82 -tak to tam budou pěkné tlustice..držim všechny palečky co mám 🙂 😉 ..a doufám,že dáš do albíka pak fotečku 😉

steffi13
6. srp 2010

já musim jed za Prahu tak kouknu večer..zatim papapa to bude jízda v takovym počásku kdyby aspoň nepršelo..

petrita83
6. srp 2010

@petronela82 držim palce, ale myslím že vzhledem k tomu prvnímu testu budeš mít zítra mooc pěkněj den s pořádnejma dálnicema 😀

petronela82
6. srp 2010

@petrita83 @steffi13 - holky kéž by jste měli pravdu, já mám strašný strach, protože ten 10 a 11 den byl ten duch pořád stejný - vůbec nezesílil - co když bude takový neviditelelný i zítra - bojim bojim ☹

steffi13
6. srp 2010

Petruš,chápu jak ti je já bych byla jako na trní taky ..ale pokud si měla už 10den tak teďka prostě tam museji být o něco silnější a ty si prostě poslíček,kterému to vyjde a mi pak půjdeme za tebou 😉 ..nebojjj bude jen se nestresuj už dneska..mysli co budete dělat hezkého o víkendu 🙂

steffi13
6. srp 2010

musim kočko tak zatim papapa 🙂